Преміум-ліга: черговий “самостріл” Мороза і ще 5 учасників плей-офф

0
447

Перед заключним туром групового етапу в дивізіоні 3 залишилося 1 вакантне місце у плей-офф. На нього претендують “Вуд-Молл” і “Zooветпром-Ivet”. Усі інші команди в наступних матчах готуватимуться до ігор на виліт або ж боротимуться за кращі місця, щоб отримати теоретично кращого суперника в 1/8 фіналу.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Група “А”

Раково-сіті – ДЮСШ№-1-Фенікс – 10:1

Голи: Ніколайчук (16, 32, 38, 39), Сікора (26), Макаров (37), Ситніков (38), Сонник (40), Ковальов (48), Лісний (49) – Краснобокий (41)

Раково-сіті: Лісний, Ковальов, Ялтуховський, Сонник, Макаров, Ситніков, Ніколайчук, Приян, Сікора, Стратійчук

ДЮСШ №1-Фенікс: Либідь, Р. Дубовий, Р. Гуринович, Б. Гуринович, Олексієнко, Шушвар, Осика, Сердунич, Бачок, Краснобокий

Попередження: Р. Гуринович (43)

Думаєте легка перемога команди з Ракового? А не дуже. Перший тайм пройшов у впертій боротьбі й завершився мінімальною перевагою “містян”. Відносно рівною гра була до початку четвертої десятихвилинки. Саме тоді команда спортшколи “розклеїлася” і почала пускати один м’яч за одним. А відповісти змогла лише точним ударом Краснобокого, який став голом престижу. Так “Раково-сіті” потрапило до плей-офф. А от ДЮСШ №1-Фенікс уже декілька турі готується до наступного етапу, в якому зіграє з такими ж аутсайдерами. Поки сезон у перпсективної команди не відверто не склався.

Rexsoft – Максимум – 0:1 (0:1)

Гол: Королишин (13)

Rexsoft: Гуторов, Будченко, Петрук, Голець, Сироватко, Легун, Каноненко, Косевич, Козак

Максимум: Амелін, Рабченюк, Кравчук, Резніченко, Королишин, Клубніцький, Ткачук, Білецький, Садовнік, Доліба

У одному із центральних матчів туру зійшлися чи найпрагматичніші команди у дивізіоні 3. Для обох колективів результат завжди на першому місці. Це більше, ніж у когось іншого, відображається на стилі гри. Як наслідок, у цьому матчі глядачі побачили всього лишень 1 гол, що так рідко трапляється у міні-футболі. Переможний м’яч у сітку суперника відправив у першому таймі Королишин. Завдяки цьому успіху “Максимум” уже й не чекатиме на результати інших команд групи в останньому турі, а дивитиметься хто ж посяде 8 місце в групі “В”. Адже команда достроково посіла перше місце. А от “Rexsoft” фінішує на 3, 4 або 5 позиціях. Усе вирішиться у центральному матчі наступного туру проти “Agora”.

TEAM Lawyer”s – Zooветпром-Ivet – 3:2 (1:1)

Голи: Ягринець (11), Дрижа (31), Приступа (48) – Корольков (23), Секліцький (30)

TEAM Lawyer”s: Дубінін, Гоцуляк, Бондар, Кошовський, Куляк, Ягринець, Басістий, Дрижа, Сокирко, Приступа

Zooветпром-Ivet: Левчук, Мартинюк, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Тимощук, Басараба, Корольков, Секліцький, Бабійчук

Попередження: Дудка (20, Корольков (48)

Якогось надзвичайно важливого зщ турнірної точки зору результат матчу для “юристів” не відігравав. Але вони за своїм характером просто звикли грати завжди на перемогу і в цій грі змогли переграти досить вмотивованого суперника. “Ветеринари” ризикують другий сезон поспіль фінішувати поза зоною плей-офф. Тому на цей матч налаштувалися серйозно. Але не змогли досягти потрібно результати – мініму нічиєї. Хоч і були дуже близькими до цього. Вирішальний гол Приступа забив за дві хвилини до фінального свистка. Тепер “ветеринарам” слід брати очки у грі з “Монолітом” або надіятися, що “Вуд-Молл” не виграє в аутсайдера групи ФК “ЛП” в останньому турі. А “юристи” мають вигравати у ДЮСШ №1-Фенікс, щоб втриматися у п’ятірці.

