Преміум-ліга: «ДЮСШ №1-Україна-Chado» стає першим фіналістом плей-офф у дивізіоні 4

0
245

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 4 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

1/4 фіналу плей-офф. Третій матч

Кому ж дістанеться остання путівка у півфінал в суботу вирішували «Тепловик» та «ZALIV 10». Безперечно, висока ціна допущеної помилки вплинула на тактику обох суперників: після яскравих гольових феєрій в стартових двох іграх, у вирішальній можна було спостерігати досить обережну манеру як від «Тепловика», так і «ZALIV 10». У грі «до гола» першими пощастило забити «десятим»: це Талапчук всередині першого тайму влучно завершив швидку атаку своєї команди. А коли на 34-ій хвилині перевагу «ZALIV 10» подвоїв Потапов, становище «Тепловика» стало взагалі вкрай непростим, але «салатовим» в цей день бракувало організованості та характеру. Класний гол Вітрука у «дев’ятку» від штанги став лише певним всплеском у грі «Тепловика», який цілком би при вдалому збігу обставин (якби Вєтров та Кузьмін виявився б спритнішими на дальній стійці при прострілах з флангу) міг би як мінімум зачепитися за серію пенальті. Але Буга вкотре провів класний матч, а його партнери більше особливих «вольностей» біля власних воріт не дозволяли, закономірно довівши справу до переможного завершення – 2:1 на користь «ZALIV 10» у третій грі, який таким чином з аналогічним рахунком виграє у серії та стає останнім півфіналістом турніру.

1/2 фіналу плей-офф. Перші та другі матчі

Першим фіналістом турніру стала «ДЮСШ №1-Україна-Chado», яка в двох іграх переграла «Ветеран» з Нової Ушиці. В першому матчі «біло-синім» завадили серйозні проблеми з складом, але за рахунок характеру вони виглядали достойно півтора тайми. Але тільки було варто забити Підкамінському, як суперник «бордових» посипався психологічно, та й фізично «Ветеран» став помітно підсідати все з більше з плином ігрового часу. За таких умов «ДЮСШ №1-Україні-Chado» не склало особливих зусиль довести справу до розгрому, чотири рази без відповіді вразивши ворота Солодкого в останній десятихвилинці, а кращим в складі переможців став вищезгаданий Підкамінський, оформивши хет-трик – впевнені 6:1 на користь «бордових».

Тим дивніше виглядала поразка оптимального складу «Ветерану» у другому матчі. Кудись зник фірмовий характер, а як мінімум в першому таймі голкіпер та захист команди з Нової Ушиці виглядали вкрай інертно та безпорадно. А ось у «ДЮСШ №1-України-Chado» на куражі ще й майже «залітало» все, і тому не дивно, що доля зустрічі була вирішена ще в середині другого тайму. Уникнути ганебних 0:7 «Ветерану» дозволила лише вдала гра з 5-им польовим у кінцівці, а від цілковитого приниження команду з Нової Ушиці врятували точні удари Вараниці та Ковальчука. А у переможців ж став кращим Мейко, записавши на свій рахунок два забиті м’ячі – 7:2 у другій грі та 2:0 в серії на користь «ДЮСШ №1-України-Chado», яка окрім путівки у фінал здобуває право на підвищення у класі на наступний сезон.

Хто ж стане суперником «бордових» у фіналі вирішують СК «Проскурів» та «ZALIV 10», які у неділю зіграли свій перший матч півфінальної серії. З перших хвилин була помітна перевага СК «Проскурова» у ігровій свіжості, а ось «десяті» не лише витратили вкрай багато сил та емоцій у вирішальній битві за вихід у півфінал напередодні, а й не дорахувалися кількох ключових гравців. Все вирішилося в першому таймі, коли дубль оформив Романюк. В першому випадку він без шансів пробив впритирку із стійкою після помилки захисника, а в другому – вдало зіграв «на стовпа», а коли всередині другої половини гри Малюта холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із кіпером, становище «десятих» і взагалі стало безнадійним. Але СК «Проскурів» занадто став грати на утримання переваги у рахунку, за що цілком міг би поплатитися, будь «ZALIV 10» поспритніше при грі з 5-им польовим. Саме тоді суперники стали діяти на зустрічних курсах і відповідати атакою на атаку, голом на гол, але на камбек сил у «ZALIV 10» (відмічаємо класний гол Талапчука у верхній кут) не вистачило – результативні 7:5 на користь СК «Проскурова», котрий таким чином стає на крок за свого суперника ближчим до виходу у фінал плей-офф.

