Преміум-ліга: чергові перемоги тріо лідерів дивізіону 4

0
489

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 4-ого туру у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Центральним у турі під номером «4» у четвертому за рангом дивізіоні Преміум-ліги було протистояння між «МобіФрендом» та «Соколом», у якому глядачі без перебільшення побачили два різні тайми. В першому з них виглядали краще «чорні», які вирушили на перерву із вагомою перевагою у два голи, однак після перерви колектив з Соколівки, відвантаживши чотири поспіль м’ячі у ворота Мазура, перевернув у матчі все з ніг на голову. Герасимчук своїм голом на останніх секундах відродив інтригу, але на більше у номінальних господарів банально не вистачило часу – вольова перемога «Сокола» з рахунком 5:4, яка зміцнює позиції представника Ярмолинеччини у чільній трійці, а ось «МобіФренду» аби розраховувати на подальшу боротьбу за медалі, слід навчитися утримувати перевагу, здобуту по ходу матчу.

Перемогли і «Моноліт» та «М’ясник», синхронно дотиснувши своїх суперників у кінцівці. «Тепловика» вже традиційно вистачило трохи більше ніж на тайм, а далі «Моноліт», вдало використовуючи швидкі контратаки та успішно завершуючі власні атаки другим темпом прийнявся методично «розривати» одного з аутсайдерів. До Мишка, який цей матч вимушено провів у воротах жодних претензій, але що він міг подіяти, коли його партнери просто зупинилися в кінцівці, дозволяючи раз за разом розстрілювати кіпера «тепловиків» з кількох метрів? «Моноліт» в черговий раз довів свій високий клас, і святкувавши розгромну перемогу з рахунком 9:2, продовжує лідирувати у дивізіоні 4. У переможців найбільш активним став Михайлов, в підсумку відзначившись хет-триком. Також переміг і «М’ясник», який зустрів більш ніж достойний опір з боку «Престиж-Авто». «Престижні» майже весь матч нічим не поступалися одному з лідерів, але на кінцівку їх не вистачило. Три «сухі» голи активних Кльоца та компанії дозволили «м’ясним» продовжити свою виграшну серію – 8:5 на користь «М’ясника».

Не відстає від тріо лідерів і «КАЗ», який дотиснув після перерви «FURY-Аванті». Все вирішилося на останніх хвилинах, коли «казівці» провели чотири «сухих» голи, а найбільш активні Борщ та Радзівон оформили дублі – 6:2 на користь «КАЗа», який наразі йде четвертим, а здобуті перемоги у кінцівці вже стають своєрідною фішкою представників Красилівщини.

Відмічаємо перші у сезоні перемоги «Rexsofta» та «ДЮСШ №1-України». Підопічні Євгена Петрука у не надто видовищному матчі, який нагадував за своїм ходом «шахову партію», вдало зіграли на помилках «Lifecella» і на один пропущений гол відповіли трьома забитими, а минулорічний чемпіон дивізіону 5 («ДЮСШ №1-Україна» – прим. автора) у багатому на голи матчі переграли головне відкриття старту сезону – «Zooветпром-Ivet». «Ветеринари» зуміли прийти в себе після 1:5 по ходу гри та відігратися (якою ж вдалою виявилася зміна воротаря), але голи активних Лісніченка та Нігловського на останній хвилині зняли усі питання щодо переможця. Яскраві «зелені леви» нарешті сповна продемонстрували свій потенціал, і святкувавши результативну перемогу з рахунком 7:5, однозначно здобудуть впевненість у власних силах після ряду невдач на старті.

Вдруге поспіль перемогла «Фортуна», яка у битві «за 6 очок» здолала сусіда по турнірній таблиці – «ЗА-ЗУЛ». Дався взнаки більш високий досвід «щасливих», які по ходу першого тайму вели 5:0, але Колесник та компанія зуміли скоротити розрив до «-2». Але на більше дебютанта дивізіону 4 не вистачило, а гол Туменка, який став кращим у складі переможців оформивши хет-трик, та «самостріл» Денисюка подарували «щасливим» другу перемогу поспіль – 7:3 на користь «Фортуни». Також вдруге переміг і «Легіон», який завдяки голам Панасюка та Підручного дотис у кінцівці гри опір «Думки» – 3:1 на користь «військових», яких ця перемога підняла у середню частину «турнірки».

