Преміум-ліга: анонс матчів 5-ого туру та стартових ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1313

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує чергові матчі Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дивізіон 1

П’ятий тур у дивізіоні 1 подарує глядачам відразу три очні представників лідируючої групи, і саме ці ігри сміливо відносимо до категорії центральних. Набравші хід “Динамо-ГУНП” та “Конфермат” спробують продовжити власні виграшні серії, а “динамівці” реабілітуватися за приниження в грі цих суперників у минулому сезоні (4:11 в грі “регулярки”), а “Beerloga”, яка в минулому турі зазнала першої поразки в сезоні, спробує відібрати перші очки в “Helpixa”. Інтригою звітної гри стане протистояння гравців “групи атаки” хмельницького “Поділля”, котрі наразі всі заявлені за “пивних” проти своєї колишньої команди. А ось дуелі “Сокола-3-VETERAN’S” та “Феміди” скоріше за все вирішать тактичні “сюрпризи” їх наставників.

“Сокіл-2” спробує зупинити виграшну ходу “Agorи”, а ось “Хмельницьким делікатесам” буде непросто підтвердити статус фаворита у грі з перспективним, але вкрай нестабільним “Агробізнесом”. “Епіцентр К-Forex Club” прагнутиме реваншу у “Евеліни” за поразку в чвертьфіналі плей-офф минулого сезону, а ось дуель “Прикордонника-Frisor” та “Лади” стане справжнім “матчем життя” для обох команд. Та й “Новатору”, аби зберегти шанси на виживання потрібно будь-якою ціною відбирати очки в “Ротора”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 23.11 ГУНП 16.10  
5 Agora – Cокіл-2 23.11 ГУНП 16.30  
5 Динамо-ГУНП – Конфермат 23.11 ГУНП 17.45  
5 Хмельницькі делікатеси – Агробізнес 23.11 ГУНП 19.00  
5 Ротор – Новатор 24.11 ГУНП 10.45  
5 Прикордонник-Frisor – Лада 24.11 ГУНП 12.00  
5 Helpix – Beerloga 24.11 ГУНП 13.15  
5 Феміда – Сокіл-VETERAN’S 24.11 ГУНП 14.30  
5 Епіцентр К-ForexClub – Евеліна 24.11 ГУНП 15.45  

Дивізіон 2

Центральним у дивізіоні 2 стане двобій схожих за стилем “Філтекса” та “Максимума”, результат якого може суттєво змінити розстановку сил у верхній частині “турнірки”. На лідера пелотону, “Городок-Юрію-Фарм” очікує зустріч із непередбачуваним “Каратом-Олешин”, а ось “ДБК” виступає явним фаворитом майбутньої дуелі із “Спартою”. Високої результативності та гри “на три результати” слід очікувати у матчі нестабільних останнім часом “Олімпа” та “Олімпіка”, а ось на “Ракету”, котра поки із скрипом здобуває очки з аутсайдерами, очікує зустріч із амбіційним “Crispusom”.

“Фахівець” спробує взяти реванш у “Червоної Зірки” за сенсаційну поразку в минулому сезоні, яка і залишила тоді “фахівців” за бортом плей-офф, а ось “Атлетик-Ceresit PRO” спробує перервати серію невдач на старті в поєдинку з атакуючою “Бігучою Ланню”, яка навпаки поки “додає” з кожним туром. А для “Ковчега” матч з “Дантистом” виглядає відмінною можливістю здобути перші очки в сезоні.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Олімп – Олімпік 23.11 ГУНП 14.00
5 Crispus- Ракета 23.11 ГУНП 15.05
5 Червона Зірка – Фахівець 23.11 ГУНП 20.00
5 Максимум – Філтекс 23.11 ГУНП 21.00
5 Карат-Олешин – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 23.11 Конфермат 15.00
5 Cпарта – ДБК 23.11 Конфермат 16.00
5 Атлетик-Ceresit PRO – ФК «Бігуча Лань» 24.11 Конфермат 15.00
5 Ковчег – Дантист 24.11 Конфермат 16.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сурник Ігор (“ДБК”)

Муляр Віталій (“Олімпік”)

Валєєв Володимир (“Crispus”)

Дивізіон 3

Немало цікавого для глядачів готує 5-ий тур у дивізіоні 3. Так би мовити, “особняком” стоїть зустріч атлетичних за стилем “Brillianta” та “М’ясного маркета”, котрим треба лише перемагати в очній зустрічі, аби наблизитись впритул до чільної трійки. “ЖЖУК-ZALIV” після першої поразки в сезоні спробує зупинити набравший хід “Аванті”, а ось “ЕкоАльт” очікує принциповий матч “на три результати” із “ККФА-Технолюкс”. Слід високої результативності очікувати від гри “Сокола” та “ЗА-ЗУЛа”, а її “родзинкою” стане очне протистояння двох кращих голеадорів дивізіону 3 на даний момент – Сметани та Якобчука.