Кубок ТМ «МобіФренд». 1-ий тур

Тут лідерство за підсумками стартового туру захопило «УПП», яке без бою здолало Наркевицьку ОТГ, отримавши технічну перемогу з рахунком 5:0. В іншому матчі «Тепловик» на тлі втоми переграв далекий від основного склад «Карат-mebli remtion». Вирішальним став «гол в роздягальню» від Мишко, котрий своєчасно підключився з воріт до атаки своєї команди і влучно «замкнув» дальню штангу, а ось точні удари Павлічука та Кузьміна після перерви остаточно закріпили успіх «салатових» – 4:1 на користь «Тепловика».

Кубок ТМ «BRAVE GK». 1/2 фіналу

У фіналі Кубку ТМ «BRAVE GK» та в матчі за підсумкове 9-е місце зустрінуться його головні фаворити – «Легіон» та «Меблі-Лідер», перемоги яким в півфіналі далися не так легко, як це демонструє підсумкові результати їх матчів. І були вони виграні з вилученнями під час матчу. Зокрема, «військовим» вдалося вистояти дві непрості хвилини у меншості після того, як перед собою побачив «червоне світло» Козубець, а коли гра поновилася в рівних складах, відразу забив Демянишин, остаточно поховавши інтригу – непрості 5:2 на користь «Легіона». Та й «Тайфуна» вистачило на достойний відрізок у матчі з «Меблі-Лідером». Після 1:1 за підсумками першого тайму, «меблевики» залишилися в меншості після вилучення Тичинського. Але героїчно вистоявши, зуміли навіть забити у форматі «3Х4» завдяки класному пострілу Ващука зі штрафного у верхній кут, а далі спіймавший кураж «Меблі-Лідер» було вже не спинити. Активний Ващук в підсумку оформив хет-триком, а його команда святкувала непросту перемогу з рахунком 6:2 та здобула другу путівку до фіналу.

Кубок ТМ «Хмельницькі делікатеси». 1/2 фіналу

Першим фіналістом тут стала «Нева», яка ледве не втратила перевагу у два м’ячі по ходу зустрічі із «Ехо-Ветераном». «Червоні» зуміли продемонструвати характер і були близькими до камбеку, проте Білик та партнери втримали «на замку» власні в нервовій кінцівці і святкували вкрай непросту перемогу з рахунком 3:2. Друга путівка до вирішальної зустрічі дісталася «Олімпу», який нарешті перервав серію невдач перемогою над «Округом». В грі на зустрічних курсах свої моменти краще реалізували гравці колективу з Солобковець, котрі завдяки хет-трику Повелія перемогли з підсумковим рахунком 6:4.

Кубок ТМ «Фруктовий рай». 2-ий тур

Тут одноосібне лідерство захопив «Dark Horse», який завдяки голам Лучиніна та Журавльова в кінцівці переламав на свою користь хід непростого матчу із «Astrumom» та святкував в підсумку вольову перемогу з рахунком 3:2. В іншій грі «Booster» відвантажив десять «сухих» голів у ворота «Аталанти» – 10:0, і тепер долю трофею вирішить очний поєдинок «Аталанти» та «Dark Horse» в заключний ігровий день турніру.

