Преміум-ліга: анонс 10-ого туру у дивізіоні 3

0
283

Усі матчі 10-го туру пройдуть у спорткомплексі «Конфермат», перший матч відбудеться 20 грудня о 14:00. Всі наступні матчі пройдуть 21 грудня.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

20 грудня 14:00 «Конфермат» (5 місце) – «Ракета» 4 (місце)

У першому матчі 10-го туру можна побачити протистояння гігантів.  «Конфермат» – це сплав досвіду та молодості, в складі якого є забивний Олександр Сендель, а в до заявочний період до них приєднався досвідчений Лев Сергеев. В свою чергу «Ракета» може відповісти організованим колективом, яким керує Олександр Дикий, вмілий гравець, наставник, який вміє підняти дух команди і налаштувати її на боротьбу.

Далі йдуть матчі 21 грудня.

14:00 ФК «Литвина» (13 місце) – «Brilliant» (12 місце)

Бій аутсайдерів. Дві команди знаходяться внизу турнірної таблиці, але це ніяким чином не позначитися на грі. На майданчику зустрічаються команди, які не бояться грати у відкритий футзал. Тому очевидно, що на усіх нас очікує гарна та видовищна гра.

15:00 ФК «Нова Ушиця» (2 місце) – «ККФА-Vivasan» (4 місце)

Бій за друге місце. Різниця між колективами складає лише 3 залікові пункти і саме стільки пунктів вочевидь збирається отримати ККФА-Vivasan, знаючи про амбіції команди. ФК «Нова Ушиця» пропускає менше всіх у даному етапі. Чи зможе «ККФА-Vivasan» протистояти потужному захисту ФК «Нова Ушиця» і як найкращий захист дивізіону 3 буде протистояти Матковському Дмитру – саме це покаже гра.

16:00 ФК «ЛП» (14 місце) – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» (8 місце)

Важлива гра для  ФК «Зеніт-Юрія Фарм». Колектив наразі знаходиться на 8-му місці турнірної таблиці і саме на це місце претендує чи мала кількість суперників. Їм протистоїть колектив, який втратив лідера, але не втратив амбіцій. Яскрава гра і море емоцій, саме на це можуть розраховувати вболівальники.

17:00 «Crispus» (1 місце) – «ЕкоАльт» (9місце)

«Crispus», який впевнено втримує першу сходинку зустрінеться з непростим суперником –  «ЕкоАльт», колектив, який прагне потрапити у вісімку. «Crispus» на минулих вихідних отримав важку перемогу, в запеклій боротьбі. Чи вистачить команді сил аби продемонструвати ще одну таку ж потужну гру і чи зрозумів «ЕкоАльт», як треба захищатися у матчах з лідерами – саме це розкаже гра.

18:00 «Starlife» (11 місце) – «Інтерпродсервіс» (5 місце)

У минуломі турі, «Starlife» провів неймовірний за яскравістю матч, продемонстрував боротьбу на кожному клаптику поля, однак реалізація є ахіллесовою п’ятою команди. Проте команда вміє демонструвати якісний футзал. В цей день їх суперником буде  «Інтерпродсервіс», дисциплінована команда, яка на протязі тривалого часу грає разом. Хто переможе, досвід чи амбіції? За будь яких обставин, ця гра варта глядацьких симпатій.

19:00 «Дантист» (7 місце) – «Лунтік» (10 місце)

Обидва колективи здобули перемоги у минулому турі. Чия гра була більш напружена? Чи чия гра була більш яскравішою? Важко сказати, адже обидва колективи мають у наявності швидкісних і технічних футболістів, які неодноразово довели, що вміють грати у атакуючий футзал. «Лунтік» хоче потрапити до вісімки, «Дантист» не хоче упустити шанс зіграти у плей-офф. Які ще потрібні доводи?

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here