Преміум-ліга: анонс матчів 23-24 січня

0
815

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує чергові матчі Преміум-ліги з футзалу 2020/2021

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Дивізіон 1

Відразу два матчі будуть центральними у програмі 11-ого туру у Дивізіоні 1. Перший з них – це зустріч “Динамо-ГУНП” та “Алмаза”, в якій окриленим емоційною перемогою над чинним чемпіоном “динамівцям” буде вкрай непросто продовжити свою виграшну серію в боротьбі із непередбачуваною Ростківський-тім на фоні кадрових втрат через дискваліфікації, а другий – це запеклий поєдинок “за 6 очок” між “Прикордонником-Frisor” та “WOODMALLом”, в якому обом командам потрібна лише перемога, аби не випасти з боротьби за плей-офф.

Непрості матчі й очікують на тріо лідерів. “ДБК” спробує створити сенсацію у грі з “Хмельницькими делікатесами”, “Beerlogy” очікує непростий матч із “Ракетою”, яка у запеклій боротьбі за виживання вже немає права на помилку, а “Евеліна” спробує взяти реванш у “Helpixa” за недавню поразку в Кубку та не втратити шанси на вихід у топ-8. “Феміда” виглядає фаворитом майбутньої дуелі із “Бігучою Ланню”, а у нижній частині таблиці виділяємо вкрай запеклий матч між “Ротором” та “Епіцентром-К”, який цілком може стати ключовим для обох команд у непростій боротьбі за збереження прописки у Дивізіоні 1 на наступний сезон.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 1

11 ФК Бігуча Лань – Феміда 23.01 ГУНП 14.15  
11 Динамо-ГУНП – Алмаз 23.01 ГУНП 15.30 LIVE
Прибирання залу 23.01 ГУНП 16.45  
11 Прикордонник-Frisor – WOODMALL 23.01 ГУНП 17.00 LIVE
11 Евеліна – Helpix 23.01 ГУНП 18.15  
11 ДБК – Хмельницькі делікатеси 23.01 ГУНП 19.30  
11 Beerloga – Ракета 23.01 ГУНП 20.45  
11 Ротор – Епіцентр-К 24.01 ГУНП 10.45

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дмитришен Богдан (“Прикордонник-Frisor”) – 11 тур.

Баришев Яків (“Ротор”) – 11 тур.

Гресь Владислав (“Хмельницькі делікатеси”) – 11 тур.

Луцюк Віталій (“Хмельницькі делікатеси”) – 1/4 фіналу Кубку, 2-ий матч.

Ліпчинський Владислав (“Динамо-ГУНП”) – 11 тур та 1/4 фіналу Кубку, 2-ий матч.

Наскальний Анатолій (“Динамо-ГУНП”) – 11 тур та 1/4 фіналу Кубку, 2-ий матч.

Федорко Артем (“Динамо-ГУНП”) – 11 тур та 1/4 фіналу Кубку, 2-ий матч.

Дивізіон 2

Вкрай цікавим обіцяє бути й 11-ий тур у Дивізіоні 2. Центральним обіцяє бути очний матч двох команд з чільної трійки, в якому “Городок-Юрія-Фарм” спробує взяти реванш за сенсаційну поразку в минулому сезоні у зіграного та непередбачуваного “Філтекса”, а ось на “Сокіл” очікує вкрай непростий матч із організованим “Ковчегом”. Непередбачуваним виступає поєдинок досвідчених “Максимума” та “Олімпа”, в якому обом командам потрібно лише вигравати, аби не випасти з топ-8, а ось “ЗА-ЗУЛ” спробує зупинити переможну ходу “Інтерпродсервіса”.

