Преміум-ліга: «Beerloga» повертає собі лідерство, «Феміда» перериває серію невдач із «Динамо-ГУНП». Огляд туру у дивізіоні 1

0
651

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 11-ого туру у дивізіоні 1

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

11-ий тур у найсильнішому дивізіоні видався досить цікавим. Майже усі матчі пройшли у напруженій боротьбі, в якій досить часто все вирішувалося на останніх секундах, а інтрига на усіх полюсах «турнірки» за чотири тури до фінішу регулярного чемпіонату досягла свого максимального значення. Про все це і не тільки – далі у нашому огляді.

Центральним у 11-ому турі був поєдинок між «Хмельницькими делікатесами» та «Helpixom», які на старті сезону зустрічалися в матчі за Суперкубок. Тоді мінімальну перемогу святкували «делікатесні», і «Helpix» дуже жадав реваншу. Початок зустрічі пройшов у досить обережній боротьбі, і фактично перша осмислена атака за таких умов увінчалася голом: Токарчук після прострілу Мартинюка з метра закотив м’яч у сітку. «Helpix» не здавався, і завдяки дублю Богославського наприкінці першого тайму зумів перевернути все у матчі з ніг на голову. Спочатку Андрій після передачі Черкезова поцілив точнісінько у праву «дев’ятку», а ще через декілька секунд класним ударом зльоту в нижній кут вивів вперед вже «Helpix». Але на перерву суперники пішли таки за рівного рахунку: це Малишевський за 10 секунд до сирени виявився найспритнішим після швидкого розіграшу ауту – 2:2. Другий тайм видався ще цікавішим. Ситнік, вразивши порожні ворота після помилки Петричука на виході знову схилив шальки терезів на користь «Хмельницьких делікатесів», проте далі цікавіше виглядав саме їх суперник. Черкезов, вийшовши віч-на-віч із кіпером поцілив у штангу, а згодом Панасенков класним ударом в кут від стійки знову урівняв шанси суперників на успіх. І в час, який залишався до фінальної сирени саме «Helpix» був ближчим до того, аби вирвати перемогу, однак Богославський з дабл-пенальті перевірив на міцність каркас воріт – бойова нічия з рахунком 3:3, яка опускає «Хмельницькі делікатеси» з першого рядка у таблиці відразу на третій, оскільки свої матчі з мінімальним рахунком виграли «Beerloga» та «Сокіл-3-VETERAN’S». «Пивні» довгий час володіли ініціативою, але втілити її забиті м’ячі зуміли вперше лише наприкінці першого тайму, коли Ліповуз, вдало «спіймавши» відскок від захисника поцілив у дальній кут без жодних шансів для Величка, який до цього не раз рятував «Ладу». Після перерви успіх «Beerlogи» закріпили Муляр, вдало зігравши на добиванні, а також Морговський, і ведучи 3:0 Громницький-тім дещо втратила концентрацію і вирішила приберегти сили на кубковий матч. Це ледве не призвело до втрати очок: автогол Шульгана подарував надію «Ладі», а далі Шевченко, холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті, оживив інтригу в матчі. В якому «блакитні» цілком могли врятуватися від поразки, однак завадив цьому Восканян, вийшовши на останніх секундах переможцем у ближньому бою із Ростківським – непрості 3:2 на користь «Beerlogи».

До останнього жила інтрига і в битві «Сокола-3-VETERAN’S» та «Евеліни», яка після серії невдач нарешті показала достойну гру і була дуже близькою до того, аби відібрати очки в одного із лідерів. У досить рівній грі в першому таймі все вирішив геній Рудюка, який забив двічі незадовго до перерви, подарувавши вагому перевагу «ветеранам». В першому випадку Рудюк ефектно п’яткою закотив шкіряний снаряд у сітку після передачі Красножона, а ще через декілька секунд невідпорним ударом зі штрафного вдруге змусив капітулювати Паславського, але «Евеліна» і не думала здаватися. В протилежній рамці не менш вдало відіграв Чайка, вийшовши переможцем у очній дуелі з Стожиком, а потім неймовірним чином парирувавши вбивчий удар під поперечину від Василіва, але і він виявився безсилим, коли на 42-ій хвилині Штокало чітко виконав пенальті, ожививши інтригу в грі. Далі було чимало емоцій та карток, а в останні хвилини «Сокіл-3-VETERAN’S» був значно ближчим до того, аби збільшити власну перевагу, але Паславський парирував дабл-пенальті від Рудюка та Красножона (був також і удар Грищука в штангу з «точки»). «Евеліна» ж запам’яталася небезпечним пострілом Штокало, але і  у Чайка зіграв надійно, дозволивши «Соколу-3-VETERAN’S» святкувати в підсумку непросту перемогу з рахунком 2:1, яка підняла підопічних Артема Гласа на друге місце в табелі про ранги. З різницею в один м’яч переміг і «Епіцентр К-Forex Club», котрий в 11-ому турі зустрів більш ніж достойний опір з боку «Конфермату». Стартовий натиск «будівельників» таки увінчався голом Моночкова, який влучно пробив у нижній кут після «стіночки» із Гарієвським, але дуже своєчасно паритет відновив Фролов, класно обігравши на замасі захисника і влучно пробивши в ціль низом з розвороту. Найцікавіше ж розпочалося після перерви. Активний Олянчук став співавтором автоголу Брицького (саме після прострілу від капітана «Епіцентра» і Владислав зрізав сферу у власні ворота), але вже досить швидко знову овації зірвав Фролов, класно у падінні пробивши впритирку із стійкою після довгого вводу від Сандулова – 2:2. Далі забитими голами обмінялися ще Олянчук та Сулима, а все вирішилося в кінцівці, коли дався взнаки більший досвід Власов-тім. Ключовим став гол Мельничука, якому за 1.17 до фінальної сирени потрібно було лише не промахнутися з кількох метрів після класного пасу від Моночкова, а знову відігратися «Конфермат» вже не зміг – непрості 4:3 на користь «Епіцентр К-Forex Club», які піднімають «будівельників» на поточне п’яте місце у таблиці.

