Преміум-ліга: анонс 3 туру у дивізіоні 3

0
290

Цієї неділі 12 листопада у залі «Конфермат», візьме старт третій тур у Дивізіоні 3. За традицією коротко про попередній ігровий день, після двох зіграних турів починає вимальовуватися турнірна таблиця і вже варто говорити про перебування команд чи то в статусі лідерів, чи  то в статусі аутсайдерів змагань. Якщо після першого туру «турнірка» була розподілена рівно навпіл, то після другого у поки що незначному відриві перебуває п’ятірка команд, яка ще не знала очкових втрат, а саме  «Конфермат», «Crispus», «ККФА-Vivasan», ФК «Нова Ушиця» та «Дантист», але вже після цього туру їхній ряд порідіє стовідсотково, адже у центральному матчі туру між собою зійдуться «Конфермат» та «Дантист», доречі останні вже третій тур поспіль проводять центральну гру. Стосовно аутсайдерів змагань, то доволі несподівано у їхньому статусі перебувають «Starlife» та ФК «Зеніт-Юрія Фарм», які своєю грою заслуговують місця значно вищі чим займають на даний момент. Окрім вищевказаної центральної гри також у турі будуть матчі поточних середняків із аутсайдерами, це зокрема ігри – ФК «Литвина» проти «Starlife», «ЕкоАльт-Адрії» проти ФК «Зеніт» та «Ракети» проти «ЕкоАльту», а також матчі лідерів та аутсайдерів, де між собою зійдуться – ФК «Нова Ушиця» та ФК «ЛП», ККФА та «UBC-Лунтік» і насамкінець «Crispus» та «Інтепродсервіс», хоча з історії протистоянь останніх команд не все так однозначно в цій парі як в попередніх двох.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

13:00   ФК Литвина (7 місце) – «Starlife» (11 місце).

Відкриватиме змагальний марафон доволі цікаве протистояння, команд, які кожного року зустрічаються одна з одною навіть не дивлячись на те що номінальних гостей не було того сезону серед учасників Дивізіону 3, адже команди проводили зустріч на стадії 1/8 фіналу Кубку де більш ніж впевнену перемогу здобули гравці із Starlife з рахунком 5:0. Городоцький колектив поки що перебуває у самій середині турнірної таблиці і після стартових турів важко оцінити справжній рівень команди, оскільки була перемога над поки що головним аутсайдером ФК «ЛП» та була поразки від одного із лідерів Дантиста, тому саме ця гра зможе дати відповідь на питання про перспективи у турнірній таблиці. Страховики на відміну від своїх опонентів не можуть похизуватися бодай одним здобутим очком, команди поки що не вистачає на весь поєдинок, перші тайми вона проводить вдало перемагаючи по ходу гри, а у другому на полі не мов би з’являється інший колектив, який віддає гру своєму опоненту, так було двічі у обох зіграних матчах, тому поточна гра буде вкрай вирішальною, для підняття команди в турнірній таблиці, якщо звісно у них є така ціль та бажання.

Історія протистоянь:  3 гри: 2-0-1 м’ячі 10-10, на користь ФК «Литвина».

Сезон 2014/2015 р.р., Груповий етап:  ФК «Литвина» 6:3 «Родові помістя»;

Сезон 2015/2016 р.р., Груповий етап:  ФК «Литвина» 4:2 «Родові помістя-Адвокат»;

Сезон 2016/2017 р.р., Малий Кубок 1/8 фіналу:  ФК «Литвина» 0:5 «Адвокат-Starlife».

14:00           «ЕкоАльт-Адрія» (6 місце) – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» (13 місце).

