Преміум-ліга: анонс 5-ого туру у дивізіоні 3

0
298

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Після зіграних чотирьох турів сміливо можна робити біглий аналіз турнірної таблиці з огляду на результати команд в попередній ігровий день. Турнірні показники команд будемо аналізувати за трьома критеріями «стабільно», «прогрес» та «регрес». Розпочнемо з першого із них, перша п’ятірка команд, а саме «Конфермат», «Crispus», ФК «Нова Ушиця», «ККФА-Vivasan» та «Ракета», як розташовувались до четвертого туру на займаних позиціях так там і залишились після четвертого, окрім вищевказаних команд також стабільністю вирізняється ФК «ЛП», які поки що від початку змагань перебувають стабільно на останньому місці. Найбільшим кроком угору таблиці відмітився «Інтерпродсервіс», команда в минулому турі здобула свою першу перемогу та перемістилася одразу на три позиції вище із 13 місця відразу на 10 місце, на дві позиції вгору піднялись «Starlife» з 8 на 6 місце, також на одну позицію піднявся Городоцький ФК «Зеніт-Юрія Фарм» із 9 стрічки на 8. Найбільшим регресом серед учасників змагань є переміщення «ЕкоАльт-Адрії» з сьомого місця на дев’яте, а на одну сходинку нище зробили крок відразу чотири команди: «Дантист», ФК «Литвина», «UBC-Лунтік» та «ЕкоАльт». Що на нас очікує у п’ятому турі? Тур буде доволі різнобарвним, так як ігри між собою будуть проводити команди які перебувають у верхній частині таблиці це зокрема центральна гра туру Конфермат – Starlife та не менш цікавий поєдинок Crispus – Дантист, також будуть ігри колективів які перебувають у нижній частині таблиці, а саме: ЕкоАльт – Лунтік та ЕкоАльт-Адрія – ФК ЛП ну і насамкінець в парах що залишились ігри будуть із номінальними фаворитами та аутсайдерами, отож цікавих матчів вистачає, тому нудьгувати на трибунах не прийдеться.

13:00   «Ракета» (5 місце) – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» (8 місце).

Відкриватиме змагальний день доволі цікаве протистояння, з огляду на турнірну таблицю фаворитом виступає команда господарів, яка набрала не поганої ходи у чемпіонаті, щоправда у Кубку стрибнути вище голови не вдалося, поступившись у доволі напруженому матчі команді Дивізіону 2 «Менс» з рахунком 1:2. Городоцький колектив після важкого старту потрохи почав оговтуватися і їхня безпрограшна серія складає уже три матчі поспіль, команда волею календаря проводила попередні матчі із лідерами змагань, а тому на поточне місце не дуже варто і звертати уваги. Від самої гри будемо очікувати скоріш за все результативного футзалу так як команди полюбляють багато забивати часто забуваючи про власний захист.

Історія протистоянь:  1 гра: 1-0-0 м’ячі 8-7, на користь «Ракети».

Кубок сезону 2016/2017 р.р., 1/32 фіналу:  «Ракета» 8:7 ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

14:00           ФК «Нова Ушиця» (3 місце) – ФК «Литвина» (11 місце).

Наступними на паркеті зустрінуться представники різних частин турнірної таблиці, зухвалий дебютант Дивізіону 3 проти одного із ветеранів цього ж Дивізіону. Новоушицька команда перебуває у прекрасній формі і її переможна серія у Дивізіоні складає вже чотири матчі, команда на одному диханні проходить всіх своїх суперників і гідний опір поки що їм змогла дати тільки інша Гродоцька команда Зеніт. У номінальних гостей поки що ігровий спад, що підтвердилось матчем Кубку де сенсаційну перемогу над ФК Литвина вдалося здобути представнику 5 Дивізіону ЗА-ЗУЛ, перемігши з рахунком 4:3. Стосовно переможця даного двобою то тут як-то кажуть без варіантів, тому передбачаємо переконливу перемогу Каленюка та компанії.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

15:00 «ЕкоАльт» (13 місце) – «UBC-Лунтік» (12 місце).

У наступній грі на ігровому майданчику знову таки зустрічатимуться старожил Дивізіону та його дебютант. Командам старт у Преміум-лізі не задався і результатами своєї гри вони явно можуть не хизуватися, оскільки на обидва колективи аж нуль перемог, тому звітна гра буде для них однією із найважливіших в сезоні і так би мовити за шість очок. ЕкоАльту із п’яти зіграних матчів у цьому сезоні лише у крайньому із них вдалося не програти у основний час, але команда всеодно вилетіла із Кубку у серії пенальті, поступившись представнику Дивізіону 5 СК «Новатор-Арті-Спорт» – 5:5 по пен.2:3. Гостьова команда як і їхній суперник також поки що не знає смаку перемог, крім цього боротьба за Кубок також була припинена після поразки команді Дивізіону 4 «Сокіл» з рахунком 5:7. Стосовно переможця у анонсованій грі то з огляду на рівень гри більшими шанси вбачаються у гостьової команди, але у лобових поєдинках кінцевий рахунок може бути позитивним у дві сторони.

Під загрозою дискваліфікації: Булка (ЕкоАльт) – 3 ЖК.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

16:00         ФК «ЛП» (14 місце) – «Еко-Альт-Адрія» (9 місце).

