Преміум-ліга: анонс 12-ого туру у дивізіоні 4

0
277

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

4 лютого, 13:00, НАДПСУ «М’ясник» – ФК «Громада-Міць»

Відкриє тур під порядковим номером «12» у дивізіоні 4 цікавий матч між командами «М’ясник» та ФК «Громада-Міць». Обидва колективи на даний момент знаходяться у топ-8 четвертого дивізіону, але жоден з них ще не гарантував собі місце у плей-офф. «М’ясник» більш впевнено виглядає після новорічних свят, хоча і відверто провалив другий тайм у минулому турі.

4 лютого, 14:00, НАДПСУ «Престиж-Авто» – FC «FNB»

Продовжить програму ігрової неділі матч команд з різних полюсів турнірної таблиці – «Престиж-Авто» зіграє з FC «FNB». У останніх матчах «Престиж-Авто» значно покращило свій запас залікових пунктів, за останні три тури, команда здобула дві перемоги. FC «FNB» має чудові шанси очолити турнірну таблицю у 4-му дивізіоні, так як прямі конкуренти, за першу сходинку, грають поміж собою.

4 лютого, 15:00, НАДПСУ «Носорог» – «Сокіл»

Продовжить програму туру матч «за 6 очок» між командами «Носорог» та «Сокіл». Команди зберігають шанси потрапити у топ-8 четвертого дивізіону. «Сокіл» явно здав останнім часом, команда не може знайти свою гру, хоча Лоборчук Богдан справно забиває у кожному турі. «Носорог» в свою чергу значно покращив свої показники у турнірній таблиці, команда здобула перемоги у останніх двох турах.

4 лютого, 16:00, НАДПСУ «ЖЖУК-ZALIV» – «Тепловик»

Наступними на майданчик вийдуть «ЖЖУК-ZALIV» та «Тепловик». Перші демонструють дуже впевнену гру, змогли переграти лідера у минулому турі та ведуть боротьбу за першу сходинку турнірної таблиці. «Тепловик» займає найнижчу сходинку турнірної таблиці у четвертому дивізіоні. Хоча команда і демонструє відкритий футзал, але саме «ЖЖУК-ZALIV» є відвертим фаворитом у цьому протистоянні.

4 лютого, 17:00, НАДПСУ «Аваль» – «Ауді»

Продовжить програму ігрової неділі матч команд подібних по стилю ведення  гри –  «Аваль» та «Ауді». «Банкіри» здобули дві перемоги поспіль і будуть прагнути продовжити свою переможну серію. «Ауді» трохи збавила після новорічних свят, але в останньому турі опанували себе, здобули важливу перемогу і на даному етапі замикають топ-8 турнірної таблиці у 4-му дивізіоні.

4 лютого, 18:00, НАДПСУ «МобіФренд» – «Думка»

Наступними на майданчику поміряються силами «МобіФренд» та «Думка».

У останньому турі «МобіФренд» отримав вольову перемогу, команда має досить багато швидкісних, талановитих виконавців, зберігає шанси потрапити до кращої вісімки 4-го дивізіону та зіграти у плей-офф. Саме «МобіФренд» буде фаворитом у цьому протистоянні.

4 лютого, 19:00, НАДПСУ «Раково-сіті» – «ДБК»

Завершиться тур поєдинком який є центральним у 12-му турі, на майданчику зустрінуться команди, які наразі займають першу і третю сходинку турнірної таблиці – «Раково-сіті» та «ДБК». «ДБК» зазнала поразки у минулому турі і втратила першу сходинку турнірної таблиці. «Раково-сіті» в свою чергу, не в простій боротьбі, вибороли нічию, у матчі з прямим конкурентом і вийшли на першу сходинку турнірної таблиці. Очікуємо напруженого двобою двох класних команд, переможець якого значно покращить власні шанси на здобуття кубку ліги.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here