Кубок ТМ «MAXsport». 2-ий тур

А ось у Кубку ТМ «MAXsport» переможець визначився достроково. «Думка» завдяки покеру Щербакова та хет-трику Віталія Максименка розтрощила «Прогрес-В» – 13:4 і завоювала почесний трофею. В запеклій битві головних невдах сезону FC «Friends» завдяки голу Алексіїва мінімально здолав «Ковчег-2» – 1:0, нарешті порадувавши себе та фанів довгоочікуваною перемогою.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 4

«ДЮСШ №1-Україна-Chado» – «Ветеран» (Нова Ушиця) – 6:1 (1:0)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Заєць (18), Підкамінський (34, 40, 49), Плахотний (43), Мейко (44) – Колесник (27)

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Бондар, Підкамінський, Заєць, Кравчук, Мейко, Нігловський, Сокур, Плахотний, Мізюк, Вендера

«Ветеран» (Нова Ушиця): Колесник, Лукомський, Марущак, Мартиненко, Багрійчук, Солодкий, Мойсюк

Попередження: Кравчук (39)

«Прогрес-В» – «Думка» – 4:13 (1:5)

Голи: Слободян (12, 39), Баськов (36, 45) – Д. Максименко (1, 20), Побережний (3, 48), В. Максименко (6, 28, 38), Щербаков (13, 29, 33, 46), Курманський (39, 42)

«Прогрес-В»: Слободян, Коваль, Баськов, Стаднік, Шушвар, Садовець, Нагорняк

«Думка»: Жеребний, Щербаков, Курманський, Побережний, Квасниця, Юрчук, Д. Максименко, В. Максименко

«Dark Horse» – «Astrum» – 3:2 (1:1)

Голи: Журавльов (2, 47), Лучинін (40) – Сердуніч (1), Бейбутов (38)

«Dark Horse»: Корженівський, Лучинін, Бистрих, Кобзаренко, Ткачук, Михальчук, Лавренчук, Журавльов, Слободян, Циц

«Astrum»: Кривак, Ярославський, Бейбутов, Костомаха, Чернилевський, Сердуніч, Пекнич

Попередження: Корженівський (33)

«Booster» – «Аталанта» – 10:0 (4:0)

Голи: Рибак (18), Апанович (20), В. Дячок (22), А. Дячок (24), О. Дячок (32), Копицяк (34, 45), Орехівський (35), Крищук (39), Тихонюк (41, аг.)

«Booster»: О. Дячок, Рибак, Васильчук, Чурбанов, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Левандовський, Жуковський

«Аталанта»: Шматлай, Ялтуховський, Тихонюк, Стефанишин, Слободяновський, Борейчук, Ломінський

Вилучення: Стефанишин (29, агресивна поведінка)

«Нева» – «Ехо-Ветеран» – 3:2 (2:0)

Голи: Базилівський (11, аг.), Волошин (25), Гула (45) – Квятківський (28), С. Якимчук (42)

«Нева»: Б. Білик, Р. Білик, Паламарчук, Гула, Власюк, Болотюх, Федак, Шаравара, Волошин, Сабаревський

«Ехо-Ветеран»: А. Якимчук, С. Якимчук, Петренко, Базилівський, Квятківський, Кострицький, Падалко

«Округ» – «Олімп» – 4:6 (2:2)

Голи: Мазур (5), Д. Барчук (15, аг.), Цатурян (32), Білик (47) – Повелій (4, 32, 45), Д. Барчук (9, 36), Ништа (37)

«Округ»: Гринь, Майстер, Білик, Власюк, Мазур, Цатурян, Ковалевський, Тостановський, Примуш, Вараниця, Поліховський

«Олімп»: Д. Барчук, Гуцал, Повелій, Клєвцов, І. Барчук, Ништа, Юр’єв, Бобиляк

«ДЮСШ №1-Спарта» – «Легіон» – 2:5 (0:1)

Голи: Берлов (38, 47) – Міцак (22), Козубець (27), Савченко (29, 48), Демянишин (45)

«ДЮСШ №1-Спарта»: Стрельцов, Левченко, Почупрін, Калініченко, Лучук, Берлов, Матус, Веселовський, Літвяков

«Легіон»: Журавель, Філіпишин, Козубець, Міцак, Демянишин, Божеску, Забавський, Решетник, Бондарук, Савченко, Мілаш

