Преміум-ліга: анонс 7-ого туру у дивізіоні 3

0
314

Доволі швидко промайнув старт змагань і на нас уже очікує сьомий тур, який в собі несе своєрідний екватор групового етапу. За традицією яка у нас склалася вчергове проаналізуємо досягнення команд у турнірній таблиці. Як і завжди розпочнемо із колективів, які стабільно займають свої місця, а до таких традиційно для нас відносяться лідери та аутсайдери, стосовно перших, то трійка – Нова Ушиця, ККФА та Ракета, ще з третього туру займають місця із 3 по 5, незалежно від результатів, також стабільно займають три останніх позиції ФК Литвина, ЕкоАльт та ФК  ЛП, які дружно програли в минулому турі, щоправда жоден із колективів не поступився розгромно, а от Лунтіку вдалося вирвати один заліковий пункт, але він на розташування команди в турнірці не вплинув. Понизили свої місця тільки три команди, серед яких варто звернути увагу на ЕкоАльт-Адрію та Starlife, які опустилися відразу на три сходинки вниз, також після нічийного результату втратив першу позицію Конфермат, опустившись на 2 місце. Стосовно команд, які зробили крок вгору, то на дві сходинки вверх зробили крок – Дантист з 9 місця на 7 місце, Зеніт з 10 на 8, та поки що команда відкриття початку сезону Інтерпродсервіс, яка піднялась із 8 місця на 6, також крок на вершину таблиці зробив Crispus. Стосовно ж ігор які на нас очікують, то їх можна розподілити за двома критеріями: у першій частині будуть ігри де чітко вимальовується фаворит та аутсайдер, це зокрема: Ракета – ФК ЛП, Зеніт – UBC, ЕкоАльт-Адрія – ФК Литвина та Інтерпродсервіс – ЕкоАльт, а у другій частині, де переможцем може бути кожен із суперників, що протистоять один одному, це зокрема матчі ККФА – Дантист, Нова Ушиця – Starlife і нарешті, ще один цікавий поєдинок, який можна віднести до когорти центральних не тільки у турі, а взагалі у чемпіонаті у якому зустрінуться Конфермат та Crispus.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

13:00 «UBC-Лунтік» (11 місце) – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» (8 місце).

Відкриватиме шостий тур, протистояння самих миролюбивих команд Дивізіону, адже обидва колективи вже по дві своїх зустрічі звели у нічию. Обидва колективи піднялись до Дивізіону 3 із четвертого, тому знайомі один з одним не з чуток. Городоцький Зеніт минулі вихідні явно може занести собі у актив, адже було здобуто дві перемоги як у чемпіонаті так і в Кубку, а безпрограшна серія наразі складає солідних сім матчів. Номінальні господарі також зуміли набрати очки у минулому турі, але один заліковий бал у грі зі Старлайф команда скоріше занесе собі у пасив аніж у актив, оскільки по ходу гри вони вели у рахунку двічі, але таки не зуміли в кінцевому результаті здобути перемогу у грі. Цікавим має бути протистояння кращих бомбардирів обох колективів Рижука та Гизлика, які в останніх іграх демонструють якісну гру та не випадково знаходяться серед лідерів голеадорської гонки. Стосовно переможця цієї пари, то шансів більше у номінальних гостей, хоча і паритет у рахунку не виключений.

Під загрозою дискваліфікації: Олещук (ФК «Зеніт-Юрія Фарм») – 3 ЖК.

Історія протистоянь: 2 гри: 0-0-2 (м’ячі 1-7) на користь ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: «UBC» 0:2 ФК «Зеніт-Юрія Фарм»;

Сезон 2016/2017 років, Малий Кубок 1/8 фіналу: «UBC» 1:5 ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

14:00 «ЕкоАльт-Адрія» (9 місце) – ФК «Литвина» (12 місце).

