Преміум-ліга: “Agora” наблизилася до чемпіонства, а “Максимум” до “бронзи”

0
401

Пропонуємо вам ознайомитися із текстовим оглядом чергових матчів міні-футбольної Преміум-ліги, які для багатьох команд стали останніми в сезоні.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Півфінал

Алмаз – TEAM Lawyer’s – 6:3 (1:1)

Голи: Даниш (22), Андрушко (27, 29), І. Ростківський (30), Даценко (33, 50) – Гончар (19, 33, 34)

TEAM Lawyer’s: Лук’янов, Дубінін, Сокирко, Бондар, Зозуля, Дрижа, Гончар, Ягринець, Басістий

Попередження: Даценко (10), І. Ростківський (45) – Сокирко (8)

У другому півфінальному матчі боротьби й інтриги було більше, ніж у першому. У першому таймі команди обмінялися голами. Другий краще розпочали номінальні господарі. Усе вирішила ударна п’ятихвилинка у їх виконанні, протягом якої “алмазні” забили чотири голи. В “юристів” аргументів було небагато. Забити у цьому матчі в складі команди зміг лише активний Гончар. Та цього виявилося замало.

Матч за “бронзу”

Максимум – TEAM Lawyer’s – 6:2 (1:1)

Голи: Доліба (23), Логвінов (26), Резніченко (34, 38), Клубніцький (38), Дубінін (47, автогол)

Максимум: Амелін, Резніченко, Кравчук, Білецький, Клубніцький, Рабченюк, Доліба, Королишин, Шпичко, Садовнік, Сліпачук, Логвінов, Ткачук

TEAM Lawyer’s: Дубінін, Гоцуляк, Бондар, Ягринець, Сокирко

Попередження: Ткачук (42) – Бондар (22)

За схожим сценарієм “юристи” поступилися і в першому матчі “бронзової” серії. Дала про себе знати втома. Та ще й грала команда без заміни. Сил у неї вистачило лише на один тайм. Далі Резніченко з партнерами, які рідко відчувають подібний “кадровий” голод, закономірно дотиснули “вичавленого” суперника. Якщо ж “юристи” зберуться в оптимальному складі на другий матч серії, так легко “Максимуму” точно не буде.

Фінал

Алмаз – Agora – 1:3 (0:2)

Голи: Остапущенко (30) – Олексюк (6, 25), Волошин (41)

Алмаз: І. Ростківський, Андрушко, Остапущенко, Таранціца, Даниш, Даценко, Росінський, Кожухівський, Пушкар, О. Ростківський, Хомишен, Пилип’юк

Agora: Ковальчук, Дащук, Микитюк, Сьомін, Яремчук, Тимощук, Диняк, Коротинський, Волошин, Ісхаков, Олексюк, Ремушевський, Семенчук, Ільчишин

Попередження: Даценко (11), Пушкар (29) – Олексюк (5), Микитюк (29), Ісхаков (41)

“Алмаз” підходив до гри аж ніяк не у ролі фаворита. Цю команду у фіналі мало хто очікував побачити. А тут ще й такий грізний за складом суперник. До того ж більш свіжий, оскільки не грав напередодні, як “алмазні”. Та легко перемога “жовто-чорним” фаворитам не далася, незважаючи на усі згадані фактори. Визначальним у грі став дубль Олексюка, який той оформив у першому таймі. Цікаво, що перший свій гол він забив одразу після того, як отримав “гірчичника”. Після перерви лідери гонки бомбардирів обмінялися голами і встановили остаточний рахунок. “Алмаз”, показавши жагу до боротьби, вміння терпіти і характер все ж не зумів перекрити цим вищий індивідуальний клас гравців суперника. Доля чемпіона вирішиться наступного тижня.

Кубок Поділля

Дантист – Інкогніто – 5:0 (технічний результат)

Дантист: Тимофієв, Романюк, Вараниця, Бондар, Терещенко, Данчук, Кукурудза

Моноліт – Тепловик – 9:4 (2:0)

Голи: Слобода (10, 31, 42), Люблінський (17, 29, 46), Бойко (27), Гнатюк (29), Лущик (32) – Ткачук (38, 45), Замогийльний (44, 48)

Моноліт: Романенко, Слобода, Росінський, Янов, Бойко, Люблінський, Гнатюк, Паламарчук, Караім, Лущик

Тепловик: Мишко, Данілов, Ткачук, Замогильний, Скалій, В. Степко, Гулевський, Кисіль, Поліщук

Попередження: Замогильний (38)

В Кубку “Поділля” відбувся лише один матч. “Інкогніто” не зміг зібратися на гру із “Дантистом” і подарував супернику перемогу без бою. У іншій грі зійшлися лідери після першого туру. Інтрига в протистоянні “Моноліта” і “Тепловика” трималася лише в першому таймі, коли номінальні гості змогли забити лише двічі. Після перерви далися в знаки вища індивідуальна майстерність гравців “Моноліта” і їх краща фізична готовність. “Тепловик” зміг відповісти лише тоді, коли гра уже була, як то кажуть, зроблена. Відзначимо також, що цей матч став найбільш результативним за ігровий вікенд у дивізіоні 3.

