Преміум-ліга: чемпіонство “Agora”, “бронза” “Максимума” і успіх “Моноліту”

0
435

Сезон у дивізіоні 3 завершився. На відпочинок після спекотного літнього чемпіонату пішли майже усі. Лише “TEAM Lawyer’s” та “Максимум” мають ще зіграти стикові матчі за право підвищитися в класі. Головні ж питання сезону вирішилися в заключних його матчах.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Фінал

Алмаз – Agora – 1:8 (1:4)

Голи: Остапущенко (11) – Сьомін (9), Олексюк (12, 14, 44), Волошин (20), Яремчук (35, 48), Батурко (45)

Алмаз: І. Ростківський, Андрушко, Росінський, Хомишен, Королевський, Остапущенко, Пушкар, Кожухівський, Пилип’юк, Таранціца, О. Ростківський, Гурняк, Даниш

Agora: Ковальчук, Дащук, Олексюк, Семенчук, Микитюк, Батурко, Диняк, Тимощук, Волошин, Ільчишин, Сьомін, Яремчук, Терлецький

Попередження: Пушкар (19), Остапущенко (50) – Яремчук (44), Олексюк (45)

Інтриги у другому фіналі було мало. Лише у першому таймі “Алмаз” ще хоч якось нав’язував боротьбу більш іменитому за складом супернику. Але гол Остапущенка для команди-сенсації сезону так і залишився єдиним. “Agora” вчергове продемонструвала, що рівних команді у цьому сезоні просто не було і заслужено стала чемпіоном. Нестабільність на початку сезону і дві технічні поразки не зламали “жовто-чорний” колектив, а зробили лише сильнішим. Щодо “Алмазу”, то слід подякувати команді за ту футбольну казку, яку вони нам подарували. Хоч і закінчення у неї вийшло не надто вдалим.

“Бронза”

TEAM Lawyer’s – Максимум – 3:6 (1:2)

Голи: Зозуля (2), Ягринець (40), Бондар (47) – Рабченюк (15, 30, 41), Садовнік (20, 34), Логвінов (44)

TEAM Lawyer’s: Дубінін, Бондар, Зозуля, Дрижа, Ягринець, Шупер

Максимум: Амелін, Резніченко, Садовінк, Рабченюк, Клубніцький, Кравчук, Ткачук, Королишин, Логвінов, Шпичко, Сліпачук, Білецький

Попередження: Шпичко (23)

Не вийшло очікуваної інтриги і в серії за “бронзу”. “Юристи” хоч і опиралися довгий час “Максимуму”, але знову дала про себе знати кадрова криза в команді. Дрижа і компанія знову грали в усіченому складі. І саме це зіграло чи не ключову роль не лише в цьому матчі, а й в серії загалом. Ще у першому таймі боротьбі була відносно рівному. А після перерви більш повний сил “Максимум” дотиснув суперника, забрав собі “бронзове” місце на п’єдесталі і готуватиметься до стикової зустрічі “Тетра-ДЮСШ №1”. “TEAM Lawyer’s” зіграє із “Lifecell” за право виступати в дивізіоні 2 наступного сезону.

Кубок Поділля

Моноліт – Дантист – 10:3 (5:1)

Голи: Бойко (7, 20, 45), Люблінський (14, 17, 33), Шутяк (19, 35), Караім (27), Слобода (30) – Тимофієв (11), Вараниця (35), Улітін (50)

Моноліт: Караім, Слобода, Лисий, Паламарчук, Янов, Шутяк, Бойко, Люблінський, Росінський

Дантист: Вараниця, Кукурудза, Стефанишин, Тимофієв, Терещенко, Улітін, Бондар

Попередження: Терещенко (1)

“Моноліт” добряче по-спортивному розізлився після вильоту з основної сітки від “Алмазу”. Це на собі сповна відчули суперники по Кубку Поділля. Зокрема, і “Дантист”. Щоправда, команда грала не дуже в оптимальному складі. Але спортивна агресія Бойка з партнерами була настільки великою, що навряд би змінилося, якби на майданчик вийшли лідери суперника. Кубок Поділля заслужено забирає до колекції “Моноліт”. А “Дантист”, який був одним із фаворитів сезону, фінішує на шостому підсумковому місці.

Тепловик – Інкогніто – 5:8 (3:4)

Голи: Скалій (10, 21) Ткачук (16), Мишко (46), Рудь (46, автогол) – Тарахтій (6, 11, 43), Рудь (9), Островський (21, 46, 49), Поліщук (30, автогол)

Тепловик: Мишко, В. Степко, О. Степко, Поліщук, Вітрук, Ткачук, Скалій, Кисіль, Данілов

Інкогніто: Сорока, Вельц, Тарахтій, Рудь, Островський, Даценко

“Невідомі” зуміли грюкнути дверима на завершення сезоні. Команда завершила його мажорною нотою, перемігши “Тепловик”. Хоч навряд чи хтось чого очікував. Особливо, зважаючи на форму “Інкогніто” в останніх матчах. Та на полі вийшло все зовсім по-іншому. Хет-трики Островського і Тарахтія – те, проти чого не знайшлося свого козиря в Скалія і компанії. Та й це не допомогло “Інкогніто” піднятися вище восьмого місця. Завадила зробити це жахлива різниця забитих/пропущених м’ячів. “Тепловик” фінішує сьомим.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here