Преміум-ліга: анонс 4-ого туру у дивізіоні 2

0
291

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує поєдинки четвертого туру у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

4-ий тур, «Ауді» – «ЕкоАльт»

16 червня, Парк Франка. 15.00

Відкриє четвертий тур у дивізіоні 2 протистояння двох колективів, сильних командною грою – «Ауді» та «ЕкоАльта». Видавши вдалий старт, «автомобілісти» по ділу перебувають у чільній трійці, однак їх гра все одно багато в чому залежить від дій Савчука. І якщо досвідченим «зеленим» вдасться нейтралізувати головний «мозковий центр» свого суперника, то шанси «ЕкоАльта» на успіх значно зростуть. Головна небезпеку воротам своїх опонентів номінальні гості створюють здебільшого за рахунок «стандартів» та швидких контратак, а самим підопічним Олега Рогульського є що доводити і собі, і власним фанам після 1:6 від «Лунтіка» в минулому турі. Очікуємо цікавої та результативної гри, у якій переможе скоріш за все той, хто краще реалізує власні гольові моменти.

4-ий тур, «Lifecell» – «Лунтік»

16 червня, Парк Франка. 16.00

На «Lifecell», який в минулому турі здобув першу перемогу у сезоні, тепер очікує непросте випробування одним із лідерів – «Лунтіком», який на старті сезону демонструє, мабуть, найбільш яскраву гру серед усіх команд-учасниць дивізіону 2. Головний козир «лунтіків» – у індивідуальній майстерності та швидкості гравців «групи атаки», і аби сподіватися на очки в цьому матчі підопічним Олексія Янчука потрібно знайти дієву протидію як мінімум Рижуку та Чекирді. «Lifecell» ж поки приємно вражає своєю зарядженістю на боротьбу, характером та бійцівськими якостями. Але чи вистачить «зв’язківцям» цих якостей аби відібрати очки в одного з лідерів турніру? Відповідь на це питання дасть лише суботня гра.

4-ий тур, «Brilliant» – «Філтекс-Аваль»

17 червня, ДЮСШ №1. 14.00

Ігрову неділю відкриє «матч за 6 очок», в якому зустрінуться «Brilliant» та «Філтекс-Аваль». Не дуже виразно розпочавши сезон, обидві команди цілком ризикують «пролетіти» повз плей-офф, і перемога у очній битві значно покращить їх перспективи на вихід до топ-8. Як і «Brilliant» так і  «Філтекс-Аваль» сповідують дещо прагматичний та силовий стиль, отож очікуємо досить обережної гри з великою кількістю боротьби на кожному клаптику зеленого газону, у якій суперники прагнутимуть «зіграти» на помилках один одного. Кому це вдасться краще – тому і дістануться неймовірно важливі залікові бали.

4-ий тур, «МобіФренд» – «Фахівець»

17 червня, ДЮСШ №1. 15.00

Центральним ж у 4-ому турі стане протистояння першої та третьої команд турніру на даний момент – «МобіФренда» та «Фахівця». «Червоні» вдало стартували, поки що успішно ведучи боротьбу на всіх фронтах, але поки що на своєму шляху не зустрічали дійсно серйозних суперників, яким якраз є «Фахівець». За «фахівців» говорить великий досвід гравців та неймовірний рівень атакуючої ланки, проте є одне «але». Це здебільшого коротка лава запасних «білих», і якщо Хлопоніну та компанії не вдасться нав’язати «свою» гру та витримати високий темп впродовж усіх 50 хвилин, то у номінальних гостей цілком можуть виникнути серйозні проблеми. Для «МобіФренда» ж ця гра стане показовою у плані власних можливостей у боротьбі за вихід до дивізіону 1. Обидві команди полюбляють атакувати, отож від їх очної зустрічі безперечно слід очікувати високої результативності, а чиї ж аргументи виявляться більш вагомими – побачимо у неділю.

4-ий тур, «Інтерпродсервіс» – «Тетра-ДЮСШ №1»

17 червня, ДЮСШ №1. 16.00

Наступними на майданчик ДЮСШ №1 вийдуть «Інтерпродсервіс» та «Тетра-ДЮСШ №1», і у цій зустрічі номінальні господарі виступають беззаперечним фаворитом. У минулому турі підопічні Сергія Малукалова довели, що можуть бути небезпечними і ефективними і майже без усіх гравців «групи атаки», продемонструвавши при цьому високу реалізацію, яка ж у «Тетри» в стартових турах «накульгувала» на обидві ноги. Головний біч номінальних гостей – це серйозні проблеми із складом (згадуємо неявку у минулому турі – прим. автора), однак за присутніми іменами у заявці ця команда здатна на багато чого. Чи вдасться Гнатюку та компанії переламати серію стартових невдач та нарешті порадувати власних вболівальників першою перемогою у сезоні? Усі крапки над «і» розставить лише сама гра.

4-ий тур, «Атлетик-Ферозіт» – «Червона Зірка»

17 червня, ДЮСШ №1. 17.00

Завершить четвертий тур протистояння між «Атлетиком-Ферозіт» та «Червоною Зіркою». Сила та одночасно слабкість «атлетиків» – у лінії нападу, яка сформована переважно з молодих але вкрай нестабільних виконавців, які за рівнем відчутно переважають вікових гравців «Зірки». Враховуючи цей, факт Мевша та компанія навряд чи ризикнуть зіграти проти такого суперника із «відкритим забралом», очікуючи свого шансу після «стандартів» та роблячи ставку на разючі контрвипади. На двох суперники здобули у двох останніх турах лише 1 заліковий бал, і мають багато чого доводити як собі, так і власним вболівальникам. Для кого ця «чорна полоса» нарешті завершиться? Відповідь на це питання дізнаємося за підсумками заключної гри туру під номером «4».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here