Преміум-ліга: анонс 1-ого туру у дивізіоні 2

0
428

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує матчі 1-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги з міні-футболу 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

1 тур. «Brilliant» – «МобіФренд»

26 травня. НВК №10. 13.00

Новий сезон у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу відкриє цікаве протистояння за участі «Brillianta» та «МобіФренда». Останні, які минулого сезону здобули право на підвищення у класі, своєю грою доводили, що легко грати з «червоними» не буде нікому, а швидкий Вакух та креативні Герасимчук і Трембач цілком здатні попсувати нерви усім суперникам «МобіФренда». «Бріліантові» сповідують більш силовий та захисний стиль, однак за відсутності дискваліфікованого Булки цей матч стане справжнім випробуванням для захисної лінії номінальних господарів, та й відсутність Михайлова, який перейшов у «ККФА-GERCHIK & CO» значно зменшує атакувальну міць «Brillianta». Замінити його покликані два «легіонери» – Алаа Хадж Халаф та Аль Хлаф Фаєт. Чи вдасться їм вже відразу писати нову яскраву сторінку у історії «Brillianta» – дізнаємося у суботу.

1 тур. «Фахівець» – «Лунтік»

26 травня. Парк Франка. 16.00

Яскравою обіцяє бути дуель між «Фахівцем» та «Лунтіком», яка продовжить програму першого туру. Обидва колективи роблять ставку на відкритий атакуючий футзал, і їх матч безперечно, стане справжнім подарунком для численних вболівальників. Як «Фахівець», так і «Лунтік» мають чимало класних виконавців (Овчинніков, Хлопонін, Гавага, Рижук, Гизлик, Чекирда), отож ймовірно, що долю гри цілком може вирішити яскрава індивідуальна майстерність когось з них. Очікуємо такожє великої результативності та інтриги до останніх секунд, а чи буде наш прогноз вірним – вирішить лише гра.

1 тур. «Інтерпродсервіс» – «Сокіл-2»

26 травня. Парк Франка. 17.00

Для молодих «соколят» поєдинок із «Інтерпродсервісом» обіцяє стати справжнім випробуванням. «Сокіл-2» виділяється поставленою командною грою, однак те ж саме можна цілком сказати і про «синіх», стиль гри яких дуже схожий на силовий та атлетичний. До старту у турнірі «Інтерпродсервіс» підходить у хорошому настрої після перемоги у Кубку Поділля Бізнес Преміум-ліги, у якій головна «ударна сила» номінальних господарів, Сергій Панькевич, став кращим голеадором. Якщо «соколятам» вдасться нейтралізувати лідера атак суперника та не програти боротьбу, якої у цій грі буде з надлишком, підопічні Віталія Розпаченюка цілком можуть розраховувати на набрані очки, якщо ж ні – переможе «Інтерпродсервіс».

1 тур. «Філтекс-Аваль» – «Атлетик-Ферозіт»

27 травня. ДЮСШ №1. 14.00

Програму першого туру продовжить протистояння двох цікавих команд – «Філтекс-Аваля» та «Атлетика-Ферозіт». Обидва колективи є дуже сильними у атакуючих діях, а їх матчі завжди видаються досить яскравими. Чого варті лише драматичні 9:7 на користь «філтексівців» у зимовій Преміум-лізі. І зараз ми вправі очікувати гри «від атаки» і зливи голів, а хто ж за таких умов продемонструє кращу реалізацію, той з великою ймовірністю розпочне турнір із перемоги.

1 тур. «Тетра-ДЮСШ №1» – «Ауді»

27 травня. ДЮСШ №1. 15.00

Цікавою обіцяє бути і дуель «Тетри-ДЮСШ №1» та «Ауді». Склад номінальних господарів сфомовано переважно з молодих гравців, левову частку яких складають виконавці «ДЮСШ №1-України», яка взимку стала чемпіоном у дивізіоні 5. За своїм потенціалом «Тетра-ДЮСШ №1» здатна створити проблеми будь-кому, однак молодість означає нестабільність, тому ми вправі очікувати від номінальних господарів сюрпризів як зі знаком «плюс», так зі знаком і «мінус». «Ауді» вирізняється поставленою командною грою, однак міць «автомобілістів» багато в чому залежить від настрою харизматичного Савчука. І якщо «Тетрі» вдасться «виключити» з гри лідера атак «чорних», її шанси на успіх у цій грі значно збільшаться.

1 тур. «Червона Зірка» – «ЕкоАльт»

27 травня. ДЮСШ №1. 16.00

Завершить програму стартового туру у дивізіоні 2 зустріч «Червоної Зірки» та «ЕкоАльту». Номінальні господарі, втративши Савчука, який перейшов у «Ауді», виглядають досить посереднім колективом, і підвердив виступ «Червоної Зірки» у розіграші Бізнес Преміум-ліги, де вона фінішувала лише 17-ою із 20 команд. Головні козирі Мевші та компанії – характер та бійцівські якості, але чи вистачить їм цих якостей, аби відібрати очки у збалансованого «ЕкоАльта», який значно підсилив прихід креативного Гончарука? Відповідь на це питання нам дасть лише недільна гра.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here