Преміум-ліга: “Agora” двічі громить “Максимум” і стає першим фіналістом плей-офф у дивізіоні 3

0
449

Надаємо Вашій увазі технічні дані чергових матчів у дивізіоні 3 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

1/4 фіналу плей-офф

TEAM Lawyer’s – Дантист – 7:2 (3:1)

Рахунок у серії: 2:1

Голи:
Дрижа Олександр, 4 (1:0)
Ярош Дмитро, 12 (1:1)
Сокирко Андрій, 23 (2:1)
Гоцуляк Олександр, 24 (3:1)
Гончар Владислав, 34 (4:1)
Гончар Владислав, 38 (5:1)
Ягринець Вадим, 40 (6:1)
Гончар Владислав, 40 (7:1)
Кубряк Сергій, 49 (7:2)

TEAM Lawyer’s: Гоцуляк Олександр; Сокирко Андрій; Приступа Дмитро; Ягринець Вадим; Кошовський Володимир; Дрижа Олександр; Гончар Владислав; Бондар Віктор; Басистий Дмитро
Дантист: Мельник Олександр; Рибчинський Юрій; Рибчинський Назар; Бондар Тимур; Терещенко Костянтин; Кубряк Сергій; Данчук Олег; Ярош Дмитро; Вараниця Іван

Попередження: Ягринець Вадим (TEAM Lawyer’s), 18; Терещенко Костянтин (Дантист), 20

1/2 фіналу плей-офф

Максимум – Agora – 1:4 (1:1)

Рахунок у серії: 0:1

Голи:
Білецький Сергій, 8 (1:0)
Ісхаков Ігор, 12 (1:1)
Диняк Тимофій, 41 (1:2)
Олексюк Сергій, 46 (1:3)
Олексюк Сергій, 49 (1:4)

Максимум: Ткачук Денис; Резніченко Петро; Садовнік Богдан; Кравецький Кирило; Рабченюк Віктор; Клубніцький Дмитро; Білецький Сергій; Логвінов Едгард; Шпичко Андрій; Доліба Ярослав; Сліпачук Борис
Agora: Ковальчук В’ячеслав; Дащук Юрій; Семенчук Віталій; Олексюк Сергій; Диняк Тимофій; Ісхаков Ігор; Волошин Олександр; Яремчук Андрій; Черкезов Фархат; Сьомін Вадим; Микитюк Євген; Тимощук Ростислав; Коротинський Сергій; Ільчишин Владислав

Попередження: Рабченюк Віктор (Максимум), 27; Доліба Ярослав (Максимум), 31; Олексюк Сергій (Agora), 31; Резніченко Петро (Максимум), 48

Agora – Максимум – 8:1 (4:1)

Рахунок у серії: 2:0

Голи:
Волошин Олександр, 2 (1:0)
Білецький Сергій, 13 (1:1)
Волошин Олександр, 14 (2:1)
Волошин Олександр, 23 (3:1)
Яремчук Андрій, 24 (4:1)
Диняк Тимофій, 27 (5:1)
Волошин Олександр, 32 (6:1)
Волошин Олександр, 38 (7:1)
Волошин Олександр, 41 (8:1)

Agora: Ковальчук В’ячеслав; Олексюк Сергій; Яремчук Андрій; Диняк Тимофій; Волошин Олександр; Ісхаков Ігор; Сьомін Вадим; Микитюк Євген; Коротинський Сергій; Тимощук Ростислав; Терлецький Данило; Батурко Євген; Ремушевський Денис; Дащук Юрій
Максимум: Ткачук Денис; Резніченко Петро; Кравецький Кирило; Білецький Сергій; Логвінов Едгард; Рабченюк Віктор; Сліпачук Борис; Шпичко Андрій; Клубніцький Дмитро; Садовнік Богдан; Доліба Ярослав

Попередження: Кравецький Кирило (Максимум), 9; Білецький Сергій (Максимум), 44

TEAM Lawyer’s – Алмаз – 1:7 (0:2)

Рахунок у серії: 0:1

Голи:
Пушкар Олексій, 15 (0:1)
Андрушко Віталій, 25 (0:2)
Ростківський Ігор, 28 (0:3)
Пушкар Олексій, 32 (0:4)
Андрушко Віталій, 41 (0:5)
Росінський Сергій, 43 (0:6)
Сокирко Андрій, 44 (1:6)
Остапущенко Володимир, 48 (1:7)

