Преміум-ліга: чотири голи Зеніна та успіх «КАЗа» у битві лідерів. Огляд туру у дивізіоні 4

0
434

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 7-ого туру у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Центральним у 7-ому турі був очний матч досі непереможних представників групи лідерів, «КАЗа» та «ДЮСШ №1-України-Chado», і у ньому глядачі побачили два досить різних тайми. Перший з них залишився за колективом з Красилова, котрий тричі втілив у голи помилки «бордових» у захисті, проте нинішня Сендель-тім явно не з тих колективів, які пасують перед труднощами. Після перерви «ДЮСШ №1-Україна-Chado» героїчно скоротила відставання до мінімуму, але Мейка та компанію підвела підвищена емоційність. Вона вилилася відразу у два дабл-пенальті у ворота Котелби на останній хвилині, і один з них холоднокровно реалізував Грохольський, поставивши масну крапку в матчі – 5:3 на користь «КАЗа», які закріплюють «білих» на вершині таблиці, а ось «ДЮСШ №1-Україну-Chado» ця поразка опустила за межі чільної трійки. Таким чином тривладдя на вершині таблиці перетворилося у двовладдя – «в ногу» із «КАЗом» наразі йде «Rexsoft», який у напруженій та маловидовищній битві переграв «Золотий Грифон». До честі останніх, вони двічі знаходили в собі сили відіграватися по ходу матчу, але коли на 39-ій хвилині вдався влучний удар Легуну, знову повторити подібний подвиг «Золотий Грифон» вже не зміг – непрості 3:2 на користь «Rexsofta». А ось на третю сходинку піднявся «Тепловик», який знищив «Прикордонник-2». Останні були самі несхожі на себе, та й у залі ДЮСШ №1 улюбленого простору їм явно бракувало. Але якщо у першій половині  гри Рефель-тім ще більш-менш достойно виглядала, то після перерви відверто «посипалася», пропустивши сім «сухих» голів у власні ворота. А найбільше «феєрив» лідер атак «тепловиків», Зенін, котрий оформивши покер, закріпив власне лідерство у рейтингу бомбардирів – більш ніж переконливі 9:0 на користь «Тепловика».

Втратила одну позицію в таблиці «Фортуна», яка у 7-ому турі поділила очки з «Товтрами». У досить обережній грі, в якій суперники дуже хотіли зіграти на помилках один одного, все вирішилося всередині другого тайму: Бевза класно виконав штрафний удар, який і сам заробив, проте через 5 хвилин Клапченко, влучно пробивши у кут метрів з 9-ти встановив остаточні 1:1, які стали закономірним підсумком звітної дуелі. Зміцнив власні позиції у зоні плей-офф і «МобіФренд», який у яскравому матчі переграв ФК «ЮАН». Обидва колективи діяли «без воріт», і за таких умов краще свої моменти у атаці реалізували більш досвідчені «чорні», котрі перемогли з остаточним рахунком 3:2. Відмічаємо і перемогу «Zooветпром-Ivet», який перервав програшну серію важливою вікторією над ФК «ЛП-Інкогніто». Все вирішилося після перерви, коли на перший план вийшли характер та бійцівські якості. З цими компонентами кращими справи виявилися у більш досвідчених «ветеринарів»: переломним став гол Тимощука, а крапку в грі поставив своїм влучним ударом кіпер «левів», Прудніков – непрості 3:1 на користь «Zooветпром-Ivet».

Порадував власних фанів і «Lifecell», який в 7-ому турі «перестріляв» «Легіон», і завдяки цій перемозі продовжує зберігати шанси на плей-офф. Обидва колективи намагались діяти «від ножа», подарувавши глядачам в підсумку яскраву гольову феєрію, але реалізація виявилася кращою у Янчук-тім. Вона і в підсумку здобула дуже важливу як і з психологічної, так і з турнірної точки зору перемогу з рахунком 8:5, але головним негативом стала травма кіпера «Lifecella», Ігоря Кузнєцова. Якому, користуючись нагодою бажаємо як найшвидшого відновлення. Відмічаємо і першу в сезоні перемогу «Думки», котра у битві аутсайдерів переграла «Громаду-Міць». Останні у далекому від основного складі билися до останнього, але на кінцівку у «зелених» сил вже просто не залишилось. А ось «Думка» завдяки голам Максименка та Левковицького в кінцівці таки дотиснула свого суперника, і значно покращила власні перспективи у боротьбі за виживання – 5:2 на користь «червоних».

