Преміум-ліга: анонс перехідних матчів плей-офф

0
404

За традицією, кожен сезон у Преміум-лізі з міні-футболу завершується перехідними матчами плей-офф, за підсумками яких формується остаточний склад дивізіонів на наступний розіграш. Які перспективи кожного з учасників цих поєдинків, та чого власне від них очікувати – далі у нашому анонсі.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«ККФAGERCHIK & СО» (9 місце, дивізіон 1) – «Атлетик-Ферозіт» (4 місце, дивізіон 2)

8 вересня, НВК №10(2), 16.00 та 9 вересня, НВК №10(2), 14.00

Ще минулого сезону ці суперники виступали разом у дивізіоні 2, а зараз у очній суперечці будуть з’ясовувати, хто ж там і проведе наступний розіграш, а хто – «піде на підвищення» до еліти. Вищі за рангом «герчики» виглядають «на папері» фаворитом цього протистояння, але у них є свої проблеми. В останніх матчах відчувалися проблеми з мотивацією у Сушицького та компанії (виною цьому, мабуть, дострокове здобуття Кубку Виклику – прим. автора), та й трьохтижневий «простій» без офіційних матчів може добряче «аукнутись» не в кращу сторону у іграх з суперником, який перебуває у чудовому змагальному тонусі. Але все ж таки «ККФА-GERCHIK & CO» є значно збалансованішим та досвідченішим колективом, на відміну від «атлетиків», яких, якщо узагальнюючи весь сезон, сміливо можна назвати «командою настрою», яка може як обіграти будь-кого, так і програти будь-кому (а-ля «базбашний» «Ліверпуль» Клоппа). Триматчева «бронзова» серія у дивізіоні 2, яку «Атлетик-Ферозіт» завершив переможеним, продемонструвала, що у «синіх» величезні проблеми із реалізацією, і якщо їх підопічним Олександра Розізнаного не вдасться вирішити у терміновому порядку, їх шанси на підсумковий успіх істотно зменшаться. Статистика «стиків» говорить за «герчиків». Минулого року ще «ККФА-Vivasan» успішно подолав у перехідних матчах «Червону Зірку», а ось «Атлетик-Ферозіт» вже двічі у своїй історії грав у «стиках», і двічі програвав за сумою перехідних матчів – «Менсу» та «Інтерпродсервісу». Чи вдасться «атлетикам» переламати цю неприємну для себе тенденцію? Дізнаємося вже цього вік-енду.

«Менс» (10 місце, дивізіон 1) – «Інтерпродсервіс» (3 місце, дивізіон 2)

8 вересня, НВК №10(2), 15.00 та 9 вересня, НВК №10(2), 15.00

Не менш цікавою обіцяє бути боротьба за ще одне місце у еліті на наступний сезон, у якій зійдуться десята команда найвищого дивізіону – «Менс», та бронзовий призер дивізіону 2 – «Інтерпродсервіс». Обидва суперники сильні командною грою та полюбляють діяти на контратаках, отож їх протистояння обіцяє бути досить видовищним. З великою вірогідністю переможе той, хто краще «підкованіший» у тактичному плані та залишатиме супернику менше вільних зон. За «Менс» говорить величезний досвід та зіграність його гравців, а також наявність у їх складі супербомбардира Дуди. Що цікаво, аби стати переможцем бомбардирської гонки у дивізіоні 1 йому потрібно забити ще бодай один гол у двох зустрічах, і чи вдасться це йому, є однією з головних інтриг звітних поєдинків. «Інтерпродсервіс» славиться своїм характером, за рахунок якого не раз обігрував грандів, а якщо підопічним Сергія Малукалова вдасться нейтралізувати вищезгадану головну «ударну силу» суперника, їх шанси на чергову сенсацію значно зростуть. Чи збереже «Менс» своє місце «під сонцем» чи «Інтерпродсервіс» вперше отримає можливість зіграти у когорті найсильніших? Відповідь на це питання дасть нам лише сама Гра.

«Lifecell» (9 місце, дивізіон 2) – «TEAM Lawyers» (4 місце, дивізіон 3)

8 вересня, НВК №10(2), 14.00 та 9 вересня, НВК №10(2), 12.00

У наступній парі теж зійдуться суперники, сильні командною грою – «Lifecell» та «TEAM Lawye’s». Але є одне «але». У іграх «бронзової» серії «юристи» страждали серйозними проблемами зі складом, і якщо у «стиках» вони зіграють проти «Lifecella» теж без замін, це для них обернеться повним фіаско. Але ж якщо «TEAM Lawyer’s» зуміє зібрати свої кращі кадрові резерви, ми вправі очікувати цікавих матчів з досить непередбачуваним результатом, у яких вирішальними стануть вміння використати можливі позиційні помилки свого суперника та ефективно розпорядитися своїми нагодами у атаці.

«Тетра-ДЮСШ №1» (10 місце, дивізіон 2) – «Максимум» (3 місце, дивізіон 3)

8 вересня, НВК №10(2), 13.00 та 9 вересня, НВК №10(2), 13.00

Ще одне двоматчеве протистояння із непередбачуваним результатом нам подарують «Тетра-ДЮСШ №1» та «Максимум». На користь «синіх» говорить як і більший досвід вирішальних матчів, так і більший клас їх гравців. Проте у «Тетри-ДЮСШ №1» відчуваються проблеми з командною грою, а «перетягування ковдри», тобто зловживання індивідуальними діями окремих персоналій “синіх” може для підопічних Віктора Кузьміна коштувати дуже дорого у іграх з таким бойовитим та збалансованим суперником, яким є «Максимум». За «максимальних» говорить не лише довга та якісна лава запасних, а й прекрасний ігровий тонус, що на фоні двотижневого «простою» «Тетри-ДЮСШ №1» без ігрової практики може зіграти важливу роль. Та й здобуття «бронзи» у дивізіоні 3 лише повинно додати ще більшої впевненості у власних силах Резніченку та компанії. Чиї аргументи ж виявляться вагомішими, покаже лише гра, але стартова диспозиція сил виглядає приблизно «50 на 50». І все тут можуть вирішити як і тактичні ходи наставників команд, так і яскрава індивідуальна майстерність окремих гравців у вирішальні гравці, або і прихильність її величності Фортуни (куди ж без цього).

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here