Преміум-ліга: анонс півфінальних матчів, матчів кубку Поділля та Виклику у дивізіоні 3

0
619

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

3 березня, Конфермат, 13:00 «Crispus»«Конфермат»

Відкриватиме програму ігрового вікенду  протистояння «Crispus» – «Конфермат». «Конфермат» чудово збалансована команда. В складі якої є достатньо швидкісних юніорів та досвідчених виконавців. Колектив вміє домінувати на майданчику, що не раз демонстрував вболівальникам. У першому матчі, «Crispus» відверто провалив другу половину зустрічі. Одним з основних завдань, для колективу, є втримати забивний пил Сенделя Олексія, який, в першій зустрічі, забив аж 7 м’ячів.

3 березня, Конфермат, 14:00 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» «Ракета»

Продовжать програму ігрового дня ФК «Зеніт-Юрія Фарм» та «Ракета». Саме ФК «Зеніт-Юрія Фарм» має перевагу у швидкості, що колектив і продемонстрував у першому матчі. «Ракета» в свою чергу вирізняється більш злагодженою дією партнерів, більш досвідченні виконавці, не завжди роблять багато функціональної роботи, але часто вибирають потрібну позицію на майданчику. Отож очікуємо запеклої боротьби за право виходу до фіналу.

3 березня, Конфермат, 17:00 «Інтерпродсервіс» «Дантіст»

Наступний поєдинок пройде у боротьбі за кубок Поділля. На майданчику зустрінуться «Інтерпродсервіс» та «Дантіст». Перші виділяються злагодженими діями на майданчику, кожен гравець колективу дисципліновано виконує свої функції. «Дантіст» більш ефективно використовує швидкісні якості своїх гравців, на вболівальників чекає цікавий поєдинок.

3 березня, Конфермат, 18:00 ФК «Нова Ушиця» «ККФА-Vivasan»

Продовжать програму ігрового дня, наступні два учасники кубку Поділля  ФК «Нова Ушиця» та «ККФА-Vivasan». Можна сказати, що команда ФК «Нова Ушиця» немає слабких місць. В команді є швидкісні виконавці та гравці які можуть завдати удару з дальньої дистанції, також колектив гарно підкований у тактичних діях. «ККФА-Vivasan» любить утримувати психологічну перевагу на своєму боці, саме це підтверджує гул, який стоїть під час гри цієї команди.

4 березня о 14:00 та о 15:00, за потреби, півфіналісти зіграють треті матчі у серії.

4 березня, Конфермат, 11:00 «Лунтік» – ФК «Литвина»

Відкриватимуть програму наступного ігрового дня «Лунтік» та ФК «Литвина». Обидві команди знаходяться на пику своєї форми, демонструють чудову гру та якісно використовують свої сильні сторони. Важливу роль у матчі зіграє Рижук Олександр, який є найкращим бомбардиром команди «Лутнік» та одним з кращих у третьому дивізіоні.

4 березня, Конфермат, 17:00 «Brilliant» ФК «ЛП»

Наступний поєдинок у рамках кубку Виклику зіграють «Brilliant» та ФК «ЛП». Наразі команди є «аутсайдерами» третього дивізіону, але «Brilliant» знаходиться у набагато вигіднішому становищі. Вразі перемоги команда може покинути червону зону вильоту, саме цей факт буде придавати мотивації колективу.

4 березня, Конфермат, 18:00 «Starlife» – «ЕкоАльт»

Закриватимуть програму ігрового вікенду «Starlife» та «ЕкоАльт». Номінальні гості є фаворитами у боротьбі за кубок Виклику. «ЕкоАльт» добре збалансована команда, має декілька ярко виражених лідерів. «Starlife» більш швидкісна команда, якій інколи не вистачає холоднокровності у завершальній фазі атаки, але у захисті команда завжди дограє до кінця.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here