Преміум-ліга: дев’ять голів Ващука та перша поразка «Золотого Грифона»

0
625

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 7-ого туру у дивізіоні 5

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Черговий тур у найбільш чисельному дивізіоні Преміум-ліги традиційно вже потішив високою результативністю, та й в плані інтриги він також «не підкачав». У двох з трьох підгруп напередодні Нового Року змінилися лідери, а також стали відомими імена ще чотирьох путівок у плей-офф. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Підгрупа «А»

Найголовнішим підсумком туру у групі «А» стала зміна лідера та загострення інтриги у боротьбі за плей-офф. «Booster», який до цього туру йшов першим, зазнав своєї другої поразки у сезоні, поступившись у напруженому матчі «Гладіатору-Червоній Зірці-2». У досить рівній грі все вирішив дубль Панасюка під завісу зустрічі, він і приніс «гладіаторам» підсумкову перемогу з рахунком 5:3, яка залишає Вівсянку та компанії непогані шанси на «пряму» путівку у плей-офф. Лідерство у групі «А» захопив «WOODMALL», який у грі «без захисту» поділив очки із «Буревісником». І радіти цій нічиї мають більше «вудмольні», які змогли відігратися з «-3» за 2 хвилини до фінальної сирени, а кращими у складах обох команд стали Шпак та Кліщ, кожен з яких записав на свій рахунок хет-трики – нічия 6:6, яка опускає «Буревісник» на шосте місце. Випередив «буревісників» «Хмель», який у грі з неймовірно емоційною розв’язкою переграв «Дельту». Остання зрівняла рахунок за 15 секунд до сирени зусиллями Січкара, але влучний удар Бельського через 5 обертів секундної стрілки (!) приніс непросту перемогу та надважливі три очки «Хмелю» – 3:2. Також у схожому стилі пройшла і зустріч «Патріота» та «Сапсана». Останні завдяки дублю Кирилюка зуміли відіграти відставання у два м’ячі всередині другого тайму, проте влучний удар Мержука на останній хвилині приніс результативну перемогу «Патріоту» – 6:5. Найлегше 3 очки у 7-ому турі далися «Меблі-Лідеру», який каменя на камені не залишив від «Першої Приватної Броварні», фактично залишивши її за бортом плей-офф. На три пропущені голи у власні ворота «меблевики» відповіли відразу тринадцятьма забитими, дев’ять з яких записав на свій рахунок Ващук – 13:3 на користь «Меблі-Лідера», якому ця перемога дозволила закріпитися на третій сходинці.

Підгрупа «В»

Центральним у 7-ому турі в групі «В» був поєдинок між «Foletti» та «Прикордонником-2», в якому глядачі без перебільшення побачили два різних тайми. В першому з них краще виглядали «фіолетові», які продемонструвавши майже ідеальну реалізацію, вирушили на перерву із вагомим гандикапом у два забиті м’ячі, але «прикордонники», успішно використовуючи гру з 5-им польовим, зуміли відігратися у другій 20-ти хвилинці – бойова нічия 3:3, яка достроково подарувала обом колективам путівки у плей-офф. Перші очки втратили і досі непереможні «Товтри», також зігравши у нічию із «Каратом-Олешин». І саме чинний лідер має більше радіти цій «мировій», який у грі «без воріт» врятувався від поразки завдяки голу Вільчинського на останніх секундах – 6:6. Також вийшов у плей-офф, і ФК «ЮАН», а перемога над «Vavilonom», далася команді з Городка досить непросто. «Святих» без замін вистачило лише на один тайм, а ось після перерви Печенюк та компанія, провівши чотири «сухих» голи у ворота Поліщука, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка – 5:1 на користь ФК «ЮАН». Відмічаємо і надважливу перемогу «Авіатора», який у матчі «за 6 очок» в схожому стилі переграв «Електротранс». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, а ось влучні удари Савченка, Остап’юка та Олійника принесли команді з Старокостянтинова надважливі три очки, які дозволили їй піднятися у зону плей-офф – 5:2 на користь «Авіатора». В ще одній грі цієї групи FC «Friends» перервав серію власних невдач перемогою над СК «Новатора», а даний матч став бенефісом Аркадія Гончарова. Воротар за амплуа, який провів цю гру в якості польового гравця, відзначився покером, в підсумку сам забивши більше ніж уся команда-суперник, що і подарувало «дружнім» другу перемогу у сезоні – 6:3 на користь FC «Friends».

