Преміум-ліга: анонс 10-ого туру у дивізіоні 2, який може назвати нових учасників плей-офф

0
407

У черговому турі другого за рангом дивізіону Преміум-ліги відбудеться ряд цікавих матчів. Після нього ми зможемо дізнатися чи приєдняється хтось до «Олімпіка» і «Патріота-Vігор», які забезпечили місце в 1/4 фіналу.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

10 Олімпік (1 місце, 24 очка) – Новатор (4 місце, 17 очок) 21.01 ХНУ 12.00

Відкриє тур один із центральних його матчів. Зустрінеться лідер чемпіонату «Олімпік» і непереможний сім турів поспіль «Новатор». Обидві команди на ходу й закономірно перебувають у верхній частині турнірної таблиці. Тому очікуємо цікавого протистояння. Відзначимо, що «Новатор», в разі перемоги, може достроково забезпечити місце в зоні-плей-офф.

Ключове протистояння: Деговець – Бедратий

Дискваліфіковані: немає

10 Атлетік-Ферозіт (3 місце, 19 очка) – Патріот Viгор (2 місце, 22 очка) 21.01 ХНУ 13.00

Другий матч туру – і знову зустріч представників квартету лідерів. «Патріот-Vігор» уже забезпечив місце в плей-офф. Та навряд чи команда Ігоря Вислободського зупиниться на досягнутому і відбуватиме номер в заключних турах регулярного чемпіонату. Кожен колектив буде прагнути посісти якомога краще місце, щоб отримати зручнішого суперника в 1/4 фіналу. Потрапити туди достроково, в разі здобуття очок, зможуть і «атлетики». Як і в першій парі, команди набрали хорошу форму й усе це обіцяє нам класну гру.

Ключове протистояння: Яюс – Палійчук

Дискваліфіковані: немає

10 Десятка (11 місце, 9 очок) – Товтри (7 місце, 12 очок) 21.01 ХНУ 14.00

Номінальні господарі поки перебувають за межею завітної зони. За своїм складом і потенціалом вони заслуговують там бути. Та ніяк не можуть усе це перетворити в результат. Регулярний чемпіонат підходить до завершення. І саме час «Десятці» зібратися й збагатити очковий багаж. Зробити це проти збалансованих «Товтрів» буде дуже непросто. Гостроти матчу додає той факт, що «Десятка» може обійти свого суперника в таблиці у разі перемоги.

Ключове протистояння: Дунець – Клапченко

Дискваліфіковані: немає

10 Сокіл-2 (13 місце, 4 очка)– Філтекс (6 місце, 15 очок) 21.01 ХНУ 15.00

«Соколята» в минулому турі на останніх секундах втратили перемогу, а «Філтекс», маючи масу моментів, програв. Тому до матчу команди підійдуть не в кращому настрої і з бажанням покращити турнірне становище. Якби цей матч проходив на початку чемпіонату, то безумовним фаворитом був би «Філтекс». Зараз, навіть зважаючи на турнірне становище, цього не скажеш. «Сокіл-2» заграв більш агресивно і влаштував непросте життя вже не одному супернику. Тому чекаємо цікавої боротьби команд, які полюбляють комбінаційну гру.

Ключове протистояння: Омарі – Свіщов

Дискваліфікований: Юрко Петро (“Філтекс”)

10 Прикордонник (12 місце, 8 очок) – Карат-Velmet (10 місце, 10 очок) 21.01 ХНУ 16.00

Обидві команди є головними переслідувачами вісімки кращих і мають  шанси на вихід в 1/4. І важливість результату очного протистояння дуже велика. Певним фаворитом тут виглядають номінальні гості, які після приходу Пасічника почали здобувати очки і вибрались з низів таблиці. Військові ж, попри підсилення з дивізіону 1 у виді Цуприка, не змогли втримати перемогу в матчі з аутсайдером минулого туру (2:2 з «Червоною зіркою»).

Ключове протистояння: Пасічник – Цуприк

Дискваліфіковані: немає

10 Фахівець (9 місце, 10 очок) – Червона Зірка (14 місце, 2 очка) 21.01 ХНУ 17.00

В інтерв’ю прес-службі Асоціації футзалу Хмельницької області капітан «Червоної Зірки» сказав, що команда буде боротися і спробує відібрати очки у «Фахівця». Саме бажання й самовіддача можуть допомогти стримати кращого бомбардира дивізіону 2 Семенюка (18 голів) і його партнерів, які будуть по-спортивному злі після прикрої поразки в останньому турі (3:4 від «Патріот-Vігора). Та й, якщо «Фахівець» хоче продовжити свій шалений хід з дивізіону в дивізіон, то пора б вже здобувати очки і підніматися по турнірній таблиці.

Ключове протистояння: Семенюк – Мевша

Дискваліфікований: Хлопонін Андрій (“Фахівець”)

10 Менс (5 місце, 16 очок) – Максимум (8 місце, 11 очок) 21.01 ХНУ 18.00

Завершить тур цікаве протистояння полюбляючих силовий футзал команд. Й обидві вони не зможуть розраховувати на усіх своїх гравців . Втрата «Менса» не буде такою болючою для команди і Юраха зможуть замінити Киданчук і Козубович, які відбули дискваліфікацію. А от втрата Кравецького для «Максимума» може дорого коштувати. Саме цей матч може дати відповідь на питання, чи зможе команда перебудувати свою гру без лідера у складі.

Ключове протистояння: Козубович – Арт. Панасенков

Дискваліфіковані: Юрах Юрій (“Менс”) – Кравецький Кирило (“Максимум”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here