Agora – Моноліт – 7:0 (2:0)

Голи: Диняк (13), Олексюк (25, 45), Волошин (35, 36), Семенчук (42), Яремчук (49)

Agora: Ковальчук, Ісхаков, Микитюк, Терлецький, Олексюк, Волошин, Диняк, Яремчук, Сьомін, Малюта, Тимощук, Коротинський

Моноліт: Печуляк, Слобода, Росінський, Дарченко, Янов, Бойко, Гребенюк, Люблінський, паламарчук, Романенко, Лущик

Попередження: Волошин (48)

Не надто видовищним видався центральний матч туру в дивізіоні 3. Точніше, сподобалася гра лише прихильникам однієї команди – “Agora”. Команда чи не вперше на повну продемонструвала увесь свій кадровий потенціал і повністю переграла суперника. Та ще й не простого. Навряд чи хтось міг очікувати саме такий підсумок протистояння “жовто-чорних” з “Монолітом”. Адже грали чи не найсильніші колективи в дивізіоні. Спірний гол Диняка в середині першого тайму й важливий у психологічному плані точний удар Олексюка перед перервою зламав план “Моноліта” на гру і переналаштуватися команда уже не змогла. Після відпочинку номінальні господарі просто “добили” раненого суперника і загострили турнірне становище на верху турнірної таблиці в групі “А”.

ФК «ЛП» – FURY – 3:5 (0:1)

Голи: Пучков (28), Скальський (30, з пенальті), Лісоводський (32) – Гук (1, 31), Тодоренко (47), Духанін (49), Кузнецов (50)

ФК «ЛП»: Пучков, Скальський, Зінченко, Ларіоненко, Ковальчук, Лісоводський, Главацький

FURY: Гайдук, Жовнір, Кожан, Кузнєцов, Тодоренко, Гук, Духанін

Попередження: Кузнєцов (29)

У завершальній грі туру в групі “А” було досить цікаво. Гол Гука на першій хвилині так і залишився єдиним у першому таймі. Взялися показувати більш видовищну гру команди вже після перерви. Лише за трихвилинку на старті другої половини глядачі побачили чотири голи. Три з них побували у воротах “фурій”. Але втримати перевагу “любителі пива не змогли. Вони провалили заключні хвилини гри і пропустили тричі й в підсумку залишилися на останньому місці в групі. А їхні суперники забезпечили собі місце в плей-офф та позбавили останнього шансу наздогнати себе “Вуд-Моллу”.

Група “В”

Dark Horse – Дантист – 4:5 (4:2)

Голи: Вівсянко (5, 24), Ющенко (15), Парацій (25) – Кубряк (6), Тимофієв (13), Кукурудза (28), Бондар (36), Мороз (45, автогол)

Dark Horse: Шаповалов, Мороз, Вівсянко, Циц, Ющенко, Бігун, Парацій, Бистрих, Пасічник

Дантист: Мельник, Розуман, Бондар, Кукуруза, Терещенко, Кубряк, Кузьмінчук, Ярош, Тимофієв, Стефанишин, Ю. Рибчинський, Вараниця

Попередження: Мороз (12) – Бондар (17), Мельник (45)

“Темні конячки” були дуже близькими до сенсації. Аутсайдер драйвово розпочав гру і перший тайм виграв у дострокового переможця групи “В”. Хоча й не виключено, що після виконання завдання мінімум “дантисти” відчувають певні проблеми з мотивацією й саме це вплинуло на такий підсумок стартової половини. Але як би там не було, сенсація назрівала. Та не склалося. В другому таймі фаворит пари додав у швидкості й агресії і не дозволив супернику забити, а сам зумів вийти вперед і здобути мінімальну перемогу. Відзначимо, що черговий раз свою команду підвів Мороз. Він уже забивав у власні ворота в цьому сезоні, коли автоголом зрівняв рахунок на останніх хвилинах гри із “Booster”. Тепер його гол допоміг святкувати перемогу супернику.

