Преміум-ліга: «2 по 11» від дуету лідерів та характер «ЕкоАльта»

0
523

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 9-ого туру у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дев’ятий тур у дивізіоні 3 вже традиційно потішив високою результативністю, але в плані сенсацій якось не склалося, а представники лідируючої трійки, синхронно здобувши перемоги у своїх матчах, вже дещо відірвалися вірд решти пелетону. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

«ДБК», розгромивши «Громаду-Міць», закріпилося на першій сходинці, а злий жарт із представником Дунаєвеччини зіграло раннє вилучення Лянскорунського. Без основного голкіпера «Міць» не зуміла нічого протиставити лідеру, у якого ще й у цій зустрічі «залітало» майже все. На одинадцять пропущених голів у власні ворота «зелені» зуміли відповісти лише чотирма забитими, а кращим у складі переможців став Гресь, записавши на свій рахунок п’ять влучних ударів – 11:4 на користь «ДБК». Одинадцять голів у ворота свого суперника провів і «Раково-сіті», який наразі йде другим, а перевага «жителів Раково» у грі із ФК «ЛП» була більш ніж відчутною. Вирішивши усі питання щодо переможця ще у першому таймі, підопічні Віталія Рубцова після перерви вирішили не зупинятися на досягнутому, провівши ще шість «сухих» голів у ворота Ковальчука. Дуже вдалий поєдинок провели Дашкевич та Романов, які знову повернулися до «Раково-сіті», але кращим у складі «червоних» став Макаров. Оформивши пента-трик він не лише допоміг своїй команді здобути вже восьму перемогу у сезоні, а й зміцнив власні позиції на чолі рейтингу бомбардирів – 11:1 на користь «Раково-сіті». Переміг і «Алмаз», який в 9-ому турі виявився сильнішим за «Brilliant». Останніх вистачило лише на перший тайм, а ось після перерви «алмазних», в складі яких «феєрив» дует Кацитадзе-Остапущенко було вже не спинити – перемога «Алмаза» з рахунком 6:2. За схожим сценарієм пройшов і центральний матч туру, в якому зустрічалися «ККФА-GERCHIK & CO» та «Аваль». Перший тайм завершився внічию, а на другу половину гри «банкірів» відверто не вистачило. «Герчики», провівши три сухі «голи» у ворота Незборецького в другій 23-ти хвилинці здобули надважливі три очки, а кращим у їх складі став Федорко, який відзначився дублем, і його два голи стали вирішальними у визначенні переможця – 5:2 на користь «ККФА-GERCHIK & CO».

Ця перемога дозволила «ККФА-GERCHIK & CO» закріпитися на п’ятій позиції та впритул наблизитися до «ЖЖУК-ZALIV», який у найбільш цікавому за змістом 9-ого туру поступився «ЕкоАльту». Дві організовані команди влаштували на майданчику справжні «гойдалки», які тримали у захопленні усіх присутніх, а у матчі, в якому по черзі вела то одна, то інша команда, логічним підсумком стала б нічия. Але в кінці дався взнаки більший досвід «зелених», які завдяки голу Яворського вирвали надважливі три очки – 5:4 на користь «ЕкоАльта»», який завдяки цій перемозі наблизився впритул до топ-8, відстаючи наразі від зони плей-офф лише на один заліковий бал. Продовжує «набирати обертів» після не дуже вдалого старту ФК «Бігуча Лань», яка у результативному матчі 9-ого туру переграла ФК «Литвина». Значно підсилена у дозаявковий період команда з Городка виглядала вже куди впевненіше, ніж у попередніх турах, але зачепитися за очки із підопічними Артема Гонтара не змогла. Переможну «різницю» «Бігучій Лані» забезпечив хет-трик Заковоротного, а команда з Кам’янця-Подільського, святкувавши перемогу з підсумковим рахунком 6:3, піднімається вже на шостий рядок у табелі про ранги. Переміг і «Інтерпродсервіс», який у принциповому матчі каменя на камені не залишив від «Лунтіка». «Салатових» вистачило лише на перший тайм, а ось після перерви підопічні Сергія Малукалова в яскравому стилі розгромили свого суперника, а кращим у складі переможців став дует Гарбар-Марчук, кожен з якого залишив у ворота Шевчука по три свої гольові «автографи». Хет-триком відзначився і Рижук, забивши як потім виявилося усі три м’ячі «лунтіків» у цій грі – 9:3 на користь «Інтерпродсервіса». Єдину нічию у турі під номером «9» було зафіксовано у грі «Адвоката» та «Нової Ушиці», яка вийшла неймовірно напруженою. Після вдало проведеного першого тайму та початку другого «зелених» знову підвела коротка лава запасних, а «Адвокат», продемонструвавши характер зумів не лише відігратися, а й вийти уперед. Однак автогол Школяра на останніх хвилинах дозволив «Новій Ушиці» врятуватися від поразки – бойова нічия 5:5, яку підопічні Володимира Кошовського можуть собі однозначно записати у актив, а ось «Адвокат» втративши перемогу у фактично виграному матчі продовжує знаходитися у небезпечній близькості від зони вильоту, де наразі перебувають ФК «Литвина» та ФК «ЛП».

