Преміум-ліга: анонс матчів 9-10 січня

0
1109

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує чергові матчі Преміум-ліги з футзалу 2020/2021

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Дивізіон 1

Неймовірно цікавим обіцяє бути майбутній тур у Дивізіоні 1. Центральними у його програмі стануть два вогняні очні матчі представників чільної четвірки, за якими Ви зможете спостерігати у прямому ефірі. В першому з них між собою зустрінуться “Хмельницькі делікатеси” та “Helpix”. На чинного чемпіона, який ще поки не втрачав очок у поточному сезоні, очікує нелегкий матч із чудово зіграним “Helpixом”, який за грою та складом на даний момент є найближчим серед усіх команд, аби серйозно поборотися з “делікатесними” за чемпіонський титул та перервати їх гегемонію на усіх фронтах. Але чи вдасться це “блакитним”? В іншому суперматчі додаюча з кожним туром “Beerloga” спробує взяти реванш у “Феміди” за прикру поразку у “бронзовій” серії плей-офф минулого сезону. Обидва протистояння грандів міського футзалу обіцяють бути цікавими та непередбачуваними, а їх результати можуть істотно змінити розстановку сил нагорі таблиці.

На “Алмаз”, який наразі йде п’ятим, очікує нелегке випробування більш досвідченим та організованим “Прикордонником-Frisor”, а “Динамо-ГУНП” спробує продовжити свою виграшну серію у поєдинку із незручним для себе “Ротором”. “Евеліні” та “Конфермат-Forex Club” слід лише вигравати у очній дуелі, аби не втратити шансів на вихід у плей-офф, а нижній частині відразу два матчі можуть стати вирішальними для їх учасників і носитимуть статус “за 6 очок”. “Епіцентр-К” та “Бігуча Лань” у разі перемоги в очній зустрічі однозначно будуть відчувати себе дещо спокійніше у боротьбі за виживання, а “Ракеті”, яка наразі замикає турнірну таблицю, слід лише обігрувати додаючий “ДБК”, аби уникнути прямого вильоту.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 1

9 ФК Бігуча Лань –Епіцентр-К 09.01 ГУНП 11.15
9 ДБК – Ракета 09.01 ГУНП 12.30
9 Евеліна – Конфермат-Forex Club 09.01 ГУНП 13.45
9 Ротор – Динамо-ГУНП 09.01 ГУНП 15.00  
Прибирання залу 09.01 ГУНП 16.15  
9 Helpix – Хмельницькі делікатеси 09.01 ГУНП 16.30 LIVE
9 Beerloga – Феміда 09.01 ГУНП 17.45 LIVE
9 Прикордонник-Frisor – Алмаз 10.01 ГУНП 10.45

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”) – 10 тур;

Шлапак Віталій (“Феміда”) – 1/4 фіналу Кубку, 1-ий матч.

Дивізіон 2

На поточного лідера Дивізіону 2, ФК “Городок-Юрія-Фарм”, у 9-ому турі очікує нелегке випробування досвідченим “Олімпом”, а “Філтекс” зіграє із рішуче налаштованим перервати серію невдач “Crispusom”. На “Новатор-Тепловик” очікує непростий матч із прогресуючим “Фахівцем”, а центральним у турі стане протистояння організованого “Сокола” та атакуючого “ЗА-ЗУЛа”, яке може багато чого змінити у верхній частині таблиці.

“Ковчег”, який веде відчайдушну боротьбу за виживання, спробує відібрати очки у організованого “М’ясного маркета”, а “Інтерпродсервісу” та “ZALIV 10” неодмінно слід лише перемагати у очній зустрічі, аби не втратити шансів на плей-офф. Додавший в останніх турах “Карат-mebli remtion” спробує розжитися першими заліковими балами в сезоні у матчі із “Атлетиком-Ceresit PRO”, а “Олімпік” порадувати власних фанів довгоочікуваною першою перемогою в сезоні у матчі із “Олімпіком”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 2

9 M’ясний маркет – Ковчег 09.01 ГУНП 18.55
9 Фахівець – Новатор-Тепловик 09.01 ГУНП 20.00
9 Максимум – Олімпік 09.01 ХНУ 17.20
9 Атлетик-Ceresit PRO – Карат-mebli remtion 09.01 ХНУ 18.25
9 Інтерпродсервіс – ZALIV 10 09.01 ХНУ 19.30
9 Сокіл – ЗА-ЗУЛ 10.01 ХНУ 10.50
9 Олімп – ФК Городок-Юрія-Фарм 10.01 ХНУ 11.55
9 Філтекс – Crispus 10.01 ХНУ 13.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Потапов Олександр (“ZALIV 10”) – 9 тур.

Крицький Юрій (“ZALIV 10”) – 9 тур.

Михайлов Павло (“ZALIV 10”) – 9 тур.

Гонтківський Дмитро (“ZALIV 10”) – 9 тур.

Закордонець Василь (“ЗА-ЗУЛ”) – 9 тур.

Дивізіон 3

Відразу три матчі майбутнього туру у Дивізіоні 3 матимуть статус центральних, і в усіх них зіграють команди, які наразі знаходяться у топ-8. Найбільш статусним стане поєдинок між “Менсом” та набравшою непоганий хід “ДЮСШ №1-Україною”. Враховуючи те, що обидві команди сповідують захисний стиль, тут слід очікувати обережної гри та “битви тактик”, в якій обидві команди волітимуть зіграти на помилках один одного. “МобіФренд” спробує перервати серію невдач у грі із МФК “URBAN”, для якого навпаки розпочинається вирішальний відрізок матчів із лідерами, а ось “ЕкоАльту” після двох болючих поразок поспіль лише потрібно обігрувати атакуючий “Облавтодор”, аби не випасти із зони плей-офф.

“Лунтік” спробує створити проблеми “КАЗу”, який в попередньому турі був вкрай нестабільним, а ось “Ауді” виглядає явним фаворитом битви із “ККФА-Червоною Зіркою”. “Тепловик-2” спробує перервати виграшну серію “Brillianta”, у битві організованих FC “Diamant” та “Адвоката” все цілком може вирішити індивідуальна майстерність окремих гравців. Ну і “Ветерану” за рахунок неймовірного характеру та самовіддачі цілком по силах створити сенсацію в грі із “Аванті”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 3

9 КАЗ – Лунтік 09.01 Конфермат 16.00
9 ДЮСШ №1-Україна – Менс 09.01 Конфермат 17.00
9 Ауді – ККФА-Червона Зірка 09.01 Конфермат 19.00
9 FC Diamant – Адвокат 09.01 Конфермат 20.00
9 Аванті – Ветеран (Нова Ушиця) 10.01 Конфермат 13.00
9 Brilliant – Тепловик-2 10.01 Конфермат 14.00
9 МФК URBAN – МобіФренд 10.01 Конфермат 15.00
9 Облавтодор – ЕкоАльт 10.01 Конфермат 16.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Бондар Сергій (“Менс”) – 9 тур;

Марчук Назар (“ККФА-Червона Зірка”) – 9 тур;

Данилюк Олександр (“Brilliant”) – 9 тур;

Рогульський Олег (“ЕкоАльт”) – 9 тур;

Когут Павло (“КАЗ”) – 9 тур та 1-ий матч 1/4 фіналу Кубку;

Мельник Максим (“КАЗ”) – 9 тур;

Альміз Олександр (МФК “URBAN”) – 9 тур.

Дивізіон 4

Непрості матчі очікують на тріо лідерів Дивізіону 4 у турі під номером “9”. “Локомотив” зіграє із чудово знайомим “Легіоном”, який жадатиме реваншу за поразку в перехідних іграх минулого сезону, а “Ветеран” – із організованим ХФК “Давид”, який останнім часом не дарує легкого життя усім своїм опонентам. Нелегкий поєдинок із схожим за стилем “Прикордонником-2” очікує на “Rexsoft”, а ФК “ЮАНу” аби не випасти з боротьби за плей-офф слід лише перемагати “Zoovetprom-Ivet”.

“Золотий Грифон” до гри із “Інкогніто” підходить у статусі фаворита, а “Lifecell” спробує зупинити переможну ходу ФК “Жищинці”. “Фортуні” буде непросто знайти дієву протидію разючим контратакам “Товтр” та магії Падневича, а “Міці” та “Думці” слід лише вигравати у очній битві, аби дещо відірватися від небезпечної зони вильоту.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 4

9 ФК  Міць – Думка 09.01 Конфермат 13.00
9 Zoovetprom-Ivet- ФК ЮАН 09.01 Конфермат 14.00
9 ФК Жищинці – Lifecell 09.01 Конфермат 15.00
9 Прикордонник-2 – Rexsoft 09.01 Конфермат 18.00
9 Ветеран (Хмельницький) – ХФК Давид 10.01 Конфермат 17.00
9 Локомотив – Легіон 10.01 Конфермат 18.00
9 Фортуна – Товтри 10.01 Конфермат 19.00
9 Золотий Грифон – Інкогніто 10.01 Конфермат 20.00

Дивізіон 5

Груповий етап у Дивізіоні 5 вже перетнув свій екватор, і це означає, що інтрига у боротьбі за вихід у плей-офф в кожній з підгруп досягла свого максимуму. Зараз ми по традиції зупинимося на найбільш цікавих іграх в кожній із них.

В групі “А” ключовим стане поєдинок між “Авіатором” та ФОСК “Спортлідером”, в якому турнірне становище забов’язує обидві команди грати лише на перемогу, а ось “Нева” у випадку над перемогою “Студеницею-1”, якій очки в свою чергу потрібні не менше, обійде “Компанію” та вийде на друге місце у таблиці. Також вигравати у свої матчах потрібно “Поділля-АТО” та “Садівнику”, оскільки лише переможні результати залишать їм примарні шанси на плей-офф.

Підгрупа “В”. На її лідера, “Транс-Авто-Д”, очікує непростий матч із непередбачуваним МФК “Буг”, а центральними будуть два очні матчі представників топ-5. Ну і в них “Гвардії” та “Меблі-Лідеру”, які наразі баражують на межі потрапляння у плей-офф, потрібно лише обігрувати “REDMION” та “УПП”, аби дещо спокійніше відчувати себе на фініші групового етапу.

У підгрупі “С” найбільший інтерес привертає непередбачуване протистояння “Vavilona” та “Подільського Креміня”, яке може багато чого змінити у боротьбі за перше місце. Додаючий “Буд-Двір” спробує продовжити свою виграшну серію в матчі із “Friends-Гладіатором” та не випасти з боротьби за плей-офф, а багато боротьби слід очікувати у важливому для обох команд поєдинку, в якому зіграють “STV” та “Victory”. І кожному з суперників аби зберегти шанси на потрапляння у плей-офф потрібно лише вигравати.

Непрості випробування очікують на лідерів групи “D”. “Booster” зіграє із непростим для усіх МФК “Сервіс-Буд”, для якого цей матч може стати ключовим у боротьбі за плей-офф, а “Престиж-Авто” – із “Дружбою”, яка наразі перебуває у схожому становищі як і МФК “Сервіс-Буд”. “Авіатор-Случ” спробує створити сенсацію в матчі із СК “Проскурів”, а МФК “Ехо” у разі перемоги над FC “Infinity” випередить у таблиці “Бронівку” і підніметься у зону плей-офф.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 5

8 Albion – ФК ЛІОН-ВСП 09.01 Конфермат 09.00
8 Тайфун – Грузевиця-Агро 09.01 Конфермат 10.00
8 ФК Гвардія – REDMION 09.01 Конфермат 11.00
4 МФК Ехо – Дружба 09.01 Конфермат 12.00
8 Перша Приватна Броварня – ДЮЦ Іскра 10.01 Конфермат 10.00
8 ФК Садівник – Округ 10.01 Конфермат 11.00
8 Поділля-АТО – ФК Меджибіж 10.01 Конфермат 12.00
8 Astrum – Dark Horse 10.01 ХНУ 09.00
8 МФК Сервіс-Буд – Booster 10.01 ХНУ 09.55
8 FC Infinity – МФК Ехо 10.01 ХНУ 14.00
8 УПП Хмельницький – Меблі-Лідер 10.01 ХНУ 15.00
8 Авіатор – ФОСК Спортлідер 10.01 ХНУ 16.00
8 Транс- Авто-Д – МФК Буг 10.01 ХНУ 17.00
8 Vavilon – ФК Подільський Кремінь 10.01 ХНУ 18.00
8 Victory – STV 10.01 ХНУ 19.00
8 Електротранс – Revenge 10.01 ХНУ 20.00
8 Престиж-Авто – Дружба 10.01 ДЮСШ-1 15.30
8 СК Проскурів – Авіатор-Случ 10.01 ДЮСШ-1 16.30
8 Нева – Студениця-1 10.01 ДЮСШ-1 17.30
8 ФК Буд-Двір – FC Friends-Гладіатор 10.01 ДЮСШ-1 18.30
8 Спарта – Прогрес-В 10.01 ДЮСШ-1 19.30

Гравці, які пропускають наступний матч:

Верзун Давид (“Округ”) – 8 тур;

Ящук Дмитро (УПП Хмельницький) – 8 тур.

Кубок. 1/4 фіналу, перші матчі

Також стартує чвертьфінальна стадія Кубку, на якій переможець вже визначатиметься за сумою двох ігор. І перші її матчі обіцяють бути вкрай цікавими, а враховуючи те, що фаворити гратимуть на тлі втоми від важливих матчів між собою напередодні, цілком можна очікувати на сенсації.

“Ракеті” непросто буде знайти дієву протидію яскравій групі атаки “Beerlogи”, а найбільше емоцій буде у принциповій зустрічі між “Динамо-ГУНП” та “Фемідою”. Саме “динамівці” історично виступають для “юристів” найбільш незручним суперником, а у дуелі цих яскраво виражених “тренерських” команд не останню роль можуть відіграти тактичні рішення їх наставників.

“Конфермат-Forex Club” безперечно жадатиме реваншу у “Helpixa” за недавню розгромну поразку в чемпіонаті, а “КАЗ”, який став єдиним представником Дивізіону 3 на цій стадії, спробує за рахунок незламного характеру створити сенсацію у дуелі із чинним володарем Кубку – “Хмельницькими делікатесами”.

1\4 ФІНАЛУ КУБКУ ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 1 МАТЧІ

1\4 1 матч Динамо-ГУНП – Феміда 10.01 ГУНП 12.00
1\4 1 матч КАЗ – Хмельницькі делікатеси 10.01 ГУНП 13.15
1\4 1 матч Конфермат-Forex-Club – Helpix 10.01 ГУНП 14.30
1\4 1 матч Ракета – Beerloga 10.01 ГУНП 15.45

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here