Преміум-ліга: анонс матчів 5-ого туру та 1-ого попереднього етапу Кубку

0
1114

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує матчі 5-ого туру у Дивізіонах 1,2,3 і 4 та ігри 1-ого попереднього етапу розіграшу Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1

Центральним у 5-ому турі обіцяє бути протистояння лідера “турнірки”, “Динамо-ГУНП” та амбітної “Тетри-Конфермата”. “Феміда-Старлайф”, яка наразі йде другою, спробує продовжити безпрограшну серію у матчі з не дуже зручним для себе суперником – ярмолинецькою “Евеліною”. “Олімп” з Деражні спробує зупинити переможну ходу “Епіцентр К-Forex Club”, а протистояння принципових суперників – “Helpixa” та “Хмельницьких делікатесів”, однозначно виглядає матчем на “три результати”.

На “Сокіл-2”, який в минулому турі відібрав перші очки у чинного чемпіона, очікує непростий матч з “Ладою”, а у зустрічі сусідів по турнірній таблиці, “Прикордонника-Frisor” та “Beerlogи”, слід очікувати запеклої боротьби до останніх секунд. Інші два матчі можуть суттєво змінити розстановку сил у нижній частині “турнірки” – “Ротор-2” та “Кардіфф” з усіх сил в очній зустрічі прагнутимуть перервати власну серію невдач, а “Ротор” спробує здобути перші очки в сезоні у матчі з “Новатором”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

5 Тетра-Конфермат – Динамо-ГУНП 17.11 ГУНП 16.15  
5 Хмельницькі делікатеси – Helpix 17.11 ГУНП 17.30  
5 Епіцентр К-Forex Club – Олімп 17.11 ГУНП 18.45  
5 Ротор-2 – Кардіфф 18.11 ГУНП 10.45  
5 Феміда-Старлайф – Евеліна 18.11 ГУНП 12.00  
5 Ротор – Новатор 18.11 ГУНП 13.15  
5 Лада – Сокіл-2 18.11 ГУНП 14.30  
5 Прикордонник-Frisor – Beerloga 18.11 ГУНП 15.45  

Дивізіон 2

Програму 5-ого туру у дивізіоні 2 відкриє його центральний матч, в якому між собою зустрінуться наразі п’ята та четверта команди турніру – “Максимум” та “Олімпік” з Старокостянтинова, який в минулому турі досить несподівано зазнав першої поразки у сезоні. Також досить цікавим обіцяє інше очне протистояння представників групи лідерів – “Фахівця” та ФК “Зеніт-Юрії Фарм”. Враховуючи те, що обидві команди воліють діяти “від ножа”, ми точно може розраховувати на високу результативність, а визначити фаворита у цій парі досить непросто.

Лідер турніру, “Ракета”, у 5-ому турі зустрінеться із неймовірно непередбачуваним на старті сезону “Конферматом-Ауді”, а “Сокіл-3-VETERAN’S” спробує продовжити свою виграшну серію у матчі з “Менсом”, який наразі по ділу замикає турнірну таблицю. Цікава за іменами “Vігор-Agora” намагатиметься перервати свою безвиграшну серію у грі з “Дантистом”, якому очки також потрібні не менше, а протистояння збалансованих та дисциплінованих “Атлетика-Ceresit PRO” та “Карату-Velmet” виглядає цілком непередбачуваним. Неймовірно важливою для обох суперників обіцяє бути зустріч між “Cruspusom” та “Філтексом”, а “Червона Зірка” на куражі після перемоги над “Олімпіком” спробує відібрати очки в “Десятки-Ковчега”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Максимум – Олімпік 17.11 ГУНП 12.00
5 Фахівець – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 17.11 ГУНП 13.05
5 Конфермат-Ауді – Ракета 17.11 ГУНП 14.10
5 Crispus – Філтекс 17.11 ГУНП 15.15
5 Менс – Сокіл-3-VETERAN’S 17.11 ГУНП 19.55
5 Червона Зірка – Десятка-Ковчег 17.11 ГУНП 21.00
5 Дантист – Virop-Agora 18.11 ХНУ 17.00
5 Атлетик-Ceresit PRO – Карат-Velmet 18.11 ХНУ 18.00

