Преміум-ліга: анонс 9-ого туру у дивізіоні 2

0
293

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує поєдинки 9-ого туру у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

9-ий тур, «Фахівець» – «Lifecell»

21 липня, НВК №10 (2). 12.00

Розпочинає  9-й тур у дивізіоні 2 поєдинок між командами «Фахівець» та «Lifecell».  Якщо відштовхуватись від турнірної таблиці та досягнень команд за останні роки, то фаворит наче б то очевидний. Але чомусь здається,  що це той випадок, коли потенційний переможець виглядає так лише на папері. Багато чого в цій дуелі буде залежати від складу команд на цю гру та їх настрою, адже сила «Lifecell-а»  – саме у фізичній підготовці, дисципліні та самовіддачі, в той час, як козирі «Фахівця» зовсім інші – це індивідуальна майстерність та досвід. І якщо підопічні Андрія Хлопоніна не поставляться серйозно до суперника і вирішать зіграти у півноги, то проблем їм точно не уникнути, адже для «зв’язківців» кожний матч на разі – на вагу золота.

9-ий тур, «Ауді» – «Інтерпродсервіс»

21 липня, НВК №10 (2). 17.00

Напевно, центральний матч туру на сьогодні. Лідер чемпіонату «Інтерпродсервіс» проти міцного та амбіційного «Ауді». Обидві команди мають схожий стиль гри, демонструючи силову та швидку манеру , але у «рибних» є розкішна група атаки, якої немає, напевне, у жодної команди у дивізіоні 2.  Гарбар, Віхренко, Панькевич, Троян – кожен з них може створити небезпеку біля воріт суперника, навіть у ті моменти, коли колективна гра не клеїться. Що ж стосується «Ауді», то команда проводить наразі не найкращий період сезону, вигравши лише один матч з останніх 4-х. Варто також відзначити, що ці команди вже зустрічались між собою у цьому сезоні у розіграші кубка. Основний час тоді закінчився нічийним рахунком -1:1, а у серії пенальті перемогу здобули підопічні Віктора Савчука (2:0).  Як бачимо цей поєдинок надто важливий та принциповий для обох колективів, а тому чекаємо жорсткої та  наднапруженої гри.  

9-ий тур, «Лунтік» – «Brilliant»

21 липня, НВК №10 (2). 18.00

Ще один принциповий  двобій, в якому зайдуться команди з нижньої частини турнірної таблиці, чекає на нас у суботу. «Лунтік», який поки що катастрофічно проводить сезон, буде намагатись одержати свою третю перемогу та зачепитись за бажану вісімку. Перед початком, сезону маючи і так солідний склад, Сергій Заболотний підсилився Олександром Гизликом («Зеніт»), Русланом Чекирдою («Сокіл-2») та декількома гравцями з «Товтр» (Дзюбак, Крулік, Гаєвський), але поки що команді надто важко дається налаштування командних зв’язків. Щоправда календар у «салатових» не надто важкий («Brilliant», «Червона Зірка», «Тетра-ДЮСШ №1»), так що все ще в їх руках.Але дляцього у звітній зустрічі потрібно обов’язково перемагати. Теж стосується і «Brilliant-а». Крім матчу с «Лунтіком», у Андрія Волощука і компанії поєдинки проти «Ауді» і «Атлетика», які, погодьтесь,не є простими суперниками. Нічия не влаштує жодну з команд, а, отже, ми можемо очікувати інтригуючої гри до останньої секунди часу!    

9-ий тур, «Атлетик-Ферозіт» – «МобіФренд»

22 липня, ДЮСШ №1. 14.00

А ось де точно не буде нудно, так це при перегляді протистояння цих клубів. Ні «Атлетик», ні «МобіФренд» не звикли відсиджуватись біля своїх воріт і завжди намагаються шукати щастя саме біля чужих. Не бачу причин,  щоб у цьому матчі щось змінилось. Тому від цієї гри ми очікуємо багато голів, можливо, навіть для ТОП-10, пам’ятаючи, що у складах обох команд досить гравців, які як полюбляють брати гру на себе (Вакух, Басараб), так і володіють шикарним дальнім ударом (Яюс, Герасимчук, Дашкевич). Обидві команди доволі молоді за віком, а тому цей матч ми радимо тим, хто полюбляє азарт, швидкість та нестандартність прийняття рішень.

9-ий тур, «ЕкоАльт» – «Філтекс-Аваль»

22 липня, ДЮСШ №1. 18.00

Ще один важливий матч в плані потрапляння у 8-ку. Команди знаходяться поруч у турнірній таблиці, займаючи 6-7 місце відповідно, і різниця між ними сягає рівно один бал. Обидва колективи здобули дуже важливі перемоги в минулому турі, обігравши своїх принципових суперників – «Червону Зірку» та «Brilliant» (клуб, який носив до цього назву «ЕкоАльт»). Гра обіцяє бути дуже напруженою, а також багато чого в ній буде залежати від суддівських рішень. Вирішальним фактором також може стати людський ресурс, адже в багатьох матчах обидві команди змушені були грати з досить обмеженим кадровим потенціалом. Але якщо все ж таки обидва колективи зможуть зібрати оптимальні склади, то нас очікує добре вишколена командно та  тактично правильна гра, де все вирішить або посмішка фортуни, або банальна, але така життєва людська помилка.

9-ий тур, «Червона Зірка» – «Тетра-ДЮСШ №1»

22 липня, ДЮСШ №1. 19.00

Так сталось, що завдяки жеребу цей тур звів між собою команди, які у цьому сезоні ставлять перед собою однакові  або близькі цілі. От і у цій парі ми побачимо битву за 6-ть балів. Банально? Можливо, але як ще можна охарактеризувати двобій, де між собою зустрінуться клуби, які займають 8-е та 12-е місце, проте відстань між якими лише 2-а очки? Переможе «Червона Зірка»  –  розрив стане майже недосяжним, виграє «Тетра» – вона обійде «червоних» ! Перчинку цьому матчу ще додає протистояння різних ігрових концепцій – командна, прагматична, вишколена до дрібниць гра «Червоної зірки» проти абсолютно непередбачуваної в тактичному плані та швидкої атаки «Тетри». Що ж переможе цього разу: молодь чи досвід? Як бачимо питань багато, а відповідати на них команди будуть у неділю о 19:00.

Чекаємо вас на наших майданчиках!   

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here