Преміум-ліга: «ДБК» стає першим учасником плей-офф у дивізіоні 3

0
373

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 11-ого туру у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Центральний матч 11-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «ДБК» та «Раково-сіті», не виправдав свій статус та очікування глядачів. «Домобудівельники», які напередодні здобули путівку до фіналу Малого Кубку, у яскравому стилі розібралися із своїм найближчим на той момент переслідувачем у чемпіонаті. Навіть на тлі втоми підопічні Анатолія Курятника не залишили жодних шансів «жителям Раково», у яскравому стилі провівши вісім голів у їх ворота, а найбільш активним у стадії завершення атак «ДБК» став Баштанюк, відзначившись хет-триком. Дубль Макарова ж допоміг «червоним» лише дещо врятувати власний престиж, але не більше. В підсумку – 8:2 на користь «ДБК», яке завдяки цій перемозі закріплюється на вершині таблиці, і достроково здобуває путівку у плей-офф, а «Раково-сіті», програючи другий матч поспіль, опускається з другої сходинки на третю. Піднявся на другий щабель «Алмаз», який у напруженому матчі переграв «ЕкоАльт». Хід подій на майданчику нагадував «гойдалки», у яких «алмазні» постійно були попереду, але «ЕкоАльт» не відпускав «у відрив» свого суперника. Все вирішив гол Кацитадзе на 38-ій хвилині, який і став останнім у цій досить емоційній грі. Завершилася вона перемогою «Алмаза» з рахунком 4:2, а кращим у складі переможців став Андрушко, котрий двічі залишив у воротах Коника свій гольовий «автограф». Продовжує свій прогрес «Бігуча Лань», яка перегравши у 11-ому турі міцний «Аваль» піднялася на четвертий щабель у табелі про ранги. Колектив з Кам’янця-Подільському у блискучому стилі провів у ворота Незборецького по чотири голи у кожному з таймів, а переможну «різницю» «бігучим» забезпечив покер Береста, який однозначно став кращим гравцем матчу у складах обох команд – 8:4 на користь «Бігучої Лані».

Переміг у 11-ому турі і інший фіналіст Малого Кубку – «Нова Ушиця». «Зелені» переграли «ККФА-GERCHIK & CO», і винити у цій поразці «герчики» можуть тільки себе. У першому таймі підопічні Олександра Божеску не реалізували неймовірну кількість гольових моментів, за що були покарані у кінцівці зустрічі. Шевченко, влучно завершивши швидкий контрвипад «зелених» за хвилину до фінальної сирени, в підсумку приніс команді з Нової Ушиці мінімальну перемогу з рахунком 4:3 та надважливі три очки у залікову скарбничку. Поразкою «ККФА-GERCHIK & CO» сповна скористався «Інтерпродсервіс», який перегравши у багатому на боротьбу поєдинку «Brilliant», піднявся на 5-е місце у таблиці. У яскравих «гойдалках» постійно було попереду «сині», а вирішальним став класний удар під поперечину зі штрафного від Побережного. Він остаточно поховав усю інтригу у зустрічі, а «Інтерпродсервіс» впевнено довів справу до підсумкової перемоги з загальним рахунком 5:3. Кращим у складі переможців став Панькевич, який записав на свій рахунок дубль. Закріпився у зоні плей-офф і «ЖЖУК-ZALIV», який в 11-ому турі каменя на камені не залишив від ФК «ЛП». На десять пропущених голів у власні ворота головний аутсайдер турніру зумів відповісти лише одним забитим, а найбільше проблем «любителям пива» створив дует Гонтківський-Гуменчук, кожен з яких записав на свій рахунок по три забиті м’ячі. В підсумку – розгромна перемога «жуків» з рахунком 10:1.

Важливі три очки здобув і «Лунтік», який перегравши «Адвокат» продовжує боротьбу за вихід у топ-8. Все вирішилося ще у першому таймі, коли у ворота «адвокатів» влетіло три голи без відповіді, але «салатові» після перерви не зупинилися на досягнутому, довівши справу до підсумкових 7:3. Традиційно активним у складі «Лунтіка» був Рижук, який у цьому матчі забив двічі, але кращим в стані «салатових» став Петреченко, в активі якого хет-трик. Нарешті перервав свою серію невдач і ФК «Литвина», який обігравши у «матчі за 6 очок» «Громаду-Міць» значно покращив власні шанси у боротьбі за виживання. У всій красі себе проявила швидка «група атаки» команди з Городка (найбільше «феєрили» Бігун та Вєтров), а на дев’ять пропущених голів у власні ворота «Міць» зуміла відповісти лише трьома забитими. В підсумку – 9:3 на користь ФК «Литвина», якому ця перемога хоч і не дозволила залишити зону вильоту, але дала можливість впритул наблизитися до «Brillianta», «Адвоката» та ФК «Громади-Міць».