Кубок Ліги

За 9-те місце

FC Diamant – Раково-сіті – 2:3 (1:1)

Голи: Юзиков (3), Кравцов (30) – Ніколайчук (24), Сікора (27), Рубцов (32)

FC Diamant: Дідичук, Юзиков, Орєхов, Бантус, Загоранський, Янов, Камінський, Гуменюк, Медведчук, Журавський, Кравцов

Раково-сіті: Левченко, Рубцов, Сікора, Ніколайчук, Стратійчук, Лісний, Макаров, Ковальов

Попередження: Орєхов (5), Макаров (28)

На 5-ій хвилині Рубцов не реалізував пенальті

В матчі за 9-те місце й почесний трофей Кубку Ліги було чимало інтриги. До останніх секунд не було ясно, хто ж в підсумку переможе. Тривалий час гол Юзикова залишався єдиним, але “Раково-сіті” перед самою перервою забило важливий в тактичному й психологічному плані гол і надломило суперника. Відійшли “діамантні” лише тоді, як пропустили вдруге й швидко відігралися. Так же швидко Рубцов реабілітувався за незабитий пенальті і, як виявилося встановив остаточний рахунок. Останні 18 хвилин матчу були “сухими”.

Матч за 11-е місце

Аванті – Легіон – 9:3 (3:1)

Голи: Степанюк (6), Артемчук (10, 49), Підлісний (24, 43), Т. Шабатура (36), Панчук (40), Козак (47, 48) – Козубець (5, 27), Артемчук (50, автогол)

Аванті: Степанюк, Родич, Підлісний, Панчук, Артемчук, М. Шабатура, Т, Шабатура, Козак

Легіон: Мілаш, Голєніщев, Савенко, Козубець, Підручний, Кравчук, Войтюк, Оборонков, Белей

Попередження: Кравчук (42)

Обидві команди вирішили своє завдання мінімум і забезпечили для себе місце у дивізіоні 3 на наступний сезон. І звітна гра для них була шансом на мажорній ноті завершити літній сезон. Визначальним у ній стало краще налаштування номінальних господарів на здобуття результату. Ще в першому “таймі” військові моментами нав’язували гідну боротьбу. Після відпочинку команда, що називається, “посипалася”. “Аванті”, яке стало одним із відкриттів сезону, завершило його розгромною перемогою.

Матч за 13-е місце

Вуд-Молл – Rexsoft – 6:4 (1:1)

Голи: Розізнаний (14), Майко (28, 31, 35), О. Соловей (35, 50) – Третьяков (16), Голець (26), Кононенко (48), Будченко (50)

Вуд-Молл: О. Соловей, Майко, Р. Соловей, Хомяк, Д. Шкодяк, Розізнаний, Душкевич, Шевчук

Rexsoft: Гуторов, Петрук, Голець, Будченко, Кононенко, Третьяков, Легун, Киданов

Попередження: Петрук (31)

Матч за 13-е місце – не найкраща вивіска, аби заволікти вболівальника на гру. Але не в цьому випадку. Зважаючи на скандальність зустрічі цих команд в регулярному чемпіонаті, слід було очікувати цікавого й принципового протистояння. Так і вийшло. І “Rexsoft”, який виглядав фаворитом пари, не вдалося взяти реванш за ту поразку. А “Вуд-Молл” довів, що, попри кадрові проблеми, здатен дивувати. Після традиційних для цього вікенду 1:1 у першому таймі, стала активність Майко. Він після відпочинку оформив хет-трик і забезпечив комфортну перевагу для своєї команди, яку суперник так і не відіграв.

Матч за 15- місце

«Адвокат» – «FURY» – +:-

Кубок Виклику

Booster – ДЮСШ №1-Фенікс – 3:3 (2:1)

Голи: О. Дячок (1), Власюк (17), Крищук (34) – Осика (13), Сердуніч (26), Лебідь (29)

Booster: А. Дячок, В. Дячок, О. Дячок, Жуковський, Апанович, Крищук, Орехівський, Копицяк, Матвієнко, Власюк

ДЮСШ №1-Фенікс: Р. Дубовий, Р. Гуринович, Б. Гуринович, Сердуніч, Лебідь, Шушвар, Мочульський, Осика

Володар Кубку Виклику визначився ще в минулому турі. Тому в останній ігровий день команди дозволили собі поексперементувати. Принаймні, вирішили зробити ротація своїх ролей на полі брати Дячки. Спочатку це приносило успіх. Але в підсумку команда не перемогла, а вчергове зіграла внічию. Навряд чи такий результат задовольнив “бустерних”. Щодо команди спортшколи, то вона лише вдруге за сезон не програла. Та все ж здобула досвід і має краще виступити у майбутньому.

Dark Horse – ФК «ЛП» – 4:6 (2:5)

Голи: Дубовик (13, 30), Мороз (35), Струбіцький (40) – Палійчук (2), Зінченко (19), Ковальчук (10, 22), Гуцал (16, автогол), Скальський (47)

Dark Horse: Шаповалов, Костенко, Циц, Гуцал, Струбіцький, Мороз, Парацій, Дубовик, Ющенко, Панасюк, Жучковський

ФК “ЛП”: Ковальчук, Скальський, Палійчук, Ларіоненко, Зінченко, Главацький

Попередження: Дубовик (27), Шаповалов (45), Костенко (50) – Скальський (35)

Вилучення: Дубовик (50, за друге попередження в матчі)

Володарю Кубку Виклику не вдалося завершити сезон вдало. Зіпсували свято для Цица і партнерів “любителі пива”. Вони провели доволі рівний матч й закономірно перемогли. Цим успіхом вони дещо прикрасили свій не надто вдалий сезон. Відзначимо, що лише в цьому матчі третього дивізіону арбітр змушений був діставати червону картку.

Меблі-Лідер – Zooветпром-Ivet – 0:5 (технічний результат)

“Ветеринари” так і не дочекалися свого суперника, який дещо зіпсував для них завершення й без того не дуже вдалого сезону.