Підгрупа «С»

Центральним у 7-ому турі було протистояння лідерів групи «С» – «Золотого Грифона» та FC «Diamant», результат якого багато в чому вирішував те, кому ж дістанеться перше місце у цій групі. Пропустивши першими (відзначився Земок), «діамантові» зуміли завдяки дублю Дідичука в середині другого тайму переламати хід подій на свою користь. Інтрига зберігалася до самісінького фінального свистка, а завершилося все обміном голами Загорянського та Шаткуна на останній хвилині – 3:2 на користь FC «Diamant», який ця перемога виводить у лідери групи «С», а ось «грифони», зазнаючи першої поразки, опускаються на другий рядок. Також забезпечив собі путівку у плей-офф і «Інкогніто», який виявився сильнішим в 7-ому турі за «Прогрес-В». У грі на зустрічних курсах реалізація виявилася трішечки кращою у «невідомих», а переможну «різницю» їм забезпечив дубль Мацюка – 4:3 на користь «Інкогніто». В схожому стилі перемогу здобула і «Нева» у грі з «Revenge». У яскравих «гойдалках» найбільш справедливим підсумком б стала «мирова», але влучний удар Гули, який став кращим у складі переможців на останніх хвилинах, приніс «Неві» неймовірно важливі три залікові бали – 6:5 на користь «Неви». «Dark Horse» нічого не зумів протиставити більш досвідченому АТ «Хмельницькобленерго», забивши у гольовій перестрілці вдвічі менше, ніж пропустивши, а дублі Олександра Залевського та Островського подарували «енергетикам» підсумкову перемогу з рахунком 6:3, яка їм дозволила вийти на 5-е місце у групі «С». Не втрачає надій на плей-офф і «ДЮСШ №1-Фенікс», який завдяки вдалим діям тріо Лебідь-Шушвар-Жилович, кожен з якого записав на свій рахунок хет-трики, в 7-ому турі розгромив «Поділля-АТО» – 11:2.

Технічні дані матчів 7-ого туру у дивізіоні 5

«Vavilon» – ФК «ЮАН» – 1:5 (1:1)

Голи: Лучко (3) – Д. Небесний (17), Чорний (24), Печенюк (29, 36), Нетеча (38)

«Vavilon»: Поліщук, Диса, Підтесаний, Лучко, Васільєв

ФК «ЮАН»: Вовнянко, Бедриківський, Печенюк, Нетеча, Д. Небесний, М. Небесний, Чорний

Попередження: Нетеча (22), Д. Небесний (30)

«Електротранс» – «Авіатор» – 2:5 (2:2)

Голи: Яцков (13), Лантвойт (17) – Кузьмін (5, 16), Савченко (29), Остап’юк (33), Олійник (39)

«Електротранс»: Черниш, Ярмощук, Яцков, Соловей, Лантвойт, Королевський, Щербатюк

«Авіатор»: Ярмолюк, Кузьмін, Савченко, Остап’юк, Олійник, Заграй, Бойко, Мастєров, Томчук

Попередження: Ярмолюк (11)

«Золотий Грифон» – FC «Diamant» – 2:3 (0:0)

Голи: Земок (22), Шаткун (39) – Дідичук (25, 27), Загорянський (39)

«Золотий Грифон»: Сікорський, Зозуля, Ягринець, Шаткун, Бойчук, Савіцький, Земок, Твердохліб, Мусатов, Дишльовський, Слободян, Кутузов

FC «Diamant»: Дідичук, Бантус, Юзиков, Журавський, Онісьєв, Овчарук, Камінський, Кравцов, Кушнір, Загорянський

Попередження: Загорянський (36)

«Меблі-Лідер» – «Перша Приватна Броварня» – 13:3 (6:0)

Голи: Ващук (2, 3, 10, 18, 20, 24, 30, 33, 39), Басистюк (16), А. Машталір (30, 34, 40) – Гулько (28, 36), Мурзінов (40)

«Меблі-Лідер»: Бухер, С. Машталір, Басистюк, Кузьменко, А. Машталір, Ващук, Шилов, Литвинюк, Флерчук, Вороністий, Ліщук

«Перша Приватна Броварня»: Купчишин, Мурзінов, Борищук, Гулько, Чорноконь, Захарчук, Мисик

«Booster» – «Гладіатор-Червона Зірка-2» – 3:5 (2:3)

Голи: Крищук (15, 19), Копицяк (29) – Б. Вівсянко (5, 13), Білан (20), Панасюк (34, 40)

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Матвієнко, Власюк, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Васильчук, Коропатва

«Гладіатор-Червона Зірка-2»: Антонюк, Цимбалюк, Панасюк, Б. Вівсянко, Білан, Теренов

Попередження: Б. Вівсянко (20)

«Хмель» – «Дельта» – 3:2 (0:0)

Голи: Деусов (34), Борисюк (40), Бельський (40) – Цвик (37), Січкар (40)

«Хмель»: Лозінський, Посполіта, Власов, Деусов, Борисюк, Кирилюк, Лазарчук, Бельський, Умаров

«Дельта»: Федик, Клепко, Цвик, Січкар, Духевич, Бесага, Денисюк, Зеленюк, Стребулевич, Тисячний, Шевчук, Задорожний

Попередження: Духевич (7), Федик (12)

«WOODMALL» – «Буревісник» – 6:6 (2:4)

Голи: Хомяк (2), Шпак (10, 38, 39), Соловей (34), Підмурняк (40) – Кліщ (2, 8, 38), Чернилевський (16), М. Чорний (20, 33)

«WOODMALL»: Ковальчук, Підмурняк, Шевчук, Хомяк, Кузь, Константінов, Соловей, Бернацький, І. Шкодяк, Шпак

