Преміум-ліга: друга перемога «Beerlogи», емоційний камбек «Динамо-ГУНП» та синхронні невдачі новачків

0
405

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 2-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Другий тур у найсильнішому дивізіоні відкривав його центральний поєдинок, у якому зустрічалися перша та третя команди минулого розіграшу – «Хмельницькі делікатеси» та «Динамо-ГУНП». Номінальні гості розпочали гру без воротаря, а місце на останньому рубежі «динамівців» вимушено зайняв Шляховий. Відсутність голкіпера далася взнаки для підопічних Миколи Сохорука вже на 3-ій хвилині, коли Бармак, підхопивши шкіряний снаряд біля лівої бровки влучно пробив у дальній нижній кут метрів з 10-ти – 1:0. Невдовзі Жаріков міг забивати другий м’яч для «делікатесних», однак пробив із вигідної позиції у штангу, а самі гравці «Динамо-ГУНП» не на жарт розпочали нервувати, вже до 15-ої хвилини «назбиравши» п’ять командних фолів. Проте Микола Сохорук зумів заспокоїти власних підопічних, а Шляховий при першій ліпшій нагоді намагався підключатися до атак своєї команди у якості 5-ого польового. Це і принесло результат на 18-ій хвилині, коли Анатолій влучно пробивши у праву «шістку» після скидки Бабія повернув рівновагу у рахунку, однак вже досить швидко Жаріков, завдавши точного удару під поперечку після класного пасу врозріз від Романюка знову вивів вперед у рахунку «Хмельницькі делікатеси» – 2:1. Завершення першого тайму проходило в атаках «Динамо-ГУНП», але знову відігратися «білим» завадив Самчук, який спочатку парирував удар впритул від Березовського, а невдовзі зреагував на непростий удар від Соколюка у праву «дев’ять».

В дебюті другого тайму Глаз міг доводити перевагу «делікатесних» до двох м’ячів, однак врятував «Динамо-ГУНП» його капітан, Колесников, який в останню мить виніс сферу з лінії порожніх воріт. Відповідь «білих» видалася гольовою: Соколюк, на швидкості обігравшись у «стіночку» із тим же Колесниковим у завершальній стадії влучно пробив з кількох метрів, і схоже цей епізод став переломним у зустрічі. Основні події відбувалися здебільшого біля воріт «Хмельницьких делікатесів», і третій гол у їх ворота по такій грі був лише питанням часу. І стався він на 40-ій хвилині, коли Грицик «нерідною», правою, ногою влучно пробив низом впритирку із стійкою після флангового прострілу від Сторожука, вперше вивівши вперед у рахунку «динамівців» – 3:2. Грати залишалося ще досить багато часу, однак в цей проміжок «Динамо-ГУНП» було ближчим до того, аби збільшити власну перевагу, в той час як у «Хмельницьких делікатесів» попереду не виходило зовсім нічого. Але більше забитих м’ячів вболівальники у грі так і не побачили – вольова перемога «Динамо-ГУНП» з рахунком 3:2, яке таким чином здобуває другу “вікторію” у турнірі.

Першу перемогу у сезоні святкував «Сокіл-3», який в 2-ому турі впевнено здолав дебютанта класу найсильніших – «Менс». Розпочався матч з атак підопічних Віталія Розпаченюка, стартовий натиск яких увінчався голом вже на 7-ій хвилині, коли Барабаш виявився найспритнішим після прострілу Мельника з кутового – 1:0. Повівши у рахунку, «соколята» з ще більшим завзяттям стали діяти у атаці, і невдовзі Луцюк вишукано обігравши відразу двох захисників суперника і прицільно пробивши низом з розвороту із лінії воротарського подвоїв перевагу у рахунку для номінальних господарів матчу – 2:0. У «Менса» ж «не йшла» фірмова гра «на стовпа», роль якого у «червоних» вже звично виконує Дуда, якого новачок «Сокола-3», Дмитро Сорока, успішно зумів «виключити» з гри. Нагадав про себе у атаці «Менс» лише кількома небезпечними «стандартами», які завершував Левчук, однак Гончар у воротах «Сокола-3» діяв впевнено. В свою чергу, «соколята» у час, який залишався до фінального свистка цілком могли довести справу до розгрому, однак реалізація стала дещо підводити підопічних Віталія Розпаченюка, та й Остяк на останньому рубежі декілька разів відверто рятував «Менс». В підсумку – 2:0 на користь «Сокола-3».

