Преміум-ліга: анонс матчів 1-ого туру у дивізіоні 4

0
451

Надаємо Вашій увазі прев’ю 1-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років у дивізіоні 4, усі матчі якого будуть зіграні в неділю, 29-ого жовтня в спорткомплексі НАДПСУ

“Носорог” – FC “FNB” . 13:00 

У стартовому матчі сезону 4 дивізіону зустрінуться абсолютно різні за філософією та стилем гри команди. На одній шальці терезів минулорічний переможець 5 дивізіону, клуб який сповідує атакуючий “безшабашний” футзал, а на іншій – досвідчений, організаційно збалансований “Носорог”, козирем якого являється якраз надійність біля власних воріт. Один з наймолодших за віком колективів ліги проти одного з найдосвідченіших. Перемога у минулому сезоні далась клубу з Кам’янця-Подільского відносно легко, а от чи продовжиться переможна стезя у дивізіоні з командами рівнем вище – покаже час.

“Думка” – “Сокіл”. 14:00.

Цей поєдинок в чомусь схожий на попередній. У ньому також зустрічаються представники 4 та 5 дивізіонів. Однак, якщо “Сокіл” провів успішний сезон здобувши заслужене срібло, то “Думка”, навпаки, весь сезон буквально промучилась, постійно відчуваючи проблеми зі складом, що негативно плинуло на кінцевий підсумок – закономірний виліт. Зважаючи на це , фаворитом пари виступає команда з Соколівки, але якщо “Думка” зуміє зробити висновки з минулого розіграшу і залатати кадрові проблеми, то як кажуть “можливі варіанти”.

“Жжук-Zaliv” – “М’ясник”. 15:00.

Звітний поєдинок цікавий тим, що в ньому зіграють між собою команди , що пропагандують протилежно різні ігрові моделі. Використовуючий силовий, жорсткий стиль “М’ясник” проти технічного, сильного саме командною грою “Жжука”. Досить цікаво також зрівняти це протистояння з точки зору зоряних дуетів кожного з колективів – Юдов-Шнира у “Заліва” та Зембіцький-Шаховал у “М’ясника”.

“МобіФренд” – “Ауді”. 16:00.

Один з центральних поєдинків туру. Амбіційний “МобіФренд” проти представника 3 дивізіону – “Ауді”. Прогнозуємо, що обидва колективи у цьому сезоні будуть боротися за найвищі місця , а отже матч обіцяє стати важливим і у стратегічному плані. “Ауді”, безумовно, посилилося , домовившись з Віктором Савчуком, а в заявці “МобіФренда” фігурує Олег Вакух з “Філтекса”, і якщо “червоні” такі переманять технічного форварда з 2 дивізіону , то це буде , дійсно якісне підсилення і так потужної атакуючої ланки команди. Від зустрічі ж ми очікуємо гри від ножа та великої кількості забитих голів.

“Аваль” – “ДБК”. 17:00.

Звершилось! Вічний, здавалось би, чемпіон альтернативного чемпіонату вирішив повернутися до Преміум-ліги , втомившись від відсутності достойної конкуренції впродовж останніх років. За складом “ДБК” , безумовно, повинна виступати , як мінімум, у 2 дивізіоні , а можливо, і у Дивізіоні 1 , але для цього їй потрібно пройти довгу дистанцію, доводячи свої амбіції результативним та впевненим виступом. Перший для цього крок не обіцяє бути простим, адже частина нинішнього “Аваля” – вихідці з того ж самого 2 дивізіону, які втомилися від кадрового перевантаження “Філтекса” , вважаючи, що краще грати дивізіоном нижче, але частіше. Шляховий, Яковчук, Незборецький – мають досвід поєдинків найвищого рівня, і тому легкого старту для “ДБК” ніхто не обіцяє.

“Раково-сіті” – “Міць”.  18:00.

Ще одне міждивізіонне протистояння очікує нас у звітному турі. На жаль, прогноз стартового туру – справа дуже невдячна, тому що заявки команд- річ непевна і сумнівна. Прикладом цього може бути заявка команди “Раково-сіті”. В цій присутні лідери минулорічного колективу Віталія Рубцова – Дашкевич, Романов (який влітку уже випробовував власні сили у більш зірковому за статусом “Атлетику”), один з найтехнічніших виконавців дивізіону – Денис Борис, ( яким за чутками серьезно цікавився “Прикордонник”). Якщо Віталій дійсно зумів вмовити талановиту молодь залишитись у команді , тоді “Раково-сіті”, безумовно, перетворюється в одну з найцікавіших колективів  Дивізіону 4. “Міць” , скоріш за все, постане у тому ж кладі. Забрані брати Московчуки, активний Гіджеліцький – були лідерами минулого сезону і ми не бачимо причин для кардинальних змін. Нас очікує непередбачуваний поєдинок на три результати і ключовим фактором , напевне, стане психологічна готовність до сезону.

“Престиж-Авто” – “Тепловик”. 19:00.

Ще одна команда загадка – “Престиж-Авто”. Новачок Преміум-ліги , якого в дії ми могли бачити лише у Бренд-лізі, але зараз майбутнє цього колективу знаходиться для автора в тумані. Річ у тім, що гравці, які уособлювали гру “автомобілістів” у передсезонному турнірі навряд чи допоможуть їй у сезоні. Шляховий повернувся в “Аваль”, сумнівно, що залишиться Денис Якубовський, футзалки і сердце якого довгі роки належать “Філтексу”. Плюс 4 матчі пропустить Константин Сабадаш, який буде відсиджувати покарання за вилучення у останньому турі “Бренд-ліги” . Яким без усіх цих виконавців постане новачок – загадка, розгадувати яку нам усім доведеться на протязі найближчих турів. Що ж стосується “Тепловика” – то тут все простіше. Команді вдалось зберегти свій склад , а також свою головну зірку – Сулиму Богдан, а одже козирі у “гарячих” все ті ж – зіграність, чітка організація усіх ланок та досвід. Чи дозволять ці якості “Тепловику” досягти позитивного результату у стартовій грі – ви побачите у фінальній грі першого туру дивізіону 4.

Микола Бевза, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here