Преміум-ліга: анонс матчів 2-ого туру

0
1008

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує матчі 2-ого туру у Дивізіонах 1,2,3 та 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Дивізіон 1

Найбільш статусним поєдинком у турі під номером “2” у найсильнішому дивізіоні стане протистояння бронзового та срібного призера минулого розіграшу, які розпочали новий сезон по-різному – “Helpixa” та “Епіцентр К-Forex Club”. Також до розряду центральних варто віднести і двобій “Олімпа” та “Прикордонника-Frisora”, які синхронно перемогли у своїх матчах першого туру.

“Сокіл-2” та “Тетра-Конфермат” у очному двобої прагнутимуть реабілітуватися за прикрі поразки тижнем раніше, “Ротор-2” спробує продовжити виграшну серію із міцною “Евеліною”. Високої результативності та цікавого футзалу слід очікувати у матчі двох атакувальних команд – “Beerlogи” та “Хмельницьких делікатесів”. “Кардіфф”, який справив найбільш слабке враження у 1-ому турі, виступає явним “андердогом” у битві із “Динамо-ГУНП”, а на “Новатор”, який розпочав сезон з сенсаційної перемоги над “Епіцентром К-Forex Club”, очікує випробування чинним чемпіоном – “Фемідою-Старлайф”. Запеклої боротьби до останніх секунд слід очікувати у матчі принципових суперників – “Ротора” та “Лади”.

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

2 Beerloga – Хмельницькі делікатеси 27.10 ГУНП 18.00  
2 Сокіл-2 – Тетра-Конфермат 27.10 ГУНП 19.15  
2 Динамо-ГУНП – Кардіфф 27.10 ГУНП 20.30  
2 Helpix – Епіцентр K-Forex Club 28.10 ГУНП 10.45  
2 Олімп – Прикордонник-Frisor 28.10 ГУНП 12.00  
2 Новатор – Феміда-Старлайф 28.10 ГУНП 13.15  
2 Евеліна – Ротор-2 28.10 ГУНП 14.30  
2 Ротор – Лада 28.10 ГУНП 15.45  

Дивізіон 2

Звітний ігровий вік-енд обіцяє бути неймовірно насиченим для команд Дивізіону 2. У суботу будуть зіграні п’ять заключних матчів стартового туру, а вже у неділю в спорткомплексі ХНУ усі команди проведуть свої матчі туру під номером “2”.

Серед заключних матчів першого туру найбільшу увагу привертає очне протистояння “Сокола-3-VETERAN’S” та “Vігор-Agora”, які за своїми складами обіцяють бути одними з головних претендентів на місця на призовому п’єдесталі. Минулорічний чемпіон дивізіону 3, “Ракета”, дебютує на новому для себе рівні матчем із непростим “Атлетиком-Ceresit PRO”. Майже досконалого з тактичної точки зору футзалу слід очікувати від зустрічі дисциплінованих та організованих “Карат-Velmeta” та “Десятки-Ковчег”, а ще у двох інших парах між собою зійдуться суперники приблизно рівні за класом: “Менс” зіграє із городоцьким ФК “Зеніт-Юрія Фарм”, а “Дантист” – з “Олімпіком”.

Багато в чому результати другого туру залежатимуть для команд від правильного вміння розподілити власні сили. Центральним у турі під номером “2” обіцяє бути матч “Філтекса” та “Максимума”, які розпочали сезон з перемог. Яскраве видовище з непередбачуваним результаоом подарує поєдинок “Фахівця” та “Vігор-Agora”, які полюбляють атакувати. Та й усі інші поєдинки теж обіцяють бути досить і досить цікавими.

