Преміум-ліга: «Динамо-ГУНП» перемагає «Forex Club» у фіналі Кубку

0
646

Здолавши «фінансистів» у вирішальній кубковій битві, підопічні Миколи Сохорука в підсумку оформили «золотий дубль» у Преміум-лізі з міні-футболу-2018

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Forex Club» – «Динамо-ГУНП» – 1:3 (1:1)

Голи: Гарієвський (10) – Федорко (22), Бабій (30), Власов (37, аг.)

«Forex Club»: Власов, Безвещук, Успенський, Богославський, Овчинніков, В. Вербовий, С. Вербовий, Ягодзінський, Самсонюк, Слівінський, Яровий, Гарієвський

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Бабій, Колесников, Соколюк, Шляховий, Березовський, Сторожук, Грицик, Федорко, Розгон, Заєць, Бойчук, Чекерський, Щасливий

Попередження: Успенський (27), Слівінський (43) – Шляховий (15), Федорко (43), Колесников (48)

Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років. Його кульмінацією став фінальний матч, який був зіграний у неділю, 9-ого вересня. У очній боротьбі ім’я власника трофею з’ясовували перша та третя команди за підсумками сезону у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу – «Динамо-ГУНП» та «Forex Club».

Передстартова диспозиція сил майже не здивувала. На відповідальний матч наставники обох команд зуміли зібрати оптимальні склади, хіба що здивувала воротарська позиція «фінансистів». Через травму Сандулова у вирішальній битві за трофей у «рамку» «Forex Club» став їх граючий тренер, Віктор Власов. І як виявилося пізніше, це рішення стало фатальним для «помаранчевих».

Незважаючи на високу ціну можливої допущеної помилки, суперники розпочали гру досить бадьоро, вже на її перших хвилинах обмінявшись досить гострими випадами. Удар Колесникова з середньої дистанції прийшовся у стійку, а через декілька миттєвостей Безвещук, «продавивши» на фланзі Соколюка, не зумів у ближньому бою переграти Попроцького. Рахунок на табло було відкрито на 10-ій хвилині, коли «фінансистам» вдалася швидка контратака: активний Безвещук чудовим пасом вивів на ударну позицію Гарієвського, який не зближаючись із голкіпером вдотик пробив акурат у ліву «дев’ятку» метрів з 12-ти – 1:0.

Подальші події на майданчику розвивалися досить стрімко. Був близьким до успіху Сторожук, після підступного удару якого з гострого кута м’яч «облизнув» стійку воріт «Forex Club», а вже у наступній атаці добряче поталанило вже «динамівцям». Яровий вже буквально бачив м’яч у сітці воріт суперника, але «Динамо-ГУНП» в останній момент врятував Колесников, в підкаті самовіддано вибивши сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт. «Не забиваєш ти, забивають тобі». Ця прописна футзальна істина спрацювала на 22-ій хвилині, коли Федорко, відгукнувшись на простріл з флангу від Березовського та влучно пробивши у ліву «шістку» з лінії воротарського відновив паритет у рахунку – 1:1.

Схоже, пропущений «гол у роздягальню» дещо психологічно надламав «помаранчевих», чим з успіхом скористався їх суперник. Спочатку Березовський потужним ударом після розіграшу штрафного втретє перевірив на міцність каркас воріт «фінансистів», захист яких в ті хвилини був відверто далеким від еталону надійності. Підтвердив це епізод на 30-ій хвилині, коли Бабію після довгого вводу від Попроцького ніхто не завадив вийти віч-на-віч із Власовим. Перший удар Ігоря кіпер «фінансистів» парирував, але з другої спроби сьомий номер «Динамо-ГУНП» був точним, і у рахунку повели вже номінальні гості – 1:2.

Багато чого вирішив третій гол «Динамо-ГУНП», який видався досить курйозним. Власов не зумів приборкати сферу після несильного прострілу Березовського, і шкіряний снаряд, по-зрадницьки зрикошетивши у ногу граючому тренеру номінальних господарів втретє перетнув лінію їх воріт – 1:3.

Віктор Власов відразу взяв тайм-аут, після якого «Forex Club» відразу в надії врятувати матч перейшли на гру з 5-им польовим. І моменти у «помаранчевих» для цього дійсно були, однак здійснити можливий камбек номінальним господарям завадили впевнені дії Попроцького у кінцівці матчу. Кіпер «динамівців», двічі парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Безвещука та зреагувавши на дабл-пенальті у виконанні Гарієвського, не залишив суперникам своєї команди жодного шансу на підсумковий успіх.

Отже – 3:1 на користь «Динамо-ГУНП», яке до чемпіонських медалей у дивізіоні 1 додає і кубковий трофей, таким чином оформлюючи «золотий дубль» у сезоні 2018 років, з чим від щирого серця і вітаємо підопічних Миколи Сохорука!