Преміум-ліга: анонс 8-ого туру у дивізіоні 3

0
271

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ 

АНОНС ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 3.

Після минулотижневих кубкових вихідних, повертається регулярний чемпіонат і 24 грудня 2017 року буде зіграно останній цьогорічний тур, після чого чемпіонат піде на незвично велику трьохтижневу паузу, а змагання відновляться лише 13-14 січня вже 2018 року. За традицією яка у нас склалася вчергове проаналізуємо досягнення команд у турнірній таблиці цього разу за підсумками сьомого туру. Як не дивно, але переміщень команд фактично не було, майже усі колективи залишились на своїх місцях, але очкові відриви між ними значно скоротились. Фактично турнірна таблиця зазнала змін лише у верхній її частині, Нова Ушиця після своєї перемоги та після поразки Конфермата, помінялась із останніми займаними місцями з третього на друге, ще однією зміною було підняття Ракети на 4 сходинку та відповідно крок униз ККФА на 5 сходинку, на цьому і все. Анонсований тур як і попередні буде різнобарвним, оскільки між собою будуть зустрічатись наступні пари, які можна розподілити за принципом займання позиції у турнірній таблиці. Отож, лідери проти аутсайдерів: ККФА Vivasan – ФК Литвина та Інтерпродсервіс – UBC-Лунтік, тут думається доля переможця зрозуміла; лідери проти середняків: Конфермат-ЕкоАльт-Адрія та Ракета-Дантист, якщо у першій парі здається без варіантів, то у другій можливий несподіваний результат зі сторони Дантиста; а у наступних трьох парах результати можуть бути позитивними у дві сторони, це зокрема розбірки аутсайдерів – ФК ЛП-ЕкоАльт, протистояння середняків – Зеніт-Старлайф і насамкінець безумовно центральний матч не тільки туру, але й першої половини групового етапу – Нова Ушиця-Crispus.

 

13:00«Starlife» (10 місце) – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» (8 місце).

Відкриватиме восьмий тур, протистояння середняків турнірної таблиці, які є доволі амбіційними колективами, але поки що в повній мірі не можуть розкрити свій потенціал. Обидві команди на відміну від левової частини колег по Дивізіону минулими вихідними проводили кубкові баталії і для обох команд виступи у Кубку були не вдало завершені. Городоцький Зеніт, після поразки Карату 5:6, перервав свою безпрограшну серію на відмітці у вісім матчів. Страховики хоча і не програли ФНБ у основний час, але поступилися у серії пенальті 2:3, окрім того втративши на звітну гру одного із своїх лідерів Крафта, який заробив вилучення у кубковому протистоянні, а з погляду на турнірну таблицю, саме ця гра може стати вирішальною у боротьбі за зону плей-офф, оскільки конкуренти уже відірвались, як мінімум на чотири очки. Стосовно переможця цієї пари, то на думку автора шанси абсолютно рівні, хоча мотивації побільше має бути у Старлайф, оскільки їм відступати уже нікуди.

Дискваліфікований:Крафт («Starlife»).

Під загрозою дискваліфікації:Олещук(ФК «Зеніт-Юрія Фарм») – 3 ЖК.

Історія протистоянь:1 гра: 0-0-1 (м’ячі 2-3) на користь ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

Сезон 2016/2017 років, Малий Кубок 1/4 фіналу: «Адвокат-Starlife» 2:3ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

 

14:00ФК «Нова Ушиця» (2 місце)–«Crispus» (1 місце).

Усі цього матчу очікували, ось він і настане, на даний момент дві кращих команди за своїми показниками у Дивізіоні 3 зійдуться у непростій дуелі між собою. Анонсована гра буде останньою із трьох протиборств всередині трійки лідерів, у двох попередніх за участю Конфермата подивитися було на що, відповідного видовища очікуємо і зараз, адже на паркеті зустрінуться досі непереможні у чемпіонаті клуби, команди із однією із найкращих ліній як атаки так і захисту, окрім цього дані суперники минулого сезону вдосталь награлися між собою у Дивізіоні 4 і саме вони розігрували золоті нагороди, які тоді дісталися Crispusy, також варто зазначити, що не буде ні для кого секретом, що основу обох колективів складають гравці із Дунаєвець, що також внесе свій вклад у принциповість даної гри. Хто буде переможцем цього протистояння відповісти доволі важко, якщо дивитись з історичної сторони то між командами абсолютний паритет по дві перемоги у кожної, а тому все буде залежати від настрою на поєдинок та кадрового наповнення складів команд.