TEAM Lawyer’s: Гоцуляк Олександр; Сокирко Андрій; Дрижа Олександр; Басистий Дмитро; Приступа Дмитро; Шупер Віталій; Гончар Владислав
Алмаз: Ростківський Ігор; Андрушко Віталій; Таранціца Андрій; Остапущенко Володимир; Росінський Сергій; Пушкар Олексій; Гурняк Олександр; Пилипюк Володимир; Кожуховський Ярослав; Королевський Олександр; Даценко Максим; Хомишен Микола

Кубок Поділля. 1-ий тур

Інкогніто – Моноліт – 0:11 (0:6)

Голи:
Романенко Євген, 4 (0:1)
Бойко Денис, 7 (0:2)
Слобода Сергій, 10 (0:3)
Гнатюк Валентин, 12 (0:4)
Сорока Олександр (в свои ворота), 16 (0:5)
Шутяк Дмитро, 25 (0:6)
Гнатюк Валентин, 38 (0:7)
Шутяк Дмитро, 38 (0:8)
Шутяк Дмитро, 41 (0:9)
Бойко Денис, 46 (0:10)
Шутяк Дмитро, 50 (0:11)

Інкогніто: Бойчук Василь; Вельц Денис; Доценко Олександр; Рудь Богдан; Зеленський Олександр; Сорока Олександр
Моноліт: Романенко Євген; Слобода Сергій; Янов Валерій; Лущик Сергій; Гнатюк Валентин; Бойко Денис; Печуляк Андрій; Люблінський Артем; Шутяк Дмитро

Тепловик – Дантист – 6:3 (2:1)

 

Голи:
Замогильний Олександр, 7 (1:0)
Замогильний Олександр, 15 (2:0)
Стефанишин Валерій, 20 (2:1)
Ткачук Антон, 27 (3:1)
Терещенко Костянтин, 30 (3:2)
Степко Валерій, 42 (4:2)
Терещенко Костянтин, 43 (4:3)
Данілов Павло, 46 (5:3)
Вітрук Євген, 50 (6:3)

Тепловик: Данілов Павло; Вітрук Євген; Замогильний Олександр; Кисіль Михайло; Ткачук Антон; Поліщук Володимир; Степко Валерій; Скалій Олександр
Дантист: Кузьмінчук Ярослав; Терещенко Костянтин; Мельник Олександр; Тимофієв Сергій; Стефанишин Валерій; Улітін Андрій; Вараниця Іван

Кубок Ліги. 1/2 фіналу

За 9-12 місця

Аванті – FC “Diamant” – 1:2 (1:0)

Голи:
Артемчук Микола, 22 (1:0)
Янов Дем’ян, 33 (1:1)
Орєхов Олександр, 44 (1:2)

Аванті: Степанюк Євген; Луценко Роман; Родич Ярослав; Козак Микола; Підлісний Максим; Артемчук Микола; Кушнір Роман; Ткач Дмитро; Шабатура Максим; Шабатура Тарас
FC “Diamant”: Дідичук Максим; Орєхов Олександр; Бантус Сергій; Кравцов Віталій; Юзиков Артем; Гуменюк Юрій; Медведчук Максим; Загорянський Максим; Журавський Василь; Янов Дем’ян

Попередження: Бантус Сергій (FC “Diamant”), 50

Раково-сіті – Легіон – 3:1 (2:1)

Голи:
Макаров Даниїл, 1 (1:0)
Мейко Владислав, 9 (1:1)
Лісний Сергій, 21 (2:1)
Левченко Максим, 50 (3:1)

Раково-сіті: Стратійчук Анатолій; Рубцов Віталій; Левченко Максим; Макаров Даниїл; Ковальов Максим; Ніколайчук Артем; Лісний Сергій; Сікора Вадим; Ялтуховський Олександр
Легіон: Голеніщев Ігор; Мілаш Михайло; Попик Олег; Підручний Роман; Пляхимович Віталій; Мейко Владислав; Кравчук Роман

