Преміум-ліга: анонс стартового туру дивізіону 3

0
371

24 команди змагатиметься у третьому за рангом дивізіоні міні-футбольної Преміум-ліги. Пропонуємо вашій увазі анонс матчів 1-ого туру.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Учасниками дивізіону 3 стануть 24 команди, які були поділені на дві групи. За підсумками першого етапу у кожній із них визначиться по 8 команд, які вийдуть до 1/8 фіналу і продовжать змагатися за потрапляння в призову трійку і право підвищитися у класі. Тому очікуємо цікавої й інтригуючої боротьби.

Група “А”

1 Моноліт – ДЮСШ №1-Фенікс  26.05 Парк Франка 18.00

У групі “А” сезон відкриватиме один із центральних матчі туру. Переможець Бізнес Преміум-ліги практично зберіг свій склад, (за виключенням Романюка). Тому команда буде одним із головних фаворитів у боротьбі за чемпіонство. Не має пасти задніх і “ДЮСШ-1-Фенікс”, який має непоганий склад. Та чи зможуть “полосаті” нав’язати боротьбу “Моноліту”? Відповість на це питання лише гра.

1 ФК «ЛП» – Максимум 26.05 Парк Франка 19.00

До складу учасників міні-футбольної Преміум-ліги повернувся ФК “ЛП”. У першій грі команда протистоятиме міцному “Максимуму”, який минулого сезону потрапив до вісімки кращих у дивізіоні 3. Тому номінальні господарі вважатимуться фаворитом пари. Прогнозуємо багато боротьби і позиційної гри, яку сповідують обидві команди.

1 TEAM Lawyer’s -FURY 27.05 ДЮСШ №1 17.00

У минулому сезоні номінальні господарі виступали під назвою “UBC”. Ця команда завоювала “бронзу” дивізіону 3, але програла стикові матчі і не підвищилася у класі. Спробує зробити це вона у новому сезоні. Хоч і перейшли до “Аgora” її ключові гравці (Микитюк, Сьомін, Ісхаков). Розпочне “TEAM Lawyer’s” проти амбітного і забивного суперника. “FURY” показало себе з кращої сторони у дебютному для себе розіграші футзальної Преміум-ліги. Тому очікуємо цікавого протистояння команд, які віддають перевагу атакуючій грі.

1 Аgora – Зооветпром-Поділля  27.05 ДЮСШ №1 19.00

Номінальні гості є постійними учасниками розіграшу у дивізіоні 3. Вони будуть претендувати на високі місця. Та все ж не “ветеринари” будуть фаворитами в цій парі. “Аgora” зібрала у своєму складі чимало гравців, які останні сезоні відіграли у дивізіоні 1. Яремчук, Диняк, Олексюк і Семенчук задаватимуть тон у грі команди, яка має за своїм потенціалом претендувати на боротьбу за право підвищитися у класі.

1 Lifecell – Rexsoft  27.05 НВК №10(2) 13.00

Цікавим має бути протистояння схожих за стилем гри команд. “Lifecell” і “Rexsoft” віддають роблять акцент на надійній грі в захисті. Забивними ці колективи назвати важко. Тому очікуємо багато боротьби і гру “на три результати”.

1 Раково-сіті – Вуд-Молл  27.05 НВК №10(2) 14.00

Завершить тур в групі “А” протистояння досвідченого бійця проти дебютанта. Історія “Вуд-Моллу” розпочалася лише взимку. У її складі зібрано чимало молодих гравців, що є передумовою нестабільності. То ж фаворитом назвемо “Раково-сіті”.

Група “В”

1 Booster – Легіон 26.05 Парк Франка 15.00

Приблизно рівними за своїм потенціалом є команди, які відкриватимуть сезон в групі “В”. Назвати фаворита у цій парі важко. Команди не дуже стабільно виступають і можуть видати хороший матч. а за ним повністю провалити гру. Все ж очікуємо результативного матчу, тому й цікавого.

1 Буревісник- Тепловик  27.05 Парк Франка 14.00

Номінальні господарі поки є командою-загадкою. Це ж можна сказати про більшість новачків. Тому фаворитом пари “Буревісник” назвати важко. Натомість таким має стати “Тепловик”, який не перший рік виступає одним складом і цілком може замахнутися на високі місця у своїй групі.

1 Меблі-Лідер – Дантист  27.05 Парк Франка 15.00

Амбітні “меблевики” поки ніяк не можуть добитися високих результатів. Вони славляться своєю атакуючою грою. та проти досить сильного “Дантиста” потрібно надійно зіграти і в захисті. Якщо номінальні господарі налагодять цей компонент гри, то цілком можуть розраховувати на здобуття залікових балів.

1 FC «Diamant» – Алмаз  27.05 Парк Франка 16.00

Молодь проти досвіду – таким можна назвати наступне протистояння. “Алмаз” має у своєму складі більш вікових гравців, томі й команда більш стабільна. На противагу їм на поле вийдуть молоді і “голодні” до перемог гравці FC «Diamant». Якщо вони впіймають свою гру, то можуть створити серйозні проблеми “Алмазу”, який поки є одним із фаворитів групи.

1 Dark Horse – Адвокат  27.05 Парк Франка 17.00

Ще два дебютанти сезону у міні-футбольній Преміум-лізі. Перші навіть за назвою відповідають своєму статусу “темної конячки”. Та все ж перевагу в цій парі віддамо “Адвокату”, який практично зберіг свій склад і є досвідченим бійцем на футзальній карті Хмельницького.

1 Аванті – Інкогніто  27.05 НВК №10(2) 15.00

Завершиться тур в групі “В” цікавим протистоянням відносно рівних за потенціалом команд. Тому результат матчу може стати важливим у боротьбі за потрапляння у вісімку. Та все ж виділимо фаворита пари – “Інкогніто”. Команда у своїй заявці має досвідчених гравців, які виступали взимку за “Карата-Velmet”.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here