На “Новатор-Тепловик” очікує вкрай непростий матч із оживаючим “Каратом-mebli remtion”, а “Олімпік” на фоні піднесення після довгочікуваної першої перемоги в сезоні спробує відібрати очки в організованого “М’ясного маркета”. Багато боротьби та емоцій буде в зустрічі “Фахівця” та “ZALIV 10”, яка цілком може стати вирішальною для обох команд в запеклій боротьбі за вихід у плей-офф, а ось “Атлетик-Ceresit PRO” рішуче жадатиме перервати власну серію невдач у грі із вкрай нестабільним “Crispusom”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 2

11 Філтекс – ФК Городок-Юрія-Фарм 23.01 ГУНП 09.00
11 Олімп – Максимум 23.01 ХНУ 20.00
11 M’ясний маркет – Олімпік 24.01 ХНУ 11.00
11 Атлетик-Ceresit PRO – Crispus 24.01 ХНУ 12.05
11 Фахівець – ZALIV 10 24.01 ХНУ 13.10
11 Новатор-Тепловик – Карат-mebli-remtion 24.01 ХНУ 14.15
11 Інтерпродсервіс – ЗА-ЗУЛ 24.01 ХНУ 15.20
11 Сокіл – Ковчег 24.01 ХНУ 16.25

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гонтківський Дмитро (“ZALIV 10”) – 11 тур.

Закордонець Василь (“ЗА-ЗУЛ”) – 11 тур.

Мельник Іван (“Crispus”) – 11 тур.

Ліхновський Михайло (“Новатор-Тепловик”) – 11 тур.

Дивізіон 3

Багато цікавих матчів подарує й майбутній тур у Дивізіоні 3. Найяскравішим обіцяє стати очний двобій атакуючих “КАЗа” та “МобіФренда”. Безперечно, переможця тут визначить краща реалізація створених моментів, а результат цієї дуелі може істотно змінити розклад сил нагорі таблиці. Також вогняним обіцяє бути і поєдинок двох представників чільної трійки – “Менса” та “Облавтодора”. І воліючим грати “від ножа” “бірюзовим” буде нелегко знайти ключі до воріт характерного та прекрасно контратакуючого “Менса”. Ну і на МФК “URBAN”, який також веде відчайдушну боротьбу за місце в топ-3, очікує непростий матч із організованою та досвідченою “ДЮСШ №1-Україною”.

“Ауді” буде вкрай непросто продовжити свою вдалу серію у грі із “Лунтіком”, а “Ветеран” за рахунок характеру спробує створити сенсацію в матчі із прогресуючим FC “Diamant”. Запеклим та непередбачуваним обіцяє бути матч з присмаком дербі між “ЕкоАльтом” та “Brilliantom”, а “Аванті” аби не втратити шансів на плей-офф потрібно лише перемагати “Тепловик-2”. Ну і “ККФА-Червоній Зірці” аби втрутитися в боротьбу за виживання потрібно здобувати лише максимум очок в грі із “Адвокатом”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 3

11 FC Diamant – Ветеран(Нова Ушиця) 23.01 Конфермат 13.00
11 КАЗ – МобіФренд 23.01 Конфермат 14.00
11 Адвокат – ККФА-Червона Зірка 23.01 Конфермат 15.00
11 МФК URBAN – ДЮСШ №1-Україна 23.01 Конфермат 16.00
11 Аванті – Тепловик-2 24.01 Конфермат 17.00
11 Менс – Облавтодор 24.01 Конфермат 18.00
11 Ауді – Лунтік 24.01 Конфермат 19.00
11 ЕкоАльт – Brilliant 24.01 Конфермат 20.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Бондар Сергій (“Менс”) – 11 тур.

Марчук Назар (“ККФА-Червона Зірка”) – 11 тур.

Дубовик Дмитро (МФК “URBAN”) – 11 тур.

Кльоц Ігор (“КАЗ”) – 1/4 фіналу Кубку, 2-ий матч.

Олексюк Сергій (“КАЗ”) – 1/4 фіналу Кубку, 2-ий матч.

