Преміум-ліга: анонс перших перехідних матчів між представниками дивізіонів 1 та 2

0
544

Вже цієї неділі, 25-ого березня, будуть зіграні перші перехідні матчі між представниками дивізіонів 1 та 2, у яких перші прагнутимуть зберегти своє «місце під сонцем», а останні – підвищитись у класі. Нагадаємо, що згідно регламенту переможець цих дуелей визначатиметься за сумою двох матчів, а чого очікувати від перших поєдинків – далі у нашому анонсі.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

1 гра. «Beerloga» (11 місце, дивізіон 1) – «Олімпік» (4 місце, дивізіон 2)

25 березня, СК ГУНП. 14.30

Першими на паркет спорткомплексу ГУНП вийдуть «Beerloga» та «Олімпік». Представник еліти має дещо кращий підбір гравців, однак характеру і організації гри «пивним» інколи відверто не вистачає, плюс травма Гарбара спричинила певні проблеми на воротарській позиції «Beerlogи». Плюс не треба забувати, як важко даються підопічним Володимира Громницького матчі з добре підкованими тактично командами, якою якраз є і «Олімпік». Команда з Старокостянтинова перебуває не у кращому настрої після поразки у «бронзовій» серії дивізіону 2, і зараз для «олімпійців» наступає момент істини. І якщо Деговцю та компанії вдасться знайти протидію швидкій «групі атаки» суперника та реалізувати «свої» моменти, які, враховуючи небезгрішність захисту «Beerlogи» у «Олімпіка» точно виникнуть, шанси представника дивізіону 2 у цій дуелі виглядатимуть досить і досить оптимістичними.

1 гра. «Ротор» (12 місце, дивізіон 1) – «Філтекс» (3 місце, дивізіон 2)

25 березня, СК ГУНП. 15.45

Як все швидко змінюється у Преміум-лізі. Ще минулого сезону «Ротор» був срібним призером у дивізіоні 1, а зараз грає стикові матчі за збереження прописки у класі найсильніших, де його суперником стане бронзовий призер дивізіону 2, «Філтекс». Звичайно, за «роторців» говорить величезний досвід відповідальних ігор, але перший матч, зважаючи на їх кадрові проблеми точно їм не обіцяє легкого життя. Без дискваліфікованих Шлапака та Грищука «салатові» однозначно будуть дещо вразливішими у захисті та менш варіативними у атаці, та й мабуть у більшості гравців дасться взнаки втома після стартового матчу Преміум-ліги серед ветеранів, який «Ротор» проведе напередодні. Це дещо покращує шанси «Філтекса», який підходить до звітної дуелі на тлі емоційної перемоги у «бронзовій» серії дивізіону 2. Різниця в класі та досвіді суперників все таки досить відчутна, однак якщо «помаранчеві» все ж таки зуміють нав’язати супернику «свою» гру, невідомо чи «Ротору» вдасться підтвердити ділом свій статус фаворита.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here