Дискваліфікований:Кошовський (ФК «Нова Ушиця»).

Історія протистоянь:4 гри: 2-0-2 (м’ячі 13-16) на користь «Crispus».

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: ФК «Нова Ушиця» 6:5 «Crispus»;

Сезон 2016/2017 років, ФІНАЛ 1 ГРА: ФК «Нова Ушиця» 0:1 «Crispus»;

Сезон 2016/2017 років, ФІНАЛ 2 ГРА: ФК «Нова Ушиця» 5:4 «Crispus»;

Сезон 2016/2017 років, ФІНАЛ 3 ГРА: ФК «Нова Ушиця» 2:6 «Crispus».

 

15:00ФК «Литвина» (12 місце) -ККФА «Vivasan» (5 місце).

Наступними на майданчику зустрінуться команди, також добре знайомі одна з одною, оскільки вже третій рік поспіль проводять матчі між собою в Дивізіоні 3, поки що впевнена перевага на стороні колекціонерів, і здається, що цього разу перемога також має бути на їх стороні. Сім програшних матчів поспіль б’є по потенціалу любої команди погодьтеся, стосується це і ФК Литвина, який минулими вихідними не приймав участі в Кубку, а тому дещо більше часу мав на відпочинок перед цією грою. ККФА ж успішно зумів подолати 1/8 фіналу та пробився єдиним із усіх учасників Дивізіону 3 до чвертьфіналу Малого Кубку, з огляду на календар майбутніх матчів де є ігри з усією лідируючою трійкою колекціонерам варто брати свої очки проти більш слабкіших суперників, яким наразі виступає ФК «Литвина».

Під загрозою дискваліфікації:Буцький(ФК «Литвина») – 3 ЖК.

Історія протистоянь:2 гри: 0-0-2 (м’ячі 8-15) на користь ККФА «Vivasan».

Сезон 2015/2016 років, Груповий етап: ФК «Литвина» 3:6ККФА «Vivasan»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: ФК «Литвина» 5:9ККФА «Vivasan».

 

16:00          ФК «ЛП» (14 місце) -«ЕкоАльт» (13 місце).

У наступній парі команд між собою зійдуться головні ветерани Дивізіону 3, які поточний сезон обоє розпочали просто провально. У  чемпіонаті команди не здобули на двох жодного очка, а якщо враховувати ще й кубкові матчі, то безвиграшні серії обох колективів складають по вісім матчів у кожного. Обидві команди минулими вихідними відпочивали, а тому мали час для підтягування своїх ігрових компонентів до належного рівня. З історичної точки зору перевага на стороні ЕкоАльту, і відверто кажучи саме ця команда виступає фаворитом у грі. Обидва колективи прекрасно розуміють, що це не тільки гра за приславуті «шість очок», але й гра за власний престиж, тому очікуємо насамперед запеклої боротьби та шквалу емоцій, оскільки на кону стоїть багато чого для обох колективів, в том числі і шанс нарешті вийти із турнірної ями, де вони наразі знаходяться.

Під загрозою дискваліфікації:Булка(«ЕкоАльт») – 3 ЖК.

Історія протистоянь:3 гри: 1-0-2 (м’ячі 8-14) на користь «ЕкоАльту».

Сезон 2014/2015 років, Груповий етап: ФК «ЛП» 5:3 «ЕкоАльт»;

Сезон 2015/2016 років, Груповий етап: ФК «ЛП» 3:4 «ЕкоАльт»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: ФК «ЛП» 0:7 «ЕкоАльт».

 

17:00«Інтерпродсервіс» (6 місце) –«UBC-Лунтік» (11 місце).

Продовжить програму ігрового дня, протистояння команд, які знову таки не з чуток знайомі одна з одною, оскільки обидва колективи зуміли піднятися на поверх вище по Дивізіонах за результатами виступів у Дивізіоні 4, де їхній шлях переплівся тричі, спочатку рибники грали у Кубку з Лунтіком, де була поразка, а згодом у груповому етапі, та і у чвертьфіналі з UBC, де перемога була уже за номінальними господарями. Переможну ходу Інтерпродсервіса у цьому сезоні вдалося перервати з великими труднощами тільки грізному Динамо-ГУНП у 1/16 фіналу Кубку, гра закінчилась з рахунком 2:3, а от у чемпіонаті вона наразі триває. Гостьова команда навряд чи зможе розраховувати на позитивний результат у цій грі  і скоріш за все на потрапляння до зони плей-офф не буде претендувати, оскільки відрив від заповітної вісімки вже доволі суттєвий, а календар подальших ігор не дуже сприятливий для UBC.

