Преміум-ліга: анонс стикових матчів за місце у дивізіоні 2

0
228

В суботу, 31 березня, визначаться команди, які наступного сезону отримають право грати у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Перші матчі за право наступного сезону грати у дивізіоні 2 не визначили явного фаворита у жодній парі. Невеликою перевагою володітиме лише «Конфермат», який має відносно комфортну перевагу у два м’ячі. Тому очікуємо на цікаві протистояння на паркеті спорткомплексу ГУНП.

Стикові матчі ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Максимум (перший матч – 5:5) 31.03 ГУНП 17.00

«Фармацевти» першими показали, що команди з дивізіону 3 здатні дати бій вищому за рангом супернику. «Максимум» увесь перший матч був у ролі наздоганяючого і лише на останніх хвилинах зміг врятуватися від поразки. Швидкі атаки команди з Городка чи позиційна гра «блактних»? Що в результаті паринесе успіх, покаже лише матч.

Ключове протистояння: Гизлик – Кравецький

Дискваліфіковані: немає

Стикові матчі Десятка – Конфермат (перший матч – 7:9) 31.03 ГУНП 18.00

Не зможуть допомогти у вирішальному матчі сезону своїм командам Підлісний і Сулима. Обоє є ключовими гравцями «Десятки» і «Конфермату» відповідно. Вирішальну роль в підсумку протистояння може зіграте те, чи захищатиме ворота команди з дивізіону 3 її основний голкіпер Лановий. Якщо ворота знову захищатиме польовий гравець, як це було у першому матчі, то у «Десятки» може з’явитися хороший шанс. Разом із тим їй потрібно буде знайти протидію суперзабивному Сенделю, який наколотив уже 75 голів за сезон. 5 із них саме у ворота «Десятки».

Ключове протистояння: Дунець – Сендель

Дискваліфіковані: Максим Підлісний (Десятка) – Богдан Сулима (Конфермат)

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here