За 13-16 місця

Адвокат – Вуд-Молл – 4:6 (3:2)

Голи:
Поворознюк Богдан, 3 (1:0)
Хомяк Богдан, 3 (1:1)
Хомяк Богдан, 14 (1:2)
Чорний Максим, 17 (2:2)
Чорний Максим, 20 (3:2)
Хомяк Богдан, 27 (3:3)
Забавчук Ігор, 28 (4:3)
Соловей Роман – с пенальти, 33 (4:4)
Хомяк Богдан, 36 (4:5)
Розізнаний Тарас, 47 (4:6)

Адвокат: Школяр Дмитро; Галюк Василь; Горчиця Сергій; Забавчук Ігор; Чорний Максим; Поворознюк Богдан
Вуд-Молл: Шкодяк Данило; Хомяк Богдан; Соловей Роман; Майко Олександр; Душкевич Микола; Розізнаний Тарас

Попередження: Забавчук Ігор (Адвокат), 13; Шкодяк Данило (Вуд-Молл), 19
Вилучення: Школяр Дмитро (Адвокат), 33

Rexsoft – FURY – +:-

Кубок Виклику. 4-ий тур

Dark Horse – Zooветпром-Ivet – 8:3 (3:2)

Голи:
Ющенко Олександр, 1 (1:0)
Драпак Микола, 10 (1:1)
Бистрих Володимир, 11 (2:1)
Бабійчук Сергій, 12 (2:2)
Мороз Олександр, 18 (3:2)
Кордіяка Юрій, 28 (3:3)
Дубовик Дмитро, 38 (4:3)
Секліцький Олександр (в свои ворота), 39 (5:3)
Дубовик Дмитро, 44 (6:3)
Дубовик Дмитро, 48 (7:3)
Мороз Олександр, 50 (8:3)

Dark Horse: Шаповал Андрій; Бистрих Володимир; Циц Сергій; Дубовик Дмитро; Жучковський Віталій; Струбіцький Максим; Ющенко Олександр; Мороз Олександр; Парацій Василь; Панасюк Павло
Zooветпром-Ivet: Левчук Вадим; Драпак Микола; Мартинюк Ігор; Дудка Віталій; Кордіяка Юрій; Тимощук Максим; Корольков Владислав; Секліцький Олександр; Бабійчук Сергій

Меблі-Лідер – ДЮСШ №1-Фенікс – 6:5 (3:3)

Голи:
Бухер Дмитро, 3 (1:0)
Шушвар Сергій, 3 (1:1)
Ліщук Віталій, 5 (2:1)
Осика Дмитро, 6 (2:2)
Осика Дмитро, 8 (2:3)
Кравець Артем, 21 (3:3)
Сердунич Вадим, 28 (3:4)
Ліщук Віталій, 35 (4:4)
Кравець Артем, 39 (5:4)
Кравець Артем, 49 (6:4)
Мочульський Володимир, 50 (6:5)

Меблі-Лідер: Бухер Дмитро; Ліщук Віталій; Кравець Артем; Шилов Юрій; Флерчук Олег
ДЮСШ №1-Фенікс: Дубовий Руслан; Сердунич Вадим; Мочульський Володимир; Шушвар Сергій; Гуринович Роман; Гуринович Богдан; Осика Дмитро

Попередження: Гуринович Богдан (ДЮСШ №1-Фенікс), 24; Шилов Юрій (Меблі-Лідер), 32

Booster – ФК “ЛП” – 2:5 (1:0)

Голи:
Дячок Андрій, 4 (1:0)
Ковальчук Сергій, 28 (1:1)
Дячок Андрій, 31 (2:1)
Скальський Олег, 31 (2:2)
Ковальчук Сергій, 33 (2:3)
Ларіоненко Олександр, 33 (2:4)
Зінченко Роман, 39 (2:5)

Booster: Дячок Олександр; Жуковський Олександр; Апанович Максим; Крищук Броніслав; Дячок Віталій; Дячок Андрій; Орехівський Сергій; Копицяк Артем
ФК “ЛП”: Ковальчук Сергій; Скальський Олег; Палійчук Валентин; Зінченко Роман; Ларіоненко Олександр; Главацький Михайло

Попередження: Дячок Олександр (Booster), 13

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here