Але і інші поєдинки обіцяють бути не менш цікавими. Відмічаємо відразу два гарячих протистояння команд з нижньої частини таблиці: “Лунтіка” та “Ветерана”, а також “Менса” проти “Ауді”, котрим вкрай необхідно перемагати, аби дещо віддалитися від небезпечної зони вильоту. Класичне протистояння “досвіду проти молодості” подарують “Адвокат” і “Алмаз-Diamant”, а ось “Інтерпродсервіс” спробує продовжити власну безпрограшну серію в грі з “Монолітом-Облавтодор”, котрий поки не може похизуватися здобутими очками.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

5 Лунтік – Ветеран(Нова Ушиця) 23.11 Конфермат 17.00  
5 ЖЖУК-ZALIV – Аванті 23.11 Конфермат 18.00  
5 Менс – Ауді 23.11 Конфермат 19.00  
5 Алмаз-Diamant – Адвокат 23.11 Конфермат 20.00  
5 ЗА-ЗУЛ – Сокіл 24.11 Конфермат 11.00  
5 ЕкоАльт – ККФА-Технолюкс 24.11 Конфермат 12.00  
5 Моноліт-Облавтодор – Інтерпродсервіс 24.11 Конфермат 13.00  
5 М’ясний маркет – Brilliant 24.11 Конфермат 18.00  

Гравці, які пропускають наступний матч:

Закордонець Василь (“ЗА-ЗУЛ”) – 5 тур;

Лис Віталій (“ЕкоАльт”) – 2 попередній етап Кубку;

Алексєєв Микола (“Ауді”) – 5 тур;

Шумський Владислав (“Інтерпродсервіс”) – 5 тур та 2 попередній етап Кубку.

Дивізіон 4

Центральним у 5-ому турі дивізіону стане матч досить різних за стилями “Lifecella” та “ДЮСШ №1-України”, переможцю якого дістануться вкрай важливі три очки. Зіграним та характерним “Товтрам” цілком під силу зупинити переможну ходу “КАЗа”, а ось на “Rexsoft” очікує нелегкий матч із прогресуючим, але вкрай нефартовим останнім часом ФК “ЮАН”. А ось знекровленому дискваліфікаціями “Zooветпром-Ivet” буде дуже непросто підтвердити свій статус фаворита в грі із нестабільним “Прикордонником-2”.

ФК “Громаді-Міць” аби нарешті перервати свою серію невдач в матчі з “Тепловиком” потрібно знайти дієву протидію забивному Зеніну, а ось нарешті відчувший смак перемоги “МобіФренд” зіграє з “Думкою”, котра останнім часом не дарує легкого життя своїм суперникам. “Золотому Грифону” та “Легіону” є що доводити як і собі, так і власним фанам після відчутних поразок в минулому турі, а ось у матчі “Фортуни” та “ЛП-Інкогніто” переможе той, хто краще у запеклій боротьбі зможе реалізувати власні шанси в атаці.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

5 КАЗ – Товтри 23.11 Конфермат 11.00
5 Rexsoft – ФК «ЮАН» 23.11 Конфермат 12.00
5 Тепловик – ФК «Громада-Міць» 23.11 Конфермат 13.00
5 МобіФренд – Думка 23.11 Конфермат 14.00
5 Фортуна – ФК ЛП-Інкогніто 24.11 Конфермат 14.00
5 Легіон – Золотий Грифон 24.11 Конфермат 17.00
5 Lifecell – ДЮСШ №1-Україна-Chado 24.11 Конфермат 19.00
5 Zooветпром-Ivet – Прикордонник-2 24.11 Конфермат 20.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Максименко Денис (“Думка”) – 5 тур;

Драпак Микола (“Zooветпром-Ivet”) – 5 тур та 2 попередній етап Кубку;

Босак Максим (“Zooветпром-Ivet”) – 5 тур та 2 попередній етап Кубку;

Дудка Віталій (“Zooветпром-Ivet”) – 5 тур та 2 попередній етап Кубку;

Бардієр Богдан (“Легіон”) – 5 тур;

Микитюк Євген (“Золотий Грифон”) – 5 тур;

Лянскорунський Ярослав (ФК “Громада-Міць”) – 5 тур;

Столяр Віталій (ФК “ЮАН”) – 5 тур.

