Преміум-ліга: «ДБК» та «Ракета» розіграють чемпіонство у дивізіоні 2

0
383

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

1/2 фіналу плей-офф. Другі матчі

У півфінальних серіях плей-офф все вирішилося вже за підсумками других матчів. «ДБК» та «Ракета», знову перегравши своїх суперників, здобули путівки до фіналу, і вже здобувши право на підвищення у класі на наступний сезон, цьогорічний розіграш завершать боротьбою за чемпіонство. І у підвищенні в класі обох команд найбільше радує те, що як і «ДБК», так і «Ракета» до цієї цілі йшли поступово, рік за роком, розпочавши свій шлях ще з дивізіону 4. Розпочнемо наш огляд з другого матчу серії між «ДБК» та «Олімпом». Початок залишився за деражнянцями: Івановський не зумів з кількох метрів влучити у ціль після передачі Молнара, а ще через декілька хвилин Яновий, вигравши позицію у Баштанюка метрів з 5-ти поцілив у штангу. Свого «Олімп» таки досяг наприкінці першого тайму, коли отримав право на пенальті, який чітко реалізував Гуліватий, проте що до перерви «ДБК» переламало хід подій на свою користь. Відновив паритет Сергійчук, класно пробивши у дальній верхній кут після передачі Чорного врозріз, а ще через три хвилини  Сурник вишукано п’ятою відправив шкіряний снаряд у сітку після розіграшу ауту – 1:2. «Стандарт» ж на старті другої половини гри допоміг і «Олімпу», а Ярош виявившись найспритнішим після розіграшу штрафного знову відновив паритет, проте вже досить швидко деражнянців підвів Підпанюк, знову пропустивши поміж ніг. На цей раз після пострілу Габателя зліва – 2:3. А переломним став гол Чорного, який влучно завершив швидку контратаку «ДБК» – 2:4. «Олімп» ж теж мав свої шанси, але «чорним» у найбільш відповідальний момент вкрай бракувало останнього удару: після швидкої атаки «3 в 2» Гуліватий з кількох метрів пробив точнісінько у кіпера, а ще трішечки пізніше Ярош неточною передачею змарнував перспективний вихід «2 в 0». А ось «ДБК» свої шанси не марнувало, і Сурник пробивши у ліву «шістку» після атаки другим темпом, оформив дубль та довів рахунок до розгромного, але автогол Баштанюка ще зберігав інтригу. Але «ДБК» на класі довело справу до перемоги, а в кінцівці не лише точними ударами обмінялися Яцков та Гуліватий, та й Сурник не стримав свої емоції і відправився у роздягальню раніше за своїх партнерів – результативні 6:4 на користь «ДБК».

А ось куди емоційнішим видався другий матч серії між «Ракетою» та «Бігучою Ланню». Швидкий гол Рибчинського, який з метра розстріляв ціль після передачі Криськова з кутового не зламав «бігучих». Відігратися вони змогли завдяки точному удару Марчука в падінні під поперечину метрів з 10-ти, а всередині першого тайму Тарасов, влучно пробивши в праву «шістку» з-за меж воротарського і взагалі вивів вперед «Бігучу Лань» – 1:2. Проте не пройшло і кількох хвилин, як все перевернулося на користь «ракетних»: спочатку Горбієвський вивів на порожні ворота Криськова, і той з кількох метрів був точним, а далі Шмаков класно пробив у дальній кут після передачі з глибини, проте на перерву команди пішли таки за рівного рахунку. Заковоротний після пасу Гонтара забивав вже у пусті – 3:3. «Гойдалки» продовжилися і в другій 25-ти хвилинці: дальній удар Загуровського та рикошет від захисника знову вивів вперед «Ракету», проте вже досить швидко Марчук у падінні замкнув дальню штангу після прострілу Гонтара, і знову урівняв шанси команд на успіх – 4:4. Головним шедевром став класний постріл Зайця у праву «дев’ятку» після розіграшу штрафного, але дуже своєчасний черговий гол Загуровського знову повернув у гру «Ракету» – 5:5!!! І саме в останні хвилини «Ракета» була ближчою до того, аби вирвати перемогу в основний час, проте Горбієвський не зумів втілити у гол класний пас від Шмакова, а на останніх секундах Образцов витягнув з «дев’ятки» сферу після удару Богдана – яскраві та вогняні 5:5 у основний час, і все вирішувалося у серії пенальті. В «лотореї» перший промах допустила саме «Ракета» – один з героїв матчу, Загуровський, з «точки» пробив у штангу, але у найбільш відповідальний момент відмінно проявив себе Матусов. Він холоднокровно парирував удари Марчука та Зайця, а ось Дикий та Рибчинський свої спроби реалізували, і подарували «Ракеті» омріяну путівку у фінал.