У наступній грі на паркеті зійдуться одні із головних старожилів поточного Дивізіону, команди ось уже четвертий рік поспіль будуть проводити ігри одна з одною. Номінальні господарі минулими вихідними проводили ігри як у чемпіонаті так і в Кубку і результати для команди були не втішними, так як у чемпіонаті була поразка Дантисту, а у Кубку була нічия та прикра поразка у серії пенальті Crispusу. Для ФК Литвина цей сезон виглядає напевно найважчим серед усіх в яких брала участь команда, результати наразі не втішні, команда перебуває у ігровій ямі з якої в кінцевому результаті може і не вибратися, тому Городоцькому колективу вкрай необхідно набирати очки, адже зона плей-офф по трохи віддаляється. На думку автора перемогу має здобути ЕкоАльт-Адрія, оскільки команда останнім часом демонструє не поганий рівень футзалу, а з огляду на її календар у майбутньому прохідних матчів фактично не передбачається, тому очковий запас потрібно робити уже.

Історія протистоянь: 3 гри: 1-0-2 (м’ячі 10-13) на користь ФК «Литвина».

Сезон 2014/2015 років, Груповий етап: «ЕкоАльт-Адрія» 2:4 ФК «Литвина»;

Сезон 2015/2016 років, Груповий етап: «ЕкоАльт-Адрія» 3:7 ФК «Литвина»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: «ЕкоАльт-Адрія» 5:2 ФК «Литвина».

15:00 ФК «Нова Ушиця» (3 місце) – «Starlife» (10 місце).

Цікавим має видатися наступний поєдинок, де у суперниках ФК Нової Ушиці буде виступати доволі міцний колектив. Номінальні господарі провели минулими вихідними спарені матчі із Конферматом, спочатку у чемпіонаті, де гра закінчилась бойовою нічиєю 5:5, а на наступний день і у Кубку, де було повне фіаско та поразка 0:5, тому про піднесений настрій колективу з Нової Ушиці говорити не приходиться. Страховики у чемпіонаті знову зіграли не кращим чином, оскільки свій поєдинок також звели до нічийного результату, тому думається що команда з усією відповідальністю віднесеться до поточної гри, адже минулими вихідними було доведено що не такий вже і грізний та непереможний у них опонент, і при правильній обраній тактиці та безмежній самовіддачі усяке може статися.

Дискваліфікований: Кошовський (ФК «Нова Ушиця»).

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

16:00         «Crispus» (1 місце) – «Ротор-2-Конфермат» (2 місце).

Волею жеребу та календаря три тури поспіль трійка лідерів має перегратися між собою у цікавому трисерійному блокбастері, у першій серії якого Нова Ушиця та Конфермат подарували яскраве шоу, де всього було вдосталь і чітких комбінацій, і красивих голів, і шквалу емоцій і різнокольорових карток. Не менш цікавого поєдинку очікуємо і тепер, адже найкращий захист Дивізіону буде протистояти найкращому його нападу, доволі досвідчена команда буде протистояти самій молодшій команді, а за стилем гри обидва колективи доволі схожі, тому безумовно має бути на що подивитися. Якщо розбирати кадровий потенціал, то найперше що кидається у вічі, це дискваліфікація беззаперечного лідера Конфермату – Сенделя, але і без свого лідера, бойова міць колективу не зникла, що було доведено у Кубковій грі проти Нової Ушиці, адже на полі і без найкращого бомбардиру Дивізіону непогано виглядали прогресуючі з кожним матчем Скопяк, Сулима та Федоров, також на звично високому рівні провели гру Лановий та один із найкращих асистентів Дивізіону Ращик, Дунаєвецький колектив також має, що протиставити своєму опоненту, у рамці – Севастьянова, який минулого сезону був кращим голкіпером Дивізіону 4, у захисній лінії граючого тренера Кучерявого, який минулого сезону був кращим гравцем Дивізіону 4, у підіграванні та асистентській грі на партнерів непогано себе зарекомендував Боднар, а на вістрі атаки дует швидких та забивних Морозова та Валєєва, отож з нетерпінням очікуємо центрального матчу туру та яскравої гри від обох колективів.

