Преміум-ліга: «АВТО STREET» переписує історію, «Хмельницькі делікатеси» продовжують захист титулу. Підсумки матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку

0
1069

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубку

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Загострюється інтрига в розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років. У неділю, 12-ого січня, були зіграні матчі-відповіді стадії 1/4 фіналу, за підсумками яких претендентів на трофей залишилося лише четверо. Про все це і не тільки – далі у нашому огляді.

Першими на майданчик вийшли «Агробізнес» та «Agora», і вже у стартовій 5-ти хвилинці «пекарям» вдалося відіграти «-2» за підсумками першої зустрічі: Ємаєв холоднокровно вразив праву «шістку» після передачі Миронюка, а ще через дві хвилини Донець, обігравши Семенчука, з розвороту пробив впритирку із стійкою без жодних шансів для Ковальчука – 2:0, і інтрига в двоматчевому протистоянні ожила. Далі впродовж кількох хвилин ударами в каркас обмінялися Ємаєв та Голдасевич, а «Agora» помітно стала нервувати. Чого не скажеш про «Агробізнес», в складі якого «феєрив» Донець. Спочатку він пробивши поміж ніг кіперу після розіграшу ауту довів рахунок на табло до розгромного, а під завісу першого тайму, холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті, і взагалі поставив «біло-сірих» на край прірви. Але шанс «Agori» подарував «гол у роздягальню» від Голдасевича, котрий влучно «закмнув» дальню штангу після розіграшу кутового – 4:1. Вже на перших секундах тайму другого Чиж зреагував на удар в «дев’ятку» від Скоп’яка, на що «Агробізнес» відповів черговим голом активного Донця, котрий в підсумку оформив покер, а далі на майданчику почалося справжнє божевілля: поперечина від Голдасевича, неймовірні сейви кіперів після непростих ударів все того ж Донця та Волошина. А коли Голдасевичу вдався класний постріл зльоту точнісінько у праву «шістку», «Agora» стала атакувати ще активніше. Але отримавши «удар милосердя» на останніх секундах від Альохіна таки залишилася за бортом наступного раунду – 6:2 на користь «Агробізнеса», який виграє за сумою двох зустрічей і виходить до півфіналу.

Там його суперником стане «Beerloga», яка після результативних 5:5 в першій грі 1/4 фіналу переграла у матчі-відповіді «Прикордонник-Frisor». Стартовий натиск «пивних» класним ударом зльоту під поперечину на 12-ій хвилині втілив у гол Мельник, але Мельніков, ефектно уникнувши підкату захисника і розкішним пострілом знявши павутину із лівої «дев’ятки» воріт Восканяна, досить швидко відновив паритет. Все вирішилося наприкінці першого тайму: «прикордонники» спочатку перевищили допустимий ліміт фолів, і отримали дабл-пенальті у власні ворота, який безжально реалізував Муляр, а «на закуску» привезли собі ще один гол. Морговський, перехопивши поперечну передачу, в підсумку без проблем вразив вже порожню ціль. В дебюті другого тайму нагадав про себе і Ліповуз, втіливши у гол класний пас активного Морговського, а справжнім шедевром став розкішний постріл Зощука в ліву «дев’ятку» від штанги. Та й Восканян в цей день забивав на будь-який смак (як з пенальті, так і з гри), а вдалі дії «прикордонників» з 5-им польовим в кінцівці гри дещо дозволили Рефелю та компанії лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки, але не більше – результативні 8:5, які виводять у наступний раунд «Beerlogy».

Продовжує творити дива «АВТО STREET», який розгромивши у матчі-відповіді 1/4 фіналу «Ракету», став таким чином першим в історії турніру представником дивізіону 5, котрому вдалося дістатися до стадії півфіналу. Початок розгрому «ракетних» класним ударом під поперечину після розіграшу ауту поклав Зубик, а далі спіймавших кураж кам’янчан було не спинити. Вони забивали на будь-який смак: і розігруючи швидкі атаки «до вірного», і реалізовуючи дабл-пенальті, і караючи свого суперника за помилки при розіграші 5-ого польового. Не кращий матч Дикий-тім, яка в цей день «привезла» сама собі чимало голів. Влучний удар Діброви ж став лише голом престижу для «Ракети» – 8:1 в другому матчі на користь «АВТО STREETа», кращими в складі якого стали Зубик та Буртовий, кожен з яких записав на власний рахунок по два забиті м’ячі.