Вперше переміг у новому сезоні і «Прикордонник», який в заключному матчі суботи здолав «Ротор-2». Героєм перших хвилин став Малишевський, який спочатку забив сам, влучним ударом у праву «шістку» увінчавши блискучий сольний прохід, а невдовзі створив усі передумови для голу Цуприку, вивівши того класним пасом з флангу фактично на порожні ворота – 0:2. Повівши у два голи, «прикордонники» дещо розслабилися, і Ліщук, вишукано п’ятою переправивши сферу у ціль після скидки Шведа скоротив відставання у рахунку до мінімуму для «Ротора-2». Однак вже фактично у наступній атаці Цуприк оформив дубль, і повернув «+2» для «Прикордонника», а ще через декілька хвилин Косінов після класної передачі активного Малишевського довів рахунок до розгромного – 1:4. «Ротор-2» мав декілька хороших нагод для того, аби «повернутися» у гру, однак ними не скористався: Федоченко з досить суперечливого пенальті пробив вище воріт, а ось після підступного удару Шведа з середньої дистанції «прикордонників» врятувала стійка. А ось автогол Чорноконя, який необачно зрізав у власні ворота шкіряний снаряд після прострілу від Іщука, остаточно поховав усю інтригу у грі – 1:5. Влучні удари Малишевського та того Іщука в другому таймі дозволили «прикордонникам» закріпити і до того власну більш ніж переконливу перевагу, а ось «Ротор-2» зумів лише дещо врятувати власний престиж завдяки голам Ліщука та Крутякова у кінцівці гри – 7:3 на користь «Прикордонника», який завдяки цій перемозі закріплюється у групі лідерів, а ось «Ротор-2», зазнаючи другої поразки поспіль, наразі замикає турнірну таблицю за підсумками 2-ох зіграних турів.

Поступилася у 2-ому турі і «головна» команда «Ротора», яка не зуміла зачепитися за очки у грі з міцним «Вентсом». Влучний удар Камінського вже на 1-ій хвилині на деякий час відправив у стан гроггі «білих», які оговтувалися від стартового «холодного душу» майже півтайму, допоки Оніщук влучним ударом з кількох метрів після пасу з флангу від Дикого не відновив статус-кво – 1:1. Далі на майданчику можна було спостерігати досить відкриту гру, у якій більше поталанило номінальним гостям. Побережник, влучно пробивши зльоту під поперечину після навісної передачі Дикого з кутового, схилив шальки терезів вже на бік «Вентса», а невдовзі Алексейчук дуже своєчасно підключився до атаки своєї команди, і класним пасом вивів на удар Стеця, який витримавши гросмейстерську паузу, холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою, довівши перевагу «білих» до двох голів – 1:3. «Ротор» запам’ятався моментами Грищука та Логвіненка, які з інтервалом у пару хвилин могутніми ударами перевірили на міцність каркас воріт «Вентса». Все вирішилося всередині другої 25-ти хвилинки, коли «вентсівці» ще двічі змусили капітулювати Рудого: Мустафін вивів на порожні ворота Святого, а невдовзі вітання від партнерів приймав і Розпаченюк, який після вишуканої «стіночки» із Стецем влучно вдотик пробив акурат у праву «дев’ятку» – 1:5. Курйозний автогол Алексейчука подарував надію «Ротору», який завершував гру діючи з 5-им польовим, однак забити міг лише раз. Масну крапку у грі поставив Шпаков, який влучно у падінні пробив у нижній кут після прострілу від Красножона – 5:3 на користь «Вентса», який у двох стартових турах здобуває таким чином 4 очки із 6 можливих, а ось «Ротор», як і його «молодший брат» поки що виключно програє.

А ось у лідери найсильнішого дивізіону за підсумками 2-ого туру вийшла «Beerloga», яка в стартовому матчі неділі переграла «Патріот-Vігор». Розпочався матч з атак «пивних», але забити швидкий гол їм не судилося. Карп’як двічі врятував «патріотівців» після ударів Нємого, а коли він і був безсилим, за «Viгор» зіграв каркас, прийнявши на себе потужний постріл лідера атак «Beerlogи» зі штрафного. А ось номінальні господарі фактично свою першу осмислену атаку у грі увінчали голом. «Допоміг» їм у цьому Плосконос, зрізавши шкіряний снаряд у власну ціль після силового прострілу з флангу від Бабака – 1:0. Далі був і удар у стійку від Чеботарьова, і нереалізований Папіровичем вихід віч-на-віч із голкіпером, але до голів далі справа доходила лише у другій 25-ти хвилинці. Досить швидко після поновлення гри у другому таймі Стеценко точним пострілом у «будиночок» з-за меж воротарського відновив паритет, а через декілька хвилин Підручному вдався влучний удар у ліву «шістку» з кута воротарського – Карп’як, закритий власними захисниками, врятувати «Патріот» не зумів, і таким чином «пивні» вперше у грі повели у рахунку. Спіймавши кураж, підопічні Володимира Громницького у кінцівці матчу довели справу до розгрому. Дубль оформив активний Підручний, а також по разу залишили у воротах суперника свої результативні «автографи» Антонов та Нємий – 5:1 на користь «Beerlogи», яка завдяки цій перемозі виходить у лідери дивізіону 1, випереджаючи за різницею забитих та пропущених м’ячів «Динамо-ГУНП», в активі якого також максимальний очковий доробок за підсумками двох турів.