Технічні дані матчів 11-ого туру у дивізіоні 3

ФК «Бігуча Лань» – «Аваль» – 8:4 (4:1)

Голи: Берест (4, 13, 14, 41), Гонтар (20), Марчук (38, 39), Дронь (45) – Боженюк (9), Юнчик (33), Гончарук (40, 42)

ФК «Бігуча Лань»: Образцов, Гонтар, Заяць, Берест, Марчук, Ільницький, Дронь

«Аваль»: Незборецький, Юнчик, Гончарук, Поліщук, Боженюк, Семенюк, Ходаковський, Мавлютов

ФК «Литвина» – ФК «Громада-Міць» – 9:3 (5:1)

Голи: Вєтров (1, 9, 25), Смик (14), А. Буцький (20), Дрозда (23, аг.), Бігун (29, 46), М. Буцький (39) – Гіджеліцький (14), Б. Московчук (23), Манзюк (45)

ФК «Литвина»: Слабіцький, Марчук, А. Буцький, Довгий, Качур, М. Буцький, Чернецький, Смик, Бігун, Томчишин, Вєтров

ФК «Громада-Міць»: І. Лянскорунський, Б. Московчук, Гіджеліцький, Верещагін, Манзюк, Я. Московчук, Дрозда, С. Лянскорунський, Семенюк

Попередження: Семенюк (45)

«ДБК» – «Раково-сіті» – 8:2 (5:1)

Голи: Баштанюк (4, 18, 34), Гресь (11), Рибчинський (19, 22), Ціпко (37), Балабанов (45) – Макаров (22, 43)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Ціпко, Богун, Гресь, Рибчинський, Габатель, Заморока, Фурік, Бачинський, Баштанюк, Кореганов, Сурник

«Раково-сіті»: Рогатюк, Гурман, Макаров, Дашкевич, Романов, Рубцов, Ковальов

Попередження: Сурков (2) – Рубцов (35)

«ККФА-GERCHIK & CO» – ФК «Нова Ушиця» – 3:4 (1:1)

Голи: Ковальчук (7), Сушицький (25), Суєцький (36) – Іваніцький (21), Гоцуляк (28), Новіцький (39), Шевченко (45)

«ККФА-GERCHIK & CO»: Касапчук, Федорко, Суєцький, Никонюк, Сушицький, Забавський, Бурденюк, Токовенко, Ковальчук, Понятовський

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Гоцуляк, Шевченко, Новіцький, Кошовський, Мойсюк, Іваніцький

Попередження: Сушицький (8)

«Адвокат» – «Лунтік» – 3:7 (0:3)

Голи: Галюк (25, 41), Макс. Зозуля (46) – Чекирда (1), Петреченко (6, 44, 44), Рижук (7, 29), Богданович (45)

«Адвокат»: Кащенко, Кричківський, Мик. Зозуля, Голова, Галюк, Макс. Зозуля, Школяр, Нікіфоров, Буткевич, Цибрій

«Лунтік»: Шевчук, Люховець, Чекирда, Рижук, Петреченко, Богданович, Заболотний, Остафійчук

Попередження: Цибрій (14)

ФК «ЛП» – «ЖЖУК-ZALIV» – 1:10 (0:6)

Голи: Железнов (29, аг.) – Гонтківський (3, 19, 26), Крицький (7), Гуменчук (7, 22, 38), Демедес (18), Велиган (25, аг.), Михайлов (37)

ФК «ЛП»: Зінченко, Пучков, Палійчук, Ковальчук, Велиган, Ларіоненко, Федорчук, Гуменюк

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Крицький, Демедес, Шнира, Гонтківський, Михайлов, Железнов, Юдов, Підгорний, Гуменчук

Попередження: Зінченко (40), Гуменюк (44) – Крицький (33), Юдов (35)

«Інтерпродсервіс» – «Brilliant» – 5:3 (3:2)

Голи: Панькевич (13, 19), Віхренко (21), Марчук (26), Побережний (34) – Волощук (8, 33), Карпосюк (15)

«Інтерпродсервіс»: Гуменюк, Первеєв, Панькевич, Віхренко, Гарбар, Марчук, Стецюк, Побережний, Самолига, Шадрін

«Brilliant»: Пономарьов, Тихонюк, Булка, Волощук, Карпосюк, Данилюк, Аль Хлаф Фаєт

Попередження: Первеєв (33), Шадрін (46) – Тихонюк (37)

Вилучення: Булка (46, навмисний удар суперника)

«ЕкоАльт» – «Алмаз» – 2:4 (1:2)

Голи: Лис (4), Карпенко (38) – Андрушко (2, 7), Росінський (26), Кацитадзе (38)

«ЕкоАльт»: Коник, Трофанюк, Франков, Годованюк, Музика, Яворський, Миронюк, Лис, Карпенко

«Алмаз»: Андрушко, Хомишен, Даниш, Остапущенко, Кожуховський, Кацитадзе, Ростківський, Росінський, Пилипюк, Пушкар

Попередження: Трофанюк (20) – Пушкар (40)