Технічні дані матчів 9-ого туру у дивізіоні 3

ФК «Литвина» – ФК «Бігуча Лань» – 3:6 (1:4)

Голи: Смик (19), Буравець (46), Волос (46) – Заковоротний (2, 14, 31), Берест (16, 29), Заяць (17)

ФК «Литвина»: Чернецький, Марчук, А. Буцький, Белінський, Буравець, Смик, Качур, Волос, Томчишин, М. Буцький, Слабіцький

ФК «Бігуча Лань»: Образцов, Гонтар, Марчук, Заковоротний, Берест, Заяць

Попередження: Смик (41) – Заковоротний (40)

«ДБК» – ФК «Громада-Міць» – 11:4 (4:0)

Голи: Савчук (9, 12), Гресь (15, 39, 40, 42, 43), Балабанов (16), Ціпко (29), Бесіда (34), Бугун (39) – Семенюк (28), Залєвський (31, 42), Я. Московчук (36)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Савчук, Бугун, Ціпко, Рибчинський, Габатель, Гресь, Заморока, Фурік, Бесіда, Бачинський, Баштанюк, Кореганов

ФК «Громада-Міць»: Я. Лянскорунський, Семенюк, Лагодзінський, Залєвський, Я. Московчук, Камінський, Верещагін

Попередження: Габатель (21), Савчук (45)

Вилучення: Я. Лянскорунський (8, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«ЕкоАльт» – «ЖЖУК-ZALIV» – 5:4 (3:2)

Голи: Лис (3, 9), Яворський (22, 42), Матус (41) – Шнира (10, 39), Гонтківський (17), Підгорний (29)

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Лис, Карпенко, Трофанюк, Матус, Франков, Вілінчук, Яворський, Годованюк, Миронюк

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Михайлов, Гонтківський, Підгорний, Демедес, Шнира, Кошельник, Крицький, Железнов, Заморока

Попередження: Коник (18), Лис (35) – Крицький (23)

Вилучення: Крицький (32, друге попередження)

«ККФА-GERCHIK & CO» – «Аваль» – 5:2 (2:2)

Голи: Матковський (3), Понятовський (18), Федорко (25, 38), Забавський (40) – Юнчик (12), Кондратюк (18)

«ККФА-GERCHIK & CO»: Касапчук, Федорко, Суєцький, Никонюк, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Токовенко, Феринський, В. Катеринчук, Ковальчук, Ю. Катеринчук, Понятовський

«Аваль»: Незборецький, Шляховий, Юнчик, Гончарук, Поліщук, Боженюк, Рудик, Кондратюк, Кирик

Попередження: Кирик (24)

«Адвокат» – ФК «Нова Ушиця» – 5:5 (1:2)

Голи: Мик. Зозуля (19), Голова (28, 36, 37), Кричківський (40) – Іваніцький (8), Цимбалюк (17), Шевченко (34, 35), Школяр (43, аг.)

«Адвокат»: Пастернак, Дунець, Кричківський, Мик. Зозуля, Голова, Макс. Зозуля, Цибрій, Школяр, Нікіфоров, Кащенко

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Кошовський, Гоцуляк, Шевченко, Цимбалюк, Іваніцький, Мойсюк

Попередження: Кричківський (32), Макс. Зозуля (46) – Цимбалюк (41)

«Інтерпродсервіс» – «Лунтік!» – 9:3 (3:2)

Голи: Гарбар (8, 40, 46), Самолига (20), Первєєв (23), Марчук (26, 33, 38), Побережний (46) – Рижук (6, 11, 30)

«Інтерпродсервіс»: Гуменюк, Первєєв, Панькевич, Гарбар, Самолига, Марчук, Побережний, Троян, Паштепа

«Лунтік»: Шевчук, Подвисоцький, Рижук, Богданович, Баранчук, Усатий, Люховець, Ткачук, Заболотний

Попередження: Побережний (25), Первєєв (27) – Баранчук (36)

ФК «ЛП» – «Раково-сіті» – 1:11 (1:5)

Голи: Ковальчук (10) – Романов (4, 11, 31), Дашкевич (12, 16), Макаров (23, 28, 29, 41, 44), Рубцов (39)

ФК «ЛП»: Ковальчук, Ларіоненко, Палійчук, Скальський, Велиган, Пучков, Требик, Федорчук, Шелестюк, Гуменюк

«Раково-сіті»: Стратійчук, Рубцов, Дашкевич, Романов, Гурман, Макаров, Ковальов, Сонник, Ніколайчук, Базовський, Лісний

«Brilliant» – «Алмаз» – 2:6 (1:2)

Голи: Карпосюк (21), Мокрота (37) – Остапущенко (11, 30), Кацитадзе (14, 31, 34), Ростківський (46)

«Brilliant»: Пономарьов, Данилюк, Рибчинський, Мокрота, Тихонюк, Карпосюк, Булка, Алла Хадж Халаф

«Алмаз»: Ростківський, Хомишен, Пушкар, Росінський, Андрушко, Кожуховський, Остапущенко, Кацитадзе

Попередження: Данилюк (31) – Кацитадзе (21)