Наступна гра буде за участю команд, які є головними старожилами Дивізіону 3. Обидва колективи поки що не пересікалися хіба що в Кубку, а от у чемпіонатах награли достатню кількість ігор і мінімальна перевага за гостьовою командою, про що буде розписано нище у історії протистоянь. Для господарів майданчику поточна гра буде однією із найважливіших у сезоні, і настрій на неї має бути відповідним, серія поразок команди вже затягнулася, а конкуренти поступово почали відриватися тому шляхів для відступу уже немає, а покращила настрій команді гра у Кубку де була хоча і поразка, але по-перше мінімальна, а по-друге більш ніж достойна адже у суперниках був представник Дивізіону 2. Гостьова команда хоча у чемпіонаті і втрачає позиції, то в Кубку порадувала своїх вболівальників впевнено перемігши Престиж-Авто з рахунком 7:3 та продовживши далі свій турнірний шлях. ЕкоАльт-Адрія виглядає фаворитом протистояння і скоріш за все має здобути три залікових очки, які їй явно пригодяться у боротьбі за зону плей-офф.

Історія протистоянь: 5 ігор: 1-2-2 м’ячі 22-26 на користь «ЕкоАльт-Адрії».

Сезон 2014/2015 років, Груповий етап: ФК «ЛП» 2:2 «Еко-Альт-Адрія»;

Сезон 2014/2015 років, Кубок Виклику: ФК «ЛП» 7:3 «Еко-Альт-Адрія»;

Сезон 2015/2016 років, Груповий етап: ФК «ЛП» 5:5 «Еко-Альт-Адрія»;

Сезон 2015/2016 років, Кубок Виклику: ФК «ЛП» 4:9 «Еко-Альт-Адрія»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: ФК «ЛП» 4:7 «Еко-Альт-Адрія».

17:00 «ККФА-Vivasan» (4 місце) – «Інтерпродсервіс» (10 місце).

Продовжить програму ігрового дня, гра де є явний фаворит та своєрідний андердог. ККФА у минулому турі вперше зазнав очкових втрат, щоправда команда таки зуміла врятувати гру на останніх секундах та звести поєдинок проти Зеніту у нічию, але ця втрата вплинула на те що тріо лідерів пішло у відрив, а Ракета скоротила своє відставання до одного залікового пункту. Рибники в свою чергу можуть явно занести собі у актив минулі вихідні, оскільки команда по-перше здобула свою першу перемогу на новому рівні перемігши ЕкоАльт-Адрію з рахунком 5:4, а по-друге у Кубковій грі просто «вкатали» в паркет представника Дивізіону 5 ФК «Розсошу» знову таки перемігши з рахунком 17:2, тому і настрій на гру проти одного із лідерів має бути відповідним.

Під загрозою дискваліфікації: Качур (ККФА-Vivasan) – 3 ЖК.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

18:00          «Crispus» (2 місце) – «Дантист» (7 місце).

У першій із двох ігор де між собою зійдуться команди із верхівки таблиці на паркеті зустрінуться доволі цікаві колективи. Дунаєвецька команда за минулі вихідні за два матчі у чемпіонаті та Кубку наколотила своїм суперникам 29 м’ячів двічі покращивши свій особистий рекорд результативності у одній грі, спочатку були розбиті у чемпіонаті ФК ЛП – 14:1, а згодом і у Кубку «Носорог» – 15:4, але справжня перевірка амбіцій колективу буде розпочата у грі проти свого майбутнього суперника. Дантист на відміну від свого суперника перебуває не в найкращій формі, оскільки програшна та розгромна серія затягнулась уже на три гри і якщо поразки Конфермату та Новоушицькому клубу ще можна пояснити силою опонента, то розгромну поразку МобіФренду з рахунком 3:8 зрозуміти важко, номінально гостьова команда поки може дещо жалітись на календар, адже прохідних матчів у неї ще не було, не має бути таким і поточна зустріч. З огляду на турнірну таблицю фаворитами є номінальні господарі, але суттєвим пунктом буде те що проти лідерів команда фактично ще не грала, а тому Дантист за рахунок власного досвіду виступів на подібному рівні може не безпідставно розраховувати на перемогу у протистоянні, що робить його доволі доволі цікавим.

Під загрозою дискваліфікації: Розуман (Дантист) – 3 ЖК.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

19:00 «Ротор-2-Конфермат» (1 місце) – «Starlife» (6 місце).

У останньому матчі туру за календарем, але у першому та центральному за значенням, між собою зійдуться команди, які являються одними із претендентами на підвищення у класі. Господарі майданчика поки, що громлять своїх суперників без особливого перебору, а підтвердженням їхнього класу став прохід у кубковій дуелі вищих за рангом «Товтр» хоча і в серії пенальті, команда поки що не знала смаку поразок, і її перебування на верхівці таблиці ніяких сумнівів не визиває. Гостьова команда дещо пробуксувавши на старті змагань як і передбачалося з кожним матчем все додає у своїй грі, страховикам вдалося здобути вже три перемоги поспіль, а у своєму останньому поєдинку значно підняти собі настрій перед важливою грою у чемпіонаті, нагадаємо, що у Кубку був розгромлений Алмаз з рахунком 12:4. Стосовно переможця даної пари то до початку гри ним вважається Конфермат, але у їхніх супротивників будуть свої козирі у кишені, оскільки команда виглядає однією із найбільш тактично грамотних у Дивізіоні і думається тренерський штаб не один раз подумає над нейтралізацією головної ударної сили конферматівців ветеранського дуету Сендель-Ращик, тому вкотре наголошуємо, якщо вдасться, то буде можливість зачепитися за очки, а якщо ні, то результат буде приблизно таким же як і в попередніх іграх за участю поточних лідерів змагань.

Історія протистоянь:  раніше не зустрічались.

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here