«Буревісник»: Жупан, Кліщ, Чернилевський, М. Чорний, Медведчук, Кривак

Попередження: Кузь (6), Соловей (27) – Кривак (36)

«Патріот» – «Сапсан» – 6:5 (4:2)

Голи: Мержук (15, 40), Никитюк (17, 19, 20, 28) – Лошатецький (18), Домбровський (20, 22), Кирилюк (35, 39)

«Патріот»: Дубінін, Бондар, Куляк, Кошевко, Никитюк, Дрижа, Мержук, Козовик, Шупер

«Сапсан»: Чернігов, Лошатецький, Бедриківський, Слободянівський, Горпинюк, Домбровський, Трачук, Ковальчук, Кирилюк, Хмелівський

«Товтри» – «Карат-Олешин» – 6:6 (3:2)

Голи: Вільчинський (2, 40), Бойко (18, 32), Клапченко (20, 24) – Калюжняк (3, 37, 38), О. Лисий (12, 22), Коваль (35)

«Товтри»: Пекнич, Забродський, Деркач, Крулік, Бойко, Голов, Клапченко, Вільчинський

«Карат-Олешин»: Савчук, Садовський, О. Лисий, Калюжняк, Коваль, Славута, Олексійчук, Присяжний, Погожевський, Пасічник

«Dark Horse» – АТ «Хмельницькобленерго» – 3:6 (2:4)

Голи: Бойко (12), Бистрих (20), Мороз (40) – Залевський Олексій (10), Островський (14, 20), Залевський Олександр (20, 34), Собко (22)

«Dark Horse»: Алексіїв, Бистрих, Циц, Бойко, Струбіцький, Агджоян, Мороз, Жарук, Осика, Дмитрук, Гнідий, Дрезналь

АТ «Хмельницькобленерго»: Чуловський, Залевський Олексій, Залевський Олександр, Собко, Мальчик, Леськов, Островський, Малько

Попередження: Мороз (32) – Леськов (35)

«Revenge» – «Нева» – 5:6 (2:4)

Голи: Мірошник (14, пен., 19, 24), В’язовецький (25), Стасішин (37) – Гула (1, 6, 38), Сакала (12), Гуральник (14), Яцьков (36)

«Revenge»: Покотило, Мірошник, Гуменюк, Попов, Стасішин, Моспан, В’язовецький, Климюк, Стецюк, Костенко

«Нева»: Гуральник, Яцьков, Сабаревський, Гула, Б. Білик, Сакала, Р. Білик, Петльований, Поліха

Попередження: Попов (33) – Р. Білик (35)

СК «Новатор» – FC «Friends» – 3:6 (0:2)

Голи: Лаба (22), Ільчишин (38, 40) – Мельник (18), Гончаров (19, 22, 23, 34), Мулько (28)

СК «Новатор»: Левіцький, Мадзяновський, Допералов, Лаба, Ільчишин, Малюта, Степанець

FC «Friends»: Гончаров, Кузнєцов, Карасевич, Мельник, Тарковський, Мулько, Михальчук

Попередження: Ільчишин (37)

«Інкогніто» – «Прогрес-В» – 4:3 (2:2)

Голи: Островський (18), Мацюк (19, 24), С. Янчук (29) – Бігос (12), Костомаха (13), Хмиз (22)

«Інкогніто»: Сорока, Зеленський, С. Янчук, Телюх, Тарахтій, Мацюк, Островський, Гулеватий

«Прогрес-В»: Безпалько, Віт. Нагорняк, Нащубський, Бігос, Баськов, Шаманський, Хмиз, Твердохліб, Вол. Нагорняк, Костомаха

Попередження: Зеленський (6), Мацюк (38) – Нащубський (18), Безпалько (20)

«Поділля-АТО» – «Фенікс-ДЮСШ №1» – 2:11 (1:3)

Голи: Тимошенко (7, 26) – Шушвар (13, 15, 36), Гуринович (18), Жилович (22, 24, 35), Лебідь (29, 31, 33), Терлецький (38)

«Поділля-АТО»: Бобрик, Тимошенко, Костенко, Слободян, Кришталь, Дембіцький, Бондар, Теліщак, Гілевич

«Фенікс-ДЮСШ №1»: Лебідь, Скотинянський, Дубовий, Терлецький, Шушвар, Понятовський, Жилович, Гуринович, Олексієнко

Попередження: Слободян (34)

«Foletti» – «Прикордонник-2» – 3:3 (3:1)

Голи: Гончар (1), Сіньковський (9), Маркович (12, аг.) – Ковальчук (8, 31), Косінов (40)

«Foletti»: Барабаш, Балійчук, Сіньковський, Буза, Попіль, Шевчук, Гурський, Гончар, Коваленко

«Прикордонник-2»: Халавчук, Маркович, Ковальчук, Косінов, Ільков, Ісаєв, Учьотов, Кузьмочка, Новіков, Скіцько, Бабчук, Гуніник

Попередження: Сіньковський (24), Гурський (31) – Ковальчук (4)