Преміум-ліга: «Beerloga» та «Хмельницькі делікатеси» стають першими учасниками плей-офф у дивізіоні 1

0
521

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 12-ого туру у дивізіоні 1

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Найбільший інтерес у 12-ому турі найсильнішого дивізіону привертали три очні матчі представників топ-8, але справжня інтрига була лише в битві лідерів – «Beerlogи» та «Сокола-3-VETERAN’S». Початок повністю залишився за «пивними»: Бондар виніс сферу вже з порожніх воріт після удару Зощука, згодом Чайка у стрибку парирував непростий постріл від Нємого, але і він виявився безсилим врятувати свою команду на 9-ій хвилині, коли Морговський на швидкості пошив у дурні відразу трьох захисників «білих» і прицільно пробив у ліву «шістку» без жодних шансів для кіпера – 1:0. Пропущений гол додав спортивної злості «Соколу-3-VETERAN’S», який миттєво перевів гру на половину суперника. Восканян крутився неначе білка в колесі, рятуючи свою команду раз за разом після підступних ударів Бондаря, Гласа та Ніка, а все перевернулося у матчі з ніг на голову на останній хвилині першого тайму. Спочатку паритет у рахунку точним ударом зі штрафного відновив Красножон, а Роговський, влучно пробивши у ціль з сиреною з гострого кута, схилив шальки терезів вже на користь «Сокола-3-VETERAN’S». «Повернутися» у гру «Beerloзі» допоміг швидкий «гол з роздягальні» від Ліповуза, який зі штрафного класно пробив  під поперечину, а далі було розмаїття моментів біля обох воріт та справжній бенефіс голкіперів. Вирішальним став влучний удар Муляра, який змістившись на швидкості з флангу в центр влучно пробив низом впритирку із стійкою, а далі випади «соколят» хоч і були осмисленішими, але результату їм не принесли. Найближчим до успіху був Грищук, який спочатку не реалізував вихід віч-на-віч із Восканяном, а згодом у перспективній атаці замість передачі на вільного Роговського вирішив з кількох метрів безхитрісно пробити у кіпера. Блиснув майстерністю Восканян і в кінцівці, парирувавши непростий удар Рудюка фактично впритул з самісінькою сиреною – 3:2 на користь «Beerlogи», які достроково виводять Громницький-тім у плей-офф, дозволяючи їм закріпитися на першій сходинці. А ось «Сокіл-3-VETERAN’S», якому в цій грі впору нарікати на нефарт, ця поразка опустила з другого місця у таблиці відразу на 5-е.