Продовжить ігровий день не менш цікавий  поєдинок, де між собою зійдуться колективи, які хоча жодного разу і не грали у одному Дивізіоні, але волею жеребу двічі поспіль зустрічалися у Кубку, і щоразу переможцем виходила Городоцька команда, незважаючи на місця у турнірній таблиці в поточному сезоні, саме вони і є фаворитом даного протистояння. Господарі майданчика поки що не знають смаку поразок у цьому сезоні, у двох їхніх зустрічах події на майданчику розгортались по-різному, якщо у першому турі у дербі ЕкоАльтів на останніх хвилинах вдалося вирвати перемогу, то у другому турі все на тих же останніх хвилинах перемогу було втрачено у нічийній грі з UBC. Гостьова команда перебуває на досить не звичному для себе передостанньому місці і здобуття перемоги у поточній грі їм потрібно як повітря, адже суперники не стоять на місці, а нарощують свій очковий запас.

Дискваліфіковані: Радюк (ФК «Зеніт-Юрія Фарм») – 1 гра.

Історія протистоянь: 2 гри: 0-0-2 м’ячі 3-12, на користь ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

Сезон 2015/2016 р.р., Кубок 1/16 фіналу: «ЕкоАльт-Адрія» 1:3 ФК «Зеніт-Юрія Фарм»;

Сезон 2016/2017 р.р., Малий Кубок 1/16 фіналу: «ЕкоАльт-Адрія» 2:9 ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

15:00          ФК «Нова Ушиця» (в минулому «Агробізнес») (4 місце) – ФК «ЛП» (14 місце).

Наступними на ігровому майданчику зустрічатимуться команди, які перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. Новоушицька команда є найбільш «граючою» у Дивізіоні, але поки що не може втілювати свою ігрову перевагу у велику кількість забитих м’ячів, так як дещо підводить реалізація створених моментів, у анонсованій грі вони виступають беззаперечним фаворитом і здається тільки диво зможе  вплинути на їхню очкову втрату. Стосовно «любителів пива», то команда поки є найбільш не готовою до старту в змаганнях, у двох стартових матчах вона зуміла пропустити аж 20 голів та забити тільки – 2, але часу для виправлення свого турнірного становища вдосталь, тому не потрібно відчаюватись одному із старожилів Дивізіону 3, а в кожній грі намагатись зачіпитись за залікові очки та надіятись на недооцінку збоку суперників.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

16:00         «ККФА-Vivasan» (3 місце) – «UBC-Лунтік» (9 місце).

Продовжиться тур грою одного із лідерів та фаворитів сезону – ККФА та дебютанта – UBC-Лунтіка. Стосовно фаворита у даному протистоянні, то питань не повинно виникати ним безумовно являється Vivasan, переможна серія якого складає вже дві гри поспіль, якщо перша перемога була здобута доволі впевнено, то про другу такого не скажеш, команді довелося прикласти максимум зусиль, аби таки дотиснути завжди упертий «ЕкоАльт». Стосовно гостьової команди, то її варто привітати із першим заліковим очком на новому для себе рівні, також слід відмітити вдалу та стабільну гру її лідера – Рижука, який у двох стартових турах відмітився дублями у воротах суперників, здається команда поступово вкочується у сезон і недооцінювати її не варто, про що свідчить події на майданчику у крайньому поєдинку, де команда зуміла відігратись на останніх хвилинах поступаючись своєму супернику з рахунком 2:4.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

17:00          «Crispus» (2 місце) – «Інтерпродсервіс» (12 місце).