Дивізіон 3

У 5-ому турі дивізіону 3 найбільший інтерес вболівальників викликатиме зустріч очна зустріч першої та другої команд у поточній таблиці – “ККФА-GERCHIK & CO”, який наразі лише перемагає усіх своїх суперників, зіграє із амбітним “ДБК”. Також цікавим обіцяє бути ще одне протистояння представників лідируючої групи,  в якому “Раково-сіті” зустрінеться із “ЖЖУК-ZALIV”. “Аваль”, який також знаходиться на відстані витягнутої руки від трійки лідерів, спробує зупинити значно набравший хід у останніх іграх “Інтерпродсервіс”, а ФК “Громада-Міць” прагнутиме довести невипадковість розгромної перемоги над “Brilliantom” у попередньому турі в матчі з міцним “ЕкоАльтом”.

ФК “Бігуча Лань” спробує реабілітуватися за розгромну поразку тижнем тому у грі з головним аутсайдером, Фк “ЛП”, а на “Лунтік” очікує непросте випробування головним відкриттям стартової частини – “Ауді-Алмазом”. Відразу у двох матчах між собою зустрінуться представники нижньої частини “турнірки”, і всім їх учасникам потрібно лише перемагати, аби відірватися від небезпечної зони вильоту – “Brilliant” поміряється силами із ФК “Нова Ушиця”, а “Адвокат” зіграє із ФК “Литвина”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

5 ЕкоАльт – ФК «Громада-Міць» 18.11 Конфермат 12.00  
5 Адвокат – ФК «Литвина» 18.11 Конфермат 13.00  
5 ФК «ЛП» – ФК «Бігуча Лань» 18.11 Конфермат 14.00  
5 Brilliant – ФК «Нова Ушиця» 18.11 Конфермат 15.00  
5 ДБК – ККФА-GERCHIK & CO 18.11 Конфермат 16.00  
5 Інтерпродсервіс – Аваль 18.11 Конфермат 17.00  
5 ЖЖУК-ZALIV – Раково-сіті 18.11 Конфермат 18.00  
5 Лунтік – Ауді-Алмаз 18.11 Конфермат 19.00  

Дивізіон 4

Ключовим у 5-ому турі дивізіону 4 стане протистояння двох представників чільної трійки, які очок поки що не втрачали – “Сокіл” зіграє з “Монолітом”. На “М’ясник”, який поки також лише виграє, очікує зустріч із значно набравшою у останніх турах хід “Фортуною”. “КАЗ”, який дихає у спину трійці лідерів, в 5-ому турі зіграє із абсолютно непередбачуваним “Zooветпром-Ivet”, який “під настрій” може як і обіграти будь-кого, так і програти будь-кому, а “МобіФренд” спробує перервати свою серію невдач у грі з минулорічним чемпіоном дивізіону 5 – “ДЮСШ №1-Україною”, яка в минулому турі нарешті здобула свою першу перемогу на новому для себе рівні.

Ще у двох парах зустрінуться між собою приблизно рівні за класом суперники – “Lifecell” зіграє із “FURY-Аванті”, а “Престиж-Авто” – з “Rexsoftom”. “ЗА-ЗУЛ” спробує відібрати очки у “Легіона” і дещо відірватися від небезпечної зони вильоту, а очне протистояння головних аутсайдерів турніру, “Думки” та “Тепловика”, обіцяє бути неймовірно запеклим.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