Під загрозою дискваліфікації: Троян(«Інтерпродсервіс») – 3 ЖК.

Історія протистоянь:5 ігор: 2-0-3 (м’ячі 19-22) на користь «Інтерпродсервіса».

Сезон 2016/2017 років, Кубок Попередній етап (1/128 фіналу): «Лунтік» 10:6 «Інтерпродсервіс»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: «UBC» 1:4 «Інтерпродсервіс»;

Сезон 2016/2017 років, 1/4 фіналу 1 ГРА: «UBC» 3:2 «Інтерпродсервіс»;

Сезон 2016/2017 років, 1/4 фіналу 2 ГРА: «UBC» 4:8 «Інтерпродсервіс»;

Сезон 2016/2017 років, 1/4 фіналу 3 ГРА: «UBC» 1:2 «Інтерпродсервіс».

 

18:00 «Ротор-2-Конфермат» (3 місце) -«ЕкоАльт-Адрія» (9 місце).

У передостанній парі зустрінуться між собоюодин із лідерів турнірної дистанції та її середняк. Фактичні господарі майданчику минулими вихідними у Кубковій грі не залишили каменя на камені від бідолашного МобіФренда, розтрощивши його з рахунком 13:0, доречі другий раз у сезоні повторивши доволі рідкісний рахунок (до цієї гри ідентично перегравши ФК «ЛП») , та окрім цього суттєво підсиливши свій кадровий потенціал, що автоматично виводить їх у ранг головного фаворита Дивізіону 3 і щось підказує, що до кінця групового етапу очкових втрат у Конфермату не передбачається. Стосовно ж гостьової команди то цією грою для неї розпочинається найскладніший етап групового турніру, адже проти команд із першої п’ятірки Адрії грати ще не доводилося, а у іграх із менш сильними суперниками здобути залікових балів вдалося не так вже й багато, тому команді для того аби пробитися до чвертьфіналу здається потрібно буде стрибнути вище своєї голови. Стосовно ж переможця у цій парі то спрогнозуємо впевнену перемогу номінальних господарів.

Під загрозою дискваліфікації: Федоров(«Ротор-2-Конфермат») – 3 ЖК;

Під загрозою дискваліфікації: Лис(«ЕкоАльт-Адрія») – 3 ЖК.

Дискваліфікований:Сендель («Ротор-2-Конфермат»).

Історія протистоянь:раніше не зустрічались.

 

19:00 «Дантист» (7 місце) –««Ракета» (4 місце).

У останньому матчі не тільки туру, але й календарного рокуна паркеті зустрінуться доволі принципові суперники.Напевно у обох колективів закарбувалося в пам’яті їхнє минулорічне протистояння у чвертьфінальній серії, де доля переможця була вирішена лише у третій грі і лише у серії пенальті, де більше пощастило дантистам. Обидва колективи минулими вихідними пропускали кубкові баталії, тому добряче відпочивши підходять до анонсованої гри. Дантисти після серії поразок від лідерів Дивізіону схоже за все уже оговтались та поступово накочують свою форму до оптимальної, у своїх двох крайніх поєдинках чемпіонату їм вдалося здобути дві вольові перемоги над міцними ЕкоАльт-Адрією та ККФА, а від Ракети відставання скоротилося до одного залікового пункту. Ракета ж доволі прогнозовано у своїй останній грі розтрощила ФК «ЛП», а тому в не менш піднесеному настрої підходить до цього протистояння та буде намагатись будь-якими шляхами зберегти за собою стратегічно важливе четверте місце, крім цього хотілося би зазначити, що календар у них залишився не досить привабливий, оскільки із першою трійкою команда ще не зіграла жодної гри. Переможцем у даному поєдинку може бути будь-яка команда, а тому сам результат не буде несподіваним ні для кого.

Історія протистоянь:5 ігор: 2-1-2 (м’ячі 22-20) на користь «Дантиста».

Сезон 2015/2016 років, Груповий етап: «Дантист» 6:2 «Ракета»;

Сезон 2016/2017 років, Груповий етап: «Дантист» 3:4 «Ракета»;

Сезон 2016/2017 років, 1/4 фіналу 1 ГРА: «Дантист» 6:5 «Ракета»;

Сезон 2016/2017 років, 1/4 фіналу 2 ГРА: «Дантист» 3:5 «Ракета»;

Сезон 2016/2017 років, 1/4 фіналу 3 ГРА: «Дантист» 4:4 «Ракета», по пен.6:5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here