Легіон – FC Diamant – 6:5 (2:3)

Голи: Козубець (6, 46, 49), Підручний (24, 31), Кравчук (46) – Кравчук (8, автогол), Дідичук (13), Бантус (18, 30, 34)

Легіон: Оборонков, Мілаш, Попик, Підручний, Козубець, Кравчук, Білей, Сідоренко

FC Diamant: Дідичук, Галак, Кравцов, Янов, Онісьєв, Камінський, Журавський, Юзиков, Гуменюк, Бантус, Медведчук

Попередження: Юзиков (36)

Дещо несподівано завершився черговий матч туру в групі “В”. Хоч ми й анонсували, що гра буде цікавою і непередбачуваною в плані результату. Та фаворитом із невеличкою перевагою виглядали “діамантні”. Вони й цілком доводили це на полі. До 46-ої хвилини вони вели в рахунку 5:3. А в підсумку програли 5:6. Тому слід віддати належне “Легіону” за характер, проява якого дозволила команді потрапити у плей-офф. А от FC “Diamant” цей матч стане уроком, що не слід так рано відпускати гру і потрібно грати до закінчення гри. Разом із перемогою, команда втратила шанс достроково забезпечити собі місце в трійці лідерів.

Інкогніто – Тепловик – 4:2 (1:0)

Голи: С. Янчук (4), Бойчук (29), Тарахтій (30, 45) – Замогильний (27, 31, з пенальті)

Інкогніто: Вельц, Бойчук, Зеленський, Олексійчук, Сорока, С. Янчук, О. Янчук, Тарахтій, Даценко, Островський

Тепловик: Поворозний, Мишко, Замогильний, Вітрук, В. Степко, О. Степко, Гулевський, Скалій

Попередження: О. Степко (33), Мишко (35), Гулевський (38) – Вельц (6), Сорока (31), Бойчук (44)

“Інкогніто” продовжує дивувати. Чергову несподіванку “невідомі” припіднесли, перемігши міцний “Тепловик”. І ця звитяга дозволила команді обійти свого суперника в турнірній таблиці. Розпочалося все з голу Сергія Янчука на старті гри. Швидке взяття воріт вплинуло на гру й стало єдини на обидві команди в першому таймі. Багато чого вирішила перша п’ятихвилинка після відпочинку. Тоді перебрати гру до своїх ніг намагалися “тепловики”. Вони забили двічі зусилями кращого бомбардира команди Замогильного. Але саме в цей період “Інкогніто” показало, що здатне нанести відповідь і теж забило двічі. А гол Тарахтія наприкінці лише закріпив перевагу команди.

Booster – Меблі-Лідер – 9:2 (5:0)

Голи: А. Дячок (1, 16), Ананін (12, автогол), Орехівський (17, 30), Копицяк (23, 27, 32), В. Дячок (45) – Кравець (30, 40)

Booster: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Власюк, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк

Меблі-Лідер: Кравець, Українець, Кузьменко, Ліщук, Шилов, Машталер, Ананін

Чому ж ми так не грали раніше? Напевно, саме таке питання задавали собі “бустерні” після цього матчу. Свого суперника вони буквально не помітили й повноцінно реваншувалися за поразку в Кубку Преміум-ліги. Цього дня у братів Дячків та їх партнерів уже не було таких проблем із реалізацією, як це спостерігалося протягом сезону. У підсумку переконлива перемога, яка все ж не залишає команді шансів потрапити у плей-офф. Єдиний опонент, якого вони могли обійти в турнірній таблиці “Легіон” переміг.

Аванті – Алмаз – 2:4 (2:1)

Голи: Вознюк (19), Панчук (49) – Кожухівський (15), Даценко (22, 33), Остапущенко (40)

Аванті: Степанюк, Луценко, Родич, Козак, Підлісний, Панчук, Кушнір, Вознюк, М. Шабатура, Т. Шабатура, Гусак

Алмаз: Андрушко, Ростківський, Даценко, Пушкар, Остапущенко, Даниш, Таранціца, Пилип’юк, Росінський, Хомишен, Кожухівський

Попередження: Андрушко (46)

Останній матч туру у дивізіоні 3 видався сповненим інтриги. “Алмаз” хотів завершити регулярний чемпіонат перемогою і краще розпочав гру. Також більш активною команда була наприкінці першого й на початку другого таймів. Саме голи в цих відрізках дозволили “алмазним” перемогти. У інший ігровий час більш активними були гравці “Аванті”. І хто зна, як би усе завершилося, якби вони більш відповідально підійшли до реалізації своїх моментів. Тоді усе могло б бути на користь зовсім іншої команди, ніж це було зафіксовано в протоколі матчу. У підсумку ж “Аванті” погіршило турнірне становище, хоч і точно потрапить у плей-офф. А от “Алмаз” поки йде другим і чекатиме на матчі своїх суперників в останньому турі регулярного чемпіонату.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here