Піднялися на другу сходинку і також оформили вихід у плей-офф «Хмельницькі делікатеси», які в одному з центральних матчів туру розгромив «Епіцентр К-Forex Club». Останні, двічі в дебюті пропустивши після «стандартів», які голами увінчали Мартинюк та Морочківський, могли оживити інтригу зусиллями Гарієвського, але його удар прийшовся у стійку. А ось у «делікатесних» на майданчику виходило майже все: Рибчинський, невідпорно пробивши у протихід кіперу після передачі з глибини, довів рахунок на табло до розгромного, а згодом знову забив і Мартинюк, холоднокровно поціливши у «будиночок» кіперу після пасу Луцюка. Гол з пенальті від Гарієвського зовсім не змінив картину подій після перерви: «Хмельницькі делікатеси» продовжили домінувати, розриваючи свого суперника за допомогою своїх фірмових «стандартів». Зокрема, Токарчук забив після розіграшу кутового, а в кінцівці «будівельників» підвела ще й підвищена емоційність. Вона призвела до відразу двох дабл-пенальті, і обидва вони завершилися голами у ворота Слобоженюка, а нестримний у цей вечір Мартинюк, оформивши хет-трик, став кращим гравцем звітної дуелі – переконливі 8:2 на користь «Хмельницьких делікатесів». Замикає наразі чільну трійку «Феміда», яка на досвіді розібралася із «Agoroю». Швидкий гол Бродзянського, який у підкаті замкнув дальню штангу після прострілу Гребенюка, значно додав впевненості «юристам», які на куражі далі забили ще двічі до перерви, повністю контролюючи хід подій на паркеті. Олексюк виявився найспритнішим після швидкого розіграшу до штрафного, а за секунду до перерви Ковальчук не зумів впоратися із потужним пострілом Михайленка в нижній кут майже від центральної лінії – 3:0. Відновив тінь інтриги автогол Романюка, рикошетом від якого сфера влетіла у сітку воріт «Феміди» після удару Доліби зі штрафного, але це було лише ілюзією. Слобода знову довів рахунок до розгрому, вразивши ціль після гросмейстерської паузи, а сумнівний пенальті, який реалізував Голдасевич, нічого особливо не змінив. Швидкий Музичук, оформивши дубль впротягом однієї хвилини, остаточно зняв усі питання щодо переможця, а вдалі дії з 5-им польовим в кінцівці дещо дозволили «Agori» врятувати власний престиж. Відмічаємо суперавтогол  (!) Олексюка, який намагаючись вибити м’яч у боротьбі з Семенчуком по красивій траєкторії влучив у самісіньку праву «дев’ять» власних воріт, а згодом крапку в грі поставив Диняк – впевнені 7:4 на користь «Феміди». Впритул до чільної трійки наблизився «Helpix», для якого матч з непростим на папері «Ротором» на ділі виявився не більше, ніж тренуванням з підвищеною відповідальністю. Пропустивши у дебюті від Черкезова, якому вдався класний постріл акурат у правий верхній кут, «Ротор» відверто «посипався». Далі у ворота Рудого та Чабана влетіло ще одинадцять голів, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки, а відразу троє гравців «блакитних» – Черкезов, Бондаренко та Антонюк оформили хет-трики в звітній грі. На все це «салатові» зуміли відповісти лише влучним ударом Орошкевича, який результативно покарав Глушок-тім за помилку при розіграші «штучної більшості» – розгромні 12:1 на користь «Helpixa».

Закріпилося у топ-8 «Динамо-ГУНП», яке в принциповому матчі переграло «Прикордонник-Frisor». Саме «динамівці» першими повели у рахунку після швидкого голу Соколюка внаслідок «стандарту», але вже досить швидко паритет відновив Романченко, з кількох метрів замкнувши дальню штангу після прострілу Мельнікова. Далі ініціативою заволоділо «Динамо-ГУНП», двічі забивши в кінцівці першого тайму: Сторожук завершив голом швидку атаку «2 в 1» після пасу Бабія, а згодом дубль оформив Соколюк, виявившись першим на добиванні після удару Грицика. Гол «в роздягальню» від Сологуба дещо оживив інтригу, але після перерви «Прикордонник-Frisor» неочікувано «розсипався». А «динамівці» «феєрили», забиваючи голи один одного гарніше: була і ефектна підсічка Бабія, і класний гол Середюка прицільним ударом під поперечину. Влучний удар Романченка на останніх секундах хоч і нічого вже не вирішував, але дещо дозволив Рефель-тім підсолодити гіркоту власної поразки – переконливі 7:3 на користь «Динамо-ГУНП», яке завдяки цій перемозі обходить у таблиці «Agory» та піднімається на поточне 7-е місце. Не втрачає надій на плей-офф і «Агробізнес», який у «матчі за 6 очок» переграв «Конфермат». Розпочиналося все не так погано для останніх, які відкрили рахунок в грі завдяки холоднокровно реалізованому пенальті Осацьким, а далі «пекарі», героїчно вистоявши у меншості після вилучення Миронюка, в кінцівці першого тайму перевернули у матчі все з ніг на голову. Вирішальним став влучний удар Альохіна, а далі на авансцену вийшов Гайковий, двічі забивши «у роздягальню». Спіймавший кураж «Агробізнес» після перерви було вже не спинити, а окрасою матчу став розкішний постріл Альохіна у праву «дев’ятку» з-за меж воротарського. Головним героєм ж став Гайковий, оформивши хет-трик, а щось виходити у «Конфермата» стало виходити лише за рахунку 1:6, коли «сині» перейшли на гру з 5-им польовим. Але здійснити камбек Сулимі та компанії не судилося – 7:3 на користь «Агробізнеса».

