Преміум-ліга: анонс завершального вікенду у дивізіоні 3

0
258

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

18 березня, Конфермат, 13:00 «Лунтік» – «Brilliant»

Відкриватимуть завершальний вікенд, у третьому дивізіоні, «Лунтік» та «Brilliant». «Brilliant» набрав ходу, здобув достатньо залікових пунктів, аби покинути зону прямого вильоту, а перемога у цій грі, може дати можливість залишитися на пряму у третьому дивізіоні. «Лунтік» боєздатний колектив, який чимало забиває у кубку Виклику, але проблеми з захистом також присутні у цієї команди.

18 березня, Конфермат, 14:00 ФК «Литвина» «ЕкоАльт»

Продовжать програму завершального вікенду ФК «Литвина» та «ЕкоАльт». ФК «Литвина» вміє непогано захищатися та контратакувати, мотивацію команді буде підіймати той факт, що в разі перемоги та сприятливого результату матчу за участі конкурентів, колектив може піднятися у турнірній таблиці. «ЕкоАльт» заздалегідь забронював собі першу сходинку кубку Виклику, команда здобула перемоги у всіх попередніх турах кубку, гра покаже, чи зможе «ЕкоАльт» продовжити свою переможну ходу.

18 березня, Конфермат, 15:00 «Starlife» ФК «ЛП»

Наступними на майданчик вийдуть «Starlife» та ФК «ЛП». Ця гра не несе жодних турнірних завдань, для обох колективів. Команди вже програли свою боротьбу за збереження прописки, у третьому дивізіоні та можуть провести гру у своє задоволення.

18 березня, Конфермат, 16:00 «Crispus»«Ракета»

Продовжиться програма завершального вікенду третім фінальним поєдинком, в якому зійдуться «Crispus» та «Ракета». Команди добре знайомі з сильними сторонами суперника. Своєю мобільністю «Crispus» не раз заставав суперників зненацька та Дикий Олександ знає як побудувати гру у захисті своєї команди, якщо все піде за планом тренера «Ракети», то підопічним Кучерявого Олега буде не просто пробити захист суперника, але не будемо забувати, що «Crispus» теж чудово грає у захисті, а голкіпер інколи рятує команду майже в неможливих ситуаціях.

18 березня, Конфермат, 17:00 ФК «Нова Ушиця» – «Інтерпродсервіс»

Наступний поєдинок пройде у рамках кубку Поділля, на майданчику кращого будуть визначати ФК «Нова Ушиця» та «Інтерпродсервіс». «Інтерпродсервіс» дисциплінована команда, добре грає у захисті, вже здобула одну перемогу у кубку Поділля та у наступній грі буде протистояти команді ФК «Нова Ушиця», яка значно погіршила свої результати саме у завершальній стадії чемпіонату, схоже, що колективу не вистачає мотивації.

18 березня, Конфермат, 18:00 «ККФА-Vivasan»«Дантист»

Завершатимуть програму завершального вікенду «ККФА-Vivasan» та «Дантист». «ККФА-Vivasan» що матчу демонструють високий рівень мотивації та настрій боротися до останньої секунди. «Дантист» здобув дві перемоги у кубку Поділля, є одноосібним лідером та прагне завершити виступи на позитивній ноті. Саме гра покаже, кому з колективів вдасться отримати бажану перемогу.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here