Технічні дані матчів 7-ого туру у дивізіоні 4

«МобіФренд» – ФК «ЮАН» – 3:2 (2:0)

Голи: Герасимчук (3), О. Вакух (18), Д. Вакух (34) – Вишневський (30), Коваленко (40)

«МобіФренд»: Мазур, Герасимчук, О. Вакух, Д. Вакух, Вельський, Рукавець, Єременко

ФК «ЮАН»: Іванніков, Столяр, Небесний, Вишневський, Нетеча, Коваленко, Сіньковський, Романюк, Бевз, Бедриківський, Янишин

Попередження: Д. Вакух (42) – Нетеча (33)

«Фортуна» – «Товтри» – 1:1 (0:0)

Голи: Бевза (33) – Клапченко (38)

«Фортуна»: Балабанов, Флерко, Бевза, Молодих, Осадчук, Куцак, Лойченко, Анікін, Кордонець, Кузюткін, Кравчук, Романов

«Товтри»: Пекнич, Забродський, Червоняк, Деркач, Крулік, Дзюбак, Луньо, Клапченко, Вільчинський, Рудюк

«Rexsoft» – «Золотий Грифон» – 3:2 (2:1)

Голи: Косевич (9, 22), Легун (39) – Басістий (17), Земок (38)

«Rexsoft»: Ласлов, Будченко, Петрук, Колесников, Легун, Кореганов, Косевич, Гуторов, Паращук, Сироватко, Голець

«Золотий Грифон»: Дубінін, Рудий, Ягринець, Савіцький, Земок, Зозуля, Стародуб, Ваколюк, Микитюк, Басістий, Шупер, Дрижа, Бондар

«КАЗ» – «ДЮСШ №1-Україна-Chado» – 5:3 (3:0)

Голи: Грохольський (1, 44), Константін (14), Коротаєв (15), Когут (36) – Мізюк (23), Підкамінський (32), Мейко (43)

«КАЗ»: М. Бондарчук, Когут, Б. Бондарчук, Ковтонюк, Коротаєв, Борщ, Константін, Грохольський

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Котелба, Підкамінський, Мейко, Нігловський, Тріфонов, Камінський, Мізюк, Плахотний, Заєць, Підручний, Сокур

Попередження: Підкамінський (10), Підручний (30), Мейко (44)

ФК «Громада-Міць» – «Думка» – 2:5 (1:1)

Голи: Залєвський (9, 34) – Щербаков (22), Побережний (30), Юрчук (35), В. Максименко (43), Левковицький (44)

ФК «Громада-Міць»: Гіджеліцький, Я. Лянскорунський, С. Лянскорунський, Залєвський, Дрозда, Зубрицький, І. Лянскорунський

«Думка»: Величко, Дячук, Юрчук, Міровський, В. Максименко, Левковицький, Квасниця, Побережний, Щербаков

Попередження: Я. Лянскорунський (31), С. Лянскорунський (37) – Юрчук (8), Щербаков (29), В. Максименко (42)

Вилучення: Я. Лянскорунський (41, друге попередження)

«Тепловик» – «Прикордонник-2» – 9:0 (2:0)

Голи: В. Зенін (2, 4, пен., 29, 31, 40, 44), Ліхновський (39, 42), Мишко (39)

«Тепловик»: Мишко, В. Зенін, Скалій, Поліщук, Кравчук, Ліхновський, Степко, Терлецький, Вітрук

«Прикордонник-2»: Коваленко, Гуніник, Адоховський, Сторожук, Рекуненко, Каплюченко, Плінський, Красніков, Кіт, Михалко, Сержант, Ващук

Попередження: Сержант (21), Адоховський (34)

«Zooветпром-Ivet» – ФК «ЛП-Інкогніто» – 3:1 (1:1)

Голи: Басараба (5), Тимощук (37), Прудніков (42) – Бойчук (22)

«Zooветпром-Ivet»: Прудніков, Корольков, Басараба, Колісник, Тимощук, Кордіяка, Секліцький, Ноль

ФК «ЛП-Інкогніто»: Сорока, Рудь, Бойчук, Зеленський, С. Янчук, О. Янчук, Градомський, Гуліватий

Попередження: Секліцький (14), Корольков (40)

«Легіон» – «Lifecell» – 5:8 (3:5)

Голи: Пляхимович (3, 21, 22), Шаховал (12), Мілаш (22) – Мещеряков (6, 23), Богданович (19, 43), Лабець (20, 40), Віт (26), Власов (28)

«Легіон»: Пляхимович, Драпчук, Міцак, Журавель, Шаховал, Мілаш, Якушевський, Демянишин, Бордієр

«Lifecell»: Кузнєцов, Андрущенко, Богданович, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Лабець, Лошатецький, Медведчук, Мещеряков, Янчук, Кондратюк

Попередження: Шаховал (33)

Вилучення: Журавель (17, позбавлення суперника явної гольової можливості)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області