Ключовим у нижній частині таблиці був поєдинок між «Соколом-2» та «Ладою». Багато чого вирішило раннє вилучення Михайлова, і «більшість» «Сокіл-2» реалізував майже відразу: Донець виявився найспритнішим після швидкого розіграшу штрафного – 1:0. Далі «соколята» продовжували атакувати, але Величко  у «рамці» творив справжні дива. А його партнери завершили голом чи не перший свій по-справжньому небезпечний момент у зустрічі: Новіцький вивів на ударну позицію Остапущенка, і той зусиль партнера не змарнував, влучно пробивши у нижній кут від штанги. Але рівновага на табло зберігалася недовго. Наприкінці першого тайму овації трибун зірвав Барабаш, після розіграшу ауту поціливши у самісіньку праву «дев’ятку», та знову вивівши вперед «соколят» – 2:1. Після перерви події розвивалися стрімко: Данилюк поцілив у штангу, а згодом Гринь неймовірним чином парирував удар Кацитадзе впритул.  За марнотратність «Ладу» покарав Данилюк, а ось кінцівка видалася неймовірно гарячою: на останній хвилині Кацитадзе, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із кіпером після пасу з глибини знову відновив статус-кво, але все вирішив гол Омарі, який влучно вразив вже порожні ворота суперника за 5 секунд до сирени – непрості 4:2 на користь «Сокола-2», які дозволяють  Розпаченюк-тім впевненіше відчувати себе у боротьбі за виживання. З аналогічним рахунком перемогла і «Евеліна», завдавши чергової поразки «Новатору». Останні трималися достойно до середини першого тайму, а далі клас «зелених» дався взнаки: спочатку змінив нулі на табло Піхотко, а через декілька хвилин подвоїв перевагу «Евеліни» Бородій, влучно пробивши у ліву «дев’ятку» після класного пасу від Стожика. Мельник, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із кіпером, подарував надію «Новатору», але після перерви все стало на свої місця. Вирішальним став влучний удар Бориса, якому після класного пасу врозріз від активного Стожика залишалося не промахнутися з кількох метрів, а згодом Трембач, влучно пробивши у падінні повз голкіпера, нарешті забив свій перший гол у найсильнішому дивізіоні. Крапку в грі ж поставив Савчук – 4:2 на користь «Евеліни», які дещо віддаляють колектив з Ярмолинець від зони «прямого» вильоту.

Технічні дані матчів 12-ого туру у дивізіоні 1

«Динамо-ГУНП» – «Прикордонник-Frisor» – 7:3 (3:2)

Голи: Соколюк (3, 27), Сторожук (21, 33), Бабій (38), Середюк (43), Сологуб (54, аг.) – Романченко (7, 54), Сологуб (27)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Соколюк, Щасливий, Середюк, Шляховий, Грицик, Сторожук, Бабій, Соботюк, Заєць, Березовський, Федорко, Наскальний, Сохорук

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Рефель, Сологуб, Скіцько, Косінов, Сяньков, Романченко, Журомський

Попередження: Бабій (5), Попроцький (37), Федорко (53) – Рефель (22)

«Сокіл-2» – «Лада» – 4:2 (2:1)

Голи: Донець (4), Барабаш (27), Данилюк (51), Омарі (54) – Остапущенко (19), Кацитадзе (54)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Данилюк, Стрельцов, Сохорук, Зданевич, Барабаш, Чорний, Донець, В’язовецький, Боднар

«Лада»: Романенко, Суховерко, Остапущенко, Андрушко, Новіцький, Хомишен, Кацитадзе, Михайлов, Ростківський, Величко

Попередження: Сохорук (35), Боднар (46) – Романенко (24)

Вилучення: Михайлов (4, позбавлення суперника явної гольової можливості)