Четвертою йде наразі «Феміда», яка у одному з центральних матчів туру переграла вкрай незручне для себе «Динамо-ГУНП». Успіх «юристам» багато в чому принесла вдала тактика стартового бліцкригу: вже на 3-ій хвилині «динамівці» програвали 0:2 після двох голів Олексюка. Спочатку Сергій після серії відскоків поцілив у самісіньку ліву «шістку» метрів з 9-ити, а ще через декілька секунд виявився найспритнішим на добиванні після удару Романюка в штангу. Оговтавшись від стартового шоку, «Динамо-ГУНП» відповіло класним сольним проходом Щасливого, який у заключній фазі несильно, але точно пробив впритирку із стійкою, проте далі Олексюк, класно виконавши штрафний, оформив хет-трик та повернув «+2» для «Феміди». «Динамо-ГУНП» відповіло на це все класною атакою наприкінці першого тайму, в наслідок якої Соколюк вивів Щасливого на порожні ворота, але як пізніше виявилося, це був максимум можливостей «динамівців» у цій грі. Після перерви «ховати» суперника повинен був Музичук, який не використав два стовідсоткові моменти, та й здавалося б ідеальна гра з 5-им польовим успіху цього разу «Динамо-ГУНП» також не принесла. Навпаки, Бродзянський двічі вразивши порожні ворота суперника на останніх хвилинах остаточно зняв усі питання щодо переможця – вкрай важливі в першу чергу із психологічної точки зору 5:2 на користь «Феміди». «Динамо-ГУНП» ж залишається восьмим, дещо «відпустивши» від себе «Agory», яка в цьому турі розгромила «Ротор», і майже «відчепила» останніх від плей-офф. І в цій грі також багато чого вирішив швидкий гол: це Волошин, обікравши Логвиненка, з кількох метрів пробив без шансів для Рудого, а невдовзі становище «салатових» ще більш непростим зробив класним ударом в кут від штанги Талапчук. Ключовим моментом став нереалізований Чепурним вихід віч-на-віч із кіпером за рахунку 0:2 (блиснув майстерністю Ковальчук), аже у наступній атаці «допоміг» супернику Паляниця, зрізавши сферу у власну ціль після прострілу Семенчука. Після перерви Скоп’як закріпив успіх «біло-сірих» вишукано уникнувши підкату від захисника та прицільно пробивши впритирку із стійкою, а ось усі надії «Ротора» бодай на гол престижу помножив на нуль своєю впевненою грою у рамці Кожуховський – переконливі 4:0 на користь «Agorи», яка після цієї перемоги ще на крок стає ближчою до виходу у плей-офф.

Також не втрачає надій продовжити боротьбу за медалі і «Агробізнес», котрий розгромивши «Новатор» випередив у таблиці «Конфермат» та «Ротор», і тепер лише на 3 очки відстає від топ-8. «Новаторців» ж вистачило лише на достойний перший тайм, наприкінці якого відзначився Кубик, а після перерви перевага «пекарів» вже не викликала сумнівів. Вона в підсумку втілилася ще у сім «сухих» голів у ворота Жовніра, серед яких найбільш ефектним став влучний удар Альохіна внаслідок багатоходової комбінації «Агробізнеса». А Кубик, в підсумку оформивши хет-трик, став кращим у переможців – впевнені 8:0 на користь «Агробізнеса». А ось у нижній частині таблиці ключовим був матч між «Соколом-2» та «Прикордонником-Frisor». Початок був за «прикордонниками», які вже на 10-ій хвилині вели 2:0 після голів Романченка та Сологуба, але «соколята» не опустили руки. Надію на камбек їм подарував влучний удар Сохорука після розіграшу кутового всередині першої половини гри, а після перерви Омарі, оформивши дубль протягом двох хвилин (яким же класним став його другий гол забитий ефектним пострілом від штанги!) і взагалі вивів вперед наймолодшу команду Ліги. Але втримати перемогу «соколята» не зуміли. «Прикордонник-Frisor» кинувся відіграватися, змінивши кіпера на 5-ого польового, і це принесло результат за 16 секунд до фінальної сирени, коли Романченко в стрибку переправив сферу у ціль після передачі Сологуба – результативні 3:3, які стали закономірним підсумком матчу рівних суперників.

