Преміум-ліга: анонс матчів другого туру в дивізіоні 2

0
326

В другому за силою дивізіоні Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу на черзі сім цікавих матчів регулярної першості.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

Десятка – Прикордонник 12:00 ХНУ

Розпочне програму ігрового дня цікаве протистояння. «Десятка» і «Прикордонник» по-різному розпочали чемпіонат. Перші дали бій та все ж поступилися «Олімпіку». Команда військової академії у непростому матчі обіграла «Сокіл-2». У наступній грі одні захочуть вперше відчути смак перемоги, а інші закріпити успішний старт. Тому від цього протистояння слід очікувати цікавої гри.

Результат попереднього сезону: не зустрічалися

Товтри – Бамбук-Максимум 13:00 ХНУ

Як і в попередній парі, тут команди показали діаметрально протилежні результати у першому турі. Й у них будуть такі ж завдання – вперше перемогти або продовжити серію. Важче це, скоріш за все, буде зробити «Бамбук-Максимуму», гравці якого ще не до кінця адаптувалися у другому дивізіоні. Чи скористаються цим «Товтри», покаже лише гра.

Результат попереднього сезону: не зустрічалися

Карат-Velmet – Патріот-Virop 14:00 ХНУ

По-спортивному злим на майданчик вийде «Карат-Velmet». У першому турі команда на останніх хвилинах втратила перемогу, ведучи в рахунку 2:0. Тому на «Патріот-Virop», який ставить високі цілі на сезон, чекає непростий іспит. Минулого сезону «патріоти» так і не змогли обіграти «каратівців» й навіть могли програти.

Результат попереднього сезону: 1:1

Сокіл-2 – Фахівець 15:00 ХНУ

Ще одне протистояння команд, які по-різному розпочали сезон. Фаворитом пари можна назвати «Фахівець», в складі якого виступає чимало іменитих для місцевого рівня гравців. Семенюк з партнерами здатні створити проблеми будь-якому супернику. Тому на юнаків із «Сокола-2» чекає непросте випробовування.

Результат попереднього сезону: не зустрічалися

Новатор – Атлетік-Ферозіт 16:00 ХНУ

Єдина пара команд, які програли перші матчі чемпіонату. Поразки у них були різні. «Новатор» був розгромлений «Фахівцем», «Атлетик-Ферозіт» до останнього намагався зрівняти рахунок у грі з «Філтексом». Минулого сезону ці команди зустрічалися двічі. В регулярці сильнішими були «атлетики». В Кубку Виклику «Новатор» взяв впевнений реванш. То ж передбачити підсумок чергового їх протистояння досить важко.

Результат попереднього сезону: 3:6, 6:0

Олімпік – Червона Зірка 17:00 ХНУ

Минулого сезону матчем між собою ці команди розпочинали чемпіонат. Тоді сильнішими були гравці із Старокостянтинова. Перемогли вони і в Кубку Поділля. Тому для «Червоної Зірки» це не лише черговий матч чемпіонату, а й шанс взяти реванш.

Результат попереднього сезону: 5:2, 5:1

Філтекс – Менс 18:00 ХНУ

Завершать чемпіонат команди, які успішно розпочали сезон. «Філтекс» і «Менс» віддали чимало сил, аби втримати свої перемоги. Й здобуті вони були в схожому стилі – надійна гра в захисті і разючі контратаки. Для «Філтекса» чи не головним завданням при обороні буде стримати бомбардирський геній Дуди. Чи зможе він це зробити і хто стане головним героєм чи не найцікавішого протистояння гри? Питання, відповіді на які дасть лише гра.

Результат попереднього сезону: не зустрічалися

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here