«Beerloga» – «Сокіл-3-VETERAN’S» – 3:2 (1:2)

Голи: Морговський (9), Ліповуз (29), Муляр (37) – Роговський (27), Красножон (27)

«Beerloga»: Восканян, Морговський, Ліповуз, Муляр, Шульган, Мельник, Стеценко, Павліш, Нємий, Стецюк, Зощук, Гулевський, Шутяк, Антонов

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Чайка, Алексейчук, Слободян, Роговський, Красножон, Рудюк, Бондар, Глас, Мустафін, Грищук, Нік Омар, Монастирський, Болістовський

«Епіцентр К-Forex Club» – «Хмельницькі делікатеси» – 2:8 (1:4)

Голи: Гарієвський (24, пен.), Ягодзінський (52) – Мартинюк (3, 15, 47), Морочківський (5), Рибчинський (11), Токарчук (36), Луцюк (53), Малишевський (54)

«Епіцентр К-Forex Club»: Слівінський, Моночков, Лисий, Самсонюк, Гарієвський, Качур, Тринадцятко, Мельничук, Олянчук, Ягодзінський, Успенський, Романов, В. Вербовий, Слобоженюк

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Тимощук, Дячук, Ситнік, Морочківський, Наконечний, Рибчинський, Шляховий, Луцюк, Мартинюк, Малишевський, Токарчук, Яровий

Попередження: Тринадцятко (26)

«Конфермат» – «Агробізнес» – 3:7 (1:3)

Голи: Осацький (19, пен., 50), Лісніченко (53) – Альохін (25, 46), Гайковий (26, 27, 41), Шум (28), Ємаєв (53)

«Конфермат»: Сулима, Гуринович, Брицький, Соловей, Осацький, Лісніченко, Міщук, Фролов, Дияк, Сандулов, Лановий

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Дубчак, Альохін, Гайковий, Ємаєв, Кубик, Малащук, Мазур, Миронюк, Козак

Попередження: Фролов (36), Соловей (40) – Миронюк (16)

Вилучення: Миронюк (22, друге попередження)

«Agora» – «Феміда» – 4:7 (0:3)

Голи: Романюк (32, аг.), Голдасевич (47, пен.), Олексюк (54, аг.), Диняк (54) – Бродзянський (5), Олексюк (10), Михайленко (27), Слобода (39), Романюк (50), Музичук (51, 52)

«Agora»: Ковальчук, Кожуховський, Яремчук, Диняк, Волошин, Семенчук, Скоп’як, Лукомський, Доліба, Голдасевич, Ціпко

«Феміда»: Пелишок, Бродзянський, Романюк, Музичук, Олексюк, Душкін, Рижук, Михайленко, Пасічник, Гребенюк, Палійчук, Слобода

Попередження: Скоп’як (45) – Рижук (47)

«Helpix» – «Ротор» – 12:1 (5:0)

Голи: Черкезов (2, 14, 52), Бондаренко (16, пен., 18, 36), Панасенков (25), Антонюк (32, 33, 40), Богославський (40), Глуховатий (43) – Орошкевич (48)

«Helpix»: Петричук, Шкрябець, Антонюк, Богославський, Черкезов, Панасенков, Бондаренко, Глуховатий, Каленюк, Папроцький, Погорілий, Алексєєв, Семенюк

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Ліщук, Стасюк, Альміз, Туз, Орошкевич, Гаєвський, Камінський, Логвиненко, Чепурний, Чабан

Попередження: Черкезов (23) – Орошкевич (16), Чепурний (23)

«Новатор» – «Евеліна» – 2:4 (1:2)

Голи: Мельник (22), Савчук (40) – Піхотко (14), Бородій (22), Борис (31), Трембач (35)

«Новатор»: Музиченко, Новік, Мельник, Мандрик, Савчук, Ксьонзик, Жовнір

«Евеліна»: Паславський, Піхотко, Ошовський, Штокало, Стожик, Бородій, Борис, Трембач

Попередження: Штокало (26)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області