Наступним суперником команди із Кам’янця-Подільського стане чинний володар трофею, «Хмельницькі делікатеси», які  у центральній дуелі стадії 1/4 фіналу взяли гору над «Фемідою». Шкода, що цих суперників сліпий жереб звів трохи зарано, але два матчі між ними запам’ятаються надовго. Після 3:3 в першій зустрічі обидві команди подарували черговий якісний матч з інтригою до останніх секунд. Першого голу чекати глядачам довелося недовго: на 7-ій хвилині у «Феміди» пройшла «домашня заготовка» після розіграшу ауту, і Олексюк після передачі Музичука у підкаті «замкнув» дальню штангу. Спантиличені «делікатесні» майже відразу пропустили вдруге: активний Музичук до «асисту» додав ще й забитий м’яч, поціливши точнісінько у праву «шістку» після відскоку від захисника – 0:2. Відігратися «Хмельницьким делікатесам» допоміг «стандарт»: Яровий зі штрафного «вгвинтив» шкіряний снаряд впритирку із стійкою, і інтрига ожила з новою силою – 1:2. Завершення першого та початок другого таймів пройшло в атаках чинного володаря трофею, який і не думав складати свої повноваження. Яровий відверто вибачив суперника, з кількох метрів пробивши вище воріт після передачі Малишевського, згодом за «Феміду» після удару Луцюка зіграла стійка, а в ще одному з епізодів Остяку не без проблем вдалося перевести у штангу потужний дальній постріл від Сиворога. «Феміда» запам’яталася небезпечним ударом Олексюка зі штрафного, який з другої спроби таки нейтралізував Тимощук, а атаки «делікатесних», які вже діяли з 5-им польовим, ставали все більш настирнішими. За 1.14 до фінальної сирени Остяк ціною пошкодження врятував «Феміду» після удару Ярового впритул, і після «медичної паузи» у ворота «юристів» став Пасічник. А розв’язці на останніх секундах можуть позаздрити визнані голівудські блокбастери: після удару Бродзянського по вже порожніх воротах «Хмельницькі делікатеси» врятувала поперечина, а в одній з останніх атак Яровий влучно пробивши в кут від штанги після прострілу з флангу, перевів боротьбу в післяматчеву «лоторею» – видовищні 2:2 в другій грі та 5:5 за сумою двох матчів! В серії пенальті холоднокровнішою була Мартинюк-тім, яка реалізувала усі свої три удари, а вирішальним став сейв Самчука після пострілу з «точки» від Душкіна. Отже далі по сітці йдуть «Хмельницькі делікатеси», перемагаючи «Феміду» у дуелі, котра була б цілком достойною фіналу, а підопічним Едуарда Щепанського, які в цих двох іграх продемонстрували футзал досить високого гатунку, тепер залишається сконцентрувати власні сили на іграх чемпіонату.

Технічні дані матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку

«Агробізнес» – «Agora» – 6:2 (4:1)

Перший матч: 2:4

Голи: Ємаєв (3), Донець (5, 16, 26, 37), Альохін (54) – Голдасевич (26, 44)

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Альохін, Дубчак, Кубик, Ємаєв, Миронюк, Донець, Партута, Мазур, Гайковий, Козак

«Agora»: Ковальчук, Диняк, Волошин, Доліба, Семенчук, Скоп’як, Талапчук, Голдасевич, Ціпко

Попередження: Ковальчук (25), Доліба (25), Талапчук (31), Семенчук (35)

«Ракета» – «АВТО STREET» – 1:8 (0:4)

Перший матч: 1:4

Голи: Діброва (34) – Зубик (6, 26), В. Барицький (26), Буртовий (27, 43), Лівандовський (46), Полторацький (52), Козак (54)

«Ракета»: Дзюбак, Антончик, Богдан, Рибчинський, Шушвар, Горбієвський, Стрілець, Діброва, Вербовий, Матусов, Загуровський

«АВТО STREET»: Мокрієнко, Гончарук, Стасюк, Зубик, Гришак, Лівандовський, Сосновський, В. Барицький, Полторацький, Буртовий, Козак, Лебедін, О. Барицький

Попередження: Богдан (46) – Зубик (25), Буртовий (35)

«Прикордонник-Frisor» – «Beerloga» – 5:8 (1:3)

Перший матч: 5:5

Голи: Мельніков (22), Сологуб (33), Косінов (45), Скіцько (47), Р. Собко (53) – Мельник (12), Муляр (26), Морговський (27), Ліповуз (28), Восканян (29, пен., 32), Зощук (30), Нємий (42)

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Рефель, Сологуб, Р. Собко, Сяньков, Косінов, Романченко, Скіцько, Журомський

«Beerloga»: Восканян, Плосконос, Морговський, Антонов, Мельник, Ліповуз, Шульган, Муляр, Зощук, Майко, Стецюк, Павліш, Шутяк, Нємий

Попередження: Рефель (29) – Зощук (12), Антонов (13)

«Хмельницькі делікатеси» – «Феміда» – 2:2 (1:2) пен. 3:2

Перший матч: 3:3

Голи: Яровий (18, 54) – Олексюк (7), Музичук (10)

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Самчук, Тимощук, Рибчинський, Шляховий, Ситнік, Луцюк, Сиворог, Мартинюк, Наконечний, Токарчук, Малишевський, Яровий

«Феміда»: Остяк, Бродзянський, Романюк, Музичук, Олексюк, Куляк, Рижук, Палійчук, Пасічник, Михайленко, Душкін, Слобода

Попередження: Яровий (23), Наконечний (46), Сиворог (54) – Олексюк (8), Музичук (15), Душкін (19)

Серія пенальті: Мартинюк – 1:0, Слобода – 1:1, Яровий – 2:1, Музичук – 2:2, Яровий – 3:2, Душкін – 3:2 (воротар)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області