Чільну трійку ж замикає наразі «Forex Club», який у заключній грі 2-ого туру розгромив «ККФА-GERCHIK & CO». Хоча, не так все погано розпочиналося для «герчиків», які навіть відкрили рахунок у грі після швидкого розіграшу «вільного», який точним ударом від штанги увінчав Ковальчук. Але далі підопічні Віктора Власова, продемонструвавши неймовірну командну гру просто «змели» свого опонента. Дублі оформили Безвещук та Петриковець, непоганим видався дебют у футболці «фінансистів» для Ярового, який окрім забитого м’яча записав на свій рахунок ще й декілька «асистів», та й сам «ККФА-GERCHIK & СO» двічі «допомагав» своїм суперникам. Гол Брицького в кінцівці гри, який вдало замкнув дальню стійку після затяжного розіграшу «зайвого» дозволив номінальним гостям лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – переконлива перемога «Forex Club» з підсумковим рахунком 8:2.

У 3-ому турі (матчі 9-10 червня), зустрінуться наступні пари команд: «Динамо-ГУНП» – «Ротор-2», «Менс» – «Хмельницькі делікатеси», «ККФА-GERCHIK & CO» – «Сокіл-3», «Beerloga» – «Forex Club», «Вентс» – «Патріот-Vігор», «Прикордонник» – «Ротор».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 2-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Хмельницькі делікатеси» – «Динамо-ГУНП» – 2:3 (2:1)

Арбітри: Жмурко, Данилюк

Голи: Бармак (3), Жаріков (19) – Шляховий (18), Соколюк (27), Грицик (40)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Романюк, Токарчук, Глаз, Бармак, Сиворог, Богдан, Жаріков, Рябоконь, Акбар Нік, Дячук, Морочківський

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соботюк, Соколюк, Березовський, Щасливий, Грицик, Сторожук, Розгон, Бойчук, Шляховий

Попередження: Жаріков (9) – Сохорук (10), Колесников (44)

«Сокіл-3» – «Менс» – 2:0 (2:0)

Арбітри: Гончарук, А. Сас

Голи: Барабаш (7), Луцюк (16)

«Сокіл-3»: Гончар, Луцюк, Оліферчук, Хмиз, Пєрвєєв, Гринь, Сорока, Мельник, Зарванський, Омарі, Барабаш, Чайка, Сохорук

«Менс»: Остяк, Вараниця, Гілюк, Козубович, Левчук, Шперчук, Дуда, Юзвак, Попов, Юрах

Попередження: Мельник (18) – Дуда (18)

«Ротор-2» – «Прикордонник» – 3:7 (1:5)

Арбітри: А. Сас, Гончарук

Голи: Ліщук (9, 42), Крутяков (49) – Малишевський (3, 32), Цуприк (4, 10), Косінов (14), Чорноконь (25, аг.), Іщук (44)

«Ротор-2»: Петричук, Паляниця, Сова, Ліщук, Крутяков, Федоченко, Чорноконь, Дикий, Швед, Штолько, Ветров

«Прикордонник»: Райтаровський, Пацюк, Малишевський, Цуприк, Іщук, Маркович, Собко, Косінов, Сологуб, Гурба, Новіков, Тимощук, Мостовий

Попередження: Дикий (14), Крутяков (21), Паляниця (44) – Маркович (34)

Вилучення: Собко (18, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Патріот-Vігор» – «Beerloga» – 1:5 (1:0)

Арбітри: Куцак, А. Сас

Голи: Плосконос (17, аг.) – Стеценко (28), Підручний (41, 46), Антонов (44), Нємий (47)

«Патріот-Vігор»: Скоп’як, Пампурак, Бабак, Марущак, Вольський, Коротун, Атласюк, Чеботарьов

«Beerloga»: Гарбар, Стеценко, Кульбачний, Кучерук, Підручний, Мельник, Папірович, Плосконос, Дияк, Антонов, Нємий, Левченко

Попередження: Вольський (46)

«Ротор» – «Вентс» – 3:5 (1:3)

Арбітри: А. Сас, Куцак

Голи: Камінський (1), Алексейчук (38, аг.), Шпаков (45) – Оніщук (8), Побережник (18), Стець (21), Святий (29), Розпаченюк (34)

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Шлапак, Слободян, Грищук, Логвіненко, Красножон, Кострицький, Камінський, Чабан

«Вентс»: Алексейчук, Побережник, Розпаченюк, Дикий, Мустафін, Омар Нік, Оніщук, Бондар, Антончик, Святий, Монастирський, Стець

Попередження: Антончик (4), Бондар (37)

«Forex Club» – «ККФА-GERCHIK & CO» – 8:2 (5:1)

Голи: Безвещук (10, 42), Петриковець (20, 24), Яровий (23), Сушицький (25, аг.), Федоров (34, аг.), В. Вербовий (41) – Ковальчук (4), Брицький (45)

«Forex Club»: Власов, Безвещук, Овчинніков, Яровий, В. Вербовий, Ягодзінський, Петриковець

«ККФА-GERCHIK & CO»: Касапчук, Шуляк, Качур, Брицький, Сушицький, Забавський, Сендель, Величко, Феринський, Сулима, Піцан, Ковальчук, Федоров

Попередження: Власов (23), Безвещук (23) – Ковальчук (2)