Преміум-ліга: анонс матчів 14-15 березня

0
1082

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує матчі 14-15 березня

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1

Тут відбудеться останній тур Кубку Виклику, головною інтригою якого стане матч між “Евеліною” та “Прикордонником-Frisor”. І звітний поєдинок стане для обох суперників своєрідним “фіналом” у боротьбі за непотрапляння у нервові перехідні ігри, і щодо розкладів, то “прикордонникам” потрібно перемагати, як в той ж час відмінно діючу на контратаках “Евеліну” влаштує і нічия. Матч між “Агробізнесом” та “Конферматом” вже не матиме для обох суперників жодного турнірного значення, проте “сині” безперечно жадатимуть реваншу за прикру поразку в грі Кубку. А ось “Ротор” та “Сокіл-2” зроблять усе можливе, аби підійти до участі у перехідних матчах на переможній ноті.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ЧЕМПІОНАТ 1 ДИВІЗІОН

КВ Сокіл-2 – Ротор 14.03 ДЮСШ №1 16.25  
КВ Агробізнес – Конфермат 14.03 ДЮСШ №1 14.05  
КВ Прикордонник-Frisor – Евеліна 14.03 ДЮСШ №1 17.40  

Гравці, які пропускають наступний матч:

Журомський Павло (“Прикордонник-Frisor”)

Романченко Микола (“Прикордонник-Frisor”)

Гончар Ярослав (“Сокіл-2”)

Чепурний Андрій (“Ротор”)

Сохорук Микола (“Сокіл-2”)

Дивізіон 2

Тут найбільшу увагу вболівальників викличе продовження “бронзової” серії між “Олімпом” та “Бігучою Ланню”. В першій грі деражнянці, краще реалізувавши власні шанси, зуміли вирвати перемогу, проте як розгортатимуться події у досить незвичному для обох колективів залі ДЮСШ №1 важко уявити. Але те, що обидві команди волітимуть завершити сезон на призовому п’єдесталі та отримати теоретично “простішого” суперника у перехідних матчах за підвищення в класі – є беззаперечним фактом.

Все розставить по своїх місцях і останній тур Кубку Виклику. “Crispus”, яке вже убезпечив себе від участі у нервових перехідних іграх, завершить сезон матчем із непростим “Ковчегом”, який у разі перемоги отримає шанс також уникнути тих самих “стиків”. Вкрай запеклим обіцяє бути матч між “Каратом-Олешин” та трохи здавшим на фініші “Фахівцем”. І стане він дійсно вирішальним для обох команд: його переможець гарантовано збереже своє “місце під сонцем”, а переможений скоріше за все буде змушений здобувати собі це право у перехідних матчах. А ось “Атлетик-Ceresit PRO” врятуватися “на пряму” може не лише у разі власної перемоги над “Дантистом”, а й синхронних осічок власних конкурентів.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ЧЕМПІОНАТ 2 ДИВІЗІОН

КВ Карат-Олешин – Фахівець 14.03 ДЮСШ №1 15.20  
КВ Crispus – Ковчег 14.03 ДЮСШ №1 12.00  
3-М ФК «Бігуча Лань» – Олімп 14.03 ДЮСШ №1 13.00  
КВ Дантист – Атлетик-Ceresit-PRO 14.03 ДЮСШ №1 18.50  
З-М За потреби 3 гра (за 3-е місце)

 

15.03 ДЮСШ №1  15.30

Гравці, які пропускають наступний матч:

Стець Андрій (“Ковчег”)

Атласюк Олександр (“Фахівець”)

Розуман Андрій (“Дантист”)

Дивізіон 3

Тут досить цікавим продовження боротьби за “бронзу” між “Соколом” та “М’ясним маркетом”. Їх 6:6 у першій грі, як ми наголошували у нашому огляді, стали наслідком численних взаємних помилок у обороні, і якщо в черговій власній зустрічі вони продовжать цю тенденцію, то розв’язка може видатися досить непередбачуваною.