5 Легіон – ЗА-ЗУЛ 18.11 НАДПСУ 12.00
5 КАЗ – Zooветпром-Ivet 18.11 НАДПСУ 13.00
5 Фортуна – М’ясник 18.11 НАДПСУ 14.00
5 Сокіл – Моноліт 18.11 НАДПСУ 15.00
5 ДЮСШ №1-Україна – МобіФренд 18.11 НАДПСУ 16.00
5 Тепловик – Думка 18.11 НАДПСУ 17.00
5 Престиж-Авто – Rexsoft 18.11 НАДПСУ 18.00
5 Lifecell – FURY-Аванті 18.11 НАДПСУ 19.00

Кубок. Перший попередній етап

Також цього вік-енду стартує і розіграш Кубку. Першими у боротьбу вступлять 28 з 30 представників дивізіону 5 (окрім СК “Новатора” та “Золотого Грифону”, які за підсумками жеребкування відразу потрапили до другого попереднього етапу – прим. автора), які визначать останніх 14 учасників наступної стадії, з якої боротьбу за трофей розпочнуть вже представники дивізіонів 2, 3 та 4. Найбільш цікавим у першому раунді виглядає протистояння ФК “ЮАН” та “Товтр”, які жадатимуть реваншу за поразку у матчі цих суперників на підготовчому турнірі “LEAGUE OF WINNERS”. Також привертає інтерес зустріч “Буревісника” та “Прогреса-В”, які розпочали сезон з розгромних перемог. FC “Friends” спробує взяти реванш за поразку від “Foletti” у першому турі чемпіонату, а “WOODMALL” очікує непросте випробування “Dark Horse”. “Електротранс” спробує довести статус фаворита у грі з “Невою”, а протистояння “Сапсана” та “Гладіатора-Червоної Зірки-2” виглядає “на папері” досить непередбачуваним.

“Меблі-Лідер”, який також розпочав чемпіонат з розгромної перемоги, за вихід у другий раунд зіграє із міцним “Інкогніто”, а “Патріот” та “Поділля-АТО” у очній зустрічі волітимуть реваншуватися за прикрі поразки у стартових матчах сезону. Класичне протистояння “досвіду проти молодості” подарують глядачам “Хмель” та “Revenge”, а ось на “Першу Приватну Броварню” очікує непросте випробування збалансованим та дисциплінованим “Boosterom”.

Ще одну путівку до наступного раунду розіграють “Прикордонник-2” та АТ “Хмельницькобленерго”, і визначити фаворита у цій парі мабуть не візьметься ніхто. “Vavilon” спробує вибити з розіграшу значно досвідченіший “Фенікс-ДЮСШ №1”, а “Авіатор” волітиме довести випадковість власної розгромної поразки у 1-ому турі у поєдинку із міцним “Каратом-Олешин”. А ось FC “Diamant” виступає явним фаворитом матчу із “Дельтою”.

КУБОК. ПЕРШИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

КП Товтри – ФК «ЮАН» 17.11 Конфермат 11.00
КП Буревісник – Прогрес-В 17.11 Конфермат 12.00
КП FC Friends – Foletti 17.11 Конфермат 13.00
КП Dark Horse – WOODMALL 17.11 Конфермат 14.00
КП Нева – Електротранс 17.11 Конфермат 15.00
КП Сапсан – Гладіатор-Червона Зірка-2 17.11 Конфермат 16.00
КП Інкогніто – Меблі-Лідер 17.11 Конфермат 17.00
КП Патріот – Поділля-АТО 17.11 Конфермат 18.00
КП Хмель – Revenge 17.11 Конфермат 19.00
КП Перша Приватна Броварня – Booster 17.11 Конфермат 20.00
КП Прикордонник-2 – АТ Хмельницькобленерго 18.11 ДЮСШ 14.00
КП Фенікс-ДЮСШ №1 – Vavilon 18.11 ДЮСШ 15.00
КП Карат-Олешин – Авіатор 18.11 ДЮСШ 16.00
КП Дельта – FC Diamant 18.11 ДЮСШ 17.00

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here