Кубок Поділля. 2-ий тур

Одноосібним лідером турніру за підсумкове 5-8 місця став «Городок-Юрія-Фарм», який в другому турі не залишив жодних шансів «Філтексу». Своє «фармацевти» взяли за рахунок шаленої самовіддачі та високого темпу, а усі голи «Городка» стали прикладом класної командної взаємодії. «Філтекс» ж зміг проявити себе у кінцівці, коли доля зустрічі вже була вирішена – 8:2 на користь «Городка-Юрії-Фарм», кращими в складі якого стали Олещук та Ющенко, відзначившись дублями. А ось у іншому матчі гольову перестрілку подарували глядачам «Максимум» та «Олімпік». У рівній грі на зустрічних курсах останніх підвела підвищена емоційність в кінцівці, чим сповна скортистався Кравецький, реалізувавши спочатку пенальті, а через декілька секунд – десятиметровий удар. Гол Муляра за хвилину до сирени подарував шанс «Олімпіку», але більшого своїм суперникам «максимальні» не дозволили – результативні 7:6 на користь «Максимума».

Кубок Виклику. 3-ий тур

Третій тур у Кубку Виклику ще більше сплутав усі карти – тепер перше місце від останнього відділяє лише чотири очки, і два останні ігрові дні турніру за підсумкові 9-14 місця обіцяють бути вкрай гарячими. Поточний лідер, «Фахівець» свій матч програв. І навіть пропустивши першим, «Атлетик-Ceresit PRO» зумів показати досить якісний футзал та характер, а все остаточно вирішив дубль Умарова в кінцівці, а головним негативом стало безглузде вилучення Атласюка вже після фінального свистка – вольові 4:1 на користь «Атлетик-Ceresit PRO». Завдяки цій перемозі він випередив «Дантист», який у 3-ому турі не зумів втримати перемогу над «Ковчегом». «Біло-сині» не раз в останніх своїх іграх виїзджають на неймовірному характері, і цей матч також не став виключенням. А дубль Поворознюка в заключному відрізку подарував вкрай важливий заліковий бал «Ковчегу» – 3:3. З аналогічним рахунком завершився і матч між «Каратом-Олешин» та «Crispusom». І радіти цій нічиї мають більше «каратівці», котрі зуміли відігратися з 0:3 по ходу зустрічі, а вирішальним став точний удар Котенкова за хвилину до фінальної сирени.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 2

«Олімп» – «ДБК» – 4:6 (1:2)

Рахунок у серії: 0:2

Голи: Гуліватий (21, пен., 49), Ярош (27), Баштанюк (45, аг.) – Сергійчук (21), Сурник (24, 41), Габатель (32), Чорний (34), Яцков (46)

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Ярош, О. Біляк, Падневич, Івановський, Скибінський, Молнар, Яновий, П. Біляк, Демидов

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Чорний, Ільчук, Сергійчук, Габатель, Фурік, Сурник, Бесіда, Баштанюк, Бачинський, Яцков, Божек

Попередження: Яновий (31), Ярош (49) – Сергійчук (33), Габатель (44)

Вилучення: Сурник (49, поштовх суперника після зупинки гри)