1 Дантист – Олімпік 27.10 ГУНП 12.00
1 Менс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 27.10 ГУНП 13.05
1 Сокіл-3-VETERAN’S – Virop-Agora 27.10 ГУНП 14.10
1 Карат-Velmet – Десятка-Ковчег 27.10 ГУНП 15.15
1 Атлетик-Ceresit PRO – Ракета 27.10 ГУНП 16.20
2 Олімпік – Атлетик Сeresit PRO 28.10 ХНУ 11.00
2 Virop-Agora – Фахівець 28.10 ХНУ 12.00
2 Десятка-Ковчег – Дантист 28.10 ХНУ 13.00
2 Crispus – Конфермат-Ауді 28.10 ХНУ 14.00
2 Сокіл-3-VETERAN’S – Карат-Velmet 28.10 ХНУ 15.00
2 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Червона Зірка 28.10 ХНУ 16.00
2 Ракета – Менс 28.10 ХНУ 17.00
2 Філтекс – Максимум 28.10 ХНУ 18.00

Дивізіон 3

У другому турі Дивізіону 3 найбільшу увагу привертає два очні поєдинки команд, які розпочали сезон з перемог – “Аваль” зіграє із “ЖЖУК-ZALIV”, а “Ауді-Алмаз” – із “Адвокатом”. Багатим на боротьбу обіцяє матч досить принципових суперників – “ККФА-GERCHIK & CO” та “Інтерпродсервісом”, а на ФК “ЛП” очікує непросте випробування збалансованим у всіх лініях “ДБК”.

“Раково-сіті”, яке подарувало яскравий камбек у першому турі, тепер зіграє з не менш атакуючою “Новою Ушицею”. Досить серйозна за складом “Бігуча Лань” спробує підвердити свій статус фаворита з міцним “Brilliantom”, а ще у двох парах зустрінуться суперники, які в очних матчах волітимуть з усіх сил реабілітуватися за поразки у матчах першого туру та здобути перші залікові бали – ФК “Громада-Міць” зіграє із “Лунтіком”, а ФК “Литвина” – з “ЕкоАльтом”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

2 ФК «Нова Ушиця» – Раково-сіті 28.10 Конфермат 12.00  
2 ФК «Громада-Міць» – Лунтік 28.10 Конфермат 13.00  
2 ФК «Литвина» – ЕкоАльт 28.10 Конфермат 14.00  
2 ФК «Бігуча Лань» – Brilliant 28.10 Конфермат 15.00  
2 Аваль – ЖЖУК-ZALIV 28.10 Конфермат 16.00  
2 ДБК – ФК «ЛП» 28.10 Конфермат 17.00  
2 Ауді-Алмаз – Адвокат 28.10 Конфермат 18.00  
2 ККФА-GERCHIK & CO – Інтерпродсервіс 28.10 Конфермат 19.00  

Дивізіон 4

Найбільшу увагу у другому турі четвертого за рангом дивізіону Преміум-ліги викликає чергове “красилівське дербі”, в якому зустрінуться “КАЗ” та “М’ясник”, які святкували синхронні перемоги у своїх матчах туру першого. Також обіцяє бути цікавим і поєдинок “Сокола” та “Легіона”, які прагнутимуть “закріпити” власні успіхи тижневої давності.

На ще одну команду з Красилівщини, “ЗА-ЗУЛ”, очікує непростий матч з організованим “Lifecellom”. “Фортуна” спробує взяти реванш за дві розгромні поразки від “Моноліта” у перехідних матчах за місце у дивізіоні 4 минулого сезону, а також цікавої боротьби з непередбачуваним результатом слід очікувати у матчі двох різних за стилем команд – контратакуючого “Rexsofta” та запальної і атакувальної “ДЮСШ №1-України”, які минулого сезону ще разом виступали у дивізіоні 5.

Цілком не виключено, що у матчі приблизно рівних за класом “FURY-Аванті” та “Zooветпром-Ivet” все можуть вирішити тренерські “ходи” та краща реалізація створених моментів. На “Тепловик” очікує нелегке випробування швидкою “групою атаки” “МобіФренда”, а “Думка” та “Престиж-Авто” з усіх сил прагнутимуть здобути перші очки у сезоні.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

2

М’ясник – КАЗ 28.10 НАДПСУ

12.00

2 ЗА-ЗУЛ – Lifecell 28.10 НАДПСУ 13.00
2 Rexsoft – ДЮСШ №1-Україна 28.10 НАДПСУ 14.00
2 Думка – Престиж-Авто 28.10 НАДПСУ 15.00
2 МобіФренд – Тепловик 28.10 НАДПСУ 16.00
2 Моноліт – Фортуна 28.10 НАДПСУ 17.00
2 FURY-Aванті – Zooветпром-Ivet 28.10 НАДПСУ 18.00
2 Сокіл – Легіон 28.10 НАДПСУ 19.00

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here