Вилучення: Козубець (42, позбавлення суперника явної гольової можливості)

«Меблі-Лідер» – «Тайфун» – 6:2 (1:1)

Голи: Литвинюк (10), Ващук (33, 44, 48), Бевза (46), Антощук (50) – Мандрик (14), Вежбицький (49)

«Меблі-Лідер»: Тичинський, Бухер, Ващук, Антощук, Балабанов, Бевза, Литвинюк, Басистюк

«Тайфун»: Романчев, Трохимчук, Вежбицький, Добровольський, Білий, Матвійчук, Нарожний, Мандрик, Ільчишин, Лабунський, Коздронь

Попередження: Ващук (26) – Матвійчук (28), Добровольський (36)

Вилучення: Тичинський (31, позбавлення суперника явної гольової можливості)

«Ковчег-2» – FC «Friends» – 0:1 (0:0)

Голи: Алексіїв (34)

«Ковчег-2»: Бардецький, М. Цісар, Гіба, О. Цісар, Балій, Афанасьєв, В. Дідишен, Полупан, П. Дідишен

FC «Friends»: Гончаров, Шиманський, Кривий, Верескун, Алексіїв

«Тепловик» – «ZALIV 10» – 1:2 (0:1)

Рахунок у серії: 1:2

Голи: Вітрук (36) – Талапчук (14), Потапов (34)

«Тепловик»: Мишко, Степко, Павлічук, Стець, Кузьмін, Вітрук, Вєтров, Антонюк, Кравчук, Бриндак, Кирик

«ZALIV 10»: Буга, Підгорний, Кошельник, Талапчук, Шнира, Потапов, Магаляс, Юдов, Гуменчук, Душа

Попередження: Стець (12) – Юдов (32)

«Ветеран» (Нова Ушиця) – «ДЮСШ №1-Україна-Chado» – 2:7 (0:3)

Рахунок у серії: 0:2

Голи: Вараниця (34), Ковальчук (48) – Кравчук (8), Мізюк (10), Мейко (13, 31), Підкамінський (29), Заєць (30), Сокур (32)

«Ветеран» (Нова Ушиця): Багрійчук, Лукомський, Залевський, Ковальчук, Мартиненко, Гарнець, Мойсюк, Вараниця, Марущак, Остап’юк

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Бондар, Підкамінський, Заєць, Кравчук, Мейко, Фасуляк, Нігловський, Плахотний, Сокур, Мізюк, Вендера, Тріфонов

Попередження: Бондар (8)

«Карат-mebli remtion» – «Тепловик» – 1:4 (1:2)

Голи: Пасічник (1) – Кузьмін (13, 48), Мишко (22), Павлічук (33)

«Карат-mebli remtion»: А. Нагорняк, М. Лисий, Славута, Пасічник, Чекирда, М. Нагорняк, Століта

«Тепловик»: Мишко, Степко, Павлічук, Стець, Кузьмін, Вєтров, Антонюк, Кравчук, Поліщук

Попередження: Пасічник (14), Чекирда (17), Століта (38) – Стець (16), Вєтров (38)

Наркевицька ОТГ – УПП Хмельницький – 0:5 (тех. результат)

УПП Хмельницький: Дрозда, Сторожук, Підручний, Руссу, Вельц, Гуралечко, Ящук, Загородній, Московчук, Кушлак, Грабар

СК «Проскурів» – «ZALIV 10» – 7:5 (2:0)

Голи: Романюк (13, 18), Малюта (35, 48), Сьомін (41), Дащук (42), Орін (44) – Потапов (38, 45), О. Андрєєв (43, аг.), Талапчук (47, 49)

СК «Проскурів»: Дащук, Марчук, Орін, Оселедько, Сьомін, Романюк, Малюта, Куркевич, Бердієв, В. Андрєєв, Нарожний

«ZALIV 10»: Магаляс, Шнира, Талапчук, Кошельник, Підгорний, Остроголов, Юдов, Потапов

Попередження: Романюк (28), Оселедько (40) – Остроголов (40)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області