Преміум-ліга: анонс 5-ого туру у дивізіоні 3

0
269

У черговому турі третього за рангом дивізіону літньої Преміум-ліги відбудеться ряд цікавих матчів.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Група “А”

ДЮСШ №1-Фенікс – FURY 23.06 Парк Франка 17.00

Відкриють програму 5-ого туру в групі “А” її аутсайдер та середнячок. Команда спортшколи програла усі свої матчі в чемпіонаті й при цьому пропустила найбільше голів – 32. Натомість “FURY” має найгіршу атаку – 4 голи в 4 матчах. Все ж номінальні гості будуть певним фаворитом протистояння, зважаючи на гру, яку демонструють команди. Господарям особливу увагу слід приділити швидкому Гуку, який є лідером “FURY”.

TEAM Lawyer’s – ФК «ЛП» 24.06 Парк Франка 14.00

Поки “TEAM Lawyer’s” відпочивав, ФК “ЛП” здобув свою першу перемогу в чемпіонаті, здолавши “Раково-сіті” (4:3). Цей факт додає інтриги у перший матч недільної програми туру в групі “А”. Очікуємо цікаве протистояння, результат якого може зіграти важливу роль у боротьбі за місце в плей-офф. Багато чого може вирішити протистояння лідерів команд – Ягринця і Скальського відповідно.

Zооветпром-Ivet – Вуд-Молл 24.06 Парк Франка 15.00

“Ветеринари” ніяк не можуть віднайти своєї гри і вдалий матч чергують із провальним. Чисто теоретично, на черзі в Кордіяки з партнерами “біла смуга”. Але чи стане вона такою, ще те питання. “Вуд-Молл” демонструє яскраву гру. яку ніяк не може підкріпити результатом. А тут ще й єдине очко в команди відібрали згідно із рішенням КДК. Це має додати братам Шкодякам та їхнім партнерам спортивної злості й додаткової інтриги й в без того цікаву гру.

Аgora – Максимум 24.06 Парк Франка 16.00

Безумовно центральний матч туру в групі “А”. Як і в попередньому матчі, рішення КДК додасть спортивної злості одній із команд. “Аgora” отримала другу технічну перемогу в чемпіонаті й замість лідерства опинилася на четвертій сходинці. Щодо “Максимума”, то команда, що називається, на ходу. Свідченням цього є перемога над “Монолітом” в минулому турі. Тому матч обіцяє стати дуже цікавим і передбачити результат тут дуже важко.

Раково-сіті – Rexsoft 24.06 Парк Франка 17.00

Завершуватиме тур в групі “А” цікавий матч між командами, які ставлять перед собою високі завдання на сезон. Поки краще справи йдуть в Гольця і компанії, які перемогли в усіх трьох матчах чемпіонату. А от “Раково-сіті” ніяк не може стабілізувати свою гру і має в активі повний комплект результатів – перемогу, нічию і поразку. Тому Рубцову потрібно добряче налаштувати свою команду на черговий матч.

Група “В”

Меблі-Лідер – Тепловик 23.06 Парк Франка 15.00

“Тепловики” після не надто впевненого старту сезону здобули дві перемоги і йдуть п’ятими. “Меблевики” поки можуть похвалитися лише одною перемогою в п’яти матчах, якщо враховувати кубок і чемпіонат. Попри це, легкої прогулянки “Тепловику”, який буде фаворитом пари, очікувати не слід. Тому Данілов з партнерами має добряче “попотіти”. аби спинити атакуючий порив Машталіра, Кравця, Вороністого і Ліщука, які забили 16 із 17 командних голів.

Дантист – Алмаз 23.06 Парк Франка 16.00

Продовжить програму туру в групі “В” центральний його матч. “Дантист” поки лише перемагає в поточному сезоні. “Алмаз” двічі втратив очки в чемпіонаті, але ще не програвав. Тому після даного матчу з турнірної таблиці точно зникне один “0”. У якій графі і навпроти якої команди, покаже лише гра. Цікавим має стати протистояння лідерів команд Кукурудзи і Ростківського.

Легіон – Адвокат 23.06 Парк Франка 18.00

Досить цікавим має бути наступний матч. “Легіон” іде другим, хоч і не завжди показує лідерську гру. Перемоги команді даються вкрай важко. Чимало залежить від гри її лідера Віталія Пляхимовича. Натомість “Адвокат” славиться командною грою і бійцівськими якостями. Серед усіх результативністю виділяється Поворознюк, який забив 5 голів. Чиї аргументи будуть більш вагомими, стане ясно лише на майданчику.

FC «Diamant»- Інкогніто 23.06 Парк Франка 19.00

Після відпочинку у минулому турі на “діамантних” очікує непростий іспит в особі “Інкогніто”. Якщо Юзиков і Дідичук, які на пару забили 6 із 12 командних голів, впіймають свою гру, то команда має усі шанси закріпитися в групі лідерів. “Зарядженими” на результат будуть і гравці “Інкогніто”, які після успіху в стартовому турі увійшли в чергу невдач і спробують її перервати.

Аванті – Booster 24.06 НВК №10(2) 12.00

Завершать тур представники трійки аутсайдерів групи “В”. Обидві команди поки здобули лише по одній нічиїй. Причому, з ідентичним рахунком – 3:3. Тому чийсь очковий запас точно поповниться. Чи поділять команди залікові пункти? Перемогу здобудуть брати Дячки з партнерами чи брати Шабатури і компанія? Усе визначить гра схожих за стилем команд, які навіть форму мають подібну.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here