Преміум-ліга: анонс 3-ого туру у дивізіоні 2

0
270

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує поєдинки 3-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

3-ий тур, «Фахівець» – «Атлетик-Ферозіт»

10 червня, ДЮСШ №1. 14.00

Тур під номером «3» у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу відкриє цікаве протистояння за участі «Фахівця» та «Атлетика-Ферозіт». Обидві команди полюбляють атакуючий стиль, отож від їх очної зустрічі ми вправі очікувати гри «від ножа» та з великою кількістю забитих м’ячів. На користь «фахівців» говорить їх досвід, а ось переважно молоді «атлетики» поки що не виділяються стабільністю. Вигравши у «Філтекса-Аваль», поступаючись по ходу зустрічі, далі номінальні гості звітної битви не зуміли втримати вагому перевагу у матчі з «Тетрою-ДЮСШ №1». Звітний поєдинок є неймовірно важливим для обох суперників з турнірної точки зору, а також повинен вказати, який ж насправді «запас міцності» у підопічних Олександра Розізнаного.

3-ий тур, «Тетра-ДЮСШ №1» – «МобіФренд»

10 червня, ДЮСШ №1. 15.00

В наступному матчі на майданчик ДЮСШ №1 вийдуть «Тетра-ДЮСШ №1» та «МобіФренд». «Червоні» досить вдало стартували, перебуваючи після двох турів на третій позиції у табелі про ранги, однак не варто забувати, що напередодні на Вакуха та компанію очікує винурююче кубкове протистояння із «Zooветпромом-Ivet». Це безперечно на руку «синім», які матимуть перевагу у ігровій «свіжості», але чи зуміють вони її використати на майданчику і здобути першу перемогу в сезоні? Відповідь на це питання нам дасть лише недільний матч.

3-ий тур, «Червона Зірка» – «Ауді»

10 червня, ДЮСШ №1. 16.00

Напруженим обіцяє бути протистояння принципових суперників – «Червоної Зірки» та «Ауді», яке продовжить програму 3-ого туру. «Ауді» підходить до звітної битви у статусі проміжного лідера дивізіону 2, маючи в своєму «арсеналі» чимало класних виконавців на чолі з бомбардиром Савчуком, а ось «Червона Зірка» здебільшого демонструє «захисний» футзал з класною грою на контратаках. І якщо взяти до уваги, що «автомобілісти» в суботу витратять чимало сил у кубковій грі із атлетичним «Максимумом», то у Мевші та компанії з’являються шанси на те, аби відібрати очки в лідера. Чиї аргументи виявляться більш вагомими – вирішить лише сама гра.

3-ий тур, «Філтекс-Аваль» – «Інтерпродсервіс»

10 червня, ДЮСШ №1. 17.00

Зустріч між «Філтексом-Аваль» та «Інтерпродсервісом» матиме статус важливої для обох суперників, яким вкрай потрібні залікові бали. Проте обидві команди напередодні зіграють у 1/32 фіналу Кубку, і безперечно, втома позначиться на діях гравців. Очікуємо досить обережної гри, у якій як і «Філтекс-Аваль», так і «Інтерпродсервіс» прагнутимуть «зіграти» на помилках один одного. Кому це вдасться краще – той і з великою вірогідністю здобуде важливі з турнірної точки зору три очки.

3-ий тур, «Brilliant» – «Lifecell»

10 червня, ДЮСШ №1. 18.00

Багатим на боротьбу обіцяє протистояння «Brillianta» та «Lifecella». Обидві команди сповідують комбінаційний та дещо атлетичний стиль, а залікові бали потрібні їм наче повітря, аби піднятися у турнірній таблиці трохи повище. За «бріліантових» говорить їх досвід виступів на цьому рівні, однак «зв’язківці» максимально швидко адаптуються до нового для себе дивізіону 2, і вже цілком могли поживитися очками у грі з «ЕкоАльтом». Однак на заваді підопічним Олексія Янчука стали диво-гра Коника та низька реалізація. Чи вдасться «Lifecelly» нарешті здобути перші залікові бали? Відповідь на це питання дізнаємося у неділю.

3-ий тур, «ЕкоАльт» – «Лунтік»

10 червня, ДЮСШ №1. 19.00

Завершить другий тур у дивізіоні 2 цікавий двобій представників верхньої частини турнірної таблиці, в якому силами поміряються «ЕкоАльт» та «Лунтік». Головний козир «зелених» – поставлена командна гра та майстерність Коника у воротах, а ось «лунтіки» поки що ну дуже залежні від дій та настрою на майданчику Рижука і Чекирди. І якщо «ЕкоАльту» вдасться «виключити» з гри ключових гравців команди-суперника, то шанси на успіх у підопічних Олега Рогульського значно зростуть. А щодо «Лунтіка», то саме матч з таким міцним суперником і повинен стати так званим «лакмусовим папірцем»  амбіцій та можливостей симпатичної у ігровому плані, але вкрай нестабільної команди Сергія Заболотного.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here