Дивізіон 5

Набирає обертів груповий етап у дивізіоні 5, де цього вік-енду будуть зіграні матчі 2-ого туру. У групі “А” найбільш цікавим стане матч ФОСК “Спортлідера” та “Меблі-Лідера”, котрі синхронно святкували перемоги у першому турі, а також дуель амбітного ФК “Жищинці” проти досвідченого АТ “Хмельницькобленерго”. У підгрупі “В” найбільше виділяється очний матч її лідерів – Наркевицької ОТГ та “Vavilona”, а у групі “С” найбільшу увагу фанів привернуть поєдинок “АВТО STREET”, котрий за складом наразі виступає головним претендентом на медалі проти “Поділля-АТО”, а також дуель зіркового “Ветерана” із характерним “Округом”. Ключовим ж у підгрупі “D” стане матч ФК “Бронівки” та “СТВ”.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

2 Будівельник – Зоря 23.11 ДЮСШ 15.00
2 Vavilon – Наркевицька ОТГ 23.11 ДЮСШ 16.00
2 ФК «Бронівка» – СТВ 23.11 ДЮСШ 17.00
2 Тайфун – Modesto 23.11 ДЮСШ 18.00
2 Ковчег-2 – ФК Ружичанка 23.11 ДЮСШ 19.00
2 Авіатор – Фенікс-ДЮСШ №1 23.11 ДЮСШ 20.00
2 Платік – Astrym 23.11 Конфермат 09.00
2 Прогрес-В – FC Friend’s 23.11 Конфермат 10.00
2 Dark Horse – Гладіатор 24.11 ДЮСШ 09.00
2 ХФК «Давид» – ФК «Студениця» 24.11 ДЮСШ 10.00
2 ФОСК «Спортлідер» – Меблі-Лідер 24.11 ДЮСШ 11.00
2 ФК «Жищинці» – АТ «Хмельницькобленерго» 24.11 ДЮСШ 12.00
2 Престиж-Авто – Карат-Олешин-2 24.11 ДЮСШ 13.00
2 АВТО STREET – Поділля-АТО 24.11 ДЮСШ 14.00
2 Округ – Ветеран(Хмельницький) 24.11 ДЮСШ 15.00
2 ФК «Антонівці» – Майстер М’яча 24.11 ДЮСШ 16.00
2 Victory – Локомотив 24.11 ДЮСШ 17.00
2 СК «Проскурів-Дзюдо» – WOODMALL 24.11 ДЮСШ 18.00
2 ФК «Гвардійськ» – Електротранс 24.11 Конфермат 09.00
2 Booster – Нева 24.11 Конфермат 10.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Власов Віктор (“Ветеран”)

Коносюк Олександр (“Престиж-Авто”)

Дячок Віталій (“Booster”)

Лисий Олександр (“Карат-Олешин”)

Заяц Валерій (“Округ”)

Кубок. Другий попередній етап

Також цього вік-енду шістьма матчами стартує другий попередній етап Кубку. Найбільш цікавим стане серед них очний поєдинок двох представників дивізіону 4 – “Золотого Грифона” та “Zooветпром-Iveta”, а ось “Атлетик-Ceresit PRO” у боротьбі за путівку у наступний етап спробує зупинити одного з лідерів дивізіону 4 – “ДЮСШ №1-Україна-Chado”. На трьох представників дивізіону 3, “ККФА-Технолюкс”, “Інтерпродсервіс” та “ЕкоАльт” очікують зустрічі із хоч слабшими за рівнем, але вкрай непоступливими колективами із дивізіону 5 – “Електротрансом”, “Невою” та СК “Проскурів-Дзюдо” відповідно, а ось ще в одній парі “Victory” спробує створити проблеми грізному “АВТО STREET”.

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДРУГИЙ ЕТАП

2-ий етап Золотий Грифон – Zooветпром-Ivet 23.11 ДЮСШ 09.00
2-ий етап ККФА-Технолюкс – Електротранс 23.11 ДЮСШ 10.00
2-ий етап Нева – Інтерпродсервіс 23.11 ДЮСШ 11.00
2-ий етап ДЮСШ №1-Україна-Chado – Атлетик-Ceresit PRO 23.11 ДЮСШ 12.00
2-ий етап АВТО STREET – Victory 23.11 ДЮСШ 13.00
2-ий етап СК «Проскурів-Дзюдо» – ЕкоАльт 23.11 ДЮСШ 14.00

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here