Преміум-ліга: анонс 6-ого туру у дивізіоні 2

0
251

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує поєдинки 6-ого туру у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

6-ий тур, «МобіФренд» – «ЕкоАльт»

1 липня, ДЮСШ №1. 14.00

Відкриє програму 6-ого туру у дивізіоні 2 протистояння різних за стилем суперників – «МобіФренда» та «ЕкоАльту». Швидкі та атакуючі «мобіфрендівці» безперечно прагнутимуть зіграти першим номером, але проти досвідчених та загартованих турнірними боями «зелених» цей номер може і не пройти. Та й не варто забувати, що «ЕкоАльт» – контратакуюча команда, і якщо Вакух та компанія будуть дуже захоплюватися атаками та залишати своєму супернику достатньо простору для контрвипадів, то це з великою вірогідністю може обернутися фіаско для одного з лідерів дивізіону 2. Напередодні суперники проведуть винурюючі матчі у Кубку, і безперечно, втома позначиться на діях обох команд. Ризикнемо передбачити, що три очки здобуде той, хто правильно зможе розподілити власні сили на обидва матчі, а чи виявиться наше передбачення вірним вирішить лише сама гра.

6-ий тур, «Lifecell» – «Ауді»

1 липня, ДЮСШ №1. 15.00

На перший погляд «Ауді», який залишається єдиною командою у дивізіоні 2, яка ще не знала гіркоти поразок, виглядає явним фаворитом звітної гри, але тут не все так однозначно. По-перше, підопічні Олександра Войтовича витратять чимало сил та емоцій у грі з «Інтерпродсервісом» у кубковій грі напередодні, на відміну від «Lifecella», який з Кубку вже вилетів. По-друге, «Ауді» дійсно переважає свого суперника за класом гравців, але є одне «але». «Lifecell» зарекомендував себе на всю голову непередбачуваною командою, підносячи власним фанам сюрпризи різного роду: то «Lifecell» впевнено розгромить більш маститий «Лунтік», то програє з розгромним рахунком «Філтексу-Аваль», який фактично грав без замін. Від «Lifecella» дійсно незнаєш чого очікувати, а сама команда Олексія Янчука нагадує київське «Динамо» зразка цього сезону, яке демонструвало свою кращу гру якраз у ті моменти, коли цього найменше хтось очікував. Чи вдасться «зв’язківцям» піднести чергову сенсацію та завдати досі непереможному «Ауді» першої поразки у сезоні? Побачимо вже у неділю.

6-ий тур, «Лунтік» – «Атлетик-Ферозіт»

1 липня, ДЮСШ №1. 16.00

Наступними на майданчик ДЮСШ №1 вийдуть «Лунтік» та «Атлетик-Ферозіт», які вже досить довго не радували власних фанів перемогами. І якщо «Лунтік» при досить непоганій грі може нарікати на нефарт, то відсутність голкіпера стала головною причиною проблем «атлетиків». І дозаявочний період може стати свого роду панацеєю для підопічних Олександра Розізнаного. Обидві команди сповідують атакуючий стиль, отож ми вправі очікувати високої результативності. Скоріш за все, переможе той, хто відповідальніше підійде до реалізації створених гольових моментів, хоча говорити про важливість цього поєдинку для обох команд в зайвий раз не варто – як і «Лунтіку», як і «Атлетику-Ферозіт» перемога у цій грі значно дозволить покращити власні перспективи у боротьбі за вихід у плей-офф.

6-ий тур, «Brilliant» – «Фахівець»

1 липня, Парк Франка. 17.00

«Brilliant», здобувши технічну перемогу над «Тетрою-ДЮСШ №1», значно покращив свої шанси на вихід до топ-8, і тепер на Тихонюка та компанію очікує непросте випробування «Фахівцем», який програвши в минулому турі «Інтерпродсервісу», втратив лідерство у турнірі. Розуміючи, що різниця у класі суперників не на користь «бріліантових», ті в свою чергу діятимуть «від захисту», і дуже цікаво, як долатимуть масовану оборону суперника «фахівці». Та й цей матч повинен показати наскільки «Фахівець» вміє «тримати удар» і наскільки швидко оговтуватися від невдач. «На папері» фаворитами виглядають номінальні гості, але очікувати у цій парі можна будь-якого результату.

6-ий тур, «Філтекс-Аваль» – «Тетра-ДЮСШ №1»

1 липня, ДЮСШ №1. 17.00

«Філтекс-Аваль» після двох поспіль перемог прагнутиме продовжити переможну серію у грі із «Тетрою-ДЮСШ №1». Обидві команди мають останнім часом проблеми із складом, але «філтексівці» хоча б відрізняються характером та бійцівськими якостями. Саме ці фактори і приносять результат Незборецькому та компанії, а ось «Тетра-ДЮСШ №1» наразі йде останньою, і асболютно по ділу. Дозаявкового періоду «сині» безперечно очікували наче «рятувального кола», і не виключено, що в неділю ми побачимо зовсім іншу «Тетру-ДЮСШ №1» – по-спортивному злу,  впевнену у своїх силах та заряджену на боротьбу до останніх секунд. Очікуємо цікавої гри у виконанні двох «граючих» команд, у якій скоріше за все переможе той, хто краще реалізує створені моменти у атаці.

6-ий тур, «Інтерпродсервіс» – «Червона Зірка»

1 липня, ДЮСШ №1. 18.00

Завершить 6-ий тур протистояння «Інтерпродсервісу» та «Червоної Зірки». Для лідера перемога у цій грі виглядає «обов’язковою програмою», але з її «виконанням» у підопічних Сергія Малукалова можуть виникнути проблеми. По-перше, «Інтерпродсервіс» однозначно залишить більше сил у кубковій грі напередодні, ніж його суперник, по-друге, як ми бачимо останнім часом, статус лідера дивізіона 2 ну вже дуже «тисне» психологічно на його володаря. «Червона Зірка» безперечно не буде «винаходити велосипед» і використає тактику, яка приносить результат – це гра на контратаках. Гарбар, Віхренко та компанія діятимуть першим номером, а ось чи вдасться їм підтвердити грою свій статус фаворита вирішить лише недільна гра.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here