Доволі цікавою та принциповою має бути наступна гра. Обидва колективи разом піднялись із 4 Дивізіону за результатом ігор минулого сезону, і саме «рибникам» вдалось завдати першої поразки Дунаєвецькій команді у минулому сезоні, перемігши з впевненим рахунком 5:2. Стосовно виступів у поточному сезоні, то команди стартували діаметрально різно, Дунаєвецькій команді вдалося здобути дві перемоги, а от «Інтерпродсервіс», поки що задовільнився двома поразками. Дунаєвецька команда поки що по справжньому не відчула смаку Дивізіону 3, адже проводить свої матчі виключно із представниками 4 Дивізіону, з якими разом піднялась рангом вище, якщо у першому турі було здобуто доволі впевнену перемогу, то у другому доля переможця вияснилась лише на останній хвилині гри. Гості поєдинку не безпідставно розраховують на поповнення свого очкового багажу, адже у стартових матчах вони нічим не поступалися своїм опонентам, і тільки розконцентрація на останніх хвилинах обох зустрічей вартувала команді перших здобутих очок, крім того після відбуття дискваліфікації до лав команди повернувся знатний бомбардир нищих Дивізіонів Самолига Олег, від якого завжди очікується результативної гри. Від поточної гри глядачам варто очікувати надрезультативного футзалу, адже у обох колективах у атакувальній ланці є кому вирішувати гольові епізоди, а результат самої гри може бути позитивним у дві сторони.

Історія протистоянь: 1 гра: 0-0-1 м’ячі 2-5, на користь «Інтерпродсервіса».

Сезон 2016/2017 р. Дивізіон 4 Груповий етап: «Інтерпродсервіс» 5:2 «Crispus».

18:00          «Ракета» (8 місце) – «ЕкоАльт» (10 місце).

У передостанньому поєдинку третього туру силами поміряються добре знайомі між собою команди. «Ракета» після розгромної поразки у першому турі ККФА з рахунком 3:7, доволі швидко оговталась та зуміла перемогти міцний «Starlife» у другому турі з рахунком 4:3, і таким чином піднятись із статусу аутсайдера до статусу середняка, а вже після поточної гри може приєднатись і до когорти лідерів, тому все перебуває у їхніх руках, а точніше ногах. Стосовно гостьової команди, то варто відмітити їхній непоступливий характер, на прикрість колективу у двох стартових зіграних турах вони зазнали поразок, щоправда обидві поразки були мінімальними та здобутими суперниками на останніх хвилинах, тому якщо команда більш ретельніше та відповідальніше ставитиметься до захисної гри у кінцівці поєдинку, з позитивними результатами та здобутими очками справа не забариться. Стосовно кінцевого результату даного протиборства, то він може бути як і в попередньому матчі позитивним у обидві сторони.

Історія протистоянь: 1 гра: 1-0-0 м’ячі 5:3, на користь «Ракети».

Сезон 2016/2017 р. Дивізіон 3 Груповий етап: «Ракета» 5:3 «ЕкоАльт».

19:00          «Ротор-2-Конфермат» (1 місце) – «Дантист» (5 місце).

Родзинкою на торті ігрового дня буде його заключне протистояння, де між собою зійдуться поточні лідери змагань, здається глядачі не пожалкують якщо таки дочекаються останнього матчу третього туру, адже на них скоріш за все буде очікувати напружена та результативна гра. Обидві команди до поєдинку підходять із переможною серією у два матчі і для когось із суперників вона має перерватися після фінального свитка арбітрів, а можливо і для обох. У складі номінальних господарів буде одне кадрове поповнення, так як після відбуття дискваліфікації повернеться Галдасевич, так і одна кадрова втрата, адже відбуватиме дискваліфікацію за червону картку в минулій грі – Федоров. У гостей кадрова ситуація буде без втрат та поповнень. Обидва колективи стартували у турнірі у досить схожій манері, у першому турі у напружених двобоях було здобути мінімальні перемоги, а у другому вже більш впевнені. Головним же відкритим питання у грі буде, чи зуміє «Дантист» нейтралізувати головну зброю «Конфермату», на даний момент кращого бомбардира Дивізіону Сенделя, якщо так то думається команда зможе розраховувати на позитивний результат, а якщо ні то їхньому голкіперу не позаздриш, адже у нього роботи буде хоч позбавляй.

Дискваліфіковані: Федоров («Ротор-2-Конфермат») – 1 гра.

Історія протистоянь:  раніше не зустрічались.

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here