Преміум-ліга: анонс півфінальних матчів, матчів кубку Поділля та Виклику у дивізіоні 4.

0
492

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

НАДПСУ, 3 березня – 15:00 та 4 березня 14:00  FC «FNB» – «Раково-сіті»

Відкриватиме ігровий вікенд перший поєдинок у півфінальній серії між FC «FNB» та «Раково-сіті». FC «FNB» злагоджений колектив, гравці якого дуже добре розуміють наміри партнерів по команді, колектив добре виглядає як в захисті, так і в атакуючих діях. «Раково-сіті» більш молода команда та можливо мобільніша, сильною стороною команди є захист та швидкісні контратаки, також варто відзначити чудову гру Рубцова Віталія, у позиції стовпа.

3 березня, НАДПСУ, 16:00 «ДБК» – «Ауді»

Наступною півфінальною парою є «ДБК» та «Ауді». «Ауді» не цурається завдавати удари по воротах суперника, з любої відстані, основною ударною силою цього колективу є Савчук Віктор, також варто відзначити впевненні дії Бондарчук Івана у рамці воріт. «ДБК» більш різноманітна команда, яка часто грає однією четвіркою, любить домінувати на майданчику, а захист цементує Гресь Владислав, який є одним з кращих захисників всього чемпіонату.

3 березня, НАДПСУ, 17:00 ФК «Громада-Міць» – «ЖЖУК-ZALIV»

Продовжить ігровий вікенд протистояння у рамках кубку Поділля, на майданчик вийдуть ФК «Громада-Міць» та «ЖЖУК-ZALIV». ФК «Громада-Міць» є потужним колективом, який вміє вражати оточуючих своїми діями на майданчику, одним з лідерів команди є Московчук Богдан.  «ЖЖУК-ZALIV» це збалансована команда, дисциплінована гра на майданчику є одним з козирів колективу.

3 березня, НАДПСУ, 18:00 «Аваль»«М’ясник»

Наступними на паркеті зустрінуться «Аваль» та «М’ясник». «М’ясник» одна з найяскравіших команд у четвертому дивізіоні, команда часто балує вболівальників своїми комбінаційними діями в атаці та любить проводити багато часу на половині суперника, найслабшою стороною колективу є захист. «Аваль» навпаки відрізняється злагодженою дією у захисті, в команді є кому контратакувати, саме тому, у грі з цією командою, не можна забувати про захист.

4 березня о 13:00, за потреби, «ДБК» та «Ауді» зіграють третій матч у серії.

4 березня, НАДПСУ, 17:00 «Сокіл»«Престиж-Авто»

Відкриватимуть кубок Виклуку на цьому тижні «Сокіл» та «Престиж-Авто». «Сокіл» більш потужно виглядає на майданчику, дуже сильно на гру колективу впливає якісні атакуючі можливості Лоборчук Богдан. «Престиж-Авто» гірше провів регулярний чемпіонат, але у останніх іграх значно покращив свою гру.

4 березня, НАДПСУ, 18:00 «Носорог»«МобіФренд»

Продовжиться боротьба за кубок Виклику протистоянням «Носорог» – «МобіФренд». «МобіФренд» мобільна команда, має в своєму резерві багато швидкісних виконавців. Колектив часто бере вверх саме у другій половині зустрічі, колектив не раз демонстрував, що може відіграти у другій половині навіть чотири м’ячі. «Носорог» більш досвідчена команда, в рамці воріт якої вдало діє Балабанов Вячеслав. Одним з козирів команди є стандартні положення та зіграність партнерів.

4 березня, НАДПСУ, 19:00 «Тепловик»«Думка»

Закриватиме ігровий вікенд протистояння «Тепловик» – «Думка». Хоча команди займають дві останні строчки у турнірній таблиці, але вони вже здобули по одній перемозі у кубку виклику, по трохи набирають залікові пункти та поліпшують свою гру. Отже на нас чекає чудовий двобій «аутсайдерів», переможець якого може впритул приблизитися до команд, які знаходяться поза зоною прямого вильоту.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here