Преміум-ліга: анонс чергових матчів у дивізіоні 2

0
230

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Фінал плей-офф

2-ий матч, «Фахівець» – «Філтекс-Аваль»

Рахунок у серії: 1:0

1 вересня, НВК №10(2). 13.00

Третій матч (за потреби) – 2 вересня, НВК №10 (2), 14.00

Головна увага вболівальників у другому за рангом дивізіоні буде прикута розв’язці боротьби за чемпіонський титул, долю якого в «золотій» серії з’ясовують «Фахівець» та «Філтекс-Аваль». Тиждень тому «фахівці» впевнено перемогли у її першому матчі, впевнено використавши численні провали у захисті суперника, який був відверто виснаженим як і фізично, так і психологічно після перемоги у вирішальній битві над «Інтерпродсервісом». Та й склад «рожевих» у тому матчі важко було назвати оптимальним. Але посипати голову попелом гравцям «Філтекс-Авалю» не варто. В минулих раундах плей-офф вони проходили «Ауді» та «Інтерпродсервіс» саме після поразок у перших матчах серій, а це говорить про те, що Загуровський та компанія можуть як ніхто інший демонструвати свою кращу гру у найбільш відповідальний момент. Але і суперник у них значно серйозніший за попередніх, і аби зберігати надію на продовження серії «рожевим» потрібно не лише демонструвати характер та максимальну ігрову концентрацію на протязі усіх 50 хвилин ігрового часу, а й не дати «розбігатися» нестримній «групі атаки» суперника на чолі із забивним Хлопоніним. Чи зможе «Філтекс-Аваль» здійснити ще один подвиг чи все таки чемпіоном стане «Фахівець»? Відповідь на це питання отримаємо вже цього вік-енду.

Серія за «бронзу»

2-ий матч, «Інтерпродсервіс» – «Атлетик-Ферозіт»

Рахунок у серії: 1:0

1 вересня, НВК №10(2). 15.00

Третій матч (за потреби) – 2 вересня, НВК №10 (2), 15.00

Не менш цікавим обіцяє бути і завершення «бронзової» серії, у якій підсумкове третє місце у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги розігрують «Інтерпродсервіс» та «Атлетик-Ферозіт». У першому її матчі перемогли «сині», однак «атлетики» навіть і без замін виглядали дуже достойно, чотири рази зумівши знайти та результативно використати слабкі місця у одній з кращих захисних ліній Ліги. Тепер все залежатиме від того, у яких складах підійдуть команди до вирішальних битв за «бронзу», а що пов’язує «Інтерпродсервіс» та «Атлетик-Ферозіт» – це класна команда гра, у якій небезпеки можна очікувати абсолютно від кожного. Цілком не виключено, що долю останнього вакантного місця на призовому п’єдесталі можуть вирішити як тактичні «сюрпризи» наставників команд, так і яскрава індивідуальна майстерність окремих виконавців.

Кубок Поділля

3-ий тур, «ЕкоАльт» – «Лунтік»

1 вересня, НВК №10(1). 14.00

Матч регулярного чемпіонату: 1:6

В стартовому матчі 3-ого туру Кубку Поділля «ЕкоАльт» та «Лунтік» вирішать, хто завершить сезон 6-им, а хто 7-им, і що цікаво, на майданчику ми побачимо протиборство двох зовсім різних ігрових стилів. Атакуючий «Лунтік», гра якого у атаці ну вже дуже залежить від настрою Рижука та Гизлика та збалансований і контратакуючий «ЕкоАльт», у якому загрози можна очікувати від кожного. В «регулярці» впевнену перемогу святкував «Лунтік», і безперечно «зелені» жадатимуть реваншу. Але чи вдасться підопічним Олега Рогульського його здобути? Відповідь на це питання дізнаємося вже у суботу.

3-ий тур, «МобіФренд» – «Ауді»

1 вересня, НВК №10(1). 16.00

Матч регулярного чемпіонату: 5:3

А ось інша гра 3-ого туру точно не матиме жодного турнірного значення, оскільки незалежно від підсумкового результату «МобіФренд» завершить сезон п’ятим, а «Ауді» – восьмим. «Червоні», достроково здобувши у минулому турі почесний трофей прагнутимуть завершити сезон на мажорній ноті, а «автомобілісти» перервати свою програшну серію, яка досягла вже позначки у чотири матчі. Як бачимо, у кожного з суперників є своя мотивація, а ж чиї аргументи виявляться більш вагомими – покаже лише сама гра.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here