Преміум-ліга: «Agora» та «Сокіл-3-VETERAN’S» завершують рік на вершині таблиці дивізіону 2

0
595

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 10-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Десятий тур у дивізіоні 2 подарував чимало інтриги, оскільки у більшості ігор між собою зустрічалися сусіди по турнірній таблиці. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Найбільша увага глядачів була прикута очним розбіркам лідерів, а відразу у трьох матчах між собою зустрічалися представники першої шістки. Першими на майданчик вийшли «Сокіл-3-VETERAN’S» та «Crispus». Краще розпочали гру представники Дунаєвеччини, які відкрили рахунок у зустрічі завдяки влучному удару Горського з пенальті на 14-ій хвилині, але до перерви «соколята» не зуміли лише відігратися, а й вийти вперед. «Вирівнючий» гол номінальним господарям подарував Гор’єв, зрізавши сферу у власні ворота після прострілу Мартинюка з ауту, а через декілька хвилин Ахмедов, вдало зігравши «на стовпа», вивів вперед у рахунку вже «соколят». Після перерви відчайдушні спроби «Crispusa» відігратися наткнулися на натхненну гру Алексейчука на останньому рубежі, а ось «Сокіл-3-VETERAN’S», відповідально підійшовши до реалізації створених моментів, довів справу до розгромної перемоги. Багато чого вирішив гол Рибчинського на 30-ій хвилині, а далі Монастирський, двічі холоднокровно реалізувавши виходи віч-на-віч із Севастьяновим, остаточно зняв усі питання щодо переможця – 5:1 на користь підопічних Артема Гласа. Стати одноосібним лідером турнірної гонки «соколятам» не дозволила «Agora», яка розгромила «Ракету». Хоча не так все погано розпочиналося для останніх, яких влучним ударом з розвороту у кут вивів вперед у рахунку Криськов, але вже досить швидко досяг цілі потужний постріл в ліву «шістку» Диняка з-за меж воротарського. Перший тайм так і завершився за нічийного рахунку, а після перерви все вирішив гол того ж Диняка, який виявився найспритнішим після розіграшу швидкого розіграшу кутового у виконанні «жовто-чорних». Далі «Ракета» пішла на ризик, змінивши голкіпера на 5-ого польового, і цей хід увінчався для Дикого та компанії повним фіаско. «Agora» з максимальною ефективністю використала численні помилки суперника при розіграші «зайвого», а гол Волошина після ефектної «стіночки» із Яремчуком можна заносити у підручники як приклад того, як правильно виходити з-під пресингу при грі «проти» 5-ого. Цей дует відзначився дублями, а найбільше проблем «Ракеті» створив Семенчук, розписавшись у її воротах хет-триком. В підсумку – 9:1 на користь «Agorи», яка як і «Сокіл-3-VETERAN’S» здобуває по 23 очки за підсумками 10-ти турів, але за рахунок перемоги у очній зустрічі першу сходинку наразі обіймають «жовто-чорні». «Ракета» ж зазнаючи другої поразки поспіль опускається на третій рядок.

В ще одній грі з категорії центральних зустрічалися «Атлетик-Ceresit PRO» та «Максимум». Перший тайм краще провели «максимальні», які після голів Бібіка та Логвінова вирушили на перерву з вагомою перевагою у два м’ячі, але «атлетики» і не думали здаватися. Влучний удар Яюса відродив інтригу, яка досягла свого апогею на останніх секундах, коли у ворота «Максимума» був призначений 10-ти метровий удар. Але Ткачук парирував постріл з «точки» від Бабака, дозволивши своїй команді здобути надважливі три очки – 2:1 на користь «максимальних», яким ця перемога дозволила завершити рік на четвертій позиції у табелі про ранги. Відмічаємо і прогрес «Юрії-Фарм», яка здобувши другу перемогу поспіль, піднялася у зону плей-офф. В результативному матчі 10-ого туру «фармацевти» переграли «Олімпік», хоча саме останній завершив перший тайм ведучи у рахунку. Але характер, помножений на влучні удари Костишина і Ющенка, дозволили колективу з Городка відігратися, який в заключні хвилини безжально покарав свого опонента за занадто авантюрні дії при розіграші «штучної більшості», а кращим у складі переможців став той ж таки Гизлик, в підсумку відзначившись покером – 8:3 на користь «Юрії-Фарм».