Технічні дані матчів 11-ого туру у дивізіоні 1

«Новатор» – «Агробізнес» – 0:8 (0:1)

Голи: Кубик (25, 38, 42), Донець (28, 45), Альохін (41), Малащук (51, 52)

«Новатор»: Новік, Жовнір, Вараниця, Мельник, Ксьонзик, Музиченко, Майхер

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Донець, Альохін, Кубик, Ємаєв, Миронюк, Малащук, Мазур, Партута, Козак

«Ротор» – «Agora» – 0:4 (0:3)

Голи: Волошин (3), Талапчук (10), Паляниця (16, аг.), Скоп’як (44)

«Ротор»: Рудий, Логвиненко, Ліщук. Стасюк, Альміз, Туз, Гаєвський, Камінський, Орошкевич, Чепурний, Паляниця

«Agora»: Ковальчук, Кожуховський, Диняк, Волошин, Доліба, Семенчук, Скоп’як, Лукомський, Голдасевич, Талапчук, Ціпко

Попередження: Ліщук (33) – Диняк (27)

«Сокіл-3-VETERAN’S» – «Евеліна» – 2:1 (2:0)

Голи: Рудюк (24, 25) – Штокало (42, пен.)

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Чайка, Болістовський, Шлапак, Красножон, Мустафін, Грищук, Слободян, Монастирський, Рудюк, Кузьмін, Бондар, Нік Омар, Боднар, Роговський

«Евеліна»: Паславський, Бородій, Ошовський, Штокало, Стожик, Василів, Белінський, Борис, Трембач

Попередження: Рудюк (43), Шлапак (45), Красножон (52) – Ошовський (27), Паславський (54)

«Феміда» – «Динамо-ГУНП» – 5:2 (3:2)

Голи: Олексюк (2, 3, 25), Бродзянський (49, 52) – Щасливий (9, 26)

«Феміда»: Остяк, Пелишок, Бродзянський, Романюк, Олексюк, Музичук, Куляк, Гребенюк, Душкін, Рижук, Михайленко, Палійчук, Пасічник, Слобода

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Подлюк, Березовський, Грицик, Середюк, А. Шляховий, Бабій, Заєць, Федорко, Соколюк, Наскальний, Соботюк, Щасливий, Сторожук

Попередження: Олексюк (40) – Федорко (33), А. Шляховий (47)

«Хмельницькі делікатеси» – «Helpix» – 3:3 (2:2)

Голи: Токарчук (10), Малишевський (27), Ситнік (37) – Богославський (24, 26), Панасенков (43)

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Самчук, Тимощук, Рибчинський, К. Шляховий, Ситнік, Луцюк, Сиворог, Мартинюк, Наконечний, Токарчук, Малишевський

«Helpix»: Петричук. Богославський, Антонюк, Черкезов, Погорілий, Панасенков, Каленюк, Бондаренко, Папроцький, Алексєєв, Глуховатий

Попередження: Малишевський (16), К. Шляховий (46), Токарчук (50), Ситнік (52) – Панасенков (43), Каленюк (46)

«Лада» – «Beerloga» – 2:3 (0:1)

Голи: Шульган (51, аг.), Шевченко (54) – Ліповуз (16), Муляр (34), Морговський (39)

«Лада»: Величко, Романенко, Суховерко, Шевченко, Остапущенко, Андрушко, Новіцький, Замогильний, Даценко, Кацитадзе, Михайлов, Ростківський, Хомишен

«Beerloga»: Восканян, Ліповуз, Шульган, Муляр, Морговський, Стецюк, Шутяк, Самсонов, Гулевський, Мельник, Плосконос, Нємий, Майко, Зощук

Попередження: Замогильний (24) – Самсонов (34), Зощук (38)

Вилучення: Самсонов (54, друге попередження)

«Сокіл-2» – «Прикордонник-Frisor» – 3:3 (1:2)

Голи: Сохорук (14), Омарі (42, 44) – Романченко (5, 54), Сологуб (10)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Барабаш, Зданевич, Донець, Данилюк, Чорний, Стрельцов, Сохорук, В’язовецький, Храпач, Боднар

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Сологуб, Скіцько, Косінов, Рефель, Сяньков, Романченко, Журомський

Попередження: Рефель (9)

«Епіцентр К-Forex Club» – «Конфермат» – 4:3 (1:1)

Голи: Моночков (18), Брицький (39, аг.), Олянчук (46), Мельничук (53) – Фролов (21, 43), Сулима (49)

«Епіцентр К-Forex Club»: Слівінський, Моночков, Лисий, Самсонюк, Гарієвський, Качур, С. Вербовий, Мельничук, Олянчук, Тринадцятко, Ягодзінський, Романов, Успенський, Слобоженюк

«Конфермат»: Сулима, Брицький, Осацький, Міщук, Гуринович, Соловей, Фролов, Лісніченко, Сандулов, Лановий

Попередження: Олянчук (26) – Лісніченко (36)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області