«Ракета» – ФК «Бігуча Лань» – 5:5 (3:3) пен. 3:2

Рахунок у серії: 2:0

Голи: Рибчинський (2), Криськов (19), Шмаков (24), Загуровський (35, 42) – Марчук (6, 35), Тарасов (10), Заковоротний (24), Заяць (39)

«Ракета»: Дзюбак, Криськов, Богдан, Рибчинський, Стрілець, Шмаков, Вербовий, Горбієвський, Діброва, Дикий, Антончик, Загуровський, Матусов

ФК «Бігуча Лань»: Гонтар, Марчук, Присяжний, Заковоротний, Заєць, Образцов, Ткачук, Тарасов, Лискун, Степанянц, Сахнюк

Попередження: Богдан (23), Стрілець (25)

Серія пенальті: Тарасов – 0:1, Шмаков – 1:1, Гонтар – 1:2, Загуровський – 1:2 (штанга), Марчук – 1:2 (воротар), Дикий – 2:2, Заєць – 2:2 (воротар), Рибчинський – 3:2

«Карат-Олешин» – «Crispus» – 3:3 (0:2)

Голи: С. Століта (41), Лисий (43), Котенков (49) – Кучерявий (10), Валєєв (24), Пищаль (28)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Хребтатий, Пасічник, С. Століта, Славута, Котенков, Сінькевич, Лисий, Печуляк

«Crispus»: Пищаль, Кучерявий, Горський, Валєєв, Баранов, Самородов

Попередження: Лисий (4), Століта (42) – Горський (22)

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Фахівець» – 4:1 (1:1)

Голи: Степанюк (23), Умаров (48, 50), Яюс (47) – Яюс (4, аг.)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Клімцов, Яюс, Розізнаний, Умаров, Степанюк, Рудковський, Ремушевський, Басараб

«Фахівець»: Ващук, Федорович, Овчинніков, О. Атласюк, Хлопонін, Воловик, П. Савчук, В. Савчук

Попередження: Овчинніков (34)

Вилучення: О. Атласюк (50, поштовх арбітра після закінчення гри)

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – «Філтекс» – 8:2 (4:0)

Голи: Олещук (18, 47), Підлісний (19, аг.), Шостак (24), Гизлик (25), Ющенко (39, 48), Костецький (50) – Ярославський (45), Чижов (50)

ФК «Городок-Юрія-Фарм»: А. Буцький, Шостак, Олещук, Ющенко, Гизлик, Костишен, М. Буцький, Зубик, Марчук, Костецький

«Філтекс»: Підлісний, Ярославський, Якубовський, Чижов, Хдейр, Шуляк, Подольський, Васильчук

«Максимум» – «Олімпік» – 7:6 (3:2)

Голи: Рабченюк (3), Садовнік (14), Чеботарьов (25), Клімішен (31), Муляр (44, аг.), Кравецький (46, пен., 47) – Клімішен (6, аг.), Деговець (24), О. Бабак (29, 44), Савлук (37), Муляр (49)

«Максимум»: Амелін, Клімішен, Рабченюк, Кравецький, Садовнік, Сліпачук, Чеботарьов

«Олімпік»: Соломко, Деговець, Савлук, О. Бабак, Сафронов, Орденат, Левчук, Воробйов, Нехаєнко, Муляр

Попередження: Нехаєнко (4), Соломко (46)

«Ковчег» – «Дантист» – 3:3 (0:1)

Голи: Бойко (28), Поворознюк (38, пен., 41) – Моспан (14), Розуман (28), Кукурудза (36)

«Ковчег»: Оборонков, Штолько, Задерейко, Пробитий, Поворознюк, Бойко, Леонов

«Дантист»: Кукурудза, Покотило, Гуторов, Моспан, Розуман, Мельник, Рудий, Тимофієв, Терещенко, Попов, Бондар, Кузьмінчук

Попередження: Задерейко (49) – Терещенко (8), Мельник (38), Розуман (43)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області