Гру на зустрічних курсах з драматичною розв’язкою подарували глядачам «Ковчег» та «Філтекс». Суперники влаштували справжні «гойдалки», по черзі виходячи вперед у рахунку, але гра була досить рівною. І вона була близькою до того, аби завершитися з нічийним рахунком, але влучний удар Васильчука за 1.5 секунди (!) до сирени подарував «Філтексу» емоційну перемогу з рахунком 5:4. Єдину нічию у турі під номером «10» було зафіксовано у битві «Карата-Velmet» та «Фахівця». Останні розпочали гру неймовірно переконливо, а коли Нагорняк зіграв у стилі Каріуса у київському фіналі Ліги чемпіонів після гарматного пострілу Атласюка метрів з 12-ти, «Карат-Velmet» виглядав явно пригніченим. Але Олексій Пасічник зумів знайти правильні слова, аби «завести» своїх підопічних, які продемонструвавши характер не лише змогли відігратися з «-2» всередині другого тайму, але й цілком могли вирвати перемогу. Але завадив цьому Ващук, парирувавши пенальті у виконанні Лисого – нічия 3:3, яка суттєво ускладнює перспективи обох суперників у боротьбі за вихід у плей-офф. Не втрачає надій на вихід у топ-8 і «Ауді», яке в 10-ому турі розгромила «Дантист». Переможний результат «автомобілістам» забезпечили вдалі дії дуету Савчук-Алексєєв, кожен з яких забив рівно стільки, скільки суперник підопічних Олександра Войтовича у цій грі – 7:3 на користь «Ауді», яке ця перемога піднімає на тринадцятий рядок у табелі про ранги. Як ми і передбачали, запеклою видалася битва головних аутсайдерів турніру, в якій зустрічалися «Менс» та «Червона Зірка». Автогол Кобзаренка так і залишився єдиною результативною дією у першому таймі, а ось після перерви «зіркові» змарнували масу можливостей на те, щоб відігратися. Зате їх суперники подібним марнотратством не страждали. Влучні удари Левчука, Шперчука та Самонова дозволили «синім» здобути першу в сезоні перемогу, яка підняла «Менс» з останнього місця в таблиці, але не із зони вильоту.

Технічні дані матчів 10-ого туру у дивізіоні 2

«Сокіл-3-VETERAN’S» – «Crispus» – 5:1 (2:1)

Голи: Гор’єв (19, аг.), Ахмедов (21), Рибчинський (30), І. Монастирський (37, 47) – Горський (14, пен.)

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Алексейчук, Болістовський, Мартинюк, Рибчинський, І. Монастирський, Ахмедов, Ноль, Шумський, Кузьмін

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Валєєв, Горський, Морозов, В. Монастирський, Баранов, Загородній, Афіновський, Гор’єв

Попередження: І. Монастирський (14), Шумський (20) – Валєєв (29), Кучерявий (50)

«Дантист» – «Ауді» – 3:7 (2:4)

Голи: Терещенко (24), Кузьмінчук (25), Ткач (36, пен.) – Алексєєв (9, 22, 38), Кирилюк (14), Савчук (25, 50, 50)

«Дантист»: Тимофієв, Ткач, Стефанишин, Кущьмінчук, Улітін, Мельник, Данчук, Терещенко, Рудий, Приступа, Ярош

«Ауді»: Савчук, Алексєєв, Загребельний, Козар, Кирилюк, Войтович, Боденчук, Чорногод, Баценко, Бондарчук

«Олімпік» – «Юрія-Фарм» – 3:8 (3:2)

Голи: Крижанівський (9), С. Полупан (14), О. Полупан (18) – Генсіровський (16), Костишин (24, 31), Гизлик (35, 48, 49, 50), Ющенко (47)

«Олімпік»: Деговець, Муляр, О. Полупан, С. Полупан, Лукомський, Левчук, Михайленко, Крижанівський, Сафронов, Марків

«Юрія-Фарм»: Бистрицький, Олещук, Ющенко, Токарський,, Гизлик, Генсіровський, Радюк, Масловський, Жучковський, Костишин, Рудницький

Попередження: Радюк (27), Костишин (33), Масловський (45)

«Agora» – «Ракета» – 9:1 (1:1)

Голи: Диняк (17, 26), Семенчук (27, 39, 50), Яремчук (32, 44), Волошин (33, 41) – Криськов (15)

«Agora»: Ковальчук, Дащук, Яремчук, Семенчук, Диняк, Рикуник, Волошин, Ісхаков, Микитюк, Сьомін, Коротинський, Тимощук

«Ракета»: Дзюбак, Діброва, Нечипор, Святий, Антончик, Дикий, Шмаков, Криськов, Богдан

«Карат-Velmet» – «Фахівець» – 3:3 (2:3)

Голи: М. Століта (20, 24), Лисий (40) – О. Атласюк (3), Семенюк (17), Гуляк (22, аг.)

«Карат-Velmet»: Нагорняк, С. Століта, Лисий, Гринчук, Доліба, Хребтатий, М. Століта, Гуляк

«Фахівець»: Ващук, Овчинніков, О. Атласюк, Семенюк, С. Атласюк, Хлопонін, Сокирко, Присяжнюк, Бобік

Попередження: М. Століта (23) – О. Атласюк (41)

«Ковчег» – «Філтекс» – 4:5 (2:3)

Голи: Штолько (2, 24, 39, 50) – Свіщов (5), Васильчук (21, 50), Васильєв (25), Вакух (36)

«Ковчег»: Жук, Стець, Пробитий, Ковальський, Куречко, Штолько, Крук, Клімов, Поворознюк, Леонов, Цісар

«Філтекс»: Біндас, Підлісний, Якубовський, Ярославський, Дацишин, Свіщов, Васильчук, Шуляк, Вакух, Васильєв, Юрко, Хдейр

Попередження: Вакух (40)

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Максимум» – 1:2 (0:2)

Голи: Яюс (37) – Бібік (17), Логвінов (19)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Розізнаний, Степанюк, Бабак, Рудковський, Басараб, Чемерис, Ремушевський

«Максимум»: Ткачук, Резніченко, Косяк, Кравецький, Садовнік, Клімішен, Рабченюк, Логвінов, Бібік, Чеботарьов, Нестенюк, Кравчук

Попередження: Басараб (31), Яюс (38) – Ткачук (6), Нестенюк (38)