Технічні дані матчів 4-ого туру у дивізіоні 4

«Zooветпром-Ivet» – «ДЮСШ №1-Україна» – 6:7 (2:5)

Голи: Кордіяка (10, пен.), Харчук (22), Басараба (23, 41, 44), Корольков (31) – Нігловський (3, 44), Підкамінський (4), Лісніченко (9, 17, 44), Фасуляк (15)

«Zooветпром-Ivet»: Харчук, Дудка, Кордіяка, Колісник, Басараба, Корольков, Секліцький, Прудников, Бабійчук

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Лісніченко, Кравчук, Нігловський, Положай, Фасуляк, Олійник, Підкамінський

Попередження: Секліцький (19)

«М’ясник» – «Престиж-Авто» – 8:5 (3:3)

Голи: Кльоц (4, 35, 43), Пилипчук (6, аг.), Зембіцький (17, 39), Морозович (23), Заяц (42) – Коносюк (14), К. Сабадаш (22), Чернятинський (22), Пилипчук (25), Б. Сабадаш (26)

«М’ясник»: Слободянюк, Заяц, Глушок, Морозович, Когут, Кльоц, Зембіцький, Перцович, Гелейша

«Престиж-Авто»: К. Сабадаш, Б. Сабадаш, Коносюк, Чернятинський, Вінницький, Пилипчук, Заблоцький, М. Сабадаш

Попередження: К. Сабадаш (13), Чернятинський (32), Б. Сабадаш (43)

«Rexsoft» – «Lifecell» – 3:1 (1:0)

Голи: Бойчук (17), Гуторов (38), Доценко (39) – Кондратюк (44)

«Rexsoft»: Гуторов, Голець, Петрук, Будченко, Сироватко, Легун, Косевич, Доценко, Бойчук, Киданов

«Lifecell»: Папаш, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Кондратюк, Лабець, Люховець, Мещеряков, Приймак, Слободенюк, Янчук

Попередження: Легун (34) – Мещеряков (32)

«МобіФренд» – «Сокіл» – 4:5 (3:1)

Голи: Вакух (4), Герасимчук (5, 44), Трембач (19) – Вакух (3, аг.), Кар. Меліцян (23), В. Лоборчук (29), Сметана (32), Хомин (34)

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Вакух, Шаварський, Ладунець, Рукавець, Мазур

«Сокіл»: М. Вармінський, Б. Лоборчук, Сметана, Кар. Меліцян, В. Лоборчук, Хомин, В. Вармінський, Кучеревич

Попередження: Трембач (38), Рукавець (43) – Кар. Меліцян (13)

Вилучення: Кар. Меліцян (37, друге попередження)

«Моноліт» – «Тепловик» – 9:2 (1:1)

Голи: Шутяк (22), Слобода (31), Котенков (32), Михайлов (35, 41, 44), Росінський (36), Лущик (39, 42) – Данілов (29, пен.), Градомський (44)

«Моноліт»: Величко, Печуляк, Слобода, Росінський, Дарченко, Романенко, Михайлов, Котенков, Шутяк, Тодоренко, Лущик

«Тепловик»: Мишко, Ткачук, Данілов, Скалій, Зенін, Кондратенко, Кисіль, Поліщук, Градомський

Попередження: Поліщук (23), Ткачук (29), Скалій (35), Зенін (43)

«Думка» – «Легіон» – 1:3 (0:0)

Голи: Віт. Максименко (28) – Білявський (27), Панасюк (39), Підручний (43)

«Думка»: Величко, Квасниця, Демчук, Юрчук, Білий, Побережний, Антонов, Віт. Максименко, Ден. Максименко, Щербаков

«Легіон»: Голеніщев, Мілаш, Савенко, Підручний, Попик, Будніцький, Мельничук, Козак, Белей, Панасюк, Білявський, Демянишин

«FURY-Аванті» – «КАЗ» – 2:6 (1:2)

Голи: Вознюк (22), Родич (31) – Коротаєв (6), Борщ (21, 40), Радзівон (33, 41), Грохольський (44)

«FURY-Аванті»: Степанюк, Родич, Рудоман, Гах, Гайдук, Панчук, Артемчук, Кожан, Козак, Вознюк, Гусак, Духанін, Кушнір, Шабатура

«КАЗ»: Коротаєв, Борщ, Ковтонюк, Константін, Грохольський, Балан, Радзівон, Ковальчук, Полюк

Попередження: Родич (22) – Грохольський (22)

«ЗА-ЗУЛ» – «Фортуна» – 3:7 (1:5)

Голи: В. Денисюк (22), Колесник (27), Закордонець (32) – Осадчук (6), Туменко (7, 14, 34), Коваль (10), Куцак (18), Ю. Денисюк (41, аг.)

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Колесник, Закордонець, Семенюк, Жовтан, В. Денисюк, Ю. Денисюк, Ліщинський, Янюк

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, Туменко, Кузюткін, Куцак, Кравчук, Анікін, Осадчук, Молодих, Коваль