Дивізіон 4

Чимало цікавих матчів готує й майбутній тур у Дивізіоні 4. Оживаючий ФК “ЮАН” спробує перервати безпрограшну серію “Локомотива”, а у зустрічі “Ветерана” та “Zoovetprom-Ivet” цілком слід очікувати на гольову перестрілку з непередбачуваною розв’язкою. На організований “Rexsoft” очікує нелегкий поєдинок із додаючими з кожним матчем ФК “Жищинці”, а “Золотому Грифону” та ХФК “Давид” потрібно лише вигравати у очній зустрічі, аби не втратити шансів на вихід у плей-офф.

Запеклим обіцяє бути матч між “Товтрами” та “Прикордонником-2”, в якому обом командам потрібна лише перемога аби не випасти з напруженої боротьби за топ-8, а ось “Легіон” підходить до зустрічі із ФК “Міць” у статусі фаворита. Ну і в нижній частині таблиці виділяємо відразу два вогняні матчі “за 6 очок” між “Фортуною” та “Інкогніто”, а також “Lifecellom” і “Думкою”. І тут усім командам потрібно без виключення перемагати, аби спокійніше відчувати себе в запеклій боротьбі за виживання на фініші “регулярки”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 4

11 ФК Міць – Легіон 23.01 Конфермат 17.00
11 Zoovetprom-Ivet – Ветеран (Хмельницький) 23.01 Конфермат 18.00
11 ФК Жищинці – Rexsoft 23.01 Конфермат 19.00
11 Фортуна – Інкогніто 23.01 Конфермат 20.00
11 Прикордонник-2 – Товтри 24.01 Конфермат 13.00
11 Локомотив – ФК ЮАН 24.01 Конфермат 14.00
11 Золотий Грифон – ХФК Давид 24.01 Конфермат 15.00
11 Lifecell – Думка 24.01 Конфермат 16.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ковальчук Олег (“Прикордонник-2”) – 11 тур.

Бедратий Олександр (ФК “Жищинці”) – 11 тур.

Медвідь Михайло (“Прикордонник-2”) – 11 тур.

Дивізіон 5

Вкрай цікавим обіцяє бути майбутній ігровий вік-енд у Дивізіоні 5. Тут буде зіграно передостанній тур групового етапу, який повинен дати відповіді на більшість турнірних запитань. По традиції, далі про найбільш цікаві поєдинки, які чекають на нас в кожній з підгруп.

В підгрупі “А” “Авіатор” та “Нева” продовжать заочну боротьбу за перше місце, але суперники на них чекають вкрай різні. Якщо “Військові” зіграють із “Округом”, який вже втратив усі шанси на топ-4, то “Нева” – із вкрай вмотивованим “Меджибіжем”, який наразі і йде четвертим. Не варто скидувати з рахунків й “Компанію”, яка має також непогані шанси на те, аби фінішувати першою, а у разі власних перемог та осічки “Меджибожа” непогані шанси на плей-офф з’являться у ФОСК “Спортлідера” та “Студениці-1”.

Центральним в підгрупі “В” стане поєдинок “Транс-Авто-Д” та набравшого непоганий хід “Меблі-Лідера”, в якому колектив з Волочиська спробує взяти реванш у “меблевиків” за недавню прикру поразку в “League of Winners-2020”. “ДЮЦ-Іскрі” аби не втратити шанси на топ-4 лише потрібно обігрувати “REDMION”, та й “Гвардії” для того аби продовжити подальшу боротьбу за медалі потрібно здобувати лише максимум очок в зустрічі із “Бугом”.

Лідери групи “С”, FC “Friends-Гладіатор” та ФК “Подільський Кремінь”, виглядають явними фаворитами в своїх майбутніх матчах, а ось центральним тут в 10-ому турі стане запеклий поєдинок між “Vavilonоm” та “Dark Horse”, який цілком стане вирішальним для обох колективів у боротьбі за вихід у вирішальну частину. Ну і не варто списувати з рахунків АТ “Хмельницькобленерго”, яке у разі перемоги над “Victory” стане значно ближчим до виходу в плей-офф.

