Преміум-ліга: анонс 10-ого туру у дивізіоні 2

0
298

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує поєдинки 10-ого туру у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

10-ий тур, «Філтекс-Аваль» – «Лунтік»

28липня, НВК №10 (2). 14.00

Починає 10-й тур матч між командами, що перебувають наразі всередині турнірної таблиці. Ще зовсім недавно ці колективи знаходились в небезпечній зоні, але завдяки важливим перемогам над прямими конкурентами в останніх матчах зуміли значно покращити власне становище. Також обидва клуби споріднює те, що дуже часто вони втрачають очки через хронічні проблеми зі складом. Тому цікаво, чи зуміють команди зробити висновки з попередніх матчів і зібрати оптимальні склади на останні тури? Ігрового запасу , напевно, вистачить на потрапляння у плей-офф і тим, і тим, а ось далі можуть виникнути великі труднощі. Розгойдуватись, по суті, уже немає куди…

10-ий тур, «Lifecell» – «МобіФренд»

28 липня, НВК №10 (1). 14.00

Продовжуватиме тур матч між командами, які в минулому сезоні синхронно піднялись у дивізіон 2 з дивізіону 3, але наразі вирішують зовсім різні завдання. «МобіФренд» можна сміливо назвати головним відкриттям у лізі 2,  і за два тури до кінця вони одні з претендентів на чемпіонство.  «Lifecell» ж веде важку боротьбу за право залишитись у  дивізіоні 2, у який він так несподівано потрапив. Хоча сьогоднішні цілі у клубів різні, але очки вкрай потрібні обом, а отже жодна команда не буде берегти ноги чи очікувати щасливого шансу. Більш вірогідною бачиться перемога «червоних», але декілька разівкоманда Олексія Янчука«вкусити» суперника все таки може, особливо якщо у склад повернеться головна зірка клубу – Костянтин Ціпко та головний воротар – Денис Баландюк.

10-ий тур, «Тетра-ДЮСШ№-1» «ЕкоАльт»

28липня, НВК №10 (2). 15.00

Один з центральних матчів туру в боротьбі за збереження прописки у дивізіоні 2. «ЕкоАльт», який проводить дуже слабкий сезон, буде доводити своє право виступати у вісімці кращих команд ліги. А враховуючи, що в останньому турі команді Олега Рогульського буде протистояти іменитий «Фахівець», то цей двобій перетворюється для них на «матч сезону». «Тетра» також проводить вкрай неоднозначний турнір, постійно страждаючи через дефіцит гравців та командну незлагодженість, але в останніх поєдинках команда все ж знайшла свою гру, а тому шанси на те, щоб врятувати сезон ще є. Очікуємо від матчі зливи голів, бурі емоцій та жорсткої боротьби на кожному метрі зеленого майданчика.  

10-ий тур, «Інтерпродсервіс» «Атлетик-Ферозіт»

28липня, НВК №10 (1). 15.00

Ще один матч із розряду  топових. Головний претендент на чемпіонство проти амбіційного та, на жаль, не стабільного «Атлетика». Головна проблема Олександра Розізнаного – захист та труднощі в командному балансі між ланками. З першої вісімки саме його клуб пропустив найбільше – 38 голів. Маючи дуже сильний склад за іменами, «сині» поки що не можуть віднайти свою гру, що особливо помітно було у минулому турі, коли саме через більш злагоджену та швидку командну гру «МобіФренд» буквально розтрощив «Атлетик» у другому таймі. Попереду плей-офф і часу для взаєморозуміння стає все менше. У їх суперника поки що все чудово – команда багато забиває, мало пропускає і  є найстабільнішим колективом дивізіону 2, впевнено рухаючись до чемпіонства.     

10-ий тур, «Фахівець» «Червона Зірка»

28липня, НВК №10 (2). 17.00

Наступними на майданчик вийдуть команди, які показують діаметрально різні результати в останніх зустрічах. «Червона зірка» різко ускладнила собі життя, програвши надважливі матчі «Філтексу» та «Тетрі», натомість «Фахівець», навпаки, набрав надвпевненої ходи, «наколотивши» суперникам в останніх двох матчах 20 (!) голів. Судячи зусього обидва клуби продовжать свої серії, хоча розгрому в  цьому поєдинку все ж таки не очікується, занадто досвідченим бійцем є «Червона зірка». Ще однією проблемою для «червоних» буде відсутність Олександра Альміза, який пропускатиме звітний поєдинок через перебір жовтих карток.    

10-ий тур, «Brilliant» – «Ауді»

29 липня, ДЮСШ-1.19.00

Завершуватиме тур поєдинок між командами «Brilliant» та «Ауді». Серія невдач «автомобілістів» дещо затяглась, тому саме час покращувати ситуацію. Трійку лідерів вже не догнати, а ось зайняти солідне 4-те місце для підопічних Віктора Савчука – питання престижу.  Щодо «Brilliantа», то команда старається, потом і працею виборює свої очки, але фізичний стан гравців  залишає бажати кращого. Головна частина сезону попереду і Артему Тихонюку треба добре подумати над тим, як вивести клуб з кризи та залишити його в дивізіоні 2.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here