Під загрозою дискваліфікації: Федоров («Ротор-2-Конфермат») – 3 ЖК.

Дискваліфікований: Сендель («Ротор-2-Конфермат»).

Історія протистоянь:  раніше не зустрічались.

17:00 «Ракета» (5 місце) – ФК «ЛП» (14 місце).

Продовжить програму ігрового дня, протистояння команд з верхньої частини турнірної таблиці та з нижньої її частини. Ракета після серії із трьох перемог поспіль, дещо збавила власні оберти і наразі вже у двох матчах підряд не може здобути три залікові очки (нічия з Зенітом та поразка Інтерпродсервісу), тому здається що до звітного протистояння буде підходити у бойовому настрої і про недооцінку суперника мова не буде йтися. Гостьова команда вкотре поступилася, але із позитиву варто відмітити по-перше, що поразка нарешті не була розгромною, а по-друге, що колектив проявив таки волю до перемоги не дограючи матч з ККФА, а намагались до останніх секунд поборотись за залікові очки і хто зна як би склалась гра, якби часу було трохи більше. Стосовно фаворита даної пари, то про все говорить за себе місця команд у турнірній таблиці

Історія протистоянь: 1 гра: 1-0-0 (м’ячі 7-5) на користь «Ракети».

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: «Ракета» 7:5 ФК «ЛП».

18:00 ККФА «Vivasan» (4 місце) – «Дантист» (7 місце).

У передостанній парі зустрінуться між собою принципові суперники, доля команд дуже схожа, оскільки свої виступи в Преміум-лізі вони розпочали разом у Дивізіоні 4 у сезоні 2014/2015 років, та ще й у одній групі і за підсумками того сезону зуміли піднятись у Дивізіон 3, де і досі перебувають. Протистояння між цими командами завжди вирізнялись не поступливим характером і наразі невеликою перевагою володіють колекціонери. На сьогоднішній день команди у турнірній таблиці розділяє всього два місця, тому про переможця цієї пари годі й говорити. Номінальні господарі у попередньому турі не досить впевнено здолали ФК ЛП, після чого несподівано вилетіли із Кубку розгромно поступившись команді четвертого дивізіону Ауді. Гості в свою чергу здобули феєричну перемогу над ЕкоАльт-Адрією по ходу гри поступаючись 0:3, тому і настрій у команди припіднесений і в разі позитивного результату Дантист знову може втрутитися у боротьбу у верхній частині таблиці.

Історія протистоянь: 4 гри: 2-1-1 (м’ячі 11-9) на користь ККФА «Vivasan».

Сезон 2014/2015 років, Груповий етап: Дантист 3:2 ККФА «Vivasan»;

Сезон 2015/2016 років, Груповий етап: Дантист 2:3 ККФА «Vivasan»;

Сезон 2015/2016 років, Кубок Поділля: Дантист 3:3 ККФА «Vivasan»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: Дантист 1:3 ККФА «Vivasan».

19:00 «ЕкоАльт» (13 місце) – «Інтерпродсервіс» (6 місце).

У останньому матчі туру на паркеті зустрінуться команди із різних полюсів турнірної таблиці, у даній грі є явний фаворит та явний аутсайдер і здається, що шансів на здобуття позитивного результату у номінальних господарів дуже мало, оскільки Інтерпродсервіс наразі перебуває у прекрасній формі та не помічає на своєму шляху жодного із опонентів, єдине на що варто надіятись ЕкоАльту, то це на втому його суперника, яка може бути накопичена після Кубкового протистояння із Новатором напередодні гри у чемпіонаті.

Під загрозою дискваліфікації: Булка («ЕкоАльт») – 3 ЖК.

Історія протистоянь:  раніше не зустрічались.

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here