Підгрупа “D”. Ключовим тут стане поєдинок між “Престиж-Авто” та МФК “Ехо”, поразка в якому з великою вірогідністю з погляду на неймовірну щільність у таблиці може залишити одну з команд за бортом плей-офф. “Авіатор-Случ” спробує здивувати “Booster” і також вклинитися у запеклу боротьбу за топ-4, а “Бронівці”, “Прогрес-В” та СК “Проскурів” потрібно здобувати максимум очок в своїх матчах, аби дещо спокійніше відчувати себе перед останнім туром, який стане для них вирішальним.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 5

10 Нева – ФК Меджибіж 23.01 Конфермат 09.00
10 ФК ЛІОН-ВСП – FCFriends-Гладіатор 23.01 Конфермат 10.00
10 Спарта – ФК Бронівка 23.01 Конфермат 11.00
10 Авіатор – Округ 23.01 Конфермат 12.00
10 REDMION – ДЮЦ Іскра 24.01 Конфермат 10.00
10 Престиж-Авто – МФК Ехо 24.01 Конфермат 11.00
10 Транс Авто-Д – Меблі Лідер 24.01 Конфермат 12.00
10 Vavilon – Dark Horse 24.01 ХНУ 09.00
10 Перша Приватна Броварня – Revenge 24.01 ХНУ 10.00
10 Авіатор-Случ – Booster 23.01 ХНУ 18.00
10 МФК Сервіс-Буд – Прогрес-В 23.01 ХНУ 19.00
10 СК Проскурів – Дружба 24.01 ХНУ 17.30
10 Грузевиця-Агро – Студениця-1 24.01 ХНУ 18.30
10 ФК Гвардія – МФК Буг 24.01 ХНУ 19.30
10 Albion – ФК Подільський Кремінь 24.01 ДЮСШ-1 15.00
10 Victory – АТ Хмельницькобленерго 24.01 ДЮСШ-1 16.00
10 Поділля-АТО – Компанія 24.01 ДЮСШ-1 17.00
10 Тайфун – ФОСК Спортлідер 24.01 ДЮСШ-1 18.00
10 ФК Буд-Двір – STV 24.01 ДЮСШ-1 19.00
10 Електротранс – Десна Агро Плюс 24.01 ДЮСШ-1 20.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гурин Дмитро (ФК “Буд-Двір”) – 10 тур.

Плігузов Данило (“Revenge”) – 10 тур.

Дудка Віталій (ФК “Садівник”) – 11 тур.

Кубок. 1/4 фіналу, другі матчі

Також фінішує стадія 1/4 фіналу Кубку, за підсумками матчів-відповідей якої ми дізнаємося імена чотирьох команд, які й продовжать боротьбу за трофей. І найбільша інтрига присутня у двох парах з чотирьох. І якщо “Конфермату-Forex Club”, який пропускатиме тур в чемпіонаті, цілком по силам буде відіграти відставання у один м’яч після першої гри з “Helpixом”, то “Феміді” нівелювати гандикап у “-3” в протистоянні із “Динамо-ГУНП” буде значно складніше.

Перший матч між “Хмельницькими делікатесами” та “КАЗом” перетворив гру-відповідь між цими суперниками у чистої води формальність, проте колектив з Красилова точно жадатиме гучно наостанок “грюкнути дверима”. А “Ракета” та “Beerloga” волею календаря зіграють між собою двічі за вік-енд, і після виснажливого матчу в чемпіонаті напередодні “ракетним” аби вийти у півфінал потрібно створити маленьке диво та відігратися з “-6”.

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГА 1\4 ФІНАЛУ 2 МАТЧІ

2 матч Феміда – Динамо-ГУНП 24.01 ГУНП 12.00
2 матч Helpix – Конфермат-Forex Club 24.01 ГУНП 13.15
2 матч Хмельницькі делікатеси – КАЗ 24.01 ГУНП 14.30
2 матч Beerloga – Ракета 24.01 ГУНП 15.45

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here