Преміум-ліга: анонс 9-ого туру у дивізіоні 3

0
208

Після тритижневої паузи до нас повертається «Преміум ліга». 9-тий тур принесе багато цікавої боротьби, адже зараз важко прогнозувати, як новорічні свята вплинули на фізичний стан команд. Центральним матчем туру можна сміливо вважати протистояння «ККФА-Vivasan» та «Конфермат».

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Матчі третього туру відбудуться 13 та 14 січня у спорткомплекси Конфермат

На 13 січня запланована лише одна гра о 14:00 зіграють

 «ККФА-Vivasan» (4 місце) – «Конфермат» ( 3 місце)

Центральний поєдинок 9-ого туру, протистояння в якому зустрінуться третя та четверта команда 3-ого дивізіону. Гра в якій нічийний результат не задовольнить жоден з колективів, гра лише на перемогу. Гра в якій перед «ККФА-Vivasan» стоїть важке завдання, стримати забивний пил нестримного Олексія Сенделя.

Усі наступні матчі відбудуться 14 січня

14:00 «ЕкоАльт» (8 місце) – «ФК “Нова Ушиця”» (2 місце)

На вас чекає цікавий поєдинок, хоча один з колективів веде боротьбу за першу сходинку турнірної таблиці, а другий замикає зону прей-офф, але цих два колективи відділяє лише 6 залікових пунктів. Саме в цьому протистоянні кожен пункт на вагу золота. Чи зможе «ЕкоАльт» продемонструвати таку ж переконливу гру як у минулому турі.

Дискваліфікований: Кошовський Володимир (ФК “Нова Ушиця”)

15:00 «ФК “Зеніт-Юрія Фарм”» (7місце) – «Інтерпродсервіс» (6 місце)

Безперечно це буде цікаве протистояння, сусідів по турнірній таблиці. Обидва колективи залишають за собою право на боротьбу за призові місця. Лише різниця в один пункт розділяє ці команди і лише один пункт відділяє «Інтерпродсервіс» від 3-ого місця. У минулому турі обидва колективи здобули перемоги і обидва колективи будуть прагнути продовжити свою переможну ходу.

16:00 «Ракета» (5 місце) – «ФК “Литвина”» (13 місце)

На майданчику зустрінуться, «Ракета» яка веде активну боротьбу за третю сходинку і ФК “Литвина” команда, яка знаходиться внизу турнірної таблиці. «Ракета» буде змушена з перших хвилин піти у наступ, адже основні конкуренті за 3-тє місце грають поміж собою, такий шанс на підвищення у турнірній таблиці втрачати не можна.

17:00 «Crispus» (1місце) – «Starlife» (10 місце)

У дев’ятому туру, одноосібний лідер, третього дивізіону, команда «Crispus» зустрінеться з командою «Starlife». І якщо «Crispus» впевнено втримує першу сходинку турнірної таблиці, то «Starlife» не впевнено веде боротьбу за місце в плей-офф. Чи зможе «Starlife» втримати Морозова Ростислава, який знаходиться на другій сходинці в боротьбі за звання кращого Бомбардира 3-ого дивізіону, покаже сама гра.

Дискваліфікований: Крафт Сергій («Starlife»).

18:00 «Лунтік» (11 місце) – «ФК “ЛП”» (14 місце)

Боротьба за виживання, саме так можна охарактеризувати даний поєдинок. Дві команди знаходяться у небезпечній зоні, дві команди розраховують на перемогу. «Лунтік» має чудову можливість продемонструвати свою атакуючу наснагу, адже ФК “ЛП” пропускає найбільше у 3-му дивізіоні. Але прагнення до першої перемоги у сезоні, може надати сил щоб нокаутувати «Лунтік» і здобути перші залікові пункти для ФК “ЛП”.

19:00 «Brilliant» (12 місце) – «Дантист» (9 місце)

У цьому поєдинку зустрінуться «Дантист», який веде відчайдушну боротьбу за зону прей-офф і команда «Brilliant», яка знаходиться на 12-ій сходинці і прагне покинути небезпечну зону. У минулому турі «Brilliant» здобув першу перемогу і перші залікові пункти. Лише один пункт відділяє «Дантист» від бажаної вісімки. Чи зможе «Дантист» оговтатися після поразки від «Ракети» і продовжити боротьбу за місце у плей-офф. Відповідь на це питання надасть сам поєдинок.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here