Преміум-ліга: анонс 2-ого туру у дивізіоні 2

0
305

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує поєдинки 2-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

2-ий тур, «Ауді» – «Фахівець»

3 червня, ДЮСШ №1. 14.00

Безперечно, центральний матч 2-ого туру, у якому «Ауді» та «Фахівець» прагнутимуть закріпити переможні успіхи у стартових поєдинках турніру. Обидві команди сповідують атакуючий стиль, воліючи діяти «від ножа», отож з погляду на це, голів у зустрічі глядачі побачать чимало. Фаворитом у цій грі виступає більш досвідчений «Фахівець», однак ключовим у цій грі стане індивідуальне протистояння представників своїх команд у символічній збірній 1-ого туру – Олексія Ковбасюка та Олександра Атласюка. Скоріше за все, його переможець принесе своїй команді надважливі три очки, а чи буде це так – покаже лише недільна гра.

2-ий тур, «Lifecell» – «ЕкоАльт»

3 червня, ДЮСШ №1. 15.00

«Lifecellу» поки досить непросто адаптуватися до реалій дивізіону 2, і після поразки від «Інтерпродсервіса» на підопічних Олексія Янчука очікує зустріч із ще одним досвідченим турнірним бійцем – «ЕкоАльтом». Головний козир «зелених» – зіграність та поставлена командна гра, і якщо «зв’язківцям» вдасться надійно зіграти у обороні та нейтралізувати головну «ударну силу» суперника у вигляді зв’язки Лис-Шнира, то шанси «Lifecella на успіх значно збільшаться. Якщо ж ні – слід очікувати першої в сезоні перемоги «ЕкоАльту».

2-ий тур, «Інтерпродсервіс» – «Brilliant»

3 червня, ДЮСШ №1. 16.00

Продовжить програму ігрової неділі матч суперників, які по-різному розпочали сезон – «Інтерпродсервіс» зіграє із «Brilliantom». Для збалансованих «синіх» матч із «бріліантовими» легкого життя точно не обіцяє. Річ у тому, що «Brilliant» сповідує схожий атлетичний стиль, та й повернення у стрій після дискваліфікації Булки обіцяє стати серйозним підсиленням для захисту номінальних гостей. Очікуємо напруженого протистояння з великою кількістю боротьби на кожному клаптику поля, у якій все цілком може вирішити індивідуальна майстерність окремих виконавців.

2-ий тур, «Атлетик-Ферозіт» – «Тетра-ДЮСШ №1»

3 червня, ДЮСШ №1. 17.00

Цікавим обіцяє бути протистояння «Атлетика-Ферозіт» та «Тетра-ДЮСШ №1», у якому кожна з команд матиме свою мотивацію – «атлетики» прагнутимуть розвинути успіх першого туру, а ось «Тетра» жадатиме здобути перші очки у сезоні. Обидві команди полюбляють діяти «від ножа», отож можна очікувати, що голів у цій грі буде чимало, а на перший план вийде очне протистояння атакуючих ліній обох колективів.

2-ий тур, «МобіФренд» – «Філтекс-Аваль»

3 червня, ДЮСШ №1. 18.00

«Дербі братів Вакухів» – саме така вивіска у наступного матчу в нашому анонсі. Рідні брати, Дмитро («МобіФренд») та Олег («Філтекс») на майданчику стануть непримиренними суперниками, і їх емоційний очний «батл» обіцяє стати одним з ключових у цьому протистоянні. Обидві команди чудово знають гру одне одної, і як зазначив у своєму інтерв’ю прес-службі Асоціації капітан «червоних», Віталій Шаварський, все у цій грі цілком може вирішити реалізація створених моментів. Чи буде це так – побачимо у неділю.

2-ий тур, «Червона Зірка» – «Лунтік»

3 червня, ДЮСШ №1. 19.00

Завершить другий ігровий день у дивізіоні 2 протистояння «Червоної Зірки» та «Лунтіка», які в першому турі, синхронно ведучи у рахунку, не зуміли втримати переможні результати. Щоправда, «Лунтік» зіткнувся з неймовірно переконливою грою «Фахівця» і не втримав бодав нічию, а «Червоній Зірці» пощастило «відскочити» у грі з «ЕкоАльтом». Тепер на збалансованих номінальних господарів, які діють здебільшого другим номером, очікує випробування яскравими «лунтіками», які сильні своєю неймовірною лінією атаки. Перед «червоними» постає непросте завдання нейтралізувати швидке і непередбачуване тріо Чекирда-Гизлик-Рижук, і якщо це вдасться Мевші та компанії, то шанси «Червоної Зірки» на здобуття залікових балів значно зростуть. Обидві команди прагнутимуть з усіх сил здобути першу перемогу в сезоні, а кому це вдасться краще – вирішить лише сама гра.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here