Доля Кубку Виклику цілком знаходиться у руках “Алмаз-Diamant”. Аби здобути почесний трофей “діамантовим” потрібно переграти знекровлений кадровими втратами “Brilliant”. Який, в свою чергу у випадку власної поразки та перемоги “Моноліт-Облавтодору” в матчі з “Лунтіком” опуститься у зону перехідних матчів. А ось “Адвокат” та “ККФА-Технолюкс” вже точно зіграють у “стиках”, проте в останньому турі на них очікує гаряча боротьба за підсумкове 13-е місце, яке теоретично подарує більш “простого” суперника у перехідних іграх.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ЧЕМПІОНАТ 3 ДИВІЗІОН

3-М M’ясний маркет – Сокіл 14.03 Конфермат 13.00
КВ Алмаз-Diamant – Brilliant 14.03 Конфермат 12.00
КВ ККФА-Технолюкс – Адвокат 14.03 Конфермат 19.00
КВ Лунтік – Моноліт-Облавтодор 14.03 Конфермат 20.00
З-М За потреби 3 гра (за 3-е місце)

 

15.03  Конфермат  13.00-14.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тихонюк Артем (“Brilliant”)

Волощук Андрій (“Brilliant”)

Лоборчук Богдан (“Сокіл”)

Степанюк Ярослав (“Сокіл”)

Бурковський Вадим (“Сокіл”)

Сушицький Максим (“ККФА-Технолюкс”)

Онісьєв Євген (“Алмаз-Diamant”)

Карпосюк Андрій (“Brilliant”)

Дивізіон 4

“КАЗ”, вигравши перший матч “бронзової” серії у “Тепловика”, підходить до продовження боротьби у куди кращому настрої. Проте в другій грі красилівчанам не допоможе їх капітан та лідер, Павло Когут, котрий звітний матч пропустить через перебір “гірчичників”. Це дарує надію “Тепловику”, а глядачам однозначно слід готуватися до гольової феєрії, у якій переможе той, хто краще використає власні шанси в атаці.

Щодо Кубку Виклику, то центральним у останньому турі стане матч ФК “ЮАНа” та “Легіона”, у якому на кону для обох суперників стоятиме гарантоване збереження прописки у дивізіоні 4 на наступний сезон. І якщо команді з Городка слід лише вигравати, то “військових” влаштує і нічия. Але відсутність забивного Шаховала може стати для них серйозною проблемою. Зустріч “Золотого Грифона” та “Фортуни” нічого вже не вирішуватиме для обох команд у турнірному плані, але вони зроблять усе можливе, аби завершити сезон на переможній ноті. А “Громаді-Міць” та “Думці” є що доводити як собі, так і власним фанам після серії останніх невдач.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ЧЕМПІОНАТ 4 ДИВІЗІОН
3-М Тепловик – КАЗ 14.03 Конфермат 14.00  
КВ Легіон – ФК «ЮАН» 14.03 Конфермат 15.00  
КВ Думка – ФК «Громада-Міць» 14.03 Конфермат 16.00  
КВ Золотий Грифон – Фортуна 14.03 Конфермат 17.00  
З-М За потреби 3 гра (за 3-е місце)

 

15.03  Конфермат  13.00-14.00  
Резервний час 15.03 ДЮСШ №1  19.30-20.30  

Гравці, які пропускають наступний матч:

Когут Павло (“КАЗ”)

Куцак Максим (“Фортуна”

Шаховал Олександр (“Легіон”)

Дивізіон 5 та Кубок Дивізіону 5

У дивізіоні 5 цього вік-енду найбільш актуальним буде завершення “бронзової” серії між ХФК “Давидом” та ФК “Жищинці”. “Святі” у першій грі вигляладали досить непогано, але програли в серії пенальті. Чи зможуть вони й у другій грі попсувати нерви більш досвідченому опоненту та оживити інтригу в серії – побачимо у суботу.

Також стартує плей-офф розіграшу Кубку Дивізіону 5. Серед усіх пар 1/8 фіналу найбільш центральною виглядає дуель “Vavilona” та “Майстра М’яча”, в якій “вавілоняни” спробують взяти реванш за недавню поразку у грі Кубку Поділля. “Меблі-Лідеру” без Ващука буде важко довести свій статус фаворита у грі з амбітною “Грузевицею-Агро”, хоча досвіду подібних ігор у “меблевиків” куди побільше буде, а ще один амбітний дебютант – “Транс-Авто” з його шаленою групою атаки за путівку до чвертьфіналу зіграє з куди більше загортованим турнірними боями “Авіатором”, для якого забивний Маховський став досить непоганим підсиленням напередодні турніру.

На яскравий “Кремінь” очікує непростий матч із атлетичним СК “Проскурів”, а у дуелі “Неви” та ФК “Студениця” слід очікувати яскравого футзалу із непередбачуваною розв’язкою. Одне з головних відкриттів групової стадії – FC “Friends” у 1/8 фіналу зіграє із “Жищинцями”, на діях яких однозначно позначиться втома від гри напередодні, а досвідченому “Ехо-Ветерану” буде вкрай непросто стримати атакуючу міць запального та швидного “WOODMALLа”. Та й “Електротрансу” цілком під силу створити сенсацію в грі з ФК “Бронівкою”, а щодо “малинових”, то все залежатиме від того, у якому вони настрої підійдуть до гри, “на прапорці” втративши перемогу у Кубку Поділля тижнем раніше.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

3-М ФК «Жищинці» – ХФК «Давид» 14.03 Конфермат 11.00
З-М За потреби 3 гра (за 3-е місце)

 

15.03  Конфермат

(ДЮСШ №1)

 13.00-14.00

(19.30)

Кубок 5Д 1\8 СК «Проскурів» – Кремінь 14.03 Конфермат 10.00
Кубок 5Д 1\8 Транс-Авто – Авіатор 14.03 Конфермат 18.00
Кубок 5Д 1\8 Нева – ФК «Студениця» 15.03 ДЮСШ №1 16.30
Кубок 5Д 1\8 FC Friends – ФК «Жищинці» 15.03 ДЮСШ №1 17.30
Кубок 5Д 1\8 Vavilon – Mайстер М’яча 15.03 Конфермат 11.00
Кубок 5Д 1\8 Грузевиця-Агро – Меблі-Лідер 14.03 Конфермат 09.00
Кубок 5Д 1\8 Ехо-Ветеран – WOODMALL 15.03 Конфермат 12.00
Кубок 5Д 1\8 ФК «Бронівка» – Електротранс 15.03 Конфермат 10.00
Резервний час 15.03 ДЮСШ №1  19.30-20.30

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лемець Олег (FC “Friends”)

Канарський Олег (ФК “Жищинці”) – 1/8 фіналу Кубку Дивізіону 5

Ващук Василь (“Меблі-Лідер”)

Кузь Родіон (“WOODMALL”)

Самолига Олег (“Електротранс”)

Кубок Престижу. 5-ий тур

А тут переможець вже визначився ще до початку останнього туру. “Прикордонник-2” заздалегідь повідомив, що не зможе в силу внутрішніх причин зіграти останній матч турніру із “Ветераном”. І це означає, що колектив з Нової Ушиці, здобуваючи “технічні” три залікові бали, стає за перемогами над “Ладою” та “Спартою” недосяжним для останніх. “Лада” та “Спарта” матчем ж між собою завершать турнір, і глядачам слід очікувати якісного футзалу з непередбачуваною розв’язкою, а “Червона Зірка” та ФК “ЛП-Інкогніто” зроблять усе, аби завершити сезон на переможній ноті.

КУБОК ПРЕСТИЖУ (15-16 місця)

5 тур Лада – Спарта 14.03 ДЮСШ №1 19.55
5 тур Червона Зірка – ФК «ЛП-Інкогніто» 15.03 ДЮСШ №1 18.30
5 тур Ветеран(Нова Ушиця) – Прикордонник-2 14.03 ДЮСШ №1 14.05 +:-

Преміум-ліга серед ветеранів. 1-ий тур

Також у неділю стартує розіграш Преміум-ліги з футзалу серед ветеранів. Чинний чемпіон вікової категорії “35+”, “Фахівець”, захист свого титулу розпочне матчем з “Ветераном” із Нової Ушиці, а на постійного фаворита ветеранських змагань, “Ротор”, в першому турі очікує зустріч із “темною конячкою” в особі “Аталанти”. Матч між “Менсом” та “Спартою” цілком можна охрестити “грою на три результати”, в якій обом суперникам потрібно лише перемагати, аби не втратити шанси на вихід у плей-офф, а на амбітний “Vігор” в стартовому турі очікує поєдинок із характерним “Ауді”.

“Конфермат”, який минулоріч впевнено став переможцем у віковій категорії “45+” захист свого титулу розпочне грою із “Хлібником”, який за складом виглядає головним конкурентом “блакитних” за цьогорічне чемпіонство. А на “Амадоку” очікує матч із абсолютним дебютантом в особі “Пахтакора”, істинний рівень можливостей якого покаже лише безпосередньо стартовий тур.

ПРЕМІУМ-ЛІГА (ВЕТЕРАНИ 35+, 45+)

35+ Ветеран(Нова Ушиця) – Фахівець 15.03 Конфермат 15.00
35+ Ауді – Vігор 15.03 Конфермат 16.00
35+ Ротор – Аталанта 15.03 Конфермат 17.00
35+ Менс – Спарта 15.03 Конфермат 18.00
45+ Хлібник – Конфермат 15.03 Конфермат 19.00
45+ Амадока – Пахтакор 15.03 Конфермат 20.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Власов Віктор (“Конфермат”)

Бельський Анатолій (“Конфермат”)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here