Преміум-ліга: анонс матчів-відповідей за місце у 3-му та 4-му дивізіоні

0
181

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

31 березня, Конфермат, 14:00 ФК «Литвина» – «Раково-сіті»

Першими свій вирішальний матч, за місце у третьому дивізіоні, зіграють ФК «Литвина» та «Раково-сіті». Перший поєдинок виявився дуже видовищним, команди всі 44 хвилини провели в напруженій боротьбі. «Раково-сіті» вийде на другий матч з мінімальною перевагою над суперником, але розслаблюватися підопічним Рубцова Віталія ні в якому разі не можна, адже ФК «Литвина» неодмінно цим скористається.

1 квітня, Конфермат, 17:00 «ДБК»«Brilliant»

Наступна пара, за місце у третьому дивізіоні, зіграє свій поєдинок на наступний день. Гравці «ДБК» вдало провели перший поєдинок, було помітно, що гравці «Brilliant» не завжди встигають за суперниками. Хоча «ДБК» и має перевагу у чотири м’ячі, але «Brilliant» неодмінно вийде на майданчик максимально умотивованими, адже в кінцівці матчу саме «Brilliant» виглядав краще і зміг відіграти один м’яч на останніх секундах.

31 березня, Конфермат, 16:00 «Носорог»«Моноліт»

Наступний поєдинок пройде у боротьбі за третє місце, на майданчику зустрінуться «Носорог» та «Моноліт». «Носорог» більш досвідчена команда, але перша гра продемонструвала, що їм нема що протиставити швидкісним діям гравців команди «Моноліт». «Моноліт» є явним фаворитом у цьому протистоянні, адже перед матчем відповіді, команда має гандикап у 10 м’ячів.

31 березня, Конфермат, 17:00 «Престиж-Авто»«Rexsoft»

Продовжать програму ігрового дня «Престиж-Авто» та «Rexsoft». Команди грають у схожій манері, але дії гравців команди «Rexsoft» виглядають більш злагодженими. Саме атакуючої наснаги не вистачило «Престиж-Авто» у першій грі, але в команд є час на виправлення помилок і можливо, у матчі